Chris i Marietta wygrali pierwszą edycję programu „Hotel Paradise”. Jako jedyni po zakończeniu telewizyjnego show kontynuowali swój związek. Niedawno para zaskoczyła fanów, informując o zakończeniu relacji. Obserwatorzy było zaskoczeni, zwłaszcza, że wcześniej oboje uczestników programu deklarowało wzajemną miłość. Teraz pojawiły się plotki, że Chris z kimś się spotyka. Co więcej, jest to Martyna Kondratowicz, która w show była partnerką Blondino. Zobacz także: Chris pokazał zdjęcie sprzed lat

Reklama

Chris spotyka się z uczestniczką programu Hotel Paradise?

Chris utrzymuje kontakty z ekipą z programu "Hotel Paradise". Często spotkać można go z jego przyjacielem Mattem, czy Blondino. Wraz z Olą planuje wspólny wyjazd na obóz treningowy. W ostatnim czasie kilkukrotnie pokazał się na Instagramie w towarzystwie Martyny. To właśnie ona towarzyszyła mu na "podwójnej randce" z Agnieszką i Wojtkiem z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Fani szybko zaczęli dopytywać, czy tych dwoje łączy coś więcej. Chris nie odniósł się do pytania, jednak umieścił serce obok znacznika Martyny. Pytanie o prawdziwość tej relacji trafiła również do byłej partnerki Chrisa, Marietty.

Nie mam pojęcia - odpowiedziała na swoim story.

Zobacz także: Blondino zdradził powód rozstania Marietty i Chrisa

Źródło: Instagram/marietta_paradise_hotel, chris.hotelparadise.official

Zobacz także

Fani Chrisa nie mają wątpliwości

Na profilu na Instagramie Chrisa kilkukrotnie pojawiały się pytania odnośnie relacji Chrisa i Martyny. Co dziwne, fani bardzo kibicują tej relacji.

Chris czyżby coś z Martynką kombinował? - zapytał jeden z fanów.
To prawda że jesteście z Martyną razem? - drążyli kolejni.

Po rozstaniu z Mariettą wielu użytkowników życzyło Chrisowi znalezienia odpowiedniej partnerki, która będzie do niego lepiej dopasowana.

Chris cieszę się, że coraz częściej bywasz obok Martyny. To bardzo wartościowa, mądra a przy tym piękna kobieta...

Myślicie, że coś jest na rzeczy?Zobacz także: Marietta wejdzie na ring Fame MMA i zawalczy z Ewą z Warsaw Shore

Reklama

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Reklama
Reklama
Reklama