klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop 2018
Styl życia

Horoskop na 20.10.2020 - co dziś się wydarzy?

Horoskop dzienny na 20 października 2020 roku zdradzi ci, czy czekają cię dziś namiętności, czy klasyczne, miłosne niepowodzenia.
Redakcja Wizaz.pl
październik 20, 2020
Ivan z „Hotelu Paradise” szczerze opowiedział o związku z Anią i zdradził jej największą wadę

Baran

Uczucia: Mężczyzna dbający o swoje dobre imię będzie robił wszystko, by tajemnica, którą znasz, nie wyszła na jaw. Zastanów się, czy bardziej opłaca ci się powiedzieć o niej głośno, czy raczej milczeć.

Kariera: Możesz zostać wysłana na szkolenie. Nie będziesz z tego powodu ani szczęśliwa, ani zadowolona. Jednak w przyszłości ta wiedza może ci się bardzo przydać.

Byk

Uczucia: Będą tobą teraz szarpać gwałtowne emocje. Nie przesadź jednak z tym, co i w jaki sposób mówisz. Jedno słowo za dużo może bardzo popsuć relację z bliską ci osobą.

Kariera: Ktoś, z kim jesteś w konflikcie zawodowym, zacznie być dla ciebie podejrzanie miły. Nie daj się zwieść pozorom. Ta osoba ma jakiś interes i zrobi teraz wszystko, żeby ci się przypodobać.

Bliźnięta

Uczucia: Uważaj na wypowiadane kłamstwa. To, co wiele razy się udawało, tym razem może nie pójść po twojej myśli. Będzie ci zwyczajnie głupio, kiedy bliska osoba ci udowodni, że to, co mówisz, to nieprawda.

Kariera: Będziesz mieć teraz znakomite pomysły zawodowe. Wprowadzaj je w życie. Bez problemu uda ci się do nich przekonać przełożonych. Możliwy dodatkowy zarobek!

Rak

Uczucia: Będziesz z determinacją dążyć do tego, by spełnić swoje marzenia. Jednak najbliżsi, nie wierząc w twój sukces, zechcą cię od tego odwieść. Postawisz jednak na swoim.

Kariera: Masz dużo obowiązków zawodowych, a ktoś mniej pracowity będzie chciał ci ich jeszcze dołożyć. Bądź bardziej asertywna i nie dawaj wciskać sobie prac, które do ciebie nie należą.

Lew

Uczucia: Spotkany dzięki służbowym projektom mężczyzna kompletnie zawróci ci w głowie. Od ciebie zależy, jak sprawy dalej się potoczą. On nie należy do tych, którzy robią pierwszy krok.

Kariera: Zrozumiesz, że na pewne sprawy nie masz wpływu. Osoba będąca bliżej szefa sprytnie nim manipuluje. Nie walcz z tym, bo nic nie zdziałasz. To przez pewien czas się nie zmieni.

Panna

Uczucia: Czeka cię bardzo ważny wybór. Pozwól sobie na odrobinę samotności, żeby rozważyć wszelkie za i przeciw. To istotne, bo konsekwencje tej decyzji będziesz odczuwać latami.

Kariera: Będziesz dążyć do niezależności zawodowej. Coraz częściej drażnić cię będzie to, że ktoś, w nieumiejętny sposób, często nie mając racji, tobą dyryguje. Nie bój się wyzwań!

Waga

Uczucia: Dogoni cię przeszłość. Spotkasz osobę, która kiedyś miała duży wpływ na twoje życie. Usłyszanych słów nie będziesz umiała zapomnieć. Pewne układy mogą ulec zakończeniu.

Kariera: Czas niepewności zawodowej. Nie panikuj jednak, tylko spokojnie czekaj na rozwój wydarzeń. Nie spóźniaj się, nie wychodź za wcześnie i sumiennie wykonuj

Skorpion

Uczucia: Będziesz musiała dokonać niełatwego wyboru w sprawach serca. Nie podejmuj pochopnych decyzji. Starsza kobieta bardzo dobrze ci doradzi. Zaufaj jej słowom i doświadczeniu.

Kariera: Przez niezałatwione od dawna sprawy pogrążysz się w zawodowym chaosie. Zamiast załamywać ręce, postaraj się uporządkować to, co zaległe, i nie dopuszczaj więcej do takich zaniedbań.

Strzelec

Uczucia: Nowe znajomości, dalekie podróże, inne środowisko. Jednym słowem: przed tobą spore zmiany. Na tyle duże, że do spraw uczuć zaczniesz podchodzić zupełnie inaczej niż do tej pory.

Kariera: W twoim najbliższym otoczeniu zawodowym jest ktoś, kto przekazuje innym więcej, niż powinien. Nie plotkuj, uważaj na słowa, szczególnie na te wypowiadane w nerwach.

Koziorożec

Uczucia: Jeżeli dasz się znajomym wyciągnąć z domu, masz szansę poznać bardzo interesującego mężczyznę. Nie zamykaj się więc w czterech ścianach, bo taka okazja może się długo nie powtórzyć.

Kariera: Zauważysz błąd, który zrobił jeden z twoich współpracowników. Do ciebie będzie należeć decyzja, co zrobić z tą wiedzą. Jeśli ta sprawa wyjdzie na jaw, bardzo możesz tej osobie zaszkodzić.

Wodnik

Uczucia: Bierz to, co daje ci los. Nie analizuj za wiele. Przed tobą bardzo dobry czas w uczuciach, pod warunkiem że nie będziesz się kurczowo trzymać przeszłości i tego, co jest już dawno za tobą.

Kariera: Przed tobą sprawdzian wiedzy i kompetencji. Świetnie sobie z tym poradzisz, mimo ogromnych
wymagań, jakie ci postawią. Nie bój się wyzwań i śmiało patrz w przyszłość.

Ryby

Uczucia: Trochę wstrząsów i nieporozumień w relacjach miłosnych. Wszystko wyjdzie ci jednak na dobre. Wyjaśnicie sobie sprawy, o których do tej pory nie mieliście ochoty rozmawiać.

Kariera: Zabraknie ci odwagi, żeby głośno powiedzieć, co myślisz. Nie będziesz czuć się z tym dobrze. Przy
następnej okazji już nie będziesz mieć skrupułów i odważnie wyrazisz swoje zdanie.

Komentarze
Horoskop - okrutne znaki zodiaku
Newsy 3 najbardziej okrutne znaki zodiaku - potrafią pokazać pazury
Te znaki zodiaku mają swoją mroczną stronę. Choć wgłębi duszy są cudownymi ludźmi, to kiedy ktoś nadepnie im na odcisk, sieją spustoszenie.
Marta Średnicka
lipiec 13, 2020

Istnieją znaki zodiaku, które są łagodne niezależnie od okoliczności. Ich obecność wiąże się ze spokojem i ciepłem. Nigdy nie sprawiają innym bólu, bo doskonale wiedzą, jak on smakuje. Istnieje jednak zupełnie odmienna grupa znaków zodiaku, które potrafią być zimne jak lód, okrutne w swoim działaniu, choć nie zawsze robią to naumyślnie. Wiedzą dokładnie, jak wbić komuś przysłowiową szpilkę, bywają złośliwi i mściwi. Są przy tym niezwykle silni psychicznie. Zobacz także: 5 znaków zodiaku, które przyciągają kłopoty - chaos to ich drugi dom Rak Rak to znak zodiaku, który daje się ponieść emocjom. Jego okrucieństwo wymierzone w drugą osobę nie wynika więc ze złej woli, ale konieczności znalezienia ujścia dla złej energii. Ten znak jest również często zazdrośnikiem. Będąc w sytuacji zagrożenia, zwłaszcza w odniesieniu do ukochanej osoby, włącza mechanizmy obronne. Zawsze wie gdzie i kiedy uderzyć, by zadać ból. Kiedy tak się dzieje, Rak nie zwraca uwagi na konsekwencje. Wbrew pozorom, ten znak zodiaku jest dręczony wyrzutami sumienia. Zwykle następuje to jednak na długo po tym, jak zada cios. Źródło: iStock Skorpion Skorpion jest bardzo dobrym manipulantem. Potrafi sterować emocjami innych, sam będąc obojętny lub zimny jak lód. W ten sposób często uzyskuje to, czego chce. W środku w rzeczywistości jest bardzo wrażliwy i kochający. Jego okrucieństwo wynika ze skorupy, jaką posiada. Często działa na podstawie opinii, by ustrzec się przed zranieniem lub atakiem. Potrafi zrzucić winę na drugą osobę, choć będzie ona leżała po jego stronie. W starciu ze Skorpionem trudno się bronić.  Koziorożec Koziorożec ma swoją mroczną stronę. Kiedy już ktoś ją poruszy, ten znak zodiaku porzuca swoje zahamowania i balansuje na granicy zasad. Okrucieństwo w jego wydaniu to sposób na radzenie sobie z rzeczywistością. Wyrzucenie z siebie złych emocji...

Przeczytaj
horoskop na wakacje
Newsy Te znaki zodiaku mają szansę na wakacyjny romans
Te pięć znaków zodiaku może mocno liczyć na to, że już wkrótce spotka je płomienny, letni romans, jaki zawsze chciały przeżyć. Gwiazdy zdecydowanie im sprzyjają!
Laura Osakowicz
czerwiec 25, 2020

O wakacyjnych miłościach napisano już setki książek i nakręcono dziesiątki filmów. Podobne scenariusze pisze samo życie, a wszystkim, którzy nie są w związku, szczególnie latem marzy się intensywna znajomość. Długie, gorące wieczory sprzyjają romantycznym spacerom i randkom przy świetle gwiazd. Którym znakom zodiaku będzie w tym roku sprzyjać los i mają szansę przeżyć miłosne uniesienie? Zobacz także: Horoskop na lato 2020 - miłość czy niepowodzenia?   Horoskop na wakacje 2020 Koziorożec Koziorożce, choć z reguły ułożone i mało spontaniczne, latem obudzą w sobie instynkt uwodziciela. Mało kto będzie w stanie oprzeć się ich wdziękowi. Jeśli dobrze to rozegrają, tego lata mogą liczyć nie na jeden, a nawet kilka płomiennych romansów, z czego któryś, kto wie, może zakończyć się czymś poważniejszym. Byk Byki na wakacje na moment zapomną o pracy i oddadzą się relacji, która mniej niż na wspólnej przyszłości, opierać się będzie na cielesnych doznaniach. To pozwoli im nabrać dystansu i na moment oderwać się od codzienności. Po urlopie wrócą do zdobywania awansu z nową energią.  Rak Dusza romantyka nie opuści raków także latem. Z tą różnicą, że w letnich miesiącach staną się one bardziej ufne i otwarte na nowe doświadczenia. To sprawi, że podczas wieczornych wyjść ze znajomymi, raki mają dużą szansę na powrót do domu z kimś zupełnie nowym.  Lew  Lwy latem poczują się jeszcze bardziej pewne siebie. Z łatwością przyjdzie im podrywanie innych. Jedna ze znajomości może zakończyć się intensywnym romansem. Zapomną o całym świecie i będą myśleć tylko o kolejnym spotkaniu z partnerem.  Bliźniaki  Bliźniaki latem tęsknią za intensywnymi doznaniami. Będą teraz o wiele chętniej wchodzić w relacje bez zobowiązań. Jeśli tylko spotkają na swojej drodze równie spontaniczną i rządną przygód osobę, z pewnością...

Przeczytaj
Newsy 5 znaków zodiaku, w których najłatwiej się zakochać
Te znaki zodiaku mają w sobie wiele uroku i charyzmy. W efekcie bardzo łatwo się w nich zakochać. Sprawdź, czy ty lub twój wybranek jesteście wśród tych znaków.
Laura Osakowicz
maj 26, 2020

Znaki zodiaku mają duży wpływ na nasz sposób bycia. Wpływają także na to, jak postrzegają nas inni. Z jakiegoś powodu osoby o określonych znakach zodiaku uważane są za najbardziej atrakcyjne , co sprawia, że też najłatwiej jest się w nich zakochać. Co to za znaki? Źródło: Istock Zobacz także:  Uważaj na te znaki zodiaku. Często kończą związki bez podania przyczyny Horoskop: Te znaki zodiaku to urodzeni uwodziciele  Lew Lew jest bardzo towarzyski, zawsze dobrze wygląda, zna się na modzie. W dodatku lubi zwracać na siebie uwagę, na przykład na swój intelekt. Nie robi tego jednak w sposób nachalny, jednocześnie jest bardzo dobrym słuchaczem i opiekunem. Jak przystało na ognisty znak - ma w sobie wiele energii. Nie straszne mu są więc spontaniczne wypady i całonocne pogawędki. To wszystko sprawia, że innym znakom przy lwie miękną nogi. Skorpion Skorpion z jakiegoś powodu zawsze wie czego ci potrzeba. Jest uczynny, troskliwy. To typ partnera, o którym opowiada się przyjaciółkom w samych superlatywach. Niespodzianki, kwiaty, romantyczne kolacje - to wszystko masz jak w banku spotykając się ze Skorpionem. Ten znak jak żaden innych potrafi odczytywać oczekiwania innych, dlatego tak łatwo stracić dla niego głowę. Rak Rak to urodzony romantyk. Miłość jest dla niego najwyższą wartością. Najlepiej, gdy przytrafi się z zaskoczenia, będzie intensywna i pełna wzlotów i upadków. Ten znak zodiaku jest nieśmiały, jednak w bardzo uroczy sposób. Spotykając się z Rakiem możesz być pewna, że będzie cię nosił na rękach. Panna Panna to doskonała przyjaciółka. Jest zawsze blisko wtedy, kiedy jej potrzebujesz. Wysłucha, posłuży radą i ramieniem do wypłakania się. Zwraca uwagę na swój wygląd zewnętrzny, dba o siebie i używa dobrych perfum. To wszystko sprawia, że gdy raz zbliżysz się do niej, będzie ci o niej naprawdę trudno zapomnieć. Strzelec...

Przeczytaj
Newsy Uważaj na te znaki zodiaku. Często kończą związki bez podania przyczyny
Osoby spod tych znaków zodiaku jednego dnia wydają się być szaleńczo zakochane, zaś innego są skłonne zerwać. Znając ich charakterystykę, będziesz w stanie lepiej odczytywać ich sygnały i się nie zawiedziesz.
Laura Osakowicz
maj 21, 2020

Znaki zodiaku wpływają na nasz temperament i charakter. Często ludzie o tym samym znaku zodiaku wykazują podobne zachowania, na przykład bez ostrzeżenia kończą z pozoru udany związek. Dlatego będąc z nimi w bliższej relacji, lepiej mieć się na baczności!  Zobacz także:  5 znaków zodiaku, które przyciągają chaos   Te znaki zodiaku często zrywają związki W przypadku jednych znaków zodiaku nagłe kończenie relacji wynika ze znudzenia, u innych zaś z tego, że nie mówią w porę o swoich potrzebach. Druga połówka myśli, że są szczęśliwi, ale gdy ich frustracja osiąga zbyt wysoki poziom, po prostu odchodzą. Niektóre znaki zodiaku za szybko się zakochują, a gdy miodowy miesiąc mija, zaczynają widzieć wady w partnerze, których dotychczas nie dostrzegały. O jakich znakach mowa? Sprawdź naszą galerię! Źródło zdjęcia głównego: Istock

Przeczytaj