klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
dekoracje wiosenne
Fotolia
Styl życia

Jak tanio odmienić dom na wiosnę?

Wyprzedź nadejście wiosny i tchnij nową atmosferę w swoim domu już teraz! Tych kilka dekoracji i dodatków sprawą, że poczujesz wiosenną aurę.
Magdalena Borucińska
marzec 22, 2016

Dlaczego warto odmienić wnętrze swojego domu już teraz? Wcale nie po to, żeby oszukać pory roku. Ciężko walczyć z naturą. Jednak jeśli zdecydujesz się na nowy wystrój już teraz, skorzystasz z przedsezonowych rabatów. To dobra pora, aby upiększyć swój dom taniej.

1 z 3

Biel i zieleń, czyli świąteczna atmosfera i pierwszy powiew wiosny

Biel i zieleń, czyli świąteczna atmosfera i pierwszy powiew wiosny

Najważniejszym motywem wystroju na początku tegorocznej wiosny będą oczywiście Święta Wielkanocne. Najnowsze propozycje to minimalistyczne połączenie klasycznej bieli i świeżej zieleni. Warto postawić na motywy roślinne.

Dostępne w sklepie Home & You ze zniżką

2 z 3

Naturalnie!

Naturalnie!

Kiedy za oknami jeszcze zimowa zawierucha, Ty zaproś naturę do swojego domu. Posadź już wiosenne cebulki kwiatowe, rzeżuchę i kiełki. Dodaj do tego stylową doniczkę i oto masz w rękach najprostszą a za razem najlepszą wiosenną dekorację!

Sprawdź dostępne rabaty do Nexterio

3 z 3

Obrus może zdziałać cuda

Obrus może zdziałać cuda

Ten element dekoracji często pomijamy szukając inspiracji wystroju. Obrusy to elementy tak oczywiste, że nie zwracamy na nie uwagi. Po prostu są. To dzięki temu dobrze dobrany obrus może być tłem, które odmieni wygląd naszego mieszkania!

Promocje na obrusy znajdziecie w Black Red White

Komentarze