klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Horoskop na lato 2020 - miłość i zabawa, czy zmartwienia i niepowodzenia?

Horoskop na lato 2020 zdradzi, jak przebiegną następne miesiące i jaka karta tarota jest przypisana twojemu znakowi zodiaku.
Marta Średnicka
czerwiec 08, 2020

Wakacje pełne miłości i zabawy, czy upływające pod znakiem trosk i nieprzyjemnych niespodzianek? W zależności od znaku zodiaku, czerwiec, lipiec i sierpień mogą wyglądać zupełnie inaczej. Sprawdź swój horoskop na lato.

Zobacz także: 5 znaków zodiaku, które przyciągają kłopoty

Sonia z „Hotelu Paradise” ostro wypowiadała się na temat rodziców Łukasza. Jak na to zareagowali?

Horoskop na lato 2020

Baran

W okresie letnim Baran może postawić kolejny krok w swoim związku i bardziej zaangażować się w relację. Ten czas sprawi, że będzie miał więcej siły do działania i łatwiej będzie mu podejmować trudne tematy. Rozmowy przyniosą mu rozwiązanie dla spraw, które męczyły go od dawna. W drugiej połowie lata Baran odczuje dużą ulgę. 

Karta tarota: dwa kielichy

Byk

W ostatnim czasie Byk poświęcił dużo czasu na swoje uczucia. Teraz będzie potrzebował odrobiny swobody, żeby skupić się na sobie i własnych potrzebach. Na tym etapie najważniejsza będzie szczerość z partnerem, bo ten dystans może być korzystny dla relacji. W przypadku singli, oderwanie się od myślenia o uczuciach będzie czymś niespotykanym, jednak przyjdzie z łatwością. Lato w pojedynkę będzie wydawało się doskonałym sposobem na regenerację. Tego lata Byk znajdzie spokój i wejdzie w kolejny sezon z wyraźną zmianą nastawienia i energią. 

Karta tarota: pustelnik

Bliźnięta

Bliźnięta mogą czuć się rozczarowane tym, co przyniesie im lato i ich szczęściem w miłości. Z pozoru wszystko będzie układało się po ich myśli, jednak będzie ono przerywane gwałtownymi, nieoczekiwanymi i często nieprzyjemnymi zmianami. Latem Bliźnięta powinny więc być ostrożne i nie przyjmować perspektywy szklanki, która jest to połowy pełna. Jeśli będą wystarczająco zaangażowane, zrealizują swoje cele, a ich wysiłek przyniesie efekty. Jeśli będą liczyły na szczęście, mogą się rozczarować. Bliźnięta będą musiały znieść burzę, żeby zobaczyć tęczę. Miłość przyjdzie do Bliźniąt, jeśli w nią uwierzą. Sceptycyzm nie pomoże.

Karta tarota: słońce

Rak

Rak będzie miał swoje wymarzone lato pełne dobrej zabawy i pozytywnego nastroju. Będzie szczęśliwy, co przełoży się na jego związki i relacje z ludźmi. To doskonały czas, żeby naprawić relacje lub zacząć budować je na nowo. Lato powinno być dla niego pozbawione stresów i trudnych decyzji. Jeśli takie się pojawią, Rak podejdzie do nich w zupełnie nietypowy dla siebie sposób. Musi więc uważać, by nie zrobić czegoś zbyt pochopnie. Ten znak zodiaku będzie czuł się bardziej swobodnie niż zwykle, więc poświęci czas na przyjemniejsze sprawy, a obowiązki i zmartwienia rzuci w kąt. 

Karta tarota: trzy kielichy

Horoskop na lato 2020

Lew

Jeśli Lew szuka miłości, to właściwa osoba może teraz pojawić się w jego życiu i zaprzeć mu dech w piersiach, co zwykle się nie zdarza. Jeśli jesteś w związku, miłość rozkwitnie. To będzie okres pełen uniesień, romantycznych chwil i niespodzianek. Skorzystaj z tego stanu, bo nie przytrafia się on zbyt często. Pochłonięty obowiązkami, ambitny Lew nie ma zwykle czasu na miłosne gry. Lato będzie sprzyjało również jego bardziej wrażliwej stronie osobowości. Twoi bliscy to docenią.

Karta tarota: kochankowie

Panna

U Panien może pojawić się problem w relacji w związku z odmiennymi poglądami na różne sprawy. To może prowadzić do konfliktów i napięć. Lato nie musi jednak upłynąć w takiej atmosferze. Okazuje się, że rozwiązaniem będzie otwarta komunikacja. Rosnąca złość i frustracja znajdzie ujście, kiedy postawicie na szczerość. Kluczowy jest tutaj jednak spokój. Latem okaże się również, że Panna w końcu zacznie mówić "nie" i włączy swoje ego. 

Karta tarota: as mieczy

Waga

Waga może w najbliższym czasie czuć się oceniana lub bać się odrzucenia. Przez to będzie wstrzymywała się z powiedzeniem niektórym osobom, co tak naprawdę o nich myśli lub jakie masz zdanie na temat określonych sytuacji. Warto jednak zaryzykować, bo może okazać się, że mają podobną opinię i to zbliży was do siebie, a nie podzieli. Jeśli podejmiesz inicjatywę, sprawy będą szły po twojej myśli.

Karta tarota: królowa mieczy

Skorpion

Skorpion będzie musiał przeprowadzić poważną rozmowę ze swoim partnerem, choć być może nie zdaje sobie z tego sprawy, lub bardzo chce tego uniknąć. Teraz będzie ku temu mnóstwo okazji, które prawdopodobnie wykorzysta. Jego więź z drugą osobą dzięki temu znacznie się zacieśni. Lato nie będzie burzliwym okresem, jednak Lew zamknie na zawsze pewne sprawy. Przyjdzie mu to znacznie łatwiej niż przypuszczał.

Karta tarota: giermek mieczy

Strzelec

Strzelec bardzo ciężko pracował w ostatnim czasie i potrzebuje przerwy. Przez realizację określonych celów i obowiązków na dalszy plan odeszła miłość i bliscy. Teraz czas na odpoczynek i dobrą zabawę, której latem nie zabraknie. Strzelec poświęci się partnerowi lub przyjaciołom, a to zaowocuje w przyszłości. Okaże się, że jedno z nich poświęca ci naprawdę dużo czasu i uwagi i będzie przy tobie, by podnieść cię na duchu. Będziesz tego potrzebować. 

Karta tarota: siódemka denarów

Koziorożec

Latem Koziorożec łatwiej będzie nawiązywał kontakty i okaże się, że jest bardziej zalotny niż dotychczas. To pomoże mu w zbudowaniu relacji. Nie powinien jednak nalegać na związek i w przypadku istniejącej już relacji, silniejsze zaangażowanie. Będzie musiał zwolnić i czekać na naturalny rozwój sytuacji i uczuć. Ten znak zodiaku nie powinien skakać na głęboką wodę. Powinien być nieco bardziej tajemniczym i zdystansowany. To zaprocentuje.

Karta tarota: księżyc

Wodnik

Wodnik będzie latem nieco bardziej rozkojarzony niż dotychczas, a sam będzie uważał, że otrzymuje od bliskich i świata sprzeczne sygnały. Trudno będzie mu również podjąć ważne decyzje, przez co będzie potrzebował wsparcia i długich rozmów. Wodnik będzie miał postawione cele, które sam ustali, jednak nie będzie wiedział, jak podejść do ich realizacji. Druga osoba pomoże mu jednak się odnaleźć i wrócić na właściwe tory.

Karta tarota: sprawiedliwość

Ryby

Ryby będą dość nerwowe i pełne niepokoju. Mowa nie tylko o ważnych aspektach życia, ale również np. randkach. Latem będą musiały więc zmienić nastawienie i stres przekuć w uczucie podniecenia. Ekscytacja się opłaci, bo na drodze Ryb nie będą stały rozczarowania. W końcu Ryby przestaną myśleć i analizować i skupią się na danej chwili, pozwalając, żeby los pokierował ich życiem. To się opłaci, zwłaszcza w życiu miłosnym.

Karta tarota: magik

Źródło zdjęcia głównego: Photo by Anastasia Dulgier on Unsplash

Komentarze
Bliźnięta
Fotolia
Styl życia Bliźniaki - podwójne szczęście
Niektóre kobiety bardzo chcą mieć bliźnięta: uważają, że lepiej mieć dwoje dzieci za jednym razem i nie przechodzić dwukrotnie kłopotów ciążowo-porodowych. Czy rzeczywiście dwojaczki to lepsza opcja?
Łucja Zbieniewska
luty 22, 2011

Przyjrzyjmy się, jak wygląda kwestia bliźniaków w kolejnych etapach ich życia. Czy rodzicom dwójki jest łatwiej czy trudniej? A może samym maluchom jest lepiej? Ciąża bliźniacza: podwójne oczekiwanie Ciąża bliźniacza na początku zupełnie przypomina pojedynczą, chociaż zdarza się, że niektóre dolegliwości męczą przyszłą mamę bardziej, niż przy jednym dziecku (np. mdłości, wymioty). Nieco trudniej robi się w drugim i trzecim trymestrze ciąży, gdy dzieci są większe, więc i cięższe, a  mama przybiera znacznie na wadze , więc trudniej się jej poruszać i łatwiej się męczy. Pod koniec ciąży można jeść jedynie niewielkie posiłki, ponieważ  macica znacznie się powiększa  i uciska na wszystkie narządy w jamie brzusznej, także żołądek i pęcherz. Teoretycznie istnieje większe  ryzyko powikłań , więc konieczne są częste badania kontrolne, a przy wieku mamy powyżej 35 lat badania prenatalne. Mamom bliźniąt statystycznie częściej w ciąży doskwiera  gestoza, anemia i inne problemy  (np. odklejanie łożyska, łożysko przodujące), dlatego powinny być pod stałą opieką lekarską. Więcej na ten temat w artykule  Ciąża bliźniacza .  Poród bliźniaków: zwykle po cesarsku Bliźniaki bardzo często  rodzą się wcześniej , niż dzieci z ciąży pojedynczej, zwykle ok. 37-38 tygodnia ciąży. Jednak nawet bliźnięta, które przyszły na świat w 35 tygodniu uważa się za donoszone (czyli nie są wcześniakami).  Bardzo często ciąża mnoga jest rozwiązywana przez  cięcie cesarskie , gdyż dużo częściej niż w ciąży pojedynczej dzieci układają się nieprawidłowo (poprzecznie, pośladkowo, miednicowo). Poród siłami natury w przypadku bliźniąt jest możliwy tylko wtedy, gdy pierwsze dziecko jest w położeniu główkowym, a drugie albo w główkowym, albo w miednicowym. Jeżeli poród odbywa się naturalnie, trwa on nieco dłużej niż urodzenie...

Przeczytaj
materiały PR
Makijaż Louis Vuitton wypuszcza perfumy. Odniosą sukces?
Kto by pomyślał, że słynący ze skórzanej galanterii dom mody powróci do wydawania perfum? Ostatni zapach Louis Vuitton został wypuszczony w 1946 roku. Teraz, po 70 latach, marka powraca z rozbudowaną kolekcją siedmiu perfum.
Małgorzata Mrozek
sierpień 19, 2016

Praca nad kolekcją trwała aż cztery lata! Jacques Cavallier-Belletrud , wybitny perfumiarz, twórca m.in. kultowego zapachu Yves Saint Laurent Opium pour Homme, został zatrudniony przez dom mody już w 2012 roku. Linia perfum okazała się jednak czymś nieco innym, niż wcześniej zapowiadano. Przypuszczano bowiem, że zapachy będą bazować na akordach skórzanych, tymczasem nowe perfumy Louis Vuitton będą przede wszystkim kwiatowe. Jak tłumaczy Jacques Cavallier-Belletrud, kwiaty to zapach miłości , a jeśli kochasz żonę, dajesz jej kwiaty, a nie skórzaną torebkę. Kolekcja będzie złożona z siedmiu zapachów: Rose des Ventis, Turbulences, Dans la peau, Apogée, Contre Moi, Matiére Noire i Mille Feux . Za jeden flakonik będzie trzeba zapłacić ok. 900 zł. Nie będą jednak one dostępne w żadnej ze znanych sieci perfumerii, a  jedynie w butikach Louis Vuitton . Do sprzedaży trafią we wrześniu , a więc już całkiem niedługo. Do tej pory możemy rozkoszować się kolejnymi zapowiedziami domu mody i kampanią z udziałem ambasadorki kolekcji – francuskiej aktorki Léi Seydoux . Czy kolekcja perfum Louis Vuitton to nowy rozdział w historii domu mody? To się okaże. Nie mamy jednak wątpliwości, że chętnych na zapachy wykreowane przez Jacquesa Cavalliera nie zabraknie. Introducing #LVParfums: Seven intensely feminine eaux de parfum tracing a journey of emotions. Available from September at louisvuitton.com and select #LouisVuitton stores Film zamieszczony przez użytkownika Louis Vuitton Official (@louisvuitton) 14 Sie, 2016 o 5:52 PDT Zobacz także:  5 błędów przez które lakier odpryskuje z paznokci

Przeczytaj
Styl życia 10 sposobów ułatwiających odchudzanie
Nowy Rok za nami, najwyższa pora wziąć się za noworoczne postanowienia! A co najczęściej pojawia się na kobiecych listach z planami na przyszły rok? Oczywiście słowo „schudnę”. Lato coraz bliżej, warto więc zacząć już dziś walczyć o wymarzoną sylwetkę. Choć na starcie wiadomo, że walka ta może być bardzo ciężka, można ją sobie nieco ułatwić motywując się w odpowiedni sposób. Oto dziesięć, moim zdaniem najlepszych sposobów na to by odchudzanie stało się łatwiejsze.
Agata Olejniczak
marzec 05, 2017

1. Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. Najlepiej pozbyć się z domu wszelkich słodyczy , choć nie wszystkie z nas mają taką możliwość, w końcu jeśli nie mieszkamy same, inni domownicy mogą głośno protestować ;) Dlatego jeśli masz w domu jakieś łakocie to najlepiej schowaj je wszystkie w jednym miejscu, wybierz szafkę do której rzadko zaglądasz, dzięki czemu słodycze nie będą ci się rzucać w oczy a z pewnością rzadziej zdarzy ci się podjeść coś słodkiego. 2. Nie bądź dla siebie zbyt surowa. Pozwól sobie czasem na odrobinę „ szaleństwa ”, pamiętaj tylko by zachować umiar! Jeśli raz na jakiś czas zjesz kawałek pizzy czy kostkę czekolady to cała dieta się nie zawali. Zazwyczaj kiedy odmawiamy sobie czegoś zbyt długo, w końcu i tak przychodzi „chwila słabości”, a wtedy puszczają nam hamulce i jemy bez opamiętania, dlatego ważne jest by podczas diety pozwolić sobie czasem na ulubione jedzenie. Dopóki jest to zaplanowane, porcje są małe i zdarza się to raz na jakiś czas to nie ma w tym nic złego, wręcz przeciwnie – ma to bardzo pozytywny wpływ na naszą motywację do dalszego działania. 3. Poszukaj wsparcia . Spróbuj namówić osobę z którą najczęściej jesz posiłki by w ramach wsparcia spróbowała jeść to co ty. Trochę zdrowych potraw jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Jeśli dana zupa będzie dla przykładu dla męża zbyt „chuda”, to można jego porcję lekko zmodyfikować dodając trochę śmietany czy kawałki mięsa. Na pewno będzie łatwiej schudnąć jeśli nie będziesz musiała jeść warzyw gotowanych na parze otulona zapachami twojej ulubionej zupy spożywanej przez resztę domowników. 4. Nie narzucaj sobie wielkich celów . Chcesz schudnąć 10 kg? Przed tobą wiele ciężkiej pracy i na pewno jest to do osiągnięcia, jednak o wiele łatwiej będzie jeśli podzielisz swój cel na kilka części. Przykładowo najpierw postanów, że...

Przeczytaj
księżna Kate i książę William
ONS
Styl życia Księżna Kate spodziewa się... bliźniąt? Brytyjskie media oszalały!
Czy wiosną będzie podwójny powód do świętowania? Zagraniczne media twierdzą, że księżna Kate urodzi bliźnięta i... podają ich płeć!
Agata Kufel
listopad 04, 2017

Czy księżna Kate urodzi bliźnięta? Odkąd oficjalnie potwierdzono, że w przyszłym roku książęca para po raz trzeci zostanie rodzicami , nie ma tygodnia bez nowych informacji o ciężarnej. Tego jednak nie spodziewał się chyba nikt - brytyjskie media podają, że na świat przyjdzie... aż dwoje dzieci! Księżna Kate spodziewa się bliźniąt? Do tej pory mówiło się, że książę Jerzy i księżniczka Charlotte wiosną 2018 będą mieli siostrzyczkę . Teraz jednak pojawiły się zaskakujące informacje , mające pochodzić od osoby z bliskiego otoczenia Kate i Williama . Jak podaje magazyn Life&Style , księżna jest w ciąży bliźniaczej i spodziewa się dwóch dziewczynek . Według tego samego medium, przyszli rodzice mieli w pierwszej chwili przeżyć szok po otrzymaniu tej wiadomości. Informator magazynu przekazał też dziennikarzom, że po porodzie Kate ma korzystać z pomocy niani w opiece nad czwórką dzieci . Jeśli te doniesienia okażą się prawdziwe, wsparcie na pewno się przyda - tak duża rodzina niewątpliwie będzie wymagała wiele czasu i pracy ze strony księżnej. Jak na razie w tej sprawie nie ma żadnego komentarza ze strony rodziny królewskiej. Myślicie, że Kate i William naprawdę powitają na świecie bliźnięta? Zobacz też: Księżniczka Charlotte nosi... buty wujka Harry'ego?

Przeczytaj