klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Kobieta i mężczyzna przy stole z jedzeniem wznoszą toast lampką szampana
Styl życia

Idziesz na romantyczną kolację? Sposób jedzenia zdradza, jaki seks lubisz!

Jesz wolno czy łapczywie? Zamawiasz zawsze to samo? Uważaj! Po tym mężczyzna pozna, jaki seks lubisz!
Milena Majak
marzec 24, 2017

Seks i jedzenie zawsze były ze sobą związane. Testujemy afrodyzjaki, wykorzystujemy bitą śmietanę do podniecających zabaw. Ale ważne jest nie tylko, co jesz, ale sposób, w jaki to robisz! To właśnie na romantycznej kolacji twoje zachowanie może zdradzić jakie masz preferencje seksualne!

Teraz pewnie próbujesz sobie przypomnieć, czy za każdym razem, kiedy idziesz na randkę zachowujesz się zgodnie z zasadami savoir-vivre. Czy aby na pewno zawsze nakładasz serwetkę na kolana, siedzisz wyprostowana, używasz właściwych sztućców? Czy będąc w restauracji z tym przystojniakiem, którego niedawno poznałaś zachowywałaś się jak dama? Spokojnie! Oczywiście dobre maniery są ważne, jednak to nie one świadczą o twoich upodobaniach seksualnych. Tu liczy się to, jakie dania wybierasz i w jaki sposób się nimi delektujesz.

W naszej galerii znajdziesz przeważające typy smakoszy odpowiadające typom kochanków. 

1 z 5

Zawsze zamawiasz to samo

Zawsze zamawiasz to samo

Na pierwszej randce zamówiłaś sałatkę z krewetkami, na drugiej też (bo ci smakowała), a na trzeciej kolacji tłumaczysz: „Wezmę tę sałatkę, bo coś innego może nie będzie mi smakować". Uważaj! Takie osoby postrzegane są jako nudne i bez wyobraźni. W łóżku lubisz utarte schematy, nie masz ochoty na eksperymenty i jesteś zwolenniczką tradycyjnego podziału ról. Należysz do kobiet wycofanych, które czekają aż mężczyzna przejmie inicjatywę, zacznie cię uwodzić, aż wreszcie zdominuje… szczególnie w łóżku. 

2 z 5

Za każdym razem próbujesz nowych potraw

Za każdym razem próbujesz nowych potraw

Jesteś pewna siebie, odważna i żądna przygód, przez co stajesz się atrakcyjniejsza w oczach mężczyzn i postrzegana jako niebojąca się eksperymentować kobieta. W sypialni nie cierpisz nudy, dominujesz i uwodzisz faceta, by za chwilę stać się niewinną kobietką o którą trzeba zabiegać. 

3 z 5

Szybko i łapczywie pochłaniasz kolejne kęsy

Szybko i łapczywie pochłaniasz kolejne kęsy

W sypialni zachowujesz jak prawdziwa bogini seksu i garściami czerpiesz z tego radość. Jesteś szalona, otwarta na nowe propozycje i nie lubisz nudy. Z taką dziewczyną chciałby spotykać się każdy facet, który lubi eksperymentować i szuka kochanki, która będzie chciała spełniać z nim każde, nawet najbardziej odważne fantazje seksualne. 

4 z 5

Często grymasisz i długo wybierasz potrawy

Często grymasisz i długo wybierasz potrawy

Uważaj! Takie osoby nie są skłonne do zaspokajania seksualnych fantazji ukochanego i chociaż w łóżku nie zachowują się jak przysłowiowe „kłody”, to uznawane są za najmniej atrakcyjne. Wprawdzie często lubią eksperymentować i zmieniać pozycje seksualne, są jednak strasznymi egoistkami, które dążą jedynie do osiągnięcia maksymalnej przyjemności zapominając o potrzebach partnera.

5 z 5

Nie łączysz smaków potraw

Nie łączysz smaków potraw

Na talerzu skrupulatnie oddzielasz składniki, by zjeść wszystko po kolei. Najpierw mięso, potem ziemniaki, na końcu surówka... Przyznaj się, że w sprawach damsko-męskich też lubisz pełną kontrolę. To nie mężczyzna cię uwodzi, to ty pozwalasz mu się uwodzić i jasno wyznaczasz granice, których nie może przekraczać. Nawet jeśli lubisz łóżkowe eksperymenty, muszą się one odbywać na twoich zasadach.

Komentarze