klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Jak wyglądał kiedyś Jacek Szawioła z „Gogglebox”?
Styl życia

Jak kiedyś wyglądał Jacek Szawioła z „Gogglebox. Przed telewizorem”? Trudno go rozpoznać

Jacek Szawioła to jeden z najbarwniejszych uczestników show TTV „Gogglebox. Przed telewizorem”, jednak nie zawsze wyglądal tak, jak możemy go podziwiać w programie. Na zdjęciach sprzed lat jest nie do poznania. Szczególnie zaskakuje jego 6 zdjęcie w naszej galerii.
Urszula Jagłowska
marzec 11, 2020

Jacek Szawioła i jego były partner Mariusz Kozak to bez wątpienia jeden z najbarwniejszych i najbardziej lubianych duetów „Gogglebox. Przed telewizorem”. Choć mężczyźni od dłuższego czasu nie są już parą, to pomimo rozstania, dawnych niesnasek i różnic charakteru nadal wspólnie na antenie TTV komentują na żywo wybrane programy telewizyjne, takie jak talent show, seriale, programy rozrywkowe czy paradokumentalne z poprzedniego tygodnia.

Jacka kojarzymy głównie z nienagannym stylem, chłopięcą charyzmą i ogoloną na zero głową. Jak się jednak okazuje, ten wizerunek nie zawsze mu towarzyszył. Patrząc na jego zdjęcia sprzed lat, mężczyzna jest nie do poznania. Dobra zmiana?

Jak Agnieszka i Artur Kotońscy trafili do „Gogglebox”?

Jak wyglądał kiedyś Jacek Szawioła z „Gogglebox”?

Jacek Szawioła i Mariusz Kozak dołączyli do gogglebox-owej rodziny w 3. sezonie show jako para. Mężczyźni szybko dali się poznać jako rozrywkowi, naturalni uczestnicy, którzy z niezwykłym poczuciem humoru na antenie TTV komentują telewizyjną rzeczywistość. Przychodząc do programu panowie w niczym nie przypominali jednak tych, których możemy oglądać w 12. sezonie hitu TTV. Mariusz pięć lat temu mógł się pochwalić znacznie bujniejszą czupryną, z kolei Jacek stawiał wtedy na cięcie a’la „paź”. Od tego czasu jednak sporo się zmieniło.

Zobacz także: Agnieszka Kotońska z „Googlebox” zdradziła sekret swojej figury. To dzięki temu schudła aż 30 kg!

Mariusz zapuścił brodę, a jego włosy nieco się przerzedziły, z kolei Jacek całkowicie zgolił głowę i obecnie możemy go oglądać zazwyczaj z dwudniowym zarostem. Co ciekawe, cięcie „na zero” i fryzura „na pazia” to niejedyna metamorfoza Jacka Szawioły. Gwiazdor TTV kiedyś stawiał na bardziej buńczuczny image i stylizował się na skate’a.

Kim jest Jacek Szawioła z „Gogglebox”?

Jacka Szawiołę kojarzymy głównie z hitu TTV „Gogglebox. Przed telewizorem”, gdzie w towarzystwie swojego byłego partnera Mariusza Kozaka, a od niedawna także ukochanego psa rasy Shiba Inu o uroczym imieniu Ami na żywo komentuje wybrane programy telewizyjne. Mało kto jednak wie, że Jacek, którego na Instagramie śledzi ponad 64 tys. obserwujących, jest nie tylko osobowością telewizyjną, ale też znanym i cenionym stylistą fryzur oraz wizażystą. Do tej pory to właśnie fryzjerstwo i make-up sprawiały mu największą przyjemność, jednak ostatnio zawodowo zajął się innymi swoimi pasjami - fotografią i malarstwem.

W naszej galerii znajdziecie więcej metamorfoz Jacka Szawioły. Która stylizacja podoba wam się najbardziej?

Zdjęcia: Instagram

1 z 6

Jacek Szawioła w marcu 2019

Jacek Szawioła w marcu 2019
Instagram https://www.instagram.com/p/BvbcLQ_FuZh/

Jacek Szawioła w marcu 2019 stawiał na bujne loki i eleganckie stylizacje, których dopełnieniem były okulary w prostokątnych oprawkach.

2 z 6

Jacek Szawioła w grudniu 2016

Jacek Szawioła w grudniu 2016
instagram https://www.instagram.com/p/BNeaOKEAVyy/

Jacek Szawioła w grudniu 2016 wyglądał dokładnie tak, jak wtedy, gdy dołączył do ekipy „Gogglebox. Przed telewizorem”.

3 z 6

Jacek Szawioła w maju 2016

Jacek Szawioła w maju 2016
Instagram https://www.instagram.com/p/BFqyL12ky5P/

Jacek Szawioła w maju 2016 roku stawiał na ogoloną głowę i bujne wąsy.

4 z 6

Jacek Szawioła w grudniu 2015

Jacek Szawioła w grudniu 2015
Instagram https://www.instagram.com/p/_4AM-vky2N/

Jacek Szawioła w grudniu 2015 nosił ogoloną głowę i niedbały zarost. 

5 z 6

Jacek Szawioła w listopadzie 2015

Jacek Szawioła w listopadzie 2015
Instagram https://www.instagram.com/p/-MhO02ky5N/

Jacek Szawioła w listopadzie 2015 roku uwielbiał platynę. Krótkie włosy w połączeniu z jasnym zarostem i wąsami sprawiają, że jest nie do poznania.

6 z 6

Jacek Szawioła w lipcu 2013

Jacek Szawioła w lipcu 2013
Instagram https://www.instagram.com/p/boWfuzEywr/

Jacek Szawioła w 2013 roku stawiał na włosy w stylu emo. Całość stylizacji dopełniał nonszalancki wąs.

Komentarze