klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
kobieta z książką
Styl życia

Jak spełniać marzenia i podejmować zawsze właściwe decyzje? Dowiecie się w grudniu :)

Jakie nowości wydawnicze zasługują na uwagę w grudniu? Podpowiadamy, które książki uprzyjemnią grudniowe wieczory :)
Agata Kufel
grudzień 06, 2017

Zima tuż, tuż - w wielu miastach spadł już pierwszy śnieg, a chłodna aura zachęca do spędzania czasu w domowym zaciszu. W otoczeniu świątecznych dekoracji przyjemnie pogrążyć się w lekturze - a nowości wydawniczych nie zabraknie.

Nagroda Redaktor Naczelnej Wizaż.pl dla firm kosmetycznych, które wspierają kobiety - oto laureaci!

Jakie książki warto przeczytać w grudniu?

Czasem mamy wrażenie, że w naszym życiu wszystko idzie nie tak, jak byśmy sobie tego życzyły. To moment, by się zatrzymać i przyjrzeć się sobie i swoim celom. Karina Sęp, doświadczony coach i menedżer w międzynarodowej firmie, od lat pomaga ludziom porządkować ich życie - w książce "Twoja mapa marzeń" podpowiada, jak odnaleźć właściwy kierunek i przyspieszyć realizację marzeń.

Wolicie "lżejsze" tematy i jesteście na bieżąco z najnowszymi serialami? Książka "Diagnoza", oparta na ostatnim hicie TVNu, zdradza szczegóły, których nie zobaczymy na ekranie - dla fanek serialu pozycja obowiązkowa!

Zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie, jakie jeszcze nowości wydawnicze czekają na was w grudniu!

Zobacz też: Wiedziałyście, że Melania Trump ma siostrę? Poznajcie Ines Knauss

1 z 6

Magdalena Lamparska, "Wszystko albo nic"

Magdalena Lamparska,

To nie przypadek, że aktorka Magda Lamparska zainteresowała się biografią Poli Negri. Z hollywoodzką gwiazdą, która sto lat temu rzuciła świat na kolana, łączy ją zawód, pracowitość i odwaga sięgania po nieosiągalne. Ale to nie Magda cofa się w czasie, by zrozumieć fenomen Polki - pierwszej celebrytki w historii światowego showbiznesu. Autorka zaprasza Polę do swojego świata, mówiąc: niejednego chciałabym się od ciebie nauczyć.

2 z 6

Beata Pawlikowska, "Kurs pozytywnego myślenia 11. Idę moją własną drogą"

Beata Pawlikowska,

Beata Pawlikowska podpowiada, jak polubić samego siebie i odzyskać poczucie celu. Kurs pozytywnego myślenia - nowego spojrzenia na świat i na siebie.

3 z 6

Karina Sęp, "Twoja mapa marzeń"

Karina Sęp,
4 z 6

Anna Dembowska, Grzegorz Gołojuch, "Diagnoza"

Anna Dembowska, Grzegorz Gołojuch,

Losy trójki głównych bohaterów medyczno-kryminalnego serialu Diagnoza, hitu stacji TVN, teraz do czytania. Tego nie zobaczysz na ekranie!
Anna Nowak, pacjentka szpitala w Rybniku, otwiera oczy po operacji. Zespół doskonałych chirurgów uratował jej życie. Jednak coś się nie udało – Anna po przebudzeniu z narkozy nie pamięta, kim jest. Jej przeszłość to wielka zagadka. Wkrótce staje się jasne, że przynajmniej jedna osoba z jej otoczenia zna rozwiązanie tej zagadki, ale zrobi wszystko, by nikt inny go nie poznał.

5 z 6

Dagmara Skalska, "Osobowość pełna magii. Więcej niż horoskop"

Dagmara Skalska,

Twoje szczęście jest zapisane w liczbach! Nowoczesna psychologia zakorzeniona w starożytności. W tej książce znajdziesz niezwykły klucz do podświadomości własnej i innych przechowywany przez wieki jako tajemnica tradycji mistycznego Wschodu. 

6 z 6

Anna Krysiukiewicz Fenger, Katarzyna Koper, "Co Pan na to, Doktorze z sieci?"

Anna Krysiukiewicz Fenger, Katarzyna Koper,

Kto jest najpopularniejszym pediatrą na świecie?! Lekarz pediatra z olbrzymim doświadczeniem oraz dziennikarka specjalizująca się w tematach o zdrowiu rozprawiają się z diagnozami wprost z sieci.

Komentarze