Wejdź
Wiktoria Gąsiewska
Styl życia

Ile kilogramów schudła Wiktoria Gąsiewska w programie "Dance, dance, dance"? Ta liczba robi wrażenie

Po zakończeniu programu "Dance, dance, dance", jedna z jej fanek zapytała ją szczerze, ile schudła w trakcie przygotowań do nagrań. Aktorka szczerze odpowiedziała.
Agnieszka Pulikowska
kwiecień 26, 2019

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wygrali program "Dance, dance, dance" i mogą sobie pozwolić na zasłużone wakacje. Niedawno aktorka dodała zdjęcie z Kalifornii, gdzie obecnie wypoczywa. W jednym z komentarzy pod jej zdjęciem fanka bezpośrednio zapytała się, czy w ogóle schudła podczas przygotowań do programu, a jeżeli tak, to ile kilogramów. Co na to Wiktoria Gąsiewska?

Kryjący krem CC, wodoodporny eyeliner, spray na porost włosów - oto hity wakacji!

Ile waży Wiktoria Gąsiewska?

Ze strony agencji aktorskiej Big Production, gdzie widnieje portfolio Wiktorii Gąsiewskiej możemy się dowiedzieć, że młoda aktorka waży ok. 49 kg. Gwiazda wyraźnie nie ma problemu z mówieniem o swojej wadze, bo bez skrępowania odpowiedziała też swojej fance, że w ciągu 3 miesięcy schudła 4 kg. Patrząc na to, że już wcześniej była bardzo szczupła, to te 4 kilogramy naprawdę robią wrażenie. Jak wam się podoba figura Wiktorii?

Jednocześnie przypominamy, że "Dance, dance, dance" nie był pierwszym programem, w którym Wiktoria Gąsiewska mogła się wykazać zdolnościami tanecznymi. Wcześniej mogliśmy ją oglądać w "Tańcu z gwiazdami"

Cóż, nie da się ukryć, że czasem mordercze, taneczne treningi odbijają się na wadze. W "Tańcu z gwiazdami" np. Honorata Skarbek zrzuciła 4 kg, a Marcin Miller 8 (donosi se.pl). Z kolei Elżbieta Romanowska schudła aż 13 kg! 

Może więc zamiast drakońskich diet, warto wcielić w życie więcej tanecznych zajęć?:) 

Szeroki wybór tanich noclegów w każdym zakątku świata! Sprawdź na stronie Booking.com kody rabatowe.

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Komentarze
Anna Mucha
Styl życia Anna Mucha znowu ostro o Kasi Stankiewicz w "Dance, dance, dance"
Anna Mucha nie przestaje zaskakiwać. Aktorka z pewnością będzie ostrą jurorką programu „Dance dance, dance”. Z jej ust padły mocne słowa o Kasi Stankiewicz.
Marta Średnicka
marzec 07, 2020

Anna Mucha nie była zachwycona zdolnościami tanecznymi Kasi Stankiewicz. W poprzednim odcinku programu „Dance, dance, dance” jurorka uszczypliwie skomentowała występ uczestniczki mówiąc, że ta tańczy podobnie, jak ona sama śpiewa. „Ona tu jest i tańczy dla mnie” - wybrzmiał wtedy głos Muchy. W drugim odcinku aktorka również nie była łaskawa dla duetu sióstr Stankiewicz, koncentrując swoją uwagę na Kasi. Kiedy para odpadła pokusiła się o komentarz. Zobacz także: Anna mucha faworyzuje Rafała Mroczka w "Dance, dance, dance"? Aktorzy odpowiadają Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha) Lut 29, 2020 o 10:32 PST Anna Mucha skomentowała odpadnięcie Kasi Stankiewicz Kiedy okazało się, że Kasia i Ania Stankiewicz muszą opuścić program „Dance, dance, dance”, Anna Mucha zwróciła się do Idy Nowakowskiej. Widziałaś reakcję Kaśki? Jak się cieszyła, że odpada? - powiedziała.  Aktorka zdecydowanie nie była fanką popisów tanecznych uczestniczki. Za kulisami powiedziała nieco więcej na ten temat. Jestem autentycznie zawiedziona. Jest mi przykro. Mam poczucie, że przede wszystkim Kasia, oddała udział w tym programie walkowerem. Spodziewałam się zupełnie innych emocji. Spodziewałam się gry fair play. Spodziewałam się tego, że będę miała fighterów – dodała Anna Mucha. Brak sympatii fanów do Kasi Stankiewicz i mieszane uczucia co do Anny Muchy Na profilu programu „Dance, dance, dance” na Instagramie pojawiło się zdjęcie pary, która musiała opuścić program. Kasia i Ania Stankiewicz przekazały 10 tys. zł na cele charytatywne. W komentarzach pojawiło się wiele odniesień do Anny Muchy, jednak również do samej obecności i zachowania piosenkarki. Kasię przerosła porażka i wyzwanie i odpowiedzią na to było dziecinne...

Przeczytaj

Nasze akcje