kosmetyki ziaja
Chcę testować
kosmetyki garnier
Chcę testować
kosmetyki gliss
Chcę testować
kosmetyki matrix
Chcę testować
iwostin solecrin
Wyniki testu
kosmetyki ziaja
Laureaci
philips lumea
Hot Trendy 2022
krem koloryzujący rare beauty
Laureaci
kosmetyki aa wings of color
Laureaci
kosmetyki palmolive
Laureaci
kosmetyki AA
Wyniki testu
kosmetyki tołpa
Wyniki testu
Gama Hyaluron Plump od Elseve
Wyniki testu
kosmetyki samarite
Laureaci
suplement diety restme
Laureaci
kosmetyki feedskin
Laureaci
kosmetyki revitalift
Laureaci
kosmetyki iwostin
Laureaci
kosmetyki avene
Laureaci
krem nivea
Wyniki testu
horoskop
iStock
Styl życia

Horoskop na lato 2021. Czekają cię miłosne dramaty, a może podróże mimo pandemii?

Horoskop na lato 2021 powie ci, czy możesz liczyć na wakacyjne szaleństwo i miłosne uniesienia, czy raczej nudę, czas spędzony w domu i problemy w pracy.

Horoskop na 2021 rok może nieco różnić się od poprzednich. Rzeczywistość znacząco się zmieniła, wielu z nas uniemożliwi wybranie się w dalekie podróże, uzyskanie awansu, czy inwestowanie w rozwój osobisty. Niemniej jednak sezon letni nie musi należeć do straconych. Sprawdź, jakie niespodzianki czekają cię podczas tegorocznych wakacji. 

Zobacz także: 5 znaków zodiaku, które przyciągają kłopoty

Nagrody KWC 2022: Redaktorki Wizaż.pl przetestowały najlepszy tusz do rzęs w Polsce!

Baran

Lato daje Baranowi poczucie ogromnej swobody. Tak będzie i tym razem. Ten znak zodiaku będzie czerpał ze swojej niezależności i mocno ją doceni. Będzie to dotyczyło zarówno wakacyjnych wyjazdów, jak i związku. Osoby spod tego znaku zodiaku porzucą więc ograniczających ich partnerów, jeśli są w związkach, w których się duszą. W szczęśliwych relacjach przejmą inicjatywę, będą bardziej zaangażowane i starały się wyeliminować nudę. Czeka je więc lato życia. To ono określi, czy miłosna relacja, w której są, ma sens.

Byk

Byk zmieni podejście do związku. Podobnie jak Baran, postawi na siebie. Nie oznacza to jednak pojawienie się nadmiernego egoizmu. Zrozumie też, że partner powinien być przyjacielem, a nie tylko kochankiem. Ten znak zodiaku rozwinie skrzydła. Będzie to dotyczyło życia towarzyskiego, jak również pracy. Wakacje będą dla niego okresem beztroskiej zabawy, niezależnie od tego, ile ma lat. Dalekie podróże nie są wykluczone. W tym sezonie Byk będzie mocno kombinował, żeby wszystko szło po jego myśli i tak, jak to sobie zaplanował.

podróżująca para
iStock

Bliźnięta

Po pasmach niepowodzeń Bliźnięta w końcu będą mogły odetchnąć. Latem wszystko będzie układało się po ich myśli, a toksyczne osoby usuną się w cień. Ten znak zodiaku będzie wolał zostać sam, niż otaczać się nieszczerymi ludźmi, który nie okazują mu szacunku. To sprawi, że zakończy kilka znajomości. W ciepłych miesiącach na horyzoncie pojawi się przed Bliźniętami ogromna szansa. Jeśli z niej nie skorzystają, mogą długo żałować. Lato to również czas na wielkie powroty - mowa tu zarówno o dawnych przyjaźniach, jak i byłych partnerach. Nie warto dać sobie zamydlić oczy, nie wszyscy będą godni otrzymania drugiej szansy.

Zobacz takżeHoroskop partnerski: Te znaki zodiaku najlepiej do siebie pasują

Rak

Rak może liczyć na letnie romanse i niespodziewane zwroty akcji. Nic nie będzie oczywiste. Dla singli oznacza to poznanie kogoś, kto otworzy ten znak zodiaku na nowe. Dla osób w stałych związkach wiąże się z rozwojem relacji. Wyjście ze strefy komfortu może okazać się tu kluczowe. Ale... nie zabraknie też odrobiny dramatów. Raki wyruszą w podróż, ale niekoniecznie w dosłownym znaczeniu. To będzie zdecydowanie gorący okres. 

Lew

Latem życie uczuciowe Lwa będzie naprawdę barwne. Ten znak zodiaku będzie przyciągał spojrzenia. Nie będzie mógł narzekać na na brak powodzenia. Jeśli jesteś singielką, nie będziesz długo poszukiwała drugiej połówki na Tinderze. W okresie letnim jesteś jak magnes. Osoby w związku będą mogły pozwolić sobie natomiast na rozpieszczanie. Staną się bardziej wrażliwe. Lew będzie skupiał się na naprawie wszelkich mankamentów w związku (nawet jeśli są to drobnostki) i wnoszeniu go na wyższy poziom. Brak rozwoju będzie dla niego oznaczał, że dzieje się coś niedobrego. Wakacje będą czasem, kiedy pojawi się wiele pytań, a niekoniecznie tyle samo odpowiedzi.

Panna

Latem Panna będzie stawiała na rozmowy. Pozna kilka sekretów, które zmienią jej podejście do niektórych osób. Zrozumie, że są wśród niej osoby, które nie dbają wystarczająco o utrzymanie kontaktów. Wiadomości nad ranem, po długim milczeniu i nocy spędzonej na zabawie ze znajomymi nie świadczą o zaangażowaniu. Niemniej jednak, Panna będzie w centrum uwagi. U osób w stabilnych związkach przyjdzie czas na myślenie o pełnym zaangażowaniu i zrobieniu kroku naprzód. W pracy nie będzie wzlotów, ani upadków. Panna poczuje nawet lekką monotonię i pomyśli o zmianie pracy. To jednak minie. Osoba spod tego znaku zodiaku może spodziewać się również, że w końcówce roku będzie magicznie.

zaręczyny
iStock

Waga

Ten znak zodiaku zaliczy wzloty i upadki. Zrozumie jednak, że życie jest krótkie i w tym okresie będzie czerpał z niego pełnymi garściami. Można pomyśleć, że nie ma przed nim granic. Osoby w związku będą starały się przywrócić dawny ogień. Pomimo kilku rozczarowań, uda im się wypracować relację, o którą walczyli. Wagi będą namiętne, pełne pasji i zaangażowane. Trudno będzie im się skupić w pracy. 

Skorpion

Skorpion jest znany ze swojego trudnego charakteru. Latem nieco złagodnieje. Co więcej, będzie się bardziej przejmował tym, co o nim mówią. W tym okresie ujawni się też jego romantyczna dusza. Ostatnie wydarzenia nie pozwoliły mu na taką otwartość na ludzi, jaka była mu potrzebna. Postanowi to zmienić i będzie bardziej towarzyski i ufny. To przyczyni się do kilku problemów. Skorpion wyjdzie jednak z tego cało.    Latem będzie mógł liczyć na niespodziewane - być może znajdzie wielką miłość, w którą już jakiś czas temu przestał wierzyć?

Strzelec

Latem Strzelec w końcu się zrelaksuje. Ostatnie miesiące były dla niego naprawdę ciężkie, a miniony rok to osobista wersja piekła  Dużo pracy, nieustanne problemy i rozterki emocjonalne. Teraz przyjdzie pora na odpoczynek. Przed tym znakiem zodiaku pojawi się wiele możliwości - będzie to dotyczyło zarówno spędzania wolnego czasu, wyjazdów, ale też miłości. Strzelec, choć pozornie otwarty, nie będzie chciał jednak szaleństwa uczuć. Wybierze kogoś, przy kim czuje się bezpiecznie i kto go do siebie przywiąże. Osoby w związku przeżyją romans na nowo. Nawiążą głębszą więź i razem rozwiążą duży problem, który jeszcze bardziej ich do siebie zbliży.

Zobacz także: 3 najbardziej okrutne znaki zodiaku - potrafią pokazać pazury

Koziorożec

Koziorożec przeżyje gorące lato nie tylko pod względem pogody za oknem. Będzie chciał wejść w związek na 100 proc. Będzie się to wiązało z kilkoma poważnymi decyzjami, o których podjęcie dotąd by się nie podejrzewał. Nie będzie jednak żałował. To przełamie rutynę w jaką popadł już w ubiegłym roku. Zacznie podróżować, zmieni otoczenie i będzie chciał, żeby zmian pojawiło się więcej. 

Wodnik

Wodnik będzie chciał zacząć wszystko od nowa. Przemyśli swoje dotychczasowe zachowania i decyzje i postawi kropkę nad pewnym rozdziałem w życiu. Będzie mu żal, że ma go już za sobą, ale będzie to konieczne, żeby czuć się szczęśliwym. Ktoś mu w tym pomoże. Dzięki niemu uda mu się obrać właściwy kurs. W pracy w końcu przestanie odpisywać na maile po godzinach i znajdzie balans pomiędzy karierą, a życiem prywatnym. Lato będzie pełne przygód i próbowania rzeczy po raz pierwszy. 

Ryby

Latem Ryby będą chciały po prostu odpocząć. Plan będzie powodził się w pierwszej części wakacji, później będzie o to trudno. Błogie lenistwo przerwie lawina propozycji od bliskich. Trudno będzie odmówić. Okaże się to jednak ogromną szansą na przyszłość i otworzy pewne drzwi. Ten znak zodiaku nie powinien się martwić. Choć z pozoru najbliższe miesiące nie miały żadnych perspektyw na przygody i wspomnienia do końca życia - los zaskoczy Ryby.

Styl życia
Horoskop na lato 2020 - miłość i zabawa, czy zmartwienia i niepowodzenia?
Horoskop na lato 2020 zdradzi, jak przebiegną następne miesiące i jaka karta tarota jest przypisana twojemu znakowi zodiaku.

Wakacje pełne miłości i zabawy, czy upływające pod znakiem trosk i nieprzyjemnych niespodzianek? W zależności od znaku zodiaku, czerwiec, lipiec i sierpień mogą wyglądać zupełnie inaczej. Sprawdź swój horoskop na lato. Zobacz także: 5 znaków zodiaku, które przyciągają kłopoty Horoskop na lato 2020 Baran W okresie letnim Baran może postawić kolejny krok w swoim związku i bardziej zaangażować się w relację. Ten czas sprawi, że będzie miał więcej siły do działania i łatwiej będzie mu podejmować trudne tematy. Rozmowy przyniosą mu rozwiązanie dla spraw, które męczyły go od dawna. W drugiej połowie lata Baran odczuje dużą ulgę.  Karta tarota: dwa kielichy Byk W ostatnim czasie Byk poświęcił dużo czasu na swoje uczucia. Teraz będzie potrzebował odrobiny swobody, żeby skupić się na sobie i własnych potrzebach. Na tym etapie najważniejsza będzie szczerość z partnerem, bo ten dystans może być korzystny dla relacji. W przypadku singli, oderwanie się od myślenia o uczuciach będzie czymś niespotykanym, jednak przyjdzie z łatwością. Lato w pojedynkę będzie wydawało się doskonałym sposobem na regenerację. Tego lata Byk znajdzie spokój i wejdzie w kolejny sezon z wyraźną zmianą nastawienia i energią.  Karta tarota: pustelnik Bliźnięta Bliźnięta mogą czuć się rozczarowane tym, co przyniesie im lato i ich szczęściem w miłości. Z pozoru wszystko będzie układało się po ich myśli, jednak będzie ono przerywane gwałtownymi, nieoczekiwanymi i często nieprzyjemnymi zmianami. Latem Bliźnięta powinny więc być ostrożne i nie przyjmować perspektywy szklanki, która jest to połowy pełna. Jeśli będą wystarczająco zaangażowane, zrealizują swoje cele, a ich wysiłek przyniesie efekty. Jeśli będą liczyły na szczęście, mogą się...

sekrety - tajemnicza osoba
Unsplash/ Kristina Flour
Newsy
To 3 najbardziej tajemnicze znaki zodiaku - kryją wiele sekretów i bywają skryte 
Tajemnicze znaki zodiaku są interesujące, warte rozszyfrowania. Ta trójka jest jednak jak niezdobyta twierdza. Kryje mnóstwo sekretów, ale w drodze do nich trudno jest się odnaleźć.

Jedne znaki zodiaku są tak otwarte, że możemy czytać z nich jak z kartki, inne skrupulatnie strzegą swojej prywatności. Mają tajemnice, nie pozwalają zbliżyć się nadto innym i wyznaczają granice, choć nie zawsze są one widoczne. Należysz do tej grupy?  Zobacz także:  3 najbardziej humorzaste znaki zodiaku - dają się ponieść emocjom i trudno wygrać z nimi w kłótni Skorpion Nikogo nie zdziwi w tym zestawieniu Skorpion. Ten znak zodiaku ma twardą skorupę, pod którą kryją się jego obawy, tajemnice i myśli. Osoby spod znaku Skorpiona to często osoby, które zostały zranione i dziś nie ufają już tak łatwo drugiej osobie. Wbrew pozorom są wrażliwe, jednak na powierzchni tego nie widać. Ze względu na swoją skrytość, od razu wyznaczają granice. Pozwalają się do nich zbliżać, jednak nieliczni mogą je przekroczyć. Kiedy ktoś wkroczy w ich prywatną strefę, reagują bardzo emocjonalnie - są wciekłe. Skorpion na co dzień jest jednak łagodny. Nie lubi jednak dociekliwości. Szanuje, że każdy ma jakiś sekret. Powierzony mu przez bliską osobę, jest u niego bezpieczny. Jeśli ten znak zodiaku będzie chciał się zwierzyć, zrobi to - nie cierpi więc dopytywania. To osobowość, która najczęściej ma prywatne konto w social mediach! Byk  Ten znak zodiaku najbardziej ufa sobie. To zrozumiałe, jednak często żyje w przekonaniu, że swoje trudności, myśli - a w tym tajemnice powinny spoczywać bezpiecznie wyłącznie w jego głowie. Nie dzieli się więc nimi, jeśli nie dotyczą osób trzecich lub mogłyby wpłynąć jakkolwiek na jego odbiór. Byk jest swoim własnym adwokatem i woli mierzyć się z sekretami samodzielnie. Jeśli ten znak zodiaku będzie chciał się czymś podzielić, zrobi to. Nie da się jednak go zmusić. Po prostu nie szanuje tego, że ktoś próbuje wejść z butami w jego prywatną...

Nowe znaki zodiaku. Prawda czy kiepski żart?
Fotolia
Newsy
Będzie zmiana w znakach zodiaku? Prawda czy kiepski żart?
W sieci zelektryzowała wszystkich wiadomość, że mógłby się pojawić 13 znak zodiaku. Sprawdziłyśmy, ile w tym prawdy!

Ten elektryzujący news krąży w internecie na razie jako pogłoska. Podobno Narodowa Agencja Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej  (NASA) miałaby wprowadzić 13. znak zodiaku , a także zmienić dni i miesiące już istniejących. Oznaczałoby to, że prawie 86 proc. osób żyjących na świecie musiałoby się przyzwyczaić do całkiem innego znaku zodiaku. Podobno jest to kwestia wielkich zmian, jakie przeszedł Układ Słoneczny od czasów starożytności po obecne. Naukowcy twierdzą, że pozycja Ziemi względem gwiazd i gwiazdozbiorów w ciągu wieków znacznie się zmieniła. Podobno (a może nawet na szczęście) za całym zamieszaniem nie stoi jednak NASA . Pomysł ma należeć do miłośników astrologii, którym podobno przeszkadzało to, pod jaką gwiazdą się urodzili. "Astronomowie, czyli na przykład pracownicy NASA, nie będą ustawiali znaków zodiaku. Nie wierzę w to. To jest związane z astrologią, z horoskopami, z wierzeniem o wpływach z nieba płynących ze strony planet. Nie wierzę, żeby NASA próbowała coś przesuwać wśród znaków zodiaku. Zostawmy to astrologom", tłumaczył astronom Jerzy Rafalski z Planetarium w Toruniu na antenie TVN Meteo. Nowe znaki zodiaku? Znaki zodiaku, jakie znamy, zostały "wynalezione" i opisane już w starożytności. Nigdy wcześniej nikt nie ingerował w ich strukturę. Jeśli te plotki okazałyby się kiedyś jednak prawdziwe, to wszyscy moglibyśmy przeżyć ogromne rozczarowanie. Powód? To właśnie między Skorpionem a Strzelcem miałby się pojawić jeszcze jeden, nowy znak zodiaku – Wężownik . Koziorożec:  20.01-16.02 Wodnik: 17.02-11.03 Ryby: 11.03-18.04 Baran: 19.04-13.05 Byk: 14.05-21.06 Bliźnięta: 21.06-20.07 Rak: 21.07-10.08 Lew: 10.08-16.09 Panna: 17.09-30.10 Waga: 30.10-23.11 Skorpion: 24.11-29.11 Wężownik: 29.11-17.12 Strzelec: 18.12-20.01 Ale na szczęście nie mamy na razie powodów do obaw! My na razie nie...

Horoskop na walentynki
Styl życia
Horoskop na walentynki 2021 – rozczarowanie, czy romantyczny wieczór?
Walentynki solo lub w parze? Niezależnie od tego w jaki sposób je spędzisz, mogą być niezwykłe. Sprawdź horoskop walentynkowy i dowiedz się, czego spodziewać się po dniu zakochanych.

Luty to czas kreatywności i myślenia o zmianach. Czy taki stan rzeczy wpływa na romantyczny nastrój w walentynkowy wieczór? Wszystko zależy od tego, jakie podejście reprezentujesz i na jakim etapie w swoim życiu jesteś. Zobacz także: 5 znaków zodiaku, które przyciągają kłopoty Horoskop na walentynki 2020 Baran Choć dziś tego oczekujesz, miłość i silna relacja nie pojawiają się znienacka. Musisz nad nimi ciężko pracować, żeby dostrzec rezultaty . W walentynki, ale również w całym roku Baran musi skupić się na celu, a to, czego będzie pragnął, będzie na wyciągnięcie ręki. Byk Cóż, nie musisz szukać miłości, bo ta czai się tuż za rogiem i z pewnością cię znajdzie. Upewnij się jednak, że żadna z twoich relacji nie jest wymuszona lub to właśnie ty nie naciskasz na drugą stronę. Jeśli coś będzie prawdziwe, poczujesz to i relacja zacznie budować się sama. Dopiero na późniejszych etapach potrzebna będzie praca. Jeśli jesteś w związku, pamiętaj tego dnia o potrzebach drugiej osoby . Magia nie zawsze wygląda tak samo. Bliźnięta Wiesz czego chcesz. To rewelacyjnie. Twoja ciężka praca, cierpliwość i poświęcenie zostaną wynagrodzone. Tylko ty wiesz, co byłoby największą nagrodą. Rak Jedno się kończy, drugie zaczyna. W tym okresie rozpocznie się nowy rozdział w twoim życiu, choć poprzedni nie przejdzie do przeszłości. Rak powinien jednak patrzeć w przyszłość, bo nadchodzą nowe możliwości, które przyniosą to, co ekscytujące i dotąd nieznane. Lew Sytuacja nieco się zmieniła, to od ciebie zależy, czy ta zmiana będzie pozytywna i obróci się na twoją korzyść. Wszystko jest zależne od twojego nastawienia. Skorzystaj z nowych możliwości. Jeśli będą one zgodne z twoimi pragnieniami i celem, nie...

Nasze akcje
akademia sysoss
FRYZURY
Dołącz do Akademii Wizaz.pl x Syoss i weź udział w konkursie!
Partner
philips lumea
Pielęgnacja
Jedwabiście gładkie ciało na twoich własnych zasadach!
Partner
„Ten kosmetyk jest genialny. Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt.”. Fluid od Iwostin przetestowany!
PIELĘGNACJA
„Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt”. Mamy hit!
Partner
philips lumea
Pielęgnacja
Depilacja IPL – na czym polega, czy jest bezpieczna i trwała?
Partner
Polecane
Najnowsze
Wybrane dla Ciebie
suche włosy
Fryzury
Suche włosy - przyczyny przesuszania i proste rady, jak o nie dbać!
Laura Osakowicz Milena Majak
Blizny na twarzy po trądziku
Pielęgnacja
Blizny po trądziku – jak się ich pozbyć? Najlepsze preparaty i zabiegi
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
modny warkocz francuski
Fryzury
Warkocze - TOP 15 fryzur z warkoczami, które zapleciesz w ekspresowym tempie
Laura Osakowicz
Trendy w paznokciach 2022
Manicure
Modne paznokcie 2022: Trendy z Instagrama - TOP 17 stylizacji 
Laura Osakowicz Sylwia Przygoda
laminowanie rzęs w domu
Pielęgnacja
Laminowanie rzęs w domu – jak je wykonać i ile się utrzyma?
Agnieszka Mojsiej
fryzura z długich włosów
Fryzury
Fryzury z długich włosów, które zrobisz samodzielnie w 5 minut. TOP 15 inspiracji [Zdjęcia]
Aneta Zygmuntowicz
Paznokcie panterka
Manicure
Jak zrobić panterkę na paznokciach? TOP 15 inspiracji z Instagrama na paznokcie w panterkę
Aneta Zygmuntowicz Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Roller do twarzy
Pielęgnacja
Roller do twarzy – który wybrać i jak wykonywać nim masaż?
Marta Średnicka Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Mezoterapia twarzy
Pielęgnacja
Mezoterapia – na czym polega zabieg i jakie daje efekty?
Aneta Zygmuntowicz Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
najlepsze diety odchudzające efekty
Styl życia
Najlepsze diety odchudzające 2022 - ranking U.S. News & World Report
Aneta Zygmuntowicz
Pomarańczowe paznokcie szpice
Manicure
Jak zrobić paznokcie szpice krok po kroku? TOP 15 inspiracji z Instagrama na najciekawsze wzory
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Wypadanie włosów
Fryzury
Wypadanie włosów – przyczyny i skuteczne sposoby na nadmierną utratę włosów
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Paznokcie ballerina
Manicure
Paznokcie ballerina – jak piłować? TOP 15 inspiracji z Instagrama na najciekawsze wzory
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Paznokcie w kolorach złotym, różowym i czarnym
Manicure
Pomysły na paznokcie – 25 najciekawszych inspiracji z Instagrama na modny manicure
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Ranking wcierek do włosów
Pielęgnacja
Najlepsze wcierki na porost włosów - ranking hitów włosomaniaczek z KWC
Dominika Zabost