Dobrze wiem, że utrzymanie równowagi organizmu i wymarzonej sylwetki nie jest proste i składa się z wielu różnych aspektów. Oprócz regularnej aktywności fizycznej, którą uwielbiam, regularnego nawadniania się, wysypiania oraz zbilansowanej diety, wspieram się odpowiednią suplementacją i rytuałami pielęgnacyjnymi. Zawsze też mam na uwadze, że w razie niepokojących mnie objawów, nic nie zastąpi konsultacji ze specjalistą. Teraz to Nu Skin pomaga mi w dbaniu o siebie. Jak działa?

Reklama

Dlaczego testowałam produkty Nu Skin – suplementy TRME

Od kilku lat staram się uważniej podchodzić do dobrostanu mojego ciała i w kwestii dbania o sylwetkę działać wielotorowo. Suplementacja składników, które wspierają mój organizm od środka i dbają o jego równowagę to coś, co stosuję każdego dnia. Z kolei pielęgnacja to przyjemny element rutyny, który pozwala mi się zrelaksować, a jednocześnie zobaczyć lepsze efekty diety i treningów. Kiedy więc dostałam możliwość sprawdzenia popularnych produktów od Nu Skin –TRME Body Balance System nie wahałam się ani chwili. I słusznie, bo efekty mnie zaskoczyły.

test-nu-skin-suplementy-ageloc-trme-i-kosmetyki-ageloc-wellspa-4295009436-43-8c591a9

ageLOC TRME Weight Management Kit

Zacznijmy od suplementów diety TRME Body Balance System. W skład ageLOC TRME Weight Management Kit wchodzą wszystkie cztery produkty TRME: INNERNu, MyEDGE, MyGOAL i REALMe oraz przewodnik o odżywianiu i ćwiczeniach, oferujący holistyczne podejście do dobrego samopoczucia. Cały zestaw został zaprojektowany, aby wspierać kontrolę wagi, wykorzystując moc starannie dobranych składników.

test-nu-skin-suplementy-ageloc-trme-i-kosmetyki-ageloc-wellspa-4295009435-43-d905a70

Co szczególnie zwróciło moją uwagę w składach produktów?

  • Glukomannan – błonnik pokarmowy, który w połączeniu z wodą tworzy w żołądku “galaretkę”. Pomaga ograniczyć spożywane kalorie w połączeniu z dietą o ograniczonej wartości energetycznej. To element MyGOAL , który ma formę 90 saszetek zamkniętych w niewielkim opakowaniu. Należy wypić go natychmiast po wymieszaniu z wodą, tuż przed posiłkiem. Efekt? Satysfakcjonujący sposób na deficyt kaloryczny i wsparcie w redukcji wagi[1].
  • Proszek karobowy – ten składnik znajdziemy z kolei w MyEDGE. To również suplement do picia, który można spożywać raz dziennie, by pomóc opanować "zachcianki"[2]. i skupić się na utrzymaniu zbilansowanej, zdrowej diety.
  • Wyciąg z liści karczocha – wspomaga detoks i trawienie[3], a znajdziemy go w suplemencie INNERNu. Dla najlepszych efektów zaleca się zażywać 2 kapsułki dziennie w trakcie posiłków.
  • Kurkuma – zapobiega gromadzeniu się tłuszczów i wspomaga ich rozkład przez wątrobę[4]. Znajduje się w suplemencie REALMe. W jego przypadku również należy przyjmować 2 kapsułki dziennie w trakcie posiłku.

INNERNu i REALMe mają formę wygodnych kapsułek, które należy przyjmować raz dziennie po dwie kapsułki w trakcie posiłku. Z kolei MyEDGE i MyGOAL to bezwonny proszek, który możemy dodawać do koktajli lub po prostu rozrobić je z wodą. MyEDGE pijemy raz dziennie w trakcie posiłku, z kolei MyGOAL możemy pić 3 razy dziennie bezpośrednio przed każdym posiłkiem.

Zobacz także
test-nu-skin-suplementy-ageloc-trme-i-kosmetyki-ageloc-wellspa-4295009432-43-8b7377b

Każdy z 4 suplementów w Weight Management Kit ma inne zadanie, ale bez względu na to, jakie są twoje cele i intencje, w tym systemie możesz znaleźć coś dla siebie i dostosować plan do swoich preferencji.

Aplikacja VERA

Swoimi planami suplementacyjnymi możemy zarządzać w bardzo prosty sposób dzięki przejrzystej aplikacji Vera. Możemy tam planować swoje rytuały, śledzić postępy i efekty oraz znaleźć wiele ciekawych informacji dotyczących dbania o ciało. Wszystkie informacje mamy w jednym miejscu, a aplikacja jest bardzo prosta w użyciu.

Jak oceniam produkty Nu Skin?

Stosowanie produktów Nu Skin TRME, było i jest dla mnie wielką przyjemnością. Myślę, że na długo pozostaną w mojej codziennej rutynie, ponieważ czuję się dzięki nim świetnie. Polubiłam Nu Skin za intuicyjność, możliwość zarządzania wszystkim przy użyciu prostej aplikacji. Nie bez znaczenia są również jakościowe składniki w suplementach.

Mogę szczerze polecić wszystkim Nu Skin, bo to świetny sposób na dbanie o ciało w sposób przyjemny i prosty.

1 Dzięki glukomannanowi. Korzystny wpływ uzyskuje się przy dziennym spożyciu 3 g glukomannanu w 3 dawkach po 1 g każda, przyjmując wraz z 1-2 szklankami wody, przed posiłkami oraz przy jednoczesnym stosowaniu diety o ograniczonym ładunku wartości energetycznym.

2 Oświadczenie wstrzymane. Proszek karobowy pomaga pohamować uczucie łaknienia.

3 Oświadczenie wstrzymane. Dzięki wyciągowi z korzenia imbiru (oświadczenie dotyczące trawienia) i wyciągowi z liści karczocha (oświadczenie dotyczące trawienia i detoksykacji).

4 Oświadczenie wstrzymane. Dzięki zawartości ostryżu długiego działanie zapobiegające gromadzeniu się tłuszczu jest połączone z likwidacją jego zapasów przez wątrobę.

Ostrzeżenie: Suplement diety jest środkiem spożywczym, który nie może zastępować zróżnicowanej i zrównoważonej diety oraz zdrowego stylu życia. Suplement diety nie ma właściwości leczniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplementu diety nie mogą przyjmować osoby poniżej 18. r. ż. Zaleca się przechowywanie produktu w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Reklama

Materiał promocyjny marki Nu Skin.

Reklama
Reklama
Reklama