klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop
Styl życia

Horoskop dzienny na 31.10.2020 – sprawdź się, co cię czeka!

Sprawdź, czy możesz liczyć na szczęście, a może powinnaś uważać na serię niefortunnych zdarzeń. My już wiemy, co wydarzy się w twoim życiu! Horoskop dzienny na 31.10.2020 zdradzi ci prawdę.
Redakcja Wizaz.pl
październik 30, 2020

Baran

Uczucia: Rozpoczyna się czas świętowania. Będziesz teraz czarująca i pełna wdzięku. Pora na nową miłość lub rozkwit uczuć w dotychczasowym związku. Będziesz wiedziała, co jest dla ciebie lepsze.

Kariera: Odkryjesz nowe źródło dochodu lub nowy kierunek rozwoju. Zyskasz w oczach współpracowników i szefa. Staniesz się teraz wzorem przedsiębiorczości!

Byk

Uczucia: Staniesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem. Nie obawiaj się, trafisz na drogę, którą ułożyły dla ciebie gwiazdy. W końcu zrozumiesz, w którą stronę zmierzasz. Słuchaj serca.

Kariera: Nie obawiaj się zmian – każda z nich jest konieczna. Bez względu na trudności bądź pewna, że podążasz w dobrym kierunku. Możesz w końcu zacząć spełniać swoje marzenia zawodowe.

Bliźnięta

Uczucia: Bądź bezstronna i sprawiedliwa, a wszystko ułoży się jak trzeba. Jeśli jesteś samotna, czeka cię niełatwy wybór – na twojej drodze pojawią się dwie osoby. Nie bój się decyzji.

Kariera: Znajdziesz rewelacyjne rozwiązanie trudnej sytuacji. Słuchaj swojej intuicji, podpowie ci, w którym iść kierunku. Obserwuj, co się dzieje, a w odpowiednim momencie się okaże, ile jesteś warta.

Rak

Uczucia: Poczujesz potrzebę spędzenia czasu z rodziną. I słusznie! Najbliżsi dadzą ci teraz wsparcie. Pokażą ci, jak bardzo są wdzięczni za twoje serce i troskę. Poczujesz się
bardzo kochana.

Kariera: W końcu nadszedł czas na zebranie plonów ciężkiej pracy. Czeka cię stabilny i spokojny okres. Twoja pozycja nie jest zagrożona, więc nie masz powodów do zmartwień. Możesz wypoczywać!

Lew

Uczucia: Pewne sprawy zaczną się komplikować. W tej sytuacji nie ma dla ciebie prostego rozwiązania. Dla osób samotnych nie jest to dobry czas na budowanie stabilnego związku.

Kariera: Zastanów się, w którą stronę podążasz, bo przez niewłaściwe wybory możesz wejść na złą ścieżkę. Pilnuj tego, co mówisz i robisz, bo bardzo trudno będzie to potem odkręcić...

Panna

Uczucia: Zastanów się, czego pragniesz, i nie żyj złudzeniami. Jaka jest twoja wizja związku,
a jak wygląda rzeczywistość? Pamiętaj o zachowaniu równowagi emocjonalnej.

Kariera: Nie zgadzaj się na mało wiarygodne propozycje finansowe i zawodowe. Nie wszystko złoto, co się świeci. Może się okazać się, że ktoś tylko mydli ci oczy...

Waga

Uczucia: Uważaj, aby ktoś nie próbował cię uwiązać. Wyraźnie stawiaj granice, nie pozwól na szantaż ani manipulację. Teraz będzie się liczył zdrowy rozsądek, emocje odłóż na bok...

Kariera: Współpracownicy mogą próbować zrzucić na ciebie swoje obowiązki. Bądź asertywna i nie pozwól się wykorzystywać. Jeśli szukasz zatrudnienia, jasno określaj swoje oczekiwania.

Skorpion

Uczucia: W stałych związkach spokój i zaufanie. Możecie planować wspólny wyjazd. Osoby samotne powinny opracować strategię poszukiwania partnera. Może warto spróbować czegoś nowego?

Kariera: Nadszedł czas ustalania ruchów zawodowych dotyczących okresu powakacyjnego. Choć lato w pełni, ty zajmiesz się planem rozwoju na przyszłość. I słusznie!

Strzelec

Uczucia: Będziesz otoczona ciekawymi osobami, więc masz dużą szansę na stały związek. Intuicja pomoże ci podjąć właściwą decyzję. W związku koniec konfliktów. Pora na coś nowego!

Kariera: Będziesz miała okazję zaprezentować szeroki wachlarz swoich umiejętności. Nie bój się i śmiało realizuj swoje plany zawodowe. Masz teraz pole do popisu.

Koziorożec

Uczucia: Ktoś bliski może nie mówić ci o wszystkim. Zastanów się: czy prezenty i piękne słowa warte są tkwienia w takiej relacji? Teraz jest dobry czas na dokonanie ważnych wyborów.

Kariera: W pracy zostaniesz wynagrodzona za swój zapał. Czeka cię premia, dodatkowa gotówka, bon lub inny podarunek od przełożonych. Uważaj na zazdrosnych współpracowników!

Wodnik

Uczucia: Wciąż wracasz myślami do sytuacji z przeszłości. Uwolnij swój umysł i zacznij żyć teraźniejszością, inaczej trudno będzie ci zbudować stabilny, ciepły i pełen dobrych emocji związek.

Kariera: Poczujesz, że stoisz w miejscu i że nie jesteś zadowolona z obecnej sytuacji zawodowej. Zacznij w końcu szukać nowej pracy lub dodatkowego zajęcia, które pozwoli ci rozwinąć skrzydła.

Ryby

Uczucia: Na twojej drodze stanie osoba, która złoży ci fałszywe obietnice. Zrobi to tylko po to, żeby twoim kosztem poczuć się lepiej. Nie ufaj nowo poznanym ludziom. W stałych związkach konflikty.

Kariera: Jeśli jesteś zatrudniona na stałe, przed tobą trudny czas zawodowy. Marazm, szukanie klientów, łatanie dziur budżetowych. Szukasz pracy? Możesz być mamiona złotymi górami...

Komentarze
Horoskop dzienny 26.08.2020
Styl życia Horoskop dzienny na 10.10.2020 - sprawdź swoją najbliższą przyszłość
Horoskop dzienny na 10.10.2020 rok powie ci, co spotka cię dziś wyjątkowego. Niespodzianka w pracy, a może uniesienia w miłości?
Redakcja Wizaz.pl
październik 10, 2020

Baran Uczucia: Rozpoczyna się czas świętowania. Będziesz teraz czarująca i pełna wdzięku. Pora na nową miłość lub rozkwit uczuć w dotychczasowym związku. Będziesz wiedziała, co jest dla ciebie lepsze. Kariera: Odkryjesz nowe źródło dochodu lub nowy kierunek rozwoju. Zyskasz w oczach współpracowników i szefa. Staniesz się teraz wzorem przedsiębiorczości! Byk Uczucia: Staniesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem. Nie obawiaj się, trafisz na drogę, którą ułożyły dla ciebie gwiazdy. W końcu zrozumiesz, w którą stronę zmierzasz. Słuchaj serca. Kariera: Nie obawiaj się zmian – każda z nich jest konieczna. Bez względu na trudności bądź pewna, że podążasz w dobrym kierunku. Możesz w końcu zacząć spełniać swoje marzenia zawodowe. Bliźnięta Uczucia: Bądź bezstronna i sprawiedliwa, a wszystko ułoży się jak trzeba. Jeśli jesteś samotna, czeka cię niełatwy wybór – na twojej drodze pojawią się dwie osoby. Nie bój się decyzji. Kariera: Znajdziesz rewelacyjne rozwiązanie trudnej sytuacji. Słuchaj swojej intuicji, podpowie ci, w którym iść kierunku. Obserwuj, co się dzieje, a w odpowiednim momencie się okaże, ile jesteś warta. Rak Uczucia: Poczujesz potrzebę spędzenia czasu z rodziną. I słusznie! Najbliżsi dadzą ci teraz wsparcie. Pokażą ci, jak bardzo są wdzięczni za twoje serce i troskę. Poczujesz się bardzo kochana. Kariera: W końcu nadszedł czas na zebranie plonów ciężkiej pracy. Czeka cię stabilny i spokojny okres. Twoja pozycja nie jest zagrożona, więc nie masz powodów do zmartwień. Możesz wypoczywać! Lew...

Przeczytaj
Horoskop
Styl życia Horoskop dzienny na 04.10.2020 - co przyniesie ten dzień?
Ryby będą musiały podjąć trudną decyzję. Bliźnięta czeka okiełznanie kilku niezałatwionych spraw.
Redakcja Wizaz.pl
październik 04, 2020

Koziorożec Uczucia:  W związkach mogą zdarzyć się drobne konflikty. Porozmawiaj o tym z partnerem, byle rzeczowo, spokojnie i bez nerwów. Przed tobą korzystny czas na zaplanowanie wspólnego wyjazdu na zimowy urlop. Kariera : Nie bój się nowych wyzwań i nie obawiaj się przyszłości. Musisz bardziej uwierzyć w swoją wiedzę i kompetencje. Warto posłuchać rad osób życzliwych i bardziej doświadczonych. Wodnik Uczucia:  Spotkanie z kimś, kto kiedyś miał na ciebie duży wpływ, może zburzyć spokój twojego związku. Nie wierz we wszystko, co usłyszysz. Jesteście już innymi ludźmi. Osoby samotne niech wyjadą w weekend. Kariera:  Nie przyjmuj bezkrytycznie cudzych uwag. Jeśli masz inne zdanie, nie wahaj się go bronić, bo racja leży po twojej stronie. Spotkanie na gruncie zawodowym może wpłynąć nie tylko na twoją karierę... Ryby Uczucia:  Musisz podjąć trudną decyzję. Nie możesz bez końca odkładać jej na później, posłuchaj intuicji. Pamiętaj, aby nie przegapić ważnej rocznicy lub uroczystości u kogoś z bliskiego otoczenia. Kariera:  Bardzo dobry czas w sferze finansowej. Możesz negocjować podwyżkę lub premię za efekty swojej pracy. Jeśli masz nadwyżki gotówki – zainwestuj ją lub wydaj na planowane od dawna zmiany w domu. Baran Uczucia:  Jeśli czujesz, że od jakiegoś czasu nie układa się między wami dobrze, rozważ, czy wspólna przyszłość ma sens. Związki z dłuższym stażem, które starają się o dziecko, mogą otrzymać ważną informację. Kariera:  Przed tobą sprawdzian zawodowych kompetencji. Uwierz w siebie, bo mimo wysoko zawieszonej poprzeczki świetnie sobie poradzisz. Forsuj swoje rozwiązania. Twoja pozycja w firmie teraz się umocni. Byk Uczucia:  Nie odkładaj swoich marzeń i planów. Staraj...

Przeczytaj
Horoskop
Styl życia Horoskop dzienny 25.10.2020 - sprawdź, czy ten dzień będzie dla ciebie dobry
Chcesz wiedzieć, co cię dzisiaj czeka? Zobacz, na co warto zwrócić uwagę, żeby nic cię nie ominęło.
Redakcja Wizaz.pl
październik 24, 2020

Koziorożec Uczucia:  Pomyśl o urlopie, który będzie sprzyjał kontaktom towarzyskim. Będziesz w centrum zainteresowania i ta sytuacja będzie ci bardzo odpowiadać. Nie bój się zamknąć tego, co jest już za tobą. Kariera:  Może pojawić się oferta dodatkowej pracy na korzystnych warunkach. Poważnie się nad tym zastanów. Niebawem może się stać twoim głównym źródłem dochodu. Wodnik Uczucia:  Osoba z przeszłości, która ciągle jest obecna w twoim życiu, będzie cię coraz bardziej denerwować. Zakończ tę znajomość jak najszybciej. Kariera:  Będziesz znudzona i zaczniesz mieć dość tego, co proponuje ci obecne miejsce pracy. Zacznij szukać czegoś nowego. Szykująca się zmiana, jaką masz przed sobą, może wnieść w twoje życie wiele dobrego. Ryby Uczucia:  Trafisz na osobę fascynującą, jednak nie na tyle dojrzałą emocjonalnie, żeby stworzyć z nią stabilny związek. Powinnaś być cierpliwa, bo w przyszłość z tą osobą może być bardzo ciekawa. Kariera:  Pojawi się dość nietypowa oferta zawodowa. Może to być nawet kontrakt zagraniczny lub praca, do której będziesz musiała się przekwalifikować. Nie bój się podjąć wyzwania. Baran Uczucia:  Zaczyna się czas rozterek. Nie będziesz wiedzieć, jak postąpić w sprawach sercowych. Nie podejmuj pochopnych decyzji. Kariera:  Nikt cię teraz nie będzie musiał zachęcać do zmian. Sama poczujesz, w jakim kierunku chcesz iść. Twoja kariera ruszy z miejsca, jednak nie przełoży się to na początku na finanse. Byk Uczucia:  Będziesz musiała poświęcić czas osobie, z którą od wielu lat łączy cię coś ważnego. Mimo niełatwych rozmów spędzicie razem urocze chwile. Kariera:  W pracy czeka cię wyzwanie. Będziesz musiała powstrzymać pewną młodą...

Przeczytaj
Horoskop dzienny na 03.09.2020
Styl życia Horoskop dzienny na 03.09.2020. Czego powinny wystrzegać się byki, a o co zadbać koziorożce?
Barany czekają na ważną wiadomość, a panny powinny być gotowe na kontrole. Sprawdź horoskop dzienny na 03.09.2020.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 03, 2020

Horoskop dzienny na 03.09.2020 - Koziorożec Uczucia: W związkach mogą zdarzyć się drobne konflikty. Porozmawiaj o tym z partnerem, byle rzeczowo, spokojnie i bez nerwów. Przed tobą korzystny czas na zaplanowanie wspólnego wyjazdu na urlop. Kariera: Nie bój się nowych wyzwań i nie obawiaj się przyszłości. Musisz bardziej uwierzyć w swoją wiedzę i kompetencje. Warto posłuchać rad osób życzliwych i bardziej doświadczonych. Horoskop dzienny na 03.09.2020 - Wodnik Uczucia: Spotkanie z kimś, kto kiedyś miał na ciebie duży wpływ, może zburzyć spokój twojego związku. Nie wierz we wszystko, co usłyszysz. Jesteście już innymi ludźmi. Osoby samotne niech wyjadą w weekend. Kariera: Nie przyjmuj bezkrytycznie cudzych uwag. Jeśli masz inne zdanie, nie wahaj się go bronić, bo racja leży po twojej stronie. Spotkanie na gruncie zawodowym może wpłynąć nie tylko na twoją karierę… Horoskop dzienny na 03.09.2020 - Ryby Uczucia: Musisz podjąć trudną decyzję. Nie możesz bez końca odkładać jej na później, posłuchaj intuicji. Pamiętaj, aby nie przegapić ważnej rocznicy lub uroczystości u kogoś z bliskiego otoczenia. Kariera: Bardzo dobry czas w sferze finansowej. Możesz negocjować podwyżkę lub premię za efekty swojej pracy. Jeśli masz nadwyżki gotówki - zainwestuj ją lub wydaj na planowane od dawna zmiany w domu. Horoskop dzienny na 03.09.2020 - Baran Uczucia: Jeśli czujesz, że od jakiegoś czasu nie układa się między wami dobrze, rozważ, czy wspólna przyszłość ma sens. Związki z dłuższym stażem, które starają się o dziecko, mogą otrzymać ważną informację. Kariera: Przed tobą sprawdzian zawodowych kompetencji. Uwierz w siebie, bo mimo wysoko zawieszonej poprzeczki świetnie sobie poradzisz. Forsuj swoje rozwiązania. Twoja pozycja w firmie teraz się...

Przeczytaj