klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Iza z „Googlebox” wystąpi w innym programie TTV!
Styl życia

Iza z „Googlebox” wystąpi w innym programie TTV!

Iza Zeiske dzięki „Googlebox. Przed telewizorem” szturmem podbiła polski show biznes. Teraz weźmie udział w innym, kontrowersyjnym programie TTV. Jakim?

Izabela Zeiske to jedna z najbarwniejszych i najbardziej lubianych postaci „Googlebox. Przed telewizorem”, gdzie razem z ukochanym synem Joachimem na żywo na antenie TTV komentuje wybrane programy telewizyjne, jak paradokumenty, programy rozrywkowe, seriale czy talent show z poprzedniego tygodnia. Izę widzowie pokochali jako bezpośrednią i energiczną kobietę, która swoim pozytywnym nastawieniem zaraża innych. I choć Iza i jej syn dostali się do show dzięki małemu kłamstwu, fakt ten nie przeszkodził gwieździe TTV w robieniu dalszej kariery w polskim show biznesie.

Zeiske dzięki udziałowi w „Googlebox” zyskała nie tylko sympatię widzów, ale stała się prawdziwą influencerką. Kobietę na Instagramie śledzi już ponad 100 tys. osób, a gwiazda TTV dzięki swojej popularności wchodzi też w rozmaite współprace z licznymi reklamodawcami. Teraz charyzmatyczna i zawsze uśmiechnięta Iza poszła o krok dalej i już niebawem będziemy mogli śledzić jej poczynania w innym, nieco kontrowersyjnym programie TTV. Co ciekawe, wystąpi w nim w towarzystwie dwójki innych uczestników „Googlebox” – Sylwii Bomby i Mariusza Kozaka. Czy sprawdzą się w nowej roli?

Jak Agnieszka i Artur Kotońscy trafili do „Gogglebox”?

Iza z „Googleboxa” wystąpi w innym programie TTV

Niedawno na instagramowym koncie Izy Zeiske pojawiło się zdjęcie w towarzystwie Sylwii Bomby oraz Mariusza Kozaka, z którymi wybrała się na słoneczną Sycylię. Okazuje się, że trójka uczestników „Googlebox” udała się do Włoch nie na wymarzone wakacje, ale… w celach zawodowych.

Sceneria… to wszystko było wybrane fantastycznie. Sycylia, na której byliśmy to wyspa marzeń – komentuje w rozmowie z serwisem „Party.pl” swój wyjazd na Sycylię Zeiske. Cała realizacja przebiegała fantastycznie, także my naprawdę bawiłyśmy się. Czułyśmy się, jakbyśmy były na wakacjach dodaje.

Sceny, które widz zobaczy, to są tak realne, bo my nawet nie mogłyśmy tego udawać. Bo było tak jakbyśmy faktycznie pojechały na wakacje – mówi dalej Zeiske. Wszystko było na spontanie – dodaje.

Zeiske, Bomba i Kozak wystąpią w jednym z odcinków kontrowersyjnego show TTV „Orzeł czy reszka”, który na pozór wydaje się niewinnym programem o podróżowaniu. Niech was jednak nie zmylą egzotyczne miejsca i zapierające dech widoki. Program ma na celu przedstawienie zwiedzania zagranicznych miast z punktu widzenia dwóch turystów: oszczędnego, który na cały weekend za granicą przeznacza zaledwie 100 dolarów (ok. 387 zł) oraz rozrzutnego, który nie ma żadnych ograniczeń finansowych.

Uczestnicy show za pomocą rzutu monetą losują, w jaki sposób będą zwiedzać miasto. Jedni otrzymują 100 dolarów, za które muszą opłacić nocleg, wyżywienie, transport oraz atrakcje turystyczne, inni z kolei zyskują złotą kartę, dzięki której przez cały weekend mogą pławić się w luksusach.

Zobacz także: Agnieszka Kotońska z „Googlebox” w takiej samej fryzurze jak Rozenek-Majdan. Fani: „jak nastolatka”

Iza z „Googleboxa” o relacji z Sylwią Bombą i Mariuszem Kozakiem

Iza Zeiske od zawsze powtarzała, że dzięki udziałowi w „Googlebox. Przed telewizorem” nie tylko zyskała sławę, ale też nowe przyjaźnie. Świetny kontakt złapała przede wszystkim z Sylwią Bombą.

Stacja kilka razy umożliwiła nam spotkania na kawie czy wspólne śniadania, bo jesteśmy z różnych miast i znamy się głównie z oglądania programu. Wspaniale było, gdy się wymieniliśmy partnerami przy komentowaniu i ja byłam w parze z Sylwią Bombą. Fajna relacja się między nami nawiązała – mówiła jakiś czas temu serwisowi „Party.pl” Izabela Zeiske.

Kobieta dodała, że doskonale dogaduje się również z Mariuszem Kozakiem, którego równie mocno polubił jej syn Joachim.

Mariusz Kozak przyjechał do Chimka. Z nim też nawiązaliśmy bliższe, przyjacielskie relacje – dodaje Zeiske

My już nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy uczestników „Googlebox” w nowym show TTV. Będziecie oglądać?

Zdjęcie: Instagram

Izabela i Joachim już nie będą razem komentować programów?
Styl życia Zmiany w „Googleboxie”? Izabela i Joachim już nie będą razem komentować programów?
Izabela i Joachim Zeiske już nie wystąpią razem w „Googlebox”? Iza zdradziła, z kim widzi się w duecie.

Izabela Zeiske to jedna z ulubionych gwiazd „Googlebox. Przed telewizorem”. Kobieta już od 11. sezonów bawi widzów TTV na żywo komentując wraz z ukochanym synem Joachimem wybrane programy telewizyjne, jak talent show, programy rozrywkowe, seriale czy paradokumenty. Niedawno Izabela wyznała, że  dostała się do show dzięki małemu kłamstwu , teraz zdradziła nowe plany związane z show TTV. Czy Izabela i Joachim już nie będą razem komentować programów w „Googlebox”? Izabela i Joachim już nie będą razem w „Googlebox” Izabela Zeiske zdradza nowe plany na temat  „Googlebox. Przed telewizorem” . W rozmowie z serwisem „Party.pl” gwiazda TTV wyznała, że  w programie widzi się w duecie z zupełnie innym uczestnikiem  show. Zeike przyznała, że uwielbia komentować telewizyjną rzeczywistość razem ze swoim młodszym synem Joachimem, jednak nie ukrywa, że chciałaby wprowadzić do programu małą rewolucję. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Izabela Zeiske (@izabelazeiske) Lip 1, 2019 o 4:28 PDT Zobacz także:  Morus z „Googleboxa” chudnie w oczach: „Zakładam ciuchy sprzed 4 lat” Z kim Izabela z „Googlebox” chciałaby wystąpić w programie? Jak przyznaje Izabela Zeiske, w rozmowie z serwisem „Party.pl”, stacja TTV kilka razy umożliwiła uczestnikom „Googlebox” spotkania. To właśnie dzięki nim między gwiazdami show nawiązało się wiele przyjaźni. Zeiske świetny kontakt złapała między innymi z Mariuszem Kozakiem oraz  Sylwią Bombą , z którą jak wyznaje Izabela, bardzo chciałaby wystąpić w jednym z odcinków „Googlebox”. Stacja kilka razy umożliwiła nam spotkania na kawie czy wspólne śniadania, bo jesteśmy z różnych miast i znamy się głównie z oglądania programu. Wspaniale było, gdy się wymieniliśmy partnerami przy...

Przeczytaj
Izabela z „Googlebox” dostała się do programu dzięki małemu kłamstwu
Styl życia Izabela z „Googlebox” dostała się do programu dzięki… małemu kłamstwu
Izabela Zeiske zdobyła sławę dzięki udziałowi w „Googlebox. Przed telewizorem”. Jak się okazuje, do show TTV dostała się za pomocą nieuczciwego zagrania.

Izabela Zeiske to jedna z najbardziej lubianych gwiazd „Googlebox. Przed telewizorem” , gdzie razem z ukochanym synem Joachimem na żywo komentuje na antenie TTV wybrane programy telewizyjne, jak talent show, paradokumenty, seriale czy programy rozrywkowe z poprzedniego tygodnia. Izabelę widzowie „Googleboxa” pokochali jako energiczną i zawsze uśmiechniętą kobietę, która swoim pozytywnym nastawieniem zaraża innych . Nic więc dziwnego, że na Instagramie Zeiske śledzi niemal sto tysięcy followersów , którzy z zapartym tchem czekają na jej nowe, pełne humory posty. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Izabela Zeiske (@izabelazeiske) Lip 1, 2019 o 4:28 PDT Co sprawiło, że Izabela i Joachim Zeiske stali się uczestnikami tego programu? Jak się okazuje, sławę zawdzięczają małemu kłamstwu na temat męża Izabeli. Jak Iza i Joachim dostali się do programu „Googlebox”? Jak wyznała Izabela Zeiske w rozmowie z serwisem „Party.pl”, jej przygoda z telewizją wcale nie zaczęła się od castingu do „Googlebox. Przed telewizorem” . Zanim Iza i Joachim stali się gwiazdami show TTV, wystąpili w jednym z odcinków prowadzonego przez Ewę Drzyzgę programu – „Rozmowy w toku” , gdzie dostali się dzięki małemu kłamstwu. Spodobaliśmy się jako rodzina po tym, jak wystąpiliśmy z naszymi psami u Ewy Drzyzgi w „Rozmowach w toku”. A znaleźliśmy się w nim przez mój wariacki charakter. Zgłosiłam męża do programu, choć w Internecie poszukiwali mężczyzny, a dokładniej, pytanie brzmiało następująco: Jeśli jesteś facetem i masz psy to daj znać. Napisałam za męża: „posiadam żonę i pięć kochających psów”. To był impuls, bo nie wiem czemu trochę skłamałam i gdy kliknęłam, to zdałam sobie sprawę, że wrobiłam mojego męża – wspomina w rozmowie z...

Przeczytaj
Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska już nie będą parą w "Googlebox"?!
Styl życia Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska już nie będą parą w "Googlebox"?! W show TTV nastąpią zmiany
Sylwia Bomba zdradziła poważne zmiany w „Googlebox. Przed telewizorem”. Już nie będzie komentować programów w towarzystwie Ewy Mrozowskiej?

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska to bez wątpienia jedna z najbarwniejszych par „Googlebox. Przed telewizorem” . Dziewczyny już od 11. sezonów bawią widzów TTV na żywo komentując wybrane programy telewizyjne, jak talent show, seriale, programy rozrywkowe czy paradokumenty. Charyzmatyczny duet dał się poznać jako pełne energii i roześmiane kobiety z niezwykłym poczuciem humoru, których znakiem rozpoznawczym jest wyrazisty makijaż i charakterystyczny tapir. Jednak niedawno Ewa Mrozowska po raz pierwszy została mamą , co nieznacznie zmieniło plany produkcji. Czy nowa życiowa sytuacja gwiazdy „Googlebox” sprawi, że Sylwia Bomba będzie brała udział w kultowym show TTV z zupełnie innym uczestnikiem? Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska już nie będą parą w "Googlebox"?!                                             Podczas ostatniej, 11. edycji kultowego show TTV „Googlebox. Przed telewizorem”,  mogliśmy podziwiać kolejne trymestry ciąży Ewy Mrozowskiej. Ewa niemal do samego rozwiązania chciała wywiązać się ze swoich obowiązków i uczestniczyć w programie. Niestety z powodów ryzyka wcześniejszego porodu, Mrozowska w ósmym miesiącu ciąży musiała nie tylko zrezygnować z kolejnych dni zdjęciowych dla „Googlebox”, ale też  trafiła do szpitala, co nie było łatwą sytuacją dla produkcji. Czy to oznacza, że w nowych odcinkach „Googlebox” u boku Sylwii, zamiast Ewy zobaczymy nowego uczestnika? Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Ewa (@ewamrozowska.makeup) Paź 31, 2019 o 2:59 PDT Zobacz także:  Agnieszka Kotońska z „Googlebox” zdradziła sekret swojej figury. To dzięki temu schudła aż 30 kg! Nowe odcinki, nowa twarz u boku Sylwii Bomby? Nic bardziej mylnego! W rozmowie z serwisem Party.pl charyzmatyczna brunetka...

Przeczytaj
Mariusz Kozak z „Googleboxa” ma nowego chłopaka
Styl życia Mariusz Kozak z „Googleboxa” ma nowego chłopaka! Wiemy, jak się poznali
Koniec miłości Mariusza i Jacka z „Googleboxa”! Okazuje się, że w życiu jednego z nich powił się ktoś nowy. Kim jest i jak się poznali?

Mariusz Kozak i jego były partner Jacek Szawioła to jeden z najbarwniejszych i najbardziej lubianych duetów „Googlebox. Przed telewizorem”. Choć mężczyźni od dłuższego czasu nie są już parą, to pomimo rozstania i różnic charakteru nadal wspólnie na antenie TTV komentują na żywo wybrane programy telewizyjne, takie jak talent show, seriale, programy rozrywkowe czy paradokumentalne z poprzedniego tygodnia. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Mariusz Kozak (@kozakma) Sie 28, 2019 o 9:45 PDT Mariusz i Jacek przyszli do „Googleboxa” jako para i dali się poznać jako rozrywkowi, naturalni uczestnicy, którzy z niezwykłym poczuciem humoru na antenie TTV komentują telewizyjną rzeczywistość. Jak sami od dawna przyznawali, poznali się w jednym z warszawskich klubów i to było uczucie od pierwszego wejrzenia . Zaiskrzyło między nimi do tego stopnia, że już po tygodniu zamieszkali razem. W Wigilię przyprowadziłem Jacka do domu jako kolegę, z którym mieszkam. I Jacek mówi: Cześć, jestem Jacek, chłopak Mariusza. A moja mama: Yyyyy... może drinka? Taką jej niespodziankę sprawił pod choinkę – wspominał Mariusz w jednym z wywiadów. Ich związek jednak nie przetrwał i zdecydowali się rozstać w przyjaznej atmosferze. Jak widzimy w „Googleboxie”, nadal łączy ich silna przyjacielska więź, jednak niech was to nie zmyli. Panowie nie zamierzają do siebie wrócić, a w życiu Mariusza pojawił się ktoś nowy. Zobacz także:  Morus z „Googleboxa” chudnie w oczach: „Zakładam ciuchy sprzed 4 lat” Mariusz Kozak z „Googleboxa” ma nowego chłopaka Od jakiegoś czasu na instagramowym koncie Mariusza coraz częściej pojawiają się zdjęcia w towarzystwie tajemniczego Sebastiana. Mężczyźni mają tak bliską relację, że postanowili nawet spędzić wspólny urlop na...

Przeczytaj
  • Polecane
  • Najnowsze
  • Wybrane dla Ciebie