klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Internauci wyśmiewają Małgorzatę Rozenek-Majdan za przerabianie zdjęć
Styl życia

Internauci po raz kolejny krytykują Rozenek-Majdan: „jesteś gładka jak ciasto na pierogi”. Odpowiedź gwiazdy bezcenna!

Małgorzata Rozenek-Majdan po raz kolejny przesadziła z przerabianiem zdjęć? Riposta gwiazdy TVN na porównanie jej gładkiej cery do ciasta na pierogi zwala z nóg.
Urszula Jagłowska
marzec 12, 2020

Małgorzata Rozenek-Majdan jest niezwykle aktywna na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad milion obserwujących. To właśnie tam gwiazda TVN chętnie dzieli się z fanami nie tylko nowymi projektami zawodowymi, zdjęciami z ekskluzywnych zagranicznych wakacji, wymyślnymi stylizacjami, a ostatnio rosnącym ciążowym brzuszkiem. Prowadząca „Projekt Lady” nie stroni również od uwielbianych przez celebrytów selfie oraz licznych upiększających twarz filtrów, za co niejednokrotnie była krytykowana przez swoich fanów. Tak też było i tym razem. Jedna z internautek wyśmiała najnowsze zdjęcie „Perfekcyjnej” sugerując, że za bardzo przesadziła z edycją fotografii.

Instagram kontra rzeczywistość. JLo i Kardashianki nie zawsze są idealne! Tak wyglądają naprawdę!

Internauci krytykują Małgorzatę Rozenek-Majdan za przerabianie zdjęć

Media społecznościowe w pewnym stopniu wymuszają na nas pokazywanie wyidealizowanego obrazu świata i nas samych. Niestety, o ile w przypadku osób prywatnych ingerencja Photoshopa, czy naginanie rzeczywistości często jest przemilczane przez innych, o tyle w  przypadku celebrytów zawsze budzi wiele, często negatywnych emocji. Przypomnijmy sobie chociażby aferę z wysmukloną w Photoshopie talią Natalii Siwiec, albo doklejone w aplikacji rzęsy Dodyczy też nieudolnie wyszczuploną twarz Kylie JennerTym razem za użycie licznych upiększających filtrów oberwało się Małgorzacie Rozenek-Majdan, która niedawno była krytykowana za wysmuklanie swojej sylwetki w czasie ciąży. Teraz nie chodzi jednak o wyszczuplenie talii, powiększenie pośladków, czy optyczne wydłużenie nóg, lecz wygładzenie cery celebrytki.

Jutro znowu gonić, biec, latać ponad... tymczasem dzień jak co dzień – skomentowała swoje, na pozór niewinne selfie Małgorzata Rozenek-Majdan.

I o ile moglibyśmy spodziewać się porównań gwiazdy TVN do autorki tekstu, Sarsy, o tyle największe emocje wśród fanów Małgosi wzbudziła jej idealnie wygładzona cera, która w prześmiewczy sposób została skomentowane przez jedną z użytkowniczek Instagrama.

Jesteś gładka jak ciasto na pierogi  - napisała jedna z internautek.

Nie trzeba było długo czekać na ripostę gwiazdy, która może pochwalić się ogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie.

I gorąca jak rosół z kury, a gdybym była kanapką w MacDonalds nazywałabym się MacBeauty – odpowiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Musimy przyznać, że komentarz Małgosi zwalił nas z nóg i do tej pory nie możemy przestać płakać ze śmiechu.

Zdjęcie: Instgaram

Komentarze
Internauci krytykują Małgorzatę Rozenek-Majdan za przerabianie zdjęć
Styl życia Internauci krytykują Małgorzatę Rozenek-Majdan za przerabianie zdjęć. Takiej reakcji gwiazdy nikt się nie spodziewał
Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się uroczym zdjęciem z mężem, jednak jedna z internautek zwróciła uwagę na zbytnią ingerencję Photoshopa. Riposta gwiazdy TVN bezcenna.
Urszula Jagłowska
styczeń 27, 2020

Małgorzata Rozenek-Majdan jest niezwykle aktywna na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad milion obserwujących. To właśnie tam gwiazda TVN chętnie dzieli się z fanami nie tylko nowymi projektami zawodowymi , ale też zdjęciami z ekskluzywnych egzotycznych wakacji, wymyślnymi stylizacjami , jak również uroczymi scenami z rodzinnego życia. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) Sty 10, 2020 o 2:36 PST Tak też było w przypadku najnowszej fotografii, która zaledwie kilkanaście godzin temu pojawiła się na instagramowym profilu celebrytki. Niestety urocze zdjęcie Małgosi Rozenek-Majdan w towarzystwie jej ukochanego męża, Radosława Majdana , nie spodobało się wszystkim fanom gwiazdy TVN, a niektórzy zarzucali jej w komentarzach zbyt dużą ingerencję Photoshopa w opublikowane zdjęcie. Jednak takiej riposty gwiazdy „Projektu Lady” nikt się nie spodziewał. Internauci krytykują Małgorzatę Rozenek-Majdan za przerabianie zdjęć Media społecznościowe niejednokrotnie wymuszają na nas pokazywanie wyidealizowanego obrazu nas samych i o ile w przypadku osób prywatnych niewielka ingerencja instagramowcyh filtrów czy Photoshopa często uchodzi płazem, o tyle w przypadku celebrytów często budzi wiele skrajnych emocji. Przypomnijmy sobie chociażby aferę z wysmukloną w Photoshopie talią Natalii Siwiec , albo  doklejone w aplikacji rzęsy Dody , czy też  nieudolnie wyszczuploną twarz Kylie Jenner . Tym razem za użycie licznych upiększających filtrów oberwało się Małgorzacie Rozenek-Majdan. Zaledwie kilkanaście godzin temu na instagramowym profilu gwiazdy TVN pojawiło się urocze zdjęcie Małgorzaty Rozenek-Majdan w towarzystwie jej męża. Widzimy na nim czule obejmującą się parę. Wyświetl ten post...

Przeczytaj
Styl życia Małgorzata Rozenek znów przesadziła z Photoshopem?
Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się uroczym zdjęciem ciążowego brzuszka, ale jedna z internautek zwróciła uwagę na zbytnią ingerencję Photoshopa. Gwiazda TVN będzie miała nie lada wyzwanie, by wytłumaczyć się z tej wpadki.

Małgorzata Rozenek-Majdan, podobnie jak każda kobieta, zawsze chce wyglądać idealnie… szczególnie na zdjęciach. Niestety od czasu do czasu zdarza jej się zaliczyć wpadki związane ze zbyt dużą ingerencją Photoshopa. Zaledwie tydzień temu gwiazda TVN została skrytykowana za zbytnie wygładzenie swojej twarzy w programie graficznym, a niespełna siedem dni po tym zdarzeniu Rozenek-Majdan po raz kolejny podpadła swoim fanom. Okazuje się, że „Perfekcyjna”  przerobiła swoje zdjęcie z ciążowym brzuszkiem  i coś poszło nie tak . To trzeba zobaczyć! Internauci krytykują Małgorzatę Rozenek-Majdan za przerabianie ciążowego zdjęcia Małgorzatę Rozenek-Majdan na Instagramie śledzi ponad milion osób. Nic więc dziwnego, że prowadząca „Projekt Lady” niejako czuje presję ukazywania idealnych zdjęć . I o ile subtelna ingerencja programów graficznych w przypadku osób prywatnych zazwyczaj uchodzi płazem, o tyle w przypadku celebrytów zawsze budzi wiele kontrowersji. Przypomnijmy sobie chociażby aferę z  wysmukloną w Photoshopie talią Natalii Siwiec , czy też  doklejone w aplikacji rzęsy Dody ,  albo  nieudolnie wyszczuploną twarz Kylie Jenner oraz ostatnią wpadkę Rozenek-Majdan. Teraz Małgosi oberwało się po raz kolejny, jednak tym razem wcale nie chodzi o zbytnio wygładzoną twarz, lecz… wyszczuplanie ciążowych zdjęć. Wystarczył jeden post, by na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdan zawrzało, a wszystko przez niewinną fotografię ciążowego brzuszka, która zaledwie kilkanaście godzin temu pojawiła się na instagramowym koncie gwiazdy TVN. Widzimy tu zachwycającą stylizację prowadzącej „Projekt Lady” w pięknej, czarnej wieczorowej sukni projektu Roberta Czerwika z okazji Gali tygodnika „Piłka Nożna” . Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez...

Przeczytaj
Małgorzata Rozenek-Majdan krytykowana za wyszczuplanie swoich zdjęć
Styl życia Internauci krytykują Rozenek-Majdan za przerabianie zdjęć: „Gosia, stolik ci się znów powyginał
Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się uroczym zdjęciem w towarzystwie męża, jednak internauci zwrócili uwagę na zbytnią ingerencję Photoshopa. Rzeczywiście przesadziła?
Urszula Jagłowska
kwiecień 28, 2020

Małgorzata Rozenek-Majdan pomimo zaawansowanej ciąży nadal jest niezwykle aktywna na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad milion obserwujących. To właśnie tam gwiazda TVN chętnie dzieli się z fanami nie tylko  nowymi projektami zawodowymi , wymyślnymi stylizacjami , jak również uroczymi scenami z rodzinnego życia. Ostatnio celebrytka postanowiła pochwalić się intymną sesją zdjęciową w towarzystwie swojego ukochanego męża, Radosława Majdana , w której za pomocą zwiewnej sukienki podkreśliła swoje ciążowe krągłości. Niestety wśród wielu zachwytów ze strony internautów, nie zabrakło również gorzkich słów krytyki przerabiania zdjęć przez gwiazdę TVN. To trzeba zobaczyć! Małgorzata Rozenek-Majdan krytykowana za wyszczuplanie swoich zdjęć Małgorzata Rozenek-Majdan , podobnie jak każda kobieta, zawsze chce wyglądać idealnie… szczególnie na zdjęciach. Niestety od czasu do czasu zdarza jej się zaliczyć wpadki związane ze zbyt dużą ingerencją Photoshopa. Niedawno gwiazda została zhejtowana za zbytnie wygładzenie swojej twarzy  w programie graficznym, czy przerabianie w Photoshopie swojego ciążowego zdjęcia.   Tym razem prowadzącej „Projekt Lady” oberwało się za graficzne wysmuklanie swoich nóg. Wystarczył jeden post, by na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdan zawrzało, a wszystko przez niewinną fotografię ciążowego brzuszka, która zaledwie kilkanaście godzin temu pojawiła się na instagramowym koncie gwiazdy TVN. Widzimy na niej celebrytkę wtuloną w swojego męża, która w podpisie pod fotografią postanowiła zażartować ze swojego krągłego ciążowego brzuszka. U nas w domu mąż robi rzeźbę, a ja masę – napisała Rozenek-Majdan. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) Kwi 27, 2020 o 4:22 PDT...

Przeczytaj
Ewa Minge komentuje ciężarny brzuch Rozenek-Majdan
Styl życia Minge do Rozenek-Majdan: „najlepsze nogi w showbizie. Brzucha nie założyłaś?"
Małgorzata Rozenek-Majdan ostatnie tygodnie przed porodem postanowiła spędzić nad morzem. Jak zwykle nie obyło się też bez sesji zdjęciowej upamiętniającej radosne chwile na plaży. Uwagę fanów zwróciła jednak figura celebrytki. To trzeba zobaczyć!
Urszula Jagłowska
kwiecień 21, 2020

Po wielu nieudanych próbach in-vitro , a nawet poronieniu bliźniaczej ciąży w 11. tygodniu , Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan przywitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Para nie tylko przygotowała już pokaźną wyprawkę dla maleństwa, ale też wybrała dla niego imię , a nawet rodziców chrzestnych . Co więcej małżeństwo zdradziło również, że Małgosia przywita synka na świecie przy pomocy cesarskiego cięcia , a przy porodzie będzie asystował jej ukochany mąż Radosław . Niestety wciąż rosnąca w siłę pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 nieco po krzyżowała plany celebrytów, a Rozenek-Majdan rozważa poród w domu . Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) Mar 22, 2020 o 3:58 PDT Jak się jednak okazuje pomimo kwarantanny para postanowiła skorzystać z łagodzenia obostrzeń rządu  i od pewnego czasu odpoczywa w nadmorskiej posiadłości ciesząc się rodzinnymi spacerami i chwaląc zdjęciami z plaży. Ciężarna Rozenek-Majdan spaceruje po plaży Jakiś czas temu Małgorzata Rozenek-Majdan  postanowiła wyjechać z rodziną nad polskie morze, by nieco zrelaksować się w tym ta trudnym dla wszystkich czasie. Ciężarna gwiazda TVN nie zwalnia jednak tempa i na bieżąco informuje fanów o swoim stanie zdrowia i prężnie prowadzi konto na Instagramie. To właśnie tam ostatnio pochwaliła się zapierającym dech zachodem słońca, który celebrowała w oryginalnej, eksponującej jej niebotycznie długie nogi stylizacji. Celebtytka wybrała białą bluzę w czarne gwiazdki zakończoną tiulową falbanką, którą zestawiła z czarnymi kolarkami . Im dłużej na coś czekasz, tym bardziej to doceniasz... Zachód słońca nad polskim morzem – podpisała zdjęcie Rozenek-Majdan....

Przeczytaj