klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź

18+

Strona zawiera treści tylko dla osób dorosłych

Styl życia

Jak całować mężczyznę, żeby... nigdy cię nie zapomniał? Mamy sprawdzone triki ;)

Pocałunki odgrywają niezwykłą rolę w relacjach między partnerami. Często mówi się nawet, że bardziej pamiętamy pierwszy pocałunek, niż pierwszy seks. Jak sprawić, żeby facet nigdy nie zapomniał twoich pocałunków?
Marta Tabiś-Szymanek
luty 24, 2017

Jeśli jesteś dobra w całowaniu, stajesz się jeszcze bardziej atrakcyjna w jego oczach, ponieważ to, w jaki sposób całujesz, często przekłada się na to, jaka jesteś w łóżku – delikatna i wycofana, a może namiętna i pełna pasji. Zatem już po pierwszym zbliżeniu ust bez trudu można rozpoznać jakim ktoś jest kochankiem. Oczywiście istnieje wiele całuśnych technik, które sprawią, że on dostrzeże w tobie boginię seksu.

Na początku możesz składać mu delikatne, powolne pocałunki obejmując i masując swoimi ustami jego usta, zaczynając od dolnej wargi. Wtedy wasze zmysły zaczną się wyostrzać. On słyszy twój przyspieszony oddech, widzi rozszerzone z podniecenia źrenice, czuje twój smak. Wtedy warto dodać do tego subtelne kąsanie, czy ssanie warg, a także odrobinę języka, by toczył z językiem partnera pełną namiętności grę i sprawił, by ukochany aż płonął z pożądania.

Pamiętaj też o tym, że usta nie są jedynym czułym punktem na jego ciele. Zajrzyj do naszej galerii i poznaj najbardziej wrażliwe miejsca na ciele mężczyzny. Pieszcząc je ustami sprawisz, że nigdy nie zapomni o twoich pocałunkach i wcale nie chodzi o seks oralny, lecz zmysłową grę wstępną, która na długo zapadnie w jego pamięci.

FOTO: iStock

Zobacz także: Godzina płatnej przerwy w pracy na... seks! Radny złożył już taki wniosek!

1 z 5

Plecy i pośladki

Plecy i pośladki

Relaksacyjny masaż to świetny początek gry wstępnej, który rozgrzeje nie tylko twojego partnera, ale też ciebie. Niemal każdy facet uwielbia masowanie i drapanie karku oraz ramion i nawet jeżeli go to nie podnieca, to działa bardzo odprężająco. Gdy dodasz do tego na przemian zdecydowane i niemal ledwo wyczuwalne głaskanie wzdłuż linii kręgosłupa, zrobi się naprawdę przyjemnie. Możesz nie wierzyć, ale faceci naprawdę kochają, gdy muskamy ustami właśnie tę część ich ciała, a stąd już niedaleko do niezwykle wrażliwych pośladków. Uciśnij je, daj klapsa, pocałuj, pomasuj, ugryź, powtórz! A gwarantuję, że twój partner będzie zachwycony :)

2 z 5

Szyja

Szyja

Nie od dziś wiadomo, że pocałunki w szyję są niezwykle zmysłowe i podniecające. Zarówno te subtelne, jak i te pełne pasji, które niejednokrotnie pozostawiają po sobie ślady w postaci malinek. Jednak na szyi mężczyzny, jest jeden bardzo wrażliwy punkt, często pomijany przez kobiety podczas pieszczot. Całowanie, lizanie i szczypanie ustami okolic jabłka Adama działa bardzo podniecająco, ponieważ skóra w tym miejscu jest mocno ukrwiona i delikatna. Koniecznie wypróbuj, na pewno mu się to spodoba.

3 z 5

Uszy

Uszy

Wielu mężczyzn uwielbia być całowanym w płatki uszu. Muskanie ich ustami, ssanie, lizanie, a nawet lekkie podgryzanie działa na nich niezwykle stymulująco. Jednak tu nie liczą się jedynie pocałunki, ale także inne doznania, jak czucie twojego przyspieszonego oddechu, co naprawdę nakręci go do dalszych pieszczot. Możesz także szeptać mu niegrzeczne rzeczy, a już z pewnością ci się nie oprze.

4 z 5

Klatka piersiowa

Klatka piersiowa

Męskie piersi to wprawdzie nie to samo, co kobiece, niemniej podobnie jak nasze są bardzo wrażliwe na dotyk. Masuj je opuszkami palców, całą dłonią, drażnij zębami, liż, dmuchaj, całuj, a zobaczysz jak jego sutki twardnieją z podniecenia. Możesz je wtedy delikatnie uszczypnąć ustami, a nawet ugryźć. Pamiętaj jednak o tym, że ta partia ciała może być dla niektórych mężczyzn nadzwyczaj delikatna i takie pieszczoty mogą sprawiać im ból.  

5 z 5

Brzuch

Brzuch

Sprawdzonym elementem gry wstępnej są czułe pieszczoty brzucha. Dotykaj go, delikatnie podrap, całuj, ssij, lekko ugryź. Możesz lizać go jedynie usztywnionym czubkiem języka, jak i całym miękkim językiem, w szczególności w okolicy pępka oraz podbrzusza. Taka zmysłowa gra, to w jego oczach zapowiedź czegoś więcej w niższych, najbardziej wrażliwych partiach jego ciała.  

Komentarze