klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Samolubny kochanek - jak go rozpoznać?
Styl życia

Jak rozpoznać samolubnego kochanka? Te zachowania go zdradzają!

Jeśli twój ukochany permanentnie TAK się zachowuje to oznacza, że bez wątpienia trafiłaś na seksualnego egoistę!
Urszula Jagłowska
czerwiec 30, 2017

„Zachował się tak, bo jest zmęczony, bo ma problemy w pracy, bo miał dzisiaj zły dzień…” – ile razy to sobie powtarzałaś? Jeśli twój ukochany charakteryzuje się tymi zachowaniami, zastanów się, czy chcesz mieć takie życie erotyczne! Chyba trafiłaś na samolubnego kochanka...

Samolubny kochanek – jak go rozpoznać?

Podstawą dobrego seksu jest zaangażowanie dwóch osób. Nie wystarczy po prostu uprawiać seks, ale dążyć do nawiązania emocjonalnej więzi z partnerem, rozpoznawania i zaspokajania jego potrzeb. Seksualny egoista o tym zapomina. Dąży wyłącznie do osiągnięcia satysfakcji ze zbliżenia, pomijając twoje potrzeby. Teraz zapewne pomyślałaś „on taki nie jest”, ale czy aby na pewno masz rację?

Przeczytaj także: W jakim wieku seks przynosi najwięcej przyjemności? 

Robicie wszystko na jego zasadach. To on zawsze wybiera miejsce i porę waszych spotkań nie dlatego, że chce ci pokazać swój dominujący charakter, ale dlatego, że jest to dla niego najwygodniejsze. Taka egoistyczna postawa może wynikać z jego osobowości i sposobu wychowania, jak również z braku pewności siebie, czy strachu przed skrzywdzeniem oraz odrzuceniem. Zatem tworzenie dystansu może być pewnego rodzaju reakcją obronną przed odtrąceniem, czystym lenistwem, a nawet przejawem braku pewności siebie. Zdominowanie drugiej osoby przez seksualnego egoistę buduje jego poczucie własnej wartości, powoli rujnując... twoje. Zatem zastanów się dobrze nad tym, czy taka relacja na pewno ma sens.

Przeczytaj także: Sposób jedzenia zdradza, jaki seks lubisz!

W naszej galerii znajdziesz oznaki mówiące o tym, że jemu zależy wyłącznie na własnej przyjemności. 

Zdjęcia: iStock

1 z 5

Nie zna dobrze twojego ciała

Nie zna dobrze twojego ciała

I nie, wcale nie chodzi o zapamiętywanie każdego pieprzyka czy znamienia na twojej skórze. Samolubny kochanek nie czuje potrzeby zgłębiania twoich miejsc erogennych. Nie interesuje go to, jakie pieszczoty najbardziej cię podniecają. Według niego powinnaś zadowolić się tym, że dobrze całuje i od czasu do czasu uraczy cię okruchami swojego zainteresowania.

2 z 5

Pomija grę wstępną

Pomija grę wstępną

Dla niego poświęcenie kilkunastu minut na rozpalenie twoich zmysłów to strata czasu. Po co ma się wysilać skoro on jest w gotowości tu i teraz? Seksualny egoista zakłada, że każda bogini seksu powinna zawsze mieć ochotę na upojne chwile ze swoim ukochanym, a delikatne pieszczoty jedynie przeciągają w czasie osiągnięcie ekstazy.

3 z 5

Liczy się tylko jego satysfakcja

Liczy się tylko jego satysfakcja

Idealny kochanek dąży do zadowolenia swojej kobiety i stara się doprowadzić ją do szczytu przed, lub zaraz po swoim orgazmie. Z samolubnym partnerem jest zupełnie inaczej. Zaraz po zaspokojeniu swoich żądz szybko biegnie pod prysznic, bądź odwraca się na bok i idzie spać. Przecież najważniejsze jest to, że on jest spełniony!

4 z 5

Seks oralny owszem, ale…

Seks oralny owszem, ale…

Seks oralny owszem, ale tylko w jedną stronę. Chętnie inicjuje sytuacje, w których to twoje usta wędrują niżej, pieszcząc jego męskość, sam natomiast nie ma zamiaru doprowadzić cię do granic rozkoszy i orgazmu przez wielkie „O”. Za każdym razem, gdy delikatnie sugerujesz, że masz ochotę na oralne przyjemności, sprzedaje ci soczystego całusa i przechodzi do kolejnej bazy.

5 z 5

Zawsze wybiera te same pozycje

Zawsze wybiera te same pozycje

Niestety, ale to prawda. Pan samolub dąży jedynie do zaspokojenia swoich potrzeb i fantazji seksualnych, dlatego też stawia na sprawdzone pozycje, które zapewniają jak najgłębszą penetrację i rozkosz szczególnie dla niego. Satysfakcja partnerki to rzecz drugorzędna, grunt, by to jemu było dobrze… i wygodnie. Więc nie zdziw się, gdy po raz kolejny masz wrażenie, że wasz wspólny seks to jakieś deja vu.

Komentarze