klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Najmłodszy syn Michaela Jacksona - Blanket Jackson
Styl życia

Jak zmienił się syn Michaela Jacksona - Blanket Jackson? Jest coraz bardziej podobny do ojca

Blanket Jackson to najmłodszy syn legendy muzyki, Michaela Jacksona. Ma już 18 lat i widać, że staje się coraz bardziej podobny do króla popu.
Milena Majak
lipiec 17, 2020

Gdy w 2009 roku zmarł Michael Jackson, jego najmłodszy syn miał zaledwie 7 lat. Od tej pamiętnej ceremonii pogrzebowej minęło już 11 lat, a on w przeciwieństwie do starszej siostry, pozostawał z daleka od blasku fleszy. Za sprawą działalności dziennikarskiej media ponownie się nim zainteresowały. 

Zdjęcie: East News; Retna/Photoshot

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie ochrzczą małego Henia! Mają bardzo ważny powód!

Blanket Jackson i jego metamorfoza

Najmłodszy syn Michaela Jacksona urodził się w 2002 roku i omal nie przypłacił życiem ekscentrycznego zachowania ojca. Kiedy był jeszcze niemowlakiem, król popu postanowił przedstawić go światu, wystawiając za balkon berlińskiego hotelu. Twarz zakrywał mu dziecięcym kocykiem. Stąd też wziął się jego pseudonim - Blanket, co w języku angielskim oznacza koc.

Skandujący imię gwiazdora tłum fanów był wręcz zachwycony, kiedy ten pokazał im synka. Niestety media natychmiast okrzyknęły go nieodpowiedzialnym ojcem, za co bardzo długo musiał publicznie przepraszać.  

Zdjęcie: East News; ASSOCIATED PRESS

Niestety, jak się później okazało, pseudonim "Blanket" sprawiał mu wiele problemów. Nikt nie zwracał się niego po imieniu (Prince Michael Jackson II). W jednym z wywiadów syn Jacksona wyznał że był dręczony i wyśmiewany z jego powodu.

Dzieci potrafią być niezwykle okrutne. Przez całe życie nienawidziłem go - powiedział najmłodszy syn Jacksona.

Jak wygląda obecnie najmłodszy syn Michaela Jacksona?

I tak właśnie w 2015 roku powstał Bigi. Nowy pseudonim miał dać młodemu Jacksonowi drugie życie i tak rzeczywiście się stało. Kariera muzyczna ojca zapewniła mu naprawdę gigantyczny spadek, z którego nastolatek co roku dostaje łącznie osiem milionów dolarów kieszonkowego. Nic dziwnego, że mając zaledwie 18 lat mógł pozwolić sobie na kupienie willi z sześcioma sypialniami za "jedyne" dwa miliony dolarów... 

Patrząc na jego najnowsze zdjęcie, trudno nie zauważyć, jak bardzo zmężniał, spoważniał. Jedyne co jest tak naprawdę niezmienne w jego wizerunku, to długie włosy, z którymi nie rozstaje się od czasów dzieciństwa. Wiele osób uważa, że to on jest najbardziej podobny do zmarłego ojca. I rzeczywiście coś w tym jest...

Czym się zajmuje Bigi Jackson?

Na pewno nie trwonieniem majątku ojca, chociaż wiele osób rzeczywiście może tak pomyśleć. Spadek z pewnością ułatwił mu start w dorosłe życie. Podobnie jak rodzeństwo, z którym jest bardzo zżyty, znalazł sposób, aby wykorzystać rozpoznawalność nazwiska. 

Bigi Jackson stroni od mediów, unika jak ognia celebryckich spędów. Sam jednak doskonale spełnia się w roli dziennikarza. Nie pracuje jednak dla żadnego tytułu czy stacji telewizyjnej. Razem z rodziną pokazuje się na YouTubie, gdzie recenzują nowe filmy i seriale. Vlogi można obejrzeć na oficjalnym kanale Michaela Jacksona.

Co myślicie o takiej metamorfozie najmłodszego Jacksona? :)

Zdjęcie główne: East News; Retna/Photoshot

Komentarze