kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Chcę testować
seysso
Wyniki testu
aa
Chcę testować
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Chcę testować
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
krem avon
Laureaci
Vichy Neovadiol
Laureaci
krem la roche-posay
Laureaci
kosmetyki ziaja
Laureaci
Jak poderwać chłopaka? Te sztuczki ci w tym pomogą
Styl życia

Jak poderwać chłopaka? Te sztuczki ci w tym pomogą

W życiu każdej z nas choć raz pojawia się pytanie „jak poderwać chłopaka?”. Również na naszym forum ta kwestia budzi ogromne zainteresowanie. Jak więc sprawić, żeby obiekt naszych westchnień zwrócił na nas uwagę?

Spotkanie z osobą, która jest dla nas atrakcyjna nie tylko wywołuje w nas ogromne podniecenie, ale też stres. Jak się ośmielić i przejąć inicjatywę, by nasz wybranek zwrócił na nas uwagę, a przede wszystkim, jak zrobić na nim jak najlepsze wrażenie? Takie pytanie zadaje sobie tysiące Wizażanek na naszym forum. Postanowiłyśmy więc zebrać ich najlepsze sztuczki i odpowiedzieć na odwieczne pytanie: „jak poderwać chłopaka?”.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znowu są razem? Dowodów jest coraz więcej...

Jak poderwać chłopaka?

Ostatnio na naszym forum niezwykłym zainteresowaniem cieszy się wątek „Jak się ośmielić i poderwać chłopaka?”, założony przez dziewczynę która planuje wyjść z inicjatywą i zwrócić na siebie uwagę obiektu swoich westchnień.

Chciałabym go poderwać, ale chyba nie czuję się na siłach. Jest naprawdę atrakcyjny i popularny. Ja też jestem fajna, zabawna i atrakcyjna, niby mam powodzenie, ale w tym wypadku to ja musiałabym zwrócić jego uwagę. Zwykle podrywają mnie normalni i zwykli chłopcy, oni podchodzą pierwsi i w takich sytuacjach wiem, że im się podobam, więc po prostu mogę być sobą i będzie ok. Teraz to ja muszę zrobić jakiś krok i nie wiem jak to zrobić. Zdarzyło nam się rozmawiać, ale w grupie, nigdy na osobności. Macie jakieś rady, jak się przełamać i nie stresować? – pisze na naszym forum jedna z użytkowniczek.

Nie trzeba było długo czekać, by pod wątkiem pojawiło się wiele odpowiedzi zachęcających dziewczynę do tego, by zapomniała o wątpliwościach i zawalczyła o swoje szczęście.

Jak poderwać chłopaka: te sztuczki ci pomogą

Postaw na naturalność – tak brzmiała większość porad Wizażanek. Forumowiczki z własnego doświadczenia sugerowały dziewczynie, by nie przedstawiała ukochanemu wyidealizowanego obrazu siebie, lecz pokazała mu swoją prawdziwą twarz.

Jeżeli chcesz go bliżej poznać i spróbować zainteresować go swoją osobą to bądź naturalna, bądź sobą. W końcu zależy Ci, żebyś to Ty się mu podobała, a nie jakaś wykreowana przez Ciebie postać – radzi jej forumowiczka.

Wizażanki podkreślały, żeby założycielka wątku przez cały czas była sobą, ponieważ kłamstwa nie tylko bardziej mogą ją zestresować, ale co gorsze szybko wyjść na jaw.  Przez taką wpadkę kobieta nie tylko straci w oczach obiektu swoich westchnień, ale też może narazić się na ośmieszenie.

Zobacz także: Jakie kobiety najbardziej pociągają mężczyzn?

Wiele forumowiczek sugerowało również, że jeśli dziewczyna nie może ośmielić się i spróbować zainicjować rozmowy sam na sam z chłopakiem, powinna spróbować zwrócić jego uwagę podczas rozmowy w grupie. Wyróżnij się z tłumu i bardziej udzielaj się, kiedy rozmawiacie w grupie – to według Wizażanek najlepszy sposób na podryw.

Zagadaj do niego, bardziej się udzielaj kiedy rozmawiacie w grupie, nie stresuj się podczas rozmowy, bo to działa na Twoją niekorzyść. Może macie jakieś wspólne hobby, tematy, o których moglibyście porozmawiać? – sugeruje jedna z komentujących.

Dobrym punktem zaczepienia jest rozmowa w grupie, w trakcie której możesz zwrócić się bezpośrednio do niego i napomknąć o wspólny temat. Wtedy w naturalny sposób odczepiacie się od grupy – wtóruje jej inna forumowiczka.

Zobacz także: Żeby poderwać chłopaka, wysłała mu... prezentację w PowerPoincie! Z jakim rezultatem?

Pojawiło się także wiele głosów sugerujących, by dziewczyna podczas rozmów w grupie za każdym razem podzielała opinie obiektu swoich westchnień i ochoczo przyznawała mu rację nawet w kwestiach spornych.

Jeżeli facet nie zauważy "naturalnego i odruchowego" przyznania mu racji i wsparcia, oraz zignoruje uśmiech i kontakt wzrokowy, to można zapomnieć o sprawie – podsumowuje holgath.

Jednakże ta rada nie spotkała się z dużym uznaniem, ponieważ kłóci się z zasadą naturalności. Jeśli za każdym razem dziewczyna z entuzjazmem będzie popierać mężczyznę rezygnując z własnego zdania, wyjdzie na nieautentyczną.

Raczej podchodziłbym ostrożnie do jakiegokolwiek sztucznego wyrażania aprobaty. Zrobi się niebezpiecznie, kiedy ktoś będzie chciał kontynuować rozmowę i ciągnąć nas za język – podkreśla internautka.

Pewność siebie to podstawa – to kolejna sentencja, którą podkreślało wiele Wizażanek, według których mężczyźni cenią odważne i pewne siebie kobiety, które wiedzą czego chcą i jasno sugerują swoje potrzeby. Dlatego też na naszym forum nie zabrakło głosów sugerujących, by dziewczyna jasno dała do zrozumienia chłopakowi, że jest nim zainteresowana, np. za pomocą dyskretnego dotyku, czy wymownych spojrzeń.

Po pierwsze pewność siebie. To podstawa, zwłaszcza u kobiety. Nie raz się już przekonałem, że pewne siebie kobiety o przeciętnej fizjonomii usidlą faceta znacznie szybciej niż skromne a fizycznie atrakcyjne – pisze forumowiczka.

Faceci nie podchodzą do każdej (nawet jeśli jest ładna) bo jeśli nie daje oznak zainteresowania, to na bank go – komentuje jedna z użytkowniczek naszego forum. W pierwszej kolejności podchodzi się do wolnych i pokazujących zainteresowanie – dodaje.

Niektóre forumowiczki sugerowały również nawiązanie kontaktu z chłopakiem za pomocą portali społecznościowych, czy wspólnych grup zainteresowań. Według nich taki zabieg zbliży parę do siebie i da mężczyźnie jasny sygnał, że założycielka wątku jest nim zainteresowana. Jeśli to właśnie ta ostatnia rada jest dla was najbardziej atrakcyjna, przypominamy, że istnieje pewny trik, dzięki któremu za pomocą wiadomości tekstowych staniecie się bardziej atrakcyjne w oczach mężczyzn. Pisząc to zwiększycie swoje szanse na znalezienie partnera.

Co myślicie o tych poradach? Zadziałają na każdego faceta?

Zdjęcia: iStock

Jak poradzić sobie z maminsynkiem
Styl życia
"Jest na każde zawołanie teściowej”. Jak sobie radzić z facetem-maminsynkiem?
Twój mąż jest uzależniony od twojej teściowej? Ukochany stawia zdanie swojej mamusi ponad twoje szczęście? Na naszym forum wiele kobiet boryka się z tym problemem. Jak sobie z nim poradzić?

Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się, że twój ukochany dał ci do zrozumienia, że to zdanie jego mamy jest dla niego ważniejsze niż twoje? A może od dłuższego czasu masz wrażenie, że teściowa z rozmysłem wykorzystuje dobre serce twojego ukochanego i odciąga go od ciebie? Spokojnie, nie jesteś sama. Na naszym forum wątek poświęcony mężczyznom uzależnionym od swoim matek budzi ogromne zainteresowanie i potwierdza, że ten problem dotyczy wielu par. Jak sobie z tym poradzić? Mój facet jest maminsynkiem Na naszym forum ostatnio ogromnym zainteresowaniem cieszy się wątek „Mąż maminsynek” , który w ciągu zaledwie kilku dni zelektryzował Wizażanki. Opisuje on historię kobiety, która wraz z mężem i dwójką dzieci zamieszkała u swoich  teściów. Jak wspomina kobieta, mąż jest bardzo ciepłym i oddanym ojcem, który bardzo szanuje i wspiera swoich rodziców. I nie byłoby w tej opowieści nic dziwnego, szczególnie ze względu na fakt, że   niemal połowa młodych Polaków nadal mieszka z rodzicami . Jak się jednak okazuje, to nie współdzielenie gospodarstwa domowego budzi największe emocje w naszych forumowiczkach, lecz to, że mąż założycielki wątku na pierwszym miejscu stawia dobro i zdanie swojej matki i nie liczy się z potrzebami żony. Z mężem jesteśmy małżeństwem od 3 lat. Od 5 jesteśmy razem. Mieszkamy w domu jego rodziców. Mamy dla siebie całe piętro. Mamy dwójkę małych dzieci, z czego jedno jest chore na cukrzycę typu 1. Od początku mąż wykazywał opiekuńczość w stosunku do swojej matki. Do ojca w sumie też. Teść to bardzo zaradny facet, mimo to często każe robić coś mężowi. Wygląda to trochę tak jakby wysługiwał się nim – pisze założycielka wątku. Zobacz także: Facet odmawia mi seksu – co z tym zrobić?  W dalszej części postu kobieta podkreśla, że wielokrotnie próbowała podejmować z mężem rozmowę i uniezależnić go od rodziców....

iStock
Styl życia
Co zrobić, jeśli partner wcześniej sypiał z dużo starszymi kobietami?
Niektóre kobiety wchodząc w nowy związek nie chcą wiedzieć, jaką przeszłość ma ich partner. Inne na odwrót. Co zrobić, kiedy ta wiedza jednak nie jest dla nas łatwa?

Dla niektórych nowy związek to nowy początek dosłownie i w przenośni. Niekiedy jednak nawet jeżeli między partnerami nie pojawia się temat swojej przeszłości, szczególnie seksualnej, prawda może wyciec chociażby przez wspólnych znajomych. Część osób chwali się swoim życiem erotycznym wśród znajomych nie podejrzewając, że kiedykolwiek może to wyjść do osób, z którymi potem będziemy chcieli być w związku, a czasem to może stanowić poważny problem dla naszej drugiej połówki.  Czy mówić partnerce/partnerowi o swojej przeszłości seksualnej? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy mówić partnerowi/partnerce o swojej przeszłości. Część kobiet z zaciekawieniem wysłucha tego, co ma jej partner do opowiedzenia i nie będzie tego wspominała, porównywała się do jego poprzednich kochanek . Część jednak może mieć z tym problem. Co zrobić, kiedy np. dowiadujemy się, że facet, z którym chcemy zacząć związek do tej pory sypiał ze sporo starszymi kobietami? Czy w przyszłości nie będzie to dla nas problem? Nie będziemy do tego wracać? I czy przede wszystkim... myśl o tym przypadkiem nas nie odrzuca? Zobaczcie także:  Czy zdecydować się na seks bez zobowiązań? Taką sytuację miała jedna z naszych forumowiczek. (...) chłopak ten miał przygody z milfami... Niby nie powinno mnie obchodzić jego życie seksualne przede mną, jego sprawa, a zazwyczaj nie bywam zazdrosna o przeszłość. Niestety dowiedziałam się tego (mamy wspólnych znajomych) i sam kiedyś po pijaku rozmawiał o tym z kumplem, kiedy byłam obok (wtedy ledwo się znaliśmy, ale w pamięci mi to już zostało). Najstarsza kobieta z którą się spotykał miała 55 lat... - napisała natalia. Na jej pytanie: "mogłybyście stworzyć z kimś Takim związek? Czy też widzicie w tym problem?" Wizażanki miały podzielone zdania. Z jednej strony odradzają taki związek ze względu na własną reakcję....

Facet odmawia seksu – co z tym zrobić?
Styl życia
Facet odmawia seksu – co z tym zrobić?
Twój partner traci ochotę na zbliżenie? Spokojnie nie jesteś z tym sama! Na naszym forum wiele kobiet boryka się z tym problemem. Jak sobie z nim poradzić?

Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się, że twój ukochany dał ci do zrozumienia, że nie ma ochoty na intymne igraszki? A może coraz częściej unika zbliżeń, tłumacząc to np. zmęczeniem? Spokojnie, nie jesteś jedyna! Stres, rutyna, brak czasu, czy niewłaściwa dieta to tylko nieliczne powody, dla których tracimy ochotę na zbliżenie. Również na naszym forum wątek poświęcony mężczyznom odmawiającym współżycia budzi ogromne zainteresowanie i potwierdza, że problem ten dotyczy wielu par, nawet tych pozostających w szczęśliwych związkach. Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego facet odmawia seksu? Na naszym forum ostatnio olbrzymim zainteresowaniem cieszy się wątek   „Facet odmawia seksu – co z tym zrobić?” , założony przez kobietę, która od kilku miesięcy spotyka się z 30-letnim mężczyzną. Jak opisuje sama zainteresowana na początku jej ukochany miał problemy z erekcją , później zupełnie zaczął unikać zbliżeń . Mam problem z facetem, z którym spotykam się od kilku miesięcy. Jeśli chodzi o charakter to generalnie mi odpowiada, poza małymi zgrzytami. Problem zaczyna się w łóżku. Zaczęliśmy uprawiać seks i on ciągle ma problem z erekcją. Albo nie jest w pełni twardy, albo szybko opada, nawet jak jest we mnie. Próbowałam go podpytywać czy to ze mną ma problem, że może się mu nie podobam. Odpowiedział, że jestem dla niego atrakcyjna i jeśli by tak nie uważał to by ze mną nie był. Podpytywałam też o stan jego zdrowia - powiedział, że wszystko ok – pisze forumowiczka. W dalszej części postu podkreśla, że wielokrotnie dopytywała partnera o złe doświadczenia seksualne i czy poprzednie relacje intymne z innymi kobietami mogą mieć wpływ na jego obecne zachowanie. W efekcie 30-latek zaczął unikać zbliżeń, wymyślając coraz to nowsze wymówki. Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że on unika zbliżeń seksualnych. Ciągle się źle czuje, jest zmęczony,...

Ten kostium kąpielowy sprawi, że rozkochasz w sobie bogacza
Moda
Szukasz bogatego męża? Żona milionera radzi: ten krój kostiumu kąpielowego zagwarantuje, że zdobędziesz bogacza
Skąpe bikini, sportowy look, a może maksymalnie powiększające biust fiszbiny? Wiemy, jaki kostium kąpielowy pomoże ci poderwać milionera!

Kostium kąpielowy o konkretnym kroju naprawdę może nam pomóc poderwać wymarzonego księcia z bajki? To nie żart! Coś o tym wie Anna Bey, żona milionera i założycielka Szkoły Zamożności, w której uczy,  jak usidlić bogaczy . Według przedsiębiorczej Szwedki wybór odpowiedniej plażowej „kreacji” nie tylko sprawi, że będziemy dobrze wyglądać na wakacyjnych zdjęciach, ale przede wszystkim zwiększy nasze szanse na rozkochanie w sobie bajecznie bogatego mężczyzny. Ten kostium kąpielowy sprawi, że rozkochasz w sobie bogacza Choć myśl o podrywaniu mężczyzn ze względu na zasobność ich portfela brzmi trywialnie i niezwykle płytko, to istnieją kobiety marzące o zamożnym mężu, który spełniałby każdą ich zachciankę. Jak więc wybić się wśród innych wczasowiczek i zwrócić na siebie uwagę tego jedynego, wymarzonego księcia z bajki? Wystarczy, że zastosujecie plażową sztuczkę milionerki, Anny Bey. Skąpe bikini, sportowy look, a może maksymalnie powiększające biust fiszbiny? Choć moda plażowa co sezon niezwykle się zmienia - tego lata w letnich kurortach królują głównie towelkini i bikini z odkrytymi ramionami – to okazuje się, że żadna z tych propozycji nie sprawi, że zawrócimy w głowie nieprzyzwoicie bogatemu mężczyźnie. Według Anny Bey, by to zrobić należy postawić na… jednoczęściowy kostium kąpielowy . Jednoczęściowy kostium kąpielowy wygląda bardziej elegancko niż bikini – tłumaczy Anna Bey. Jeśli już decydujesz się na bikini, powinnaś je dobrać do swojej sylwetki i rozmiaru biustu. Będąc posiadaczką dużego biustu nie powinnaś sobie pozwolić na noszenie trójkątnej góry bikini, taki stanik nie zapewni twoim piersiom odpowiedniego wsparcia, przez co twój biust nie będzie się dobrze prezentował – dodaje. Wyświetl ten post na Instagramie. Post...

Nasze akcje
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Przyjemna rutyna pielęgnacyjna. Dlaczego to takie ważne? 
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Szczoteczka soniczna Seysso ma aż 5 końcówek! A jak działa? Zobacz!
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Pewność siebie - co na nią wpływa?
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Piękna i… zabiegana! Czy bycie zadbaną w dobie wszechobecnego pośpiechu jest możliwe?
Partner
Polecane
Najnowsze
Wybrane dla Ciebie
suche włosy
Fryzury
Suche włosy - przyczyny przesuszania i proste rady, jak o nie dbać!
Laura Osakowicz Milena Majak
Blizny na twarzy po trądziku
Pielęgnacja
Blizny po trądziku – jak się ich pozbyć? Najlepsze preparaty i zabiegi
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
modny warkocz francuski
Fryzury
Warkocze - TOP 15 fryzur z warkoczami, które zapleciesz w ekspresowym tempie
Laura Osakowicz
Trendy w paznokciach 2022
Manicure
Modne paznokcie 2022: Trendy z Instagrama - TOP 17 stylizacji 
Laura Osakowicz Sylwia Przygoda
laminowanie rzęs w domu
Pielęgnacja
Laminowanie rzęs w domu – jak je wykonać i ile się utrzyma?
Agnieszka Mojsiej
fryzura z długich włosów
Fryzury
Fryzury z długich włosów, które zrobisz samodzielnie w 5 minut. TOP 15 inspiracji [Zdjęcia]
Aneta Zygmuntowicz
Paznokcie panterka
Manicure
Jak zrobić panterkę na paznokciach? TOP 15 inspiracji z Instagrama na paznokcie w panterkę
Aneta Zygmuntowicz Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Roller do twarzy
Pielęgnacja
Roller do twarzy – który wybrać i jak wykonywać nim masaż?
Marta Średnicka Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Mezoterapia twarzy
Pielęgnacja
Mezoterapia – na czym polega zabieg i jakie daje efekty?
Aneta Zygmuntowicz Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
najlepsze diety odchudzające efekty
Styl życia
Najlepsze diety odchudzające 2022 - ranking U.S. News & World Report
Aneta Zygmuntowicz
Pomarańczowe paznokcie szpice
Manicure
Jak zrobić paznokcie szpice krok po kroku? TOP 15 inspiracji z Instagrama na najciekawsze wzory
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Wypadanie włosów
Fryzury
Wypadanie włosów – przyczyny i skuteczne sposoby na nadmierną utratę włosów
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Paznokcie ballerina
Manicure
Paznokcie ballerina – jak piłować? TOP 15 inspiracji z Instagrama na najciekawsze wzory
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Paznokcie w kolorach złotym, różowym i czarnym
Manicure
Pomysły na paznokcie – 25 najciekawszych inspiracji z Instagrama na modny manicure
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Ranking wcierek do włosów
Pielęgnacja
Najlepsze wcierki na porost włosów - ranking hitów włosomaniaczek z KWC
Dominika Zabost