klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
mężczyzna i kobieta wpatrzeni w siebie
Styl życia

Jakie kobiety najbardziej pociągają mężczyzn?

Duży biust, niebotycznie długie nogi, wydatne usta? Sprawdź, co tak naprawdę najbardziej kręci facetów!
Agata Kufel
marzec 10, 2017

To oczywiste, że wygląd uwodzicielki, seksowny zapach i kuszące spojrzenie przykuwają męską uwagę. Jednak by zatrzymać go na dłużej i wzbudzić w nim pożądanie, które nie wypali się po pierwszym spotkaniu, czy pierwszej spędzonej wspólnie nocy trzeba czegoś więcej. Bo choć mężczyżni oglądają się za kobietami w mini i z dużymi dekoltami, to życie wolą spędzić z partnerką, której możliwości nie kończą się na wyborze seksownej bielizny.

W naszej galerii znajdziesz wskazówki, dzięki którym nie tylko rozpalisz w nim żądzę, ale również sprawisz, że będzie chciał spędzać z tobą każdą wolną chwilę.

Zobacz też: Naukowcy ustalili, w jakim wieku możesz być zdradzona albo... sama zdradzić!

1 z 5

Kobiety o podobnym temperamencie

Kobiety o podobnym temperamencie

Tej pierwszej nocy możecie pomilczeć. Ale jeśli wasza znajomość ma wyjść poza tę jedną noc, prędzej czy później musicie zacząć rozmawiać. Według psychologów, jeśli masz podobne sposób mówienia i mowę ciała jak mężczyzna - jest duża szansa, że dogadacie się też w łóżku. Jeśli jesteś przebojowa i gadatliwa, partner będzie zakładał, że w sypialni również lubisz przejmwoać kontrolę i eksperymentować. Gdy jesteś spokojna i wyciszona - takiego zachowania spodziewa się też po Tobie w łóżku mężczyzna (i nic w tym złego! Niektórzy wolą zdobywać!). Nic więc dziwnego, że podświadomie rezygnujemy ze znajomości z osobami, z którymi rozmowa nam się „nie klei”.

2 z 5

Królowa tańca

Królowa tańca

Mężczyźni uwielbiają kobiety, które potrafią zaszaleć na parkiecie. Co ciekawe sposób, w jaki poruszasz się w czasie tańca mówi bardzo wiele o tym, czego szukasz w sypialni. Jeśli jesteś wycofana, niepewna siebie, oznacza to, że również w sprawach damko-męskich jest podobnie. Seksowne ruchy i pewny siebie taniec sprawi, że w jego oczach będziesz boginią seksu.

3 z 5

Miłośniczka pocałunków

Miłośniczka pocałunków

Nie od dziś wiadomo, że pocałunki są wspaniałą formą gry wstępnej zapowiadającej dalsze igraszki. To, w jaki sposób całujesz, przekłada się również na to, czy jesteś delikatną i wycofaną, a może pełną temperamentu kochanką. Podczas całowania warto więc zwrócić szczególną uwagę na to, by każdy pocałunek nie wyglądał tak samo. Dzięki temu pokażesz ukochanemu, że lubisz eksperymentować… także w łóżku.

4 z 5

(Nie)grzeczna

(Nie)grzeczna

Mówi się, że kobieta powinna być „damą na salonach, kucharką w kuchni i dziwką w łóżku” i wiele w tym prawdy. Faceci kochają subtelne, ułożone kobiety, które w sypialni zmieniają się w prawdziwe demony seksu. Dzięki temu rozgraniczają naturę kobiety: na tę widoczną dla wszystkich – przykładną żonę i matkę oraz tę, tylko dla nich – pełną pasji kochankę.

5 z 5

Naturalność

Naturalność

Choć mężczyźni zwracają uwagę na pełne, czerwone usta, niebotycznie długie rzęsy, to właśnie naturalność stawiają na pierwszym miejscu.  Dzieje się tak, ponieważ żaden z nich nie chce pójść na randkę z „Piękną”, a obudzić się w ramionach „Bestii”. Oczywiście to karykaturalne porównanie może być uznane za obraźliwe, niemniej w jasny sposób obrazuje męskie postrzeganie niepewnych siebie kobiet, które ukrywają się za maską makijażu. Zatem, jeśli chcesz go utrzymać przy sobie na dłużej, lepiej postaw na delikatny makijaż, podkreślający jedynie twoje naturalne piękno. Gwarantujemy, że mężczyzna to doceni.

Komentarze