klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Jak dziś wygląda Fuller z "Kevina samego w domu"? Ma już 36 lat i nadal gra w filmach

W kultowym "Kevinie..." najmłodszego McCallistera zagrał brat Macaulaya Culkina, Kieran. Wiedziałyście, że wyrósł na przystojnego mężczyznę?
Milena Majak
grudzień 12, 2018

Kiedy słyszymy imię Fuller, od razu przypomina nam się scena z "Kevina samego w domu", kiedy kilkulatek popija Pepsi z szerokim uśmiechem na twarzy :). W dodatku nic nie robi sobie z uwag na temat tego, że zazwyczaj po sporej dawce gazowanego napoju moczy w nocy łóżko. Niestety obecnie zupełnie nie przypomina tego zabawnego chłopca. Ma już 36 lat i wygląda zdecydowanie poważniej.

Wakacyjne metamorfozy gwiazd. One zaszalały z fryzurą!

Jak wygląda teraz Fuller z "Kevina samego w domu"?

W rolę Fullera wcielił się rodzony brat Macaulaya Culkina, który swoją drogą również bardzo się zmienił. Kieran Culkin urodził się w 1982 roku, a karierę aktorską rozpoczął mając zaledwie 8 lat. Debiut zaliczył oczywiście na planie produkcji "Kevin sam w domu". Do dziś jego dorobek aktorski nie obfituje w filmy bardziej znane od "Kevina samego w domu", odnosi za to spore sukcesy w telewizji. W grudniu odebrał nominację do Złotego Globu za rolę rozpuszczonego dziedzica medialnego imperium w serialu "Sukcesja".

Dla wielu osób młodszy Culkin na zawsze jednak pozostanie Fullerem. Nie zmienia to faktu, że od 1990 roku nie robił sobie żadnych przerw od gry aktorskiej. Fani mogli więc obserwować na ekranie, jak zmieniał się przez te 28 lat (bo tyle czasu minęło od premiery "Kevina samego w domu"). My jesteśmy w ogromnym szoku, że to było już tak dawno temu...

Zobaczcie w naszej galerii, jak dziś wygląda Kieran Culkin.

Zdjęcie główne: Materiały prasowe, kadr z filmu

1 z 3

Kieran Culkin

Kieran Culkin

(fot. AFP/EAST NEWS)

2 z 3

Kieran Culkin

Kieran Culkin

(fot. EAST NEWS)

3 z 3

Kieran Culkin

Kieran Culkin

(fot. Admedia, Inc/Sipa USA/East News)

Komentarze
Kevin sam w domu
CAP/RFS/Capital Pictures/East News
Newsy "Kevin sam w domu" w Polsacie na Boże Narodzenie - kiedy stacja wyemituje świąteczny hit?
"Kevin sam w domu", niezmiennie pojawi się na antenie Polsatu na święta. W Wigilię zobaczymy przygody Kevina i rodziny McCallisterów. Czy to już tradycja? Z pewnością!
Marta Średnicka
listopad 20, 2020

Święta Bożego Narodzenia 2020 z powodu pandemii będą inne niż poprzednie. Jedno jest jednak pewne i niezmienne. "Kevin sam w domu" znowu pojawi się na antenie Polsatu. Stacja nie zawiedzie widzów i w tym roku powtórzy emisję hitu, który właśnie obchodzi 30-lecie istnienia i towarzyszy nam podczas Bożego Narodzenia od lat.  Dla Polaków będą to już 17 święta w towarzystwie rodziny McCallisterów. "Kevin sam w domu" w Wigilię w Polsacie Film "Kevin sam w domu" jest już świąteczną tradycją. W tym roku zobaczymy go na antenie Polsatu w Wigilię o godz. 20:00. Historia Kevina, który omyłkowo zostaje sam w domu na święta, co roku gromadzi miliony widzów przed telewizorami. Mierzący się z włamywaczami chłopiec, który doświadczając samotności, zaczyna doceniać swoją rodzinę wciąż elektryzuje widownię. W zeszłym roku hit filmowy zgromadził przed telewizorami 3,76 mln widzów. Czy w 2020 uda się pobić rekord? "Kevin sam w domu" tylko raz miał zniknąć ze świątecznej ramówki. W 2010 roku reakcja fanów na decyzję o rezygnacji z emisji przerosła oczekiwania Polsatu. Na Facebooku pojawiła się petycja do stacji, a na wydarzenie zapisało się prawie 50 tys. użytkowników. Polsat ugiął się wtedy pod naciskiem próśb widzów i w ostatniej chwili zmienił decyzję.  Zobacz także:   Na tę scenę w 'Kevin sam w domu' nikt nie zwrocił uwagi! A ona zmienia sens filmu!  

Przeczytaj