klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Horoskop
Styl życia

Horoskop dzienny na 7.10.2020 rok - czego możesz się spodziewać?

Horoskop dzienny może cię zaskoczyć. Spodziewałaś się dziś chaosu w pracy? Może być zupełnie inaczej. W miłości mogą spotkać cię zawirowania.
Redakcja Wizaz.pl
październik 07, 2020
Sonia z „Hotelu Paradise” ostro wypowiadała się na temat rodziców Łukasza. Jak na to zareagowali?

Baran

Uczucia: Partner może teraz narzekać na brak zainteresowania z twojej strony. Poświęć mu więcej czasu. Twoje relacje z krewnymi też pozostawiają ostatnio wiele do życzenia. Może jakieś spotkanie?

Kariera: Wreszcie coś się ruszy w finansach. To ważne nie tylko z powodów materialnych, chodzi o satysfakcję. Przestaniesz uważać, że twoja praca była niedoceniana. Nic nie popsuje ci humoru.

Byk

Uczucia: Dobre wieści dla Byków starających się o dziecko! Pewna wiadomość da ci nadzieję na
powiększenie rodziny. Osoby samotne mają szansę na poznanie kogoś na imprezie.

Kariera: Dużo będzie się działo. Pojawią się przed tobą nowe perspektywy, być może związane z wyjazdem do innego miasta. Ale nie podejmuj żadnych decyzji pochopnie. Słuchaj intuicji.

Bliźnięta

Uczucia: Będziesz bujać w obłokach i snuć plany na przyszłość. W tych planach będzie idealny związek, domek na wsi i długie, szczęśliwe życie... Zacznij te marzenia konsekwentnie realizować!

Kariera: Od dawna dajesz komuś do zrozumienia, że źle wypełnia swoje obowiązki, ale efekt upomnień jest mizerny. Tym razem nie baw się w dyplomację, bez obaw wyłóż kawę na ławę. Wreszcie coś zyskasz.

Rak

Uczucia: Jeśli w twoim związku pojawi się ciężka atmosfera – reaguj natychmiast! Od razu wyjaśnijcie
sobie powody wzajemnych dąsów. Szczera rozmowa rozładuje konfliktową sytuację i wróci zgoda.

Kariera: Ważne i trudne rozmowy ze zwierzchnikami zostaw na inny czas. Teraz nie załatwisz spraw po swojej myśli, może tylko dojść do niepotrzebnej wymiany zdań. Zadbaj o kręgosłup!

Lew

Uczucia: Dla singli idealny czas na flirty i zawieranie nowych znajomości. Korzystaj z przychylnej aury. W związkach czeka cię podjęcie ważnej decyzji – dotyczącej wystroju, a może i adresu? Dobrze się namyśl.

Kariera: Nowa osoba w pracy może być sprzymierzeńcem lub rywalem. Warto mieć ją po swojej stronie, więc okaż jej zainteresowanie i zaproponuj pomoc. Nie musisz się martwić o finanse. Rokowania są dobre.

Panna

Uczucia: Twoja wrodzona pedanteria może uprzykrzyć partnerowi życie. A od sprzeczki do awantury droga niedaleka. Zamiast po raz kolejny zwracać mu uwagę na bałagan, lepiej czasem ugryźć się w język.

Kariera: Systematyczność i obowiązkowość teraz są bardzo wskazane. Masz dużo pracy i nie wolno ci dopuścić do zaległości. Zaniedbania negatywnie odbiją się na twojej karierze.

Waga

Uczucia: Gorsze relacje z partnerem nie są powodem do obaw. Po prostu kłopoty z pracy przynosicie do domu. Postaraj się o zorganizowanie rozrywek – wspólne wyjście, dobry film lub wieczór z przyjaciółmi.

Kariera: W pracy drobne zatargi i zgrzyty. Nie poświęcaj im więcej uwagi niż trzeba. Sytuacja szybko powróci do normy. Prawdziwy problem leży gdzie indziej. Czujesz, że stery wymykają ci się z rąk.

Skorpion

Uczucia: Jeśli twoja druga połówka od zawsze była domatorem, to nie wymagaj teraz, aby rzucała się
z entuzjazmem w wir towarzyskiego życia. Nie staraj się jej zmieniać na siłę, bo związek się rozpadnie.

Kariera: Nie bierz teraz na swoje barki zbyt wielu obowiązków, bo może być ci trudno dotrzymać słowa. Ten rok dał ci nieźle do wiwatu. Miej oczy dookoła głowy, bo dzieją się rzeczy, o których nie masz pojęcia.

Strzelec

Uczucia: Bliska ci kiedyś osoba może pojawić się teraz na horyzoncie. Nie obawiaj się, że zburzy twój spokój. Okaże się, że po twoich uczuciach nie pozostał ślad. Rozmowa nie będzie się kleić i pożegnasz się z ulgą.

Kariera: Potrzebna ci jest teraz wewnętrzna harmonia – uporządkuj więc swoje myśli. Zrób też porządek na biurku lub w dokumentach i pozbądź się śmieci. Poczujesz przypływ nowych sił i energii.

Koziorożec

Uczucia: Jeśli od jakiegoś czasu nie układa wam się dobrze, pomyśl, czy wasza wspólna przyszłość ma sens. Lepiej rozstać się w spokoju i w zgodzie, nie czekając, aż konflikty doprowadzą do nienawiści.

Kariera: Czeka cię teraz dość gorący okres zawodowy. Znajdziesz się w samym centrum wydarzeń. Ale nie poświęcaj się kosztem życia rodzinnego. Nie wyjdzie ci to na dobre. Ostrożnie z wydatkami!

Wodnik

Uczucia: Możesz mieć wrażenie, że partner wchodzi ci na głowę. Zakomunikuj wprost, że nie jest to dla ciebie komfortowa sytuacja. W małżeństwach z długim stażem prawdziwy renesans uczuć.

Kariera: Masz blokady w życiu zawodowym i nikt z zewnątrz ci nie pomoże w ich usunięciu. Musisz uwierzyć w swoje umiejętności, doświadczenie i wiedzę. Wówczas zaczniesz odnosić sukcesy.

Ryby

Uczucia: Samotne Ryby powinny teraz częściej wychodzić z domu. Spędzanie czasu w samotności wpędza was w przekonanie, że tak już będzie zawsze. A to nieprawda! Teraz jest dobry czas na znajomości.

Kariera: Wszystko, do czego się teraz zabierzesz, uda ci się znakomicie pod jednym warunkiem: nie kieruj się złymi pobudkami, takimi jak zawiść czy chęć odegrania się na kimś. Ktoś z branży ci pomoże.

Komentarze
horoskop partnerski
Newsy Horoskop partnerski: Te znaki zodiaku najlepiej do siebie pasują
Dopasowanie w związku to nie tylko zgodność charakterów, ale i kompatybilność znaków. Te znaki zodiaku mają największą szansę na zgodny i szczęśliwy związek!
Laura Osakowicz
lipiec 21, 2020

Ułożenie gwiazd w miesiącu, w którym się urodziliśmy definiuje to, jacy jesteśmy i to, co i kogo przyciągamy. Właśnie dlatego niektóre znaki zodiaku lepiej się dogadują i częściej tworzą szczęśliwe związki. Sprawdź, czy ty i twój partner pod tym względem do siebie pasujecie.  Zobacz także:  Horoskop na lato 2020 - miłość i zabawa, czy zmartwienia i niepowodzenia? Bliźnięta i wodnik  Bliźnięta i Wodnik tworzą doskonały związek, ale pod warunkiem, że to kobieta jest spod znaku Bliźniąt. Z jednej strony cechuje ją spontaniczność i żywiołowość, z drugiej zaś marzy o ustatkowaniu się i stworzeniu dużej rodziny. Wodnik da jej niezbędną stabilizację i sprawi, że pani Bliźniak będzie czuła się po prostu bezpiecznie. Ona wniesie do życia Wodnika wiele radości. Jednak mężczyzna Bliźniak i kobieta Wodnik to już nie najlepsze połączenie - on może mieć problem z wiernością i uznać panią Wodnik za zbyt kapryśną. Byk i Rak Związek Byka i Raka uda się niezależnie od konfiguracji płci. Byk jest może czasem zbyt pragmatyczny, za to cechuje go wrażliwość na piękno i emocje innych. Dlatego tak łatwo będzie mu się dogadać z zodiakalnym Rakiem, który buja w obłokach. Niewątpliwie  połączy ich romantyzm i chęć budowania stałego związku . To także para, która będzie bardzo zgadzać się w sypialni.  Koziorożec i Panna Panna i Koziorożec uwielbiają ład i porządek. To perfekcjoniści, którzy będą wzajemnie wspierać się w codziennych postanowieniach. Niezależnie, czy chodzi o te dotyczące zdrowego odżywiania czy zmiany pracy. Obie strony będą miały pewność, że to co tworzą, to partnerski związek pełen wzajemnego wsparcia . Czasem może zbyt przewidywalny, ale za to stabilny i bezpieczny.  Zobacz także:  5 znaków zodiaku, w których najłatwiej się zakochać  Źródło zdjęcia: Istock

Przeczytaj
Horoskop - okrutne znaki zodiaku
Newsy 3 najbardziej okrutne znaki zodiaku - potrafią pokazać pazury
Te znaki zodiaku mają swoją mroczną stronę. Choć wgłębi duszy są cudownymi ludźmi, to kiedy ktoś nadepnie im na odcisk, sieją spustoszenie.
Marta Średnicka
lipiec 13, 2020

Istnieją znaki zodiaku, które są łagodne niezależnie od okoliczności. Ich obecność wiąże się ze spokojem i ciepłem. Nigdy nie sprawiają innym bólu, bo doskonale wiedzą, jak on smakuje. Istnieje jednak zupełnie odmienna grupa znaków zodiaku, które potrafią być zimne jak lód, okrutne w swoim działaniu, choć nie zawsze robią to naumyślnie. Wiedzą dokładnie, jak wbić komuś przysłowiową szpilkę, bywają złośliwi i mściwi. Są przy tym niezwykle silni psychicznie. Zobacz także: 5 znaków zodiaku, które przyciągają kłopoty - chaos to ich drugi dom Rak Rak to znak zodiaku, który daje się ponieść emocjom. Jego okrucieństwo wymierzone w drugą osobę nie wynika więc ze złej woli, ale konieczności znalezienia ujścia dla złej energii. Ten znak jest również często zazdrośnikiem. Będąc w sytuacji zagrożenia, zwłaszcza w odniesieniu do ukochanej osoby, włącza mechanizmy obronne. Zawsze wie gdzie i kiedy uderzyć, by zadać ból. Kiedy tak się dzieje, Rak nie zwraca uwagi na konsekwencje. Wbrew pozorom, ten znak zodiaku jest dręczony wyrzutami sumienia. Zwykle następuje to jednak na długo po tym, jak zada cios. Źródło: iStock Skorpion Skorpion jest bardzo dobrym manipulantem. Potrafi sterować emocjami innych, sam będąc obojętny lub zimny jak lód. W ten sposób często uzyskuje to, czego chce. W środku w rzeczywistości jest bardzo wrażliwy i kochający. Jego okrucieństwo wynika ze skorupy, jaką posiada. Często działa na podstawie opinii, by ustrzec się przed zranieniem lub atakiem. Potrafi zrzucić winę na drugą osobę, choć będzie ona leżała po jego stronie. W starciu ze Skorpionem trudno się bronić.  Koziorożec Koziorożec ma swoją mroczną stronę. Kiedy już ktoś ją poruszy, ten znak zodiaku porzuca swoje zahamowania i balansuje na granicy zasad. Okrucieństwo w jego wydaniu to sposób na radzenie sobie z rzeczywistością. Wyrzucenie z siebie złych emocji...

Przeczytaj
horoskop na wakacje
Newsy Te znaki zodiaku mają szansę na wakacyjny romans
Te pięć znaków zodiaku może mocno liczyć na to, że już wkrótce spotka je płomienny, letni romans, jaki zawsze chciały przeżyć. Gwiazdy zdecydowanie im sprzyjają!
Laura Osakowicz
czerwiec 25, 2020

O wakacyjnych miłościach napisano już setki książek i nakręcono dziesiątki filmów. Podobne scenariusze pisze samo życie, a wszystkim, którzy nie są w związku, szczególnie latem marzy się intensywna znajomość. Długie, gorące wieczory sprzyjają romantycznym spacerom i randkom przy świetle gwiazd. Którym znakom zodiaku będzie w tym roku sprzyjać los i mają szansę przeżyć miłosne uniesienie? Zobacz także: Horoskop na lato 2020 - miłość czy niepowodzenia?   Horoskop na wakacje 2020 Koziorożec Koziorożce, choć z reguły ułożone i mało spontaniczne, latem obudzą w sobie instynkt uwodziciela. Mało kto będzie w stanie oprzeć się ich wdziękowi. Jeśli dobrze to rozegrają, tego lata mogą liczyć nie na jeden, a nawet kilka płomiennych romansów, z czego któryś, kto wie, może zakończyć się czymś poważniejszym. Byk Byki na wakacje na moment zapomną o pracy i oddadzą się relacji, która mniej niż na wspólnej przyszłości, opierać się będzie na cielesnych doznaniach. To pozwoli im nabrać dystansu i na moment oderwać się od codzienności. Po urlopie wrócą do zdobywania awansu z nową energią.  Rak Dusza romantyka nie opuści raków także latem. Z tą różnicą, że w letnich miesiącach staną się one bardziej ufne i otwarte na nowe doświadczenia. To sprawi, że podczas wieczornych wyjść ze znajomymi, raki mają dużą szansę na powrót do domu z kimś zupełnie nowym.  Lew  Lwy latem poczują się jeszcze bardziej pewne siebie. Z łatwością przyjdzie im podrywanie innych. Jedna ze znajomości może zakończyć się intensywnym romansem. Zapomną o całym świecie i będą myśleć tylko o kolejnym spotkaniu z partnerem.  Bliźniaki  Bliźniaki latem tęsknią za intensywnymi doznaniami. Będą teraz o wiele chętniej wchodzić w relacje bez zobowiązań. Jeśli tylko spotkają na swojej drodze równie spontaniczną i rządną przygód osobę, z pewnością...

Przeczytaj
Newsy 5 znaków zodiaku, w których najłatwiej się zakochać
Te znaki zodiaku mają w sobie wiele uroku i charyzmy. W efekcie bardzo łatwo się w nich zakochać. Sprawdź, czy ty lub twój wybranek jesteście wśród tych znaków.
Laura Osakowicz
maj 26, 2020

Znaki zodiaku mają duży wpływ na nasz sposób bycia. Wpływają także na to, jak postrzegają nas inni. Z jakiegoś powodu osoby o określonych znakach zodiaku uważane są za najbardziej atrakcyjne , co sprawia, że też najłatwiej jest się w nich zakochać. Co to za znaki? Źródło: Istock Zobacz także:  Uważaj na te znaki zodiaku. Często kończą związki bez podania przyczyny Horoskop: Te znaki zodiaku to urodzeni uwodziciele  Lew Lew jest bardzo towarzyski, zawsze dobrze wygląda, zna się na modzie. W dodatku lubi zwracać na siebie uwagę, na przykład na swój intelekt. Nie robi tego jednak w sposób nachalny, jednocześnie jest bardzo dobrym słuchaczem i opiekunem. Jak przystało na ognisty znak - ma w sobie wiele energii. Nie straszne mu są więc spontaniczne wypady i całonocne pogawędki. To wszystko sprawia, że innym znakom przy lwie miękną nogi. Skorpion Skorpion z jakiegoś powodu zawsze wie czego ci potrzeba. Jest uczynny, troskliwy. To typ partnera, o którym opowiada się przyjaciółkom w samych superlatywach. Niespodzianki, kwiaty, romantyczne kolacje - to wszystko masz jak w banku spotykając się ze Skorpionem. Ten znak jak żaden innych potrafi odczytywać oczekiwania innych, dlatego tak łatwo stracić dla niego głowę. Rak Rak to urodzony romantyk. Miłość jest dla niego najwyższą wartością. Najlepiej, gdy przytrafi się z zaskoczenia, będzie intensywna i pełna wzlotów i upadków. Ten znak zodiaku jest nieśmiały, jednak w bardzo uroczy sposób. Spotykając się z Rakiem możesz być pewna, że będzie cię nosił na rękach. Panna Panna to doskonała przyjaciółka. Jest zawsze blisko wtedy, kiedy jej potrzebujesz. Wysłucha, posłuży radą i ramieniem do wypłakania się. Zwraca uwagę na swój wygląd zewnętrzny, dba o siebie i używa dobrych perfum. To wszystko sprawia, że gdy raz zbliżysz się do niej, będzie ci o niej naprawdę trudno zapomnieć. Strzelec...

Przeczytaj