klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Jak wygląda dziś córka tragicznie zmarłej aktorki Ewy Sałackiej?

Czy Matylda Kirstein odziedziczyła urodę po przedwcześnie zmarłej mamie, Ewie Sałackiej?
Laura Osakowicz
styczeń 22, 2020

Matylda Kirstein to córka Ewa Sałackiej - znanej aktorki teatralnej i telewizyjnej. Szerszej publiczności Sałacka dała się poznać z ról w takich produkcjach jak 07 zgłoś się, Oh KarolCzterdziestolatek czy Tygrysy Europy. O jej tragicznej śmierci w 2006 roku mówiła cała Polska. Ewa Sałacka zmarła w wieku 49 lat w wyniku wstrząsu anafilaktycznego. Aktorka nie zauważyła,  ze w szklance znapojem pływa osa. Gdy piła, owad ukąsił ją w usta. Sałacka zaczęła się dusić. Reakcja alergiczna jej ciała była tak silna, że nie pomogła reanimacja. Aktorka zmarła w drodze do szpitala. Jej córka Matylda miała wtedy niespełna 12 lat.

Dlaczego Agnieszka i Artur Kotońscy z „Gogglebox. Przed telewizorem” nazwali syna Dajan?

Jak wygląda dziś córka Ewy Sałackiej - Matylda Kirstein

Ewa Sałacka  zmarła zaledwie 8 dni przed urodzinami Matylda. Dziewczyna wspominała później, że całe je przepłakała. Dziś, prawie 14 lat po tragedii ból już jest mniejszy.

Jestem pogodzona z tym, co się stało w dużej mierze dzięki tacie i babci - wspominała Matylda Kirstein w wywiadzie z 2016 roku dla magazynu Rewia

W 2012 roku zdecydowała się opowiedzieć o swojej mamie i stała się bohaterką książki Małgorzaty Puczyłowskiej Być dzieckiem legendy. Opowiedziała w niej o relacji z mamą, o emocjach z nią związanych i ostatnich dniach życia. 

Zobacz także: Córka Agaty Mróz-Olszewskiej ma już 12 lat. Jak wygląda?

Matylda dorastała bez mamy, wychowywali ją tata Witold Kirstein oraz babcia Barbara Sałacka. Wiele osób uważa, że Matylda nie przypomina mamy charakterem - jest poważna, skupiona na nauce, nie lubi być w centrum uwagi. Studiowała italianistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Córka tragicznie zmarłej aktorki nie wykluczała  jednak pójścia w ślady mamy - myślała nad podjęciem studiów na Łódzkiej Filmówce. Ostatecznie jednak zdobyła tytuł magistra na jednej z warszawskich prywatnych akademii. 

Matylda aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, na którym często wspomina swoją mamę i pokazuje niepublikowane dotąd ich wspólne zdjęcia z rodzinnych albumów. 

Matylda Kirstein z pewnością odziedziczyła po mamie wrażliwość na sztukę, a także wyjątkową urodę. Dziś to piękna, młoda kobieta, która nie przypomina dziewczynki sprzed niemal czternastu lat. Jak wygląda dorosła córka Ewy Sałackiej? Zobacz w naszej galerii zdjęcia 25-latki. 

Źródło zdjęcia głównego: EastNews

1 z 4

Dorosła córka Ewy Sałackiej - Matylda Kirstein

Dorosła córka Ewy Sałackiej - Matylda Kirstein
Instagram https://www.instagram.com/p/BprisaWFD7-/
2 z 4

Dorosła córka Ewy Sałackiej - Matylda Kirstein

Dorosła córka Ewy Sałackiej - Matylda Kirstein
Instagram https://www.instagram.com/p/BpKL_Cbg4c3/
3 z 4

Dorosła córka Ewy Sałackiej - Matylda Kirstein

Dorosła córka Ewy Sałackiej - Matylda Kirstein
Instagram https://www.instagram.com/p/BfBGdc_BnwV/
4 z 4

Dorosła córka Ewy Sałackiej - Matylda Kirstein

Dorosła córka Ewy Sałackiej - Matylda Kirstein
Instagram https://www.instagram.com/p/Bl0pC0_gGlG/
Komentarze
Agnieszka Woźniak-Starak w rocznicę śmierci męża
Instagram
Newsy Agnieszka Woźniak-Starak uczciła rocznicę śmierci męża we wzruszający sposób
Mija rok od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Jego żona i bliscy upamiętnili go w piękny sposób.
Ewelina Błeszyńska
sierpień 19, 2020

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła rocznicę tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka w miejscu, gdzie zginął mąż. Właśnie mija rok od tej tragedii. Producent filmowy zmarł 18 sierpnia 2019 roku w wypadku na jeziorze Kisajno. Tragedia wstrząsnęła całą Polską, a jego żona po tym wydarzeniu na długi czas zniknęła z mediów , aby w spokoju przeżyć żałobę. W pierwszą rocznice śmierci jego Agnieszka Woźniak Starak wraz z rodziną i bliskimi uczcili jego pamięć w piękny sposób. Wspólnie wypłynęli na jezioro,  gdzie zginął PiotrcWoźniak-Starak, aby oddać my hołd.  Agnieszka Woźniak-Starak wypłynęła na jezioro w rocznicę śmierci męża Jak informuje "Fakt" - Agnieszka Woźniak-Starak w rocznice śmierci męża postanowiła wyjechać na Mazury. Wraz z Anną Woźniak-Starak oraz Jerzym Starakiem oraz innymi bliskimi wypłynęła na jezioro Kisajno, aby wrzucić do wody wieniec wraz ze zniczem. W ten wzruszający sposób wspólnie upamiętnili zmarłego Piotra.          Wyświetl ten post na Instagramie.                   Zabrałam męża na randkę do mojego ulubionego baru ☺️ @belleepoquewarsaw #magichour 🔮 Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) Lip 30, 2019 o 11:55 PDT   Dla bliskich Piotra Woźniaka-Staraka jezioro Kisjano  zawsze będzie szczególnym miejscem. W zeszłym roku o tej porze trwały poszukiwania producenta filmowego, który wpadł z motorówki podczas nocnego rejsu na jeziorze. Pogrzeb Piotra Wożniaka-Starak odbył się w posiadłośćc Staraków w Fuledzie na Mazurach....

Przeczytaj