klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop dla wszystkich znaków na 2021 rok
Styl życia

Horoskop na 2021 rok - sprawdź, co cię czeka w nowym roku

Zakochanie bez pamięci a może sukcesy w pracy. Sprawdź, jakie niespodzianki szykuje dla ciebie 2021 rok!
Redakcja Wizaz.pl
grudzień 30, 2020

Gwiazdy mówią wiele o przyszłości każdego z nas. To z nich dowiadujemy się, czego spodziewać się w zbliżającym roku. 2020 nikogo nie rozpieszczał, a jak będzie w 2021? Przeczytaj horoskop na 2021 rok dla poszczególnych znaków.

Zobacz także: Te znaki zodiaku nie cierpią być w stałym związku!

Adele pokazała nowe zdjęcia! SCHUDŁA jeszcze bardziej!

Horoskop na 2021 rok

Baran

Na najbliższy rok gwiazdy obiecują Baranom poprawę relacji międzyludzkich i koniec uczucia samotności. 2021 będzie stał dla nich pod znakiem miłości, nie tylko tej romantycznej. Być może ich rodzina się powiększy lub na ich drodze stanie ktoś, kogo bez wahania będą mogli nazwać prawdziwym przyjacielem. Na dalszy plan zejdą sprawy finansowe. 

Byk

2021 rok będzie dla Byków czasem pełnym ekscytacji i życiowych zawirowań. Niestety nie tylko tych pozytywnych. Jeśli jednak będą trzymać nerwy na wodzy i umiejętnie pokierują swoimi decyzjami, czeka ich miła niespodzianka. Podwyżka w pracy jest na horyzoncie, przyjaźń i miłość takżę - wszystko w rękach Byków, którzy wykorzystają swoją okazję.

Bliźnięta

To będzie rok Bliźniąt! Wreszcie zrozumieją, co tak naprawdę jest dla nich ważne i... być może zmienią swoje życie o 180 stopni. Ci, który dotychczas byli pracoholikami, pokochają czas wolny, a ci, którzy dotychczas mieli manię porządku i kontroli, wreszcie sobie odpuszczą. Gwiazdy będą sprzyjać Bliźniętom w utrzymaniu motywacji - wykupienie karnetu na siłownie wydaje się więc niezłym pomysłem. 

Rak 

Raki w 2020 roku nie miały się najlepiej, w szczególności pod względem związków. Miłosna huśtawka mocno nadszarpnęła ich zdrowie psychiczne. W 2021 Raki powinny bardziej skupić się na sobie, gwiazdy będą sprzyjały im w uzyskaniu upragnionego balansu. Wytrwałość się im opłaci! Mogą spodziewać się zastrzyku gotówki, który najlepiej jeśli wydadzą na siebie - podróż, a może kurs gotowania.

Lew

Lwy w 2020 rok tęskniły za życiem towarzyskim, przez co miały tendencję do zawierania znajomości, które nie wróżą dobrze na przyszłość. W 2021 roku powinny skupić się nie tylko na namiętności i silnych emocjach. Być może wtedy dostrzegą na swojej drodze kogoś, kto naprawdę zasługuję na ich uwagę. W kwestii zawodowej to również dla nich rok zmian - będą musieli podjąć ważną decyzję, która skieruje ich karierę w zupełnie innym kierunku.

horoskop dla wszystkich znaków na 2021 rok

Panna

Pannom w 2020 wcale nie przeszkadzało, że świat na moment nieco się zatrzymał. Dzięki temu mogły celebrować to, co dla nich najważniejsze - czas spędzony z bliskimi, godzinne rozmyślania, porządkowanie domu. W 2021 największym wyzwaniem będzie dla nich... wyjście ze strefy komfortu. Ważne, by przy okazji nie utraciły tego, co wypracowały w swojej bezpiecznej przystani. Nie powinny też rezygnować ze spontaniczności! To będzie dobry czas na spróbowanie nowych rzeczy.

Waga

Wagi w 2020 roku miały momenty słabości, jednak gdy podsumują ostatnie miesiące, zapewne dostrzegą też spore sukcesy - głównie w kwestiach zawodowych. 2021 rok postawi przed nimi wyzwanie w postaci... zaangażowania w miłosny związek. Pora pozostawić za sobą wszelkie urazy oraz nierealne oczekiwania i po prostu zaufać. Może z tego wyniknąć miłość na całe życie! 

Skorpion

Skorpiony wreszcie w 2020 roku przeżyją romans, o jakim marzą. Może to oznaczać ocieplenie w dotychczasowym związku albo przyspieszone bicie serca na widok nieznajomego. To będzie przygoda, którą będą wspominać całe życie. Miłosne uniesienia przysłonią im jednak karierę zawodową. 2021 nie będzie dla nich rokiem zmian w tym temacie. 

Strzelec

Strzelce w 2021 roku powinny wykazać się kreatywnością, inaczej zostaną daleko w tyle. Dobrze, jeśli w końcu zaufają technologi, co z pewnością usprawni ich pracę i pozwoli podwoić ich oszczędności. W sferze miłości najbliższe miesiące będą sprzyjać im w odnawianiu i pielęgnowaniu relacji, a to przełoży się na ogólne poczucie szczęścia i spełnienia w życiu.

Koziorożec

2020 rok był dla Koziorożców wyjątkowy pod względem miłosnych uniesień - wreszcie odważyły się na romantyczne gesty bez wielogodzinnych rozmyślań. Teraz przyjdzie pora na zadbanie o relacje z przyjaciółmi i rodziną. 2021 to nie czas na chowanie urazy. W pracy szefowie wreszcie dostrzegą drzemiący w nich potencjał i powierzą im ważne zadanie.

Wodnik

Los w 2021 będzie wodził za nos wszystkie Wodniki. Będą musiały odpowiedzieć sobie na pytanie, czego tak naprawdę chcą, a niektóre wybory mogą nie działać na ich korzyć. Powinny być ostrożne i nie patrzeć na wszystko jak przez różowe okulary. Nie tylko w miłości, ale i w pracy - nierozsądne decyzje finansowe mogą zrujnować ich domowy budżet.

Ryby

Ryby to z reguły introwertycy, jednak w 2021 roku będą mieli więcej okazji do spotkań z ludźmi - warto, żeby z tego skorzystali. Nowi znajomi wniosą do nich życia powiew świeżości, a uczucie osamotnienia na dobre zniknie. W pracy 2021 to dla nich czas nauki i nowych wyzwań, które na razie nie zaprocentują podwyżką, ale cierpliwości - już na początku 2022 się to zmieni!

Komentarze
Newsy Uważaj na te znaki zodiaku. Często kończą związki bez podania przyczyny
Osoby spod tych znaków zodiaku jednego dnia wydają się być szaleńczo zakochane, zaś innego są skłonne zerwać. Znając ich charakterystykę, będziesz w stanie lepiej odczytywać ich sygnały i się nie zawiedziesz.
Laura Osakowicz
maj 21, 2020

Znaki zodiaku wpływają na nasz temperament i charakter. Często ludzie o tym samym znaku zodiaku wykazują podobne zachowania, na przykład bez ostrzeżenia kończą z pozoru udany związek. Dlatego będąc z nimi w bliższej relacji, lepiej mieć się na baczności!  Zobacz także:  5 znaków zodiaku, które przyciągają chaos   Te znaki zodiaku często zrywają związki W przypadku jednych znaków zodiaku nagłe kończenie relacji wynika ze znudzenia, u innych zaś z tego, że nie mówią w porę o swoich potrzebach. Druga połówka myśli, że są szczęśliwi, ale gdy ich frustracja osiąga zbyt wysoki poziom, po prostu odchodzą. Niektóre znaki zodiaku za szybko się zakochują, a gdy miodowy miesiąc mija, zaczynają widzieć wady w partnerze, których dotychczas nie dostrzegały. O jakich znakach mowa? Sprawdź naszą galerię! Źródło zdjęcia głównego: Istock

Przeczytaj
Newsy To właśnie te znaki zodiaku są najgorętsze w łóżku! Taki partner to skarb
Kto preferuje wyrafinowany seks, a kto jest spontaniczny i nieokiełznany? Okazuje się, że wszystko jest zapisane w gwiazdach.
Urszula Jagłowska
listopad 22, 2018

Choć każdy z nas ma różne fantazje i preferencje seksualne, a udane zbliżenie zależy od wielu czynników jak pożądanie, kondycja fizyczna, doświadczenie, poziom podniecenia, czy dopasowanie partnerów, to istnieją osoby które są wręcz predysponowane do tego by być doskonałymi kochankami. I wbrew pozorom nie jest to zależne od ich atrakcyjności lecz… znaków zodiaku. Brzmi zabawnie prawda? Jednak według specjalistów od horoskopów znaki zodiaku mają bezpośredni wpływ na nasze charaktery do tego stopnia, że mogą nawet determinować skłonności do zdrady, trudności z odchudzaniem a nawet to jakimi kochankami jesteśmy. To właśnie te znaki zodiaku są najgorętsze w łóżku Choć niektórzy sceptycznie podchodzą do horoskopów, to astrologowie nie mają wątpliwości, że znaki zodiaku stanowią niejaki schemat określonych cech charakteru i sposobów postępowań charakterystycznych dla danych osób. Specjaliści wyróżniają więc cztery główne typy osobowości, które odpowiadają czterem żywiołom : ogniowi, ziemi , wodzie i powietrzu. Przeczytaj także: Jak rozpoznać idealnego kochanka? Tych 6 szczegółów go zdradza Osoby z żywiołu ognia są bardzo dynamiczne , impulsywne, często podejmują inicjatywę i mają bardzo silne poczucie własnej wartości. Ziemi – preferują stabilizację , nie lubią zmian, silnie trzymają się utartych zasad i schematów, bywają również bardzo zaborczy . Ludzie z żywiołu wody są z kolei najbardziej uczuciowi, empatyczni, troskliwi i wrażliwi. Za to osoby spod znaków zodiaku należących do żywiołu powietrza nienawidzą ograniczeń , bywają ekscentryczni i nieprzewidywalni. To wszystko ma również wpływ na to, jakimi kochankami jesteśmy. W naszej galerii znajdziecie znaki zodiaku, które nie tylko uwielbiają czerpać przyjemność ze zbliżenia, ale dają również niewyobrażalną rozkosz. Czy też jesteście na tej liście? Zdjęcia: iStock

Przeczytaj
Te znaki zodiaku mają trudności z odchudzaniem
Newsy Te znaki zodiaku mają trudności z odchudzaniem. Sprawdź, czy też jesteś na tej liście
Kolejna dieta cud okazała się niewypałem? Nawet się nie spodziewałaś, że powodzenie w zrzuceniu zbędnych kilogramów może być zależne od twojego znaku zodiaku.
Urszula Jagłowska
listopad 20, 2018

W dobie szybko rozwijających się mediów społecznościowych większość z nas podążą za wyidealizowanym kanonem piękna. Kobiety marzą o lśniących, gęstych włosach, idealnej cerze niczym wygładzonej przez filtry z Instagrama, krągłych pośladkach, szczupłych udach, płaskim brzuchu i talii osy. Niestety osiągnięcie perfekcyjnego ciała nie jest wcale takie łatwe, szczególnie, kiedy kolejne diety kończą się fiaskiem. Jak się okazuje, wbrew pozorom to nasz znak zodiaku ma bezpośredni wpływ na to, że mamy problemy ze zrzuceniem zbędnych kilogramów . Jak to możliwe? Te znaki zodiaków mają problemy z odchudzaniem Każdy znak zodiaku rządzi się swoimi prawami i ma bezpośredni wpływ na nasze cechy charakteru . Specjaliści od horoskopów twierdzą nawet, że niektóre z nich są także predysponowane do tego, by częściej zdradzać, czy mieć problemy z odchudzaniem , tłumacząc to charakterologią przypisaną do danego zodiaku. W naszej galerii znajdziecie znaki zodiaku, które najczęściej mają problem z pozbyciem się zbędnego tłuszczyku. Zdjęcia: iStock

Przeczytaj
Styl życia Horoskop Chiński 2020 - co czeka cię w roku Szczura?
Rok Szczura to pierwszy rok w 12 letnim cyklu chińskim. Oznacza energię do działania, rozpoczynanie nowych projektów, pogoń za doświadczeniami. Sprawdź, jaki jest twój chiński znak i co czeka cię w 2020 roku.
Laura Osakowicz
luty 18, 2020

Chińska mitologia zamiast astrologicznych znaków zodiaku przyjmuje dwanaście zwierzą t. Różni ją także to, że zwierzęta przydzielane są na podstawie roku urodzenia, a nie konkretnej daty. Zwierzęcy patron ma więc wpływ na charakter ludzi urodzonych w tym samym roczniku i powtarza się co dwanaście lat. Jakim zwierzęciem jesteś w chińskim horoskopie i co czeka cię w roku Szczura ?  Źródło: Istock Zobacz także:   Horoskop na 2020 rok - dla wszystkich znaków zodiaku Horoskop chiński na 2020 rok: Szczur Szczur to osoby urodzone w latach: 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020 Dla szczurów 2020 rok będzie wymagający i pełny nowych wyzwań. Powinny one zachować czujność, a także zaufać swojej intuicji. Szczególnie w kwestii finansów - większe wydatki lepiej pozostawić na następny rok. Przez cały czas będą myśleć o przyszłości - to dobrze, bo pozwoli to im dokładnie przeanalizować wszelkie działania i upewnić się, czego tak naprawdę chcą od życia. Horoskop chiński na 2020 rok: Bawół Bawoły to osoby urodzone w latach: 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009 Bawoły mają za sobą trudny rok, ale w 2020 roku wreszcie odpoczną. Będą zaskoczone, jak wiele spraw będzie szło po ich myśli. Poczują wsparcie bliskich i w końcu znajdą czas na realizację ukrytych marzeń. Z czasem będą z przyjemną nostalgią wspominać spokojne chwile.  Horoskop chiński na 2020 rok: Tygrys  Tygrysy to osoby urodzone w latach: 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010 Dla tygrysów to będzie rok szybkich działań, chaosu i komplikacji. Wszystko wokół będzie zmienne, w czym niekoniecznie będą potrafiły się odnaleźć. W dostosowaniu się do tego czasu pomogą im dbałość o kondycję fizyczną i psychiczną. Powinny skupić się na sobie i spróbować odnaleźć swój balans.  Horoskop chiński na 2020 rok: Królik  Królik to...

Przeczytaj