klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Instagramowe zdjęcia celebrytów w krzywym zwierciadle

Celeste Barber powróciła! Australijska parodystka, która zasłynęła odtwarzaniem publikowanych na Instagramie zdjęć celebrytek, opublikowała kolejną serię fotografii. Tym samym kontynuuje swoje humorystyczne dzieło, za pośrednictwem którego odsłania prawdziwe oblicze gwiazd.
Monika Orzechowska
kwiecień 26, 2016

Australijka nie oszczędza nikogo. Dotąd oberwało się od niej m.in. Jessice Simpson, Selenie Gomez czy Kylie Jenner. Jak przyznała w rozmowie z redakcją „Daily Mail”, nie robi tego bezcelowo. Celeste Barber twierdzi bowiem, że internauci traktują zdjęcia celebrytek zdecydowanie zbyt poważnie, a wręcz mają na ich punkcie obsesję. Patrząc na jej przeróbki, nietrudno dostrzec, jak fotografie z profesjonalnych sesji oraz z niby-codziennego życia gwiazd są dalekie od rzeczywistości.

W najnowszej serii Celeste Barber próbuje wyglądać na tak elastyczną jak Victoria Beckham, zmęczoną jak Kim Kardashian, seksowną jak Ruby Rose i ponętną jak Alessandra Ambrosio.

Jak nietrudno się domyślić, jej zdjęcia są dalekie od ideału. Australijka nie zachwyca bowiem ani idealnym wyglądem, ani niezwykle gibkim ciałem. Powód? Parodystka może faktycznie nie jest tak zgrabna, ale też nie ucieka się do sztuczek grafików.

Chociaż Celeste Barber swój projekt rozpoczęła już w zeszłym roku, po powrocie z nową serią zdjęć grono jej obserwatorów urosło na potęgę. W tydzień liczba 500 tys. fanów powiększyła się do ponad 650 tys. i wciąż ich przybywa.

Nie sądzimy, by celebrytki w obawie o kpiny zrezygnowały z chwalenia się swoim zachwycającym życiem na Instagramie, ale przynajmniej za sprawą parodystki dostarczają nam kupy śmiechu.

Czytaj też: Pokazała przemianę z chłopca w kobietę, stała się gwiazdą internetu

1 z 15

Justin Bieber

Justin Bieber
2 z 15

Kim Kardashian

Kim Kardashian
3 z 15

Kim Kardashian

Kim Kardashian
4 z 15

Lady Gaga

Lady Gaga
5 z 15

Jessica Simpson

Jessica Simpson
6 z 15

Miley Cyrus

Miley Cyrus
7 z 15

Beyonce

Beyonce
8 z 15

Miranda Kerr

Miranda Kerr
9 z 15

Kylie Jenner

Kylie Jenner
10 z 15

Ruby Rose

Ruby Rose
11 z 15

Gigi Hadid i Zayn Malik

Gigi Hadid i Zayn Malik
12 z 15

Selena Gomez

Selena Gomez
13 z 15

Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio
14 z 15

Bella Hadid

Bella Hadid
15 z 15

Victoria Beckham

Victoria Beckham
Komentarze