klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
kobieta w koro
Styl życia

Jak rozpoznać idealnego kochanka? Tych 6 szczegółów go zdradza

Sprawdź, po czym rozpoznać, że on jest naprawdę świetny w łóżku!
Marta Tabiś-Szymanek
czerwiec 16, 2017

Zamknij oczy i wyobraź sobie kochanka idealnego. Zapewne masz przed oczami pięknie umięśnione ciało boskiego Adonisa, które przypomina antyczne rzeźby. Jego postawa jasno pokazuje, że ma na ciebie ochotę, a wzrok ponętnie wędruje po całym twoim ciele. Ale czy taki mężczyzna naprawdę może okazać się boski w sypialni? Oczywiście! Jest jednak pewne „ale”…

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znowu są razem? Dowodów jest coraz więcej...

Po czym poznać, że on jest dobry w łóżku?

To czy facet jest naprawdę cudny w łóżku zależy jedynie od naszej subiektywnej oceny. Są jednak pewne cechy, których każda kobieta pożąda u idealna kochanka. Jeśli spotkasz takiego mężczyznę, lepiej nie wypuszczaj go z sypialni!

Czy wygląd to podstawa? Nie, nie, i jeszcze raz nie! Podobnie jak w przypadku prawdziwej bogini seksu, którą zapewne jesteś, wygląd stanowi niezwykle ważna kwestię, ale nie najważniejszą. Mężczyzna przede wszystkim powinien być zadbany i schludnie ubrany, co świadczy o tym, że ma szacunek do siebie, innych, a szczególnie do Ciebie. Nie oszukujmy się, każda z nas pragnęłaby utonąć z rozkoszy w ramionach perfekcyjnie wyrzeźbionego faceta, ale czy same wyglądamy niczym modelki Victoria’s Secret? Nie! Więc nie oczekujmy też od naszych partnerów, by sami przypominali gwiazdorów Hollywood.

Jeśli już rozwialiśmy wątpliwości co do wyglądu kochanka idealnego, skupmy się na tym, co jest najistotniejsze. W naszej galerii znajdziesz cechy, dzięki którym poznasz, że on naprawdę jest boski w łóżku.

Zobacz także: W jakim wieku seks daje najwięcej przyjemności?

1 z 6

Dbałość o szczegóły

Dbałość o szczegóły

Kochanek idealny potrafi zadbać o atmosferę w sypialni. Miłe jest, gdy postawi na nastrojową muzykę, zapachowe świeczki, olejki do erotycznego masażu, czy lubrykanty, które jeszcze bardziej cię pobudzą do działania. Ale prawdziwa dbałość o szczegóły to także zapewnienie ci cudownej gry wstępnej oraz pamięć o tym, co najbardziej lubisz w łóżku i spełnianie twoich erotycznych fantazji. Kochanek idealny nie boi się eksperymentów!

2 z 6

Czułość to podstawa

Czułość to podstawa

Okazuje ci czułość na każdym kroku. Na co dzień całuje cię, przytula, dotyka, ale też nie zapomina o tym podczas seksu. Dawanie ci przyjemności to dla niego najważniejsze zadanie, szczególnie, gdy widzi, jak jego pieszczoty sprawiają, że wyginasz się z rozkoszy. Podczas samego stosunku nie zapomina też o tym, by szeptać ci czułe słówka do ucha, patrzeć ci prosto w oczy, muskać twoją twarz i delikatnie całować. Dla idealnego kochanka seks jest bardzo ważny, ale to dawanie przyjemności, a nie jej otrzymywanie jest najważniejsze! 

3 z 6

Namiętne pocałunki

Namiętne pocałunki

Podczas seksu nie może zabraknąć namiętnych pocałunków. Nie chodzi tu oczywiście o zasypanie cię nimi, lecz stworzenie cudownej więzi, dzięki której poczujesz, że to nie sam stosunek się dla niego liczy, lecz ty. Ważnym elementem jest również nawiązywanie kontaktu wzrokowego z partnerem. Dzięki temu daje ci poczucie bezpieczeństwa oraz sprawia, że czujesz się ważną osobą w jego życiu.

4 z 6

Nie boi się twoich zabawek

Nie boi się twoich zabawek

Nudny seks? Nie z tym facetem! Chętnie eksperymentuje i nie boi się twoich erotycznych gadżetów, a wręcz przeciwnie… Nie traktuje ich jak swoich wrogów, lecz pomocników do podarowania ci najlepszego orgazmu w twoim życiu.

5 z 6

Rozmawia o twoich potrzebach

Rozmawia o twoich potrzebach

Idealny kochanek pyta, nie błądzi! Doskonale wie co najbardziej lubisz w łóżku i spełnia twoje fantazje. Właśnie dlatego jest ci z nim tak dobrze! Nie oznacza to jednak tego, że czasem nie pozwoli sobie na coś więcej. Od czasu do czasu ponosi go fantazja i wchodzi w niego nieokiełznany zwierz, dający ci naprawdę dziką rozkosz.

6 z 6

Cudowne zakończenie

Cudowne zakończenie

Po osiągnięciu orgazmu zapomina o twoich potrzebach? Nic bardziej mylnego! Idealny kochanek zawsze pamięta o swojej partnerce. W najlepszej sytuacji byłoby, gdybyście jednocześnie szczytowali, niestety nie zdarza się to zbyt często. Dlatego też twój ukochany powinien doprowadzić cię do niezapomnianej rozkoszy przed, lub zaraz po osiągnięciu swojego orgazmu. A i najważniejsze! Idealny kochanek bezpośrednio po stosunku nie odwraca się placami do swojej ukochanej i nie idzie spać. Czule ją przytula i okazuje jej, że jest dla niego wyjątkowa. 

Komentarze