klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
kobieta w hamaku z książką na plaży
Styl życia

Jakie książki zabrać na wakacje? Polecamy nowości wydawnicze!

Cała prawda o chirurgii plastycznej, pamiętnik hejtera a może... biografia gwiazdy dico-polo? Prezentujemy nowości wydawnicze lipca!
Agata Kufel
lipiec 04, 2017

Początek lata to moment, gdy coraz częściej myślimy o wakacyjnych wyjazdach - wyciągamy z szafy walizki i planujemy, co w nie spakować. Zwiewne sukienki, krem do opalania, kostium kąpielowy... Jedno jest pewne: w tym wszystkim nie może zabraknąć... dobrej książki!

Nagroda Redaktor Naczelnej Wizaż.pl dla firm kosmetycznych, które wspierają kobiety - oto laureaci!

Jakie książki warto przeczytać w lipcu?

Lipiec zapowiada się bardzo gorąco - bez względu na to, co pokażą słupki termometrów. Wszystko to za sprawą Audrey Carlan i jej "Dziewczyny na miesiąc" - bohaterka książki kontynuuje pracę dziewczyny do towarzystwa, by spłacić drugą połowę długu. Co czeka ją w najbliższych miesiącach? Jedno jest pewne: nie będzie nudno.

W tym miesiącu poznamy też tajniki chirurgii plastycznej - doktor Elżbieta Radzikowska zdradzi, co tak naprawdę można zdziałać za pomocą skalpela. Fanki lżejszej tematyki z kolei będą mogły sięgnąć po biografię człowieka, którego znają wszyscy - jego nazwisko od kilku miesięcy ponownie wróciło na szczyty "list przebojów" ;)

Zajrzyjcie do naszej galerii i poznajcie wszystkie nowości wydawnicze lipca!

Zobacz też: Masz 25 lat i jesteś singielką? I dobrze! Zobacz, w jakim wieku najczęściej wychodzimy za mąż!

1 z 7

Elżbieta Radzikowska, "W służbie urody, czyli co naprawdę może poprawić chirurg plastyk"

Elżbieta Radzikowska,

Doktor Elżbieta Radzikowska staje u boku swoich pacjentów, by podarować im nowe, lepsze życie. Nim jednak sięgnie po skalpel, musi dobrze zrozumieć, co jest nie tak z tym, które już mają. Każdy przypadek, z którym ma się zmierzyć na sali operacyjnej, jest dla niej wyjątkowy. A jej książka to profesjonalny katalog medycznych procedur przetłumaczony na język pacjenta. I wielki ładunek emocjonalny w historiach ludzi, dla których wizyta w jej gabinecie stała się życiowym przełomem.

2 z 7

Krystyna Mirek, "Saga rodu Cantendorfów. Prawdziwa miłość"

Krystyna Mirek,

Zamek Cantendorf długo skrywał  w swoich murach mroczną tajemnicę. Strażniczka sekretu wyjawia go przed śmiercią hrabiemu Aleksandrowi. Jeśli dziedzic ujawni poznaną prawdę, straci wszystko: majątek, tytuł i zamek. Skoro ostatni świadek umiera, mógłby milczeć. Jaką decyzję podejmie? Opowieść o sile kobiecych więzi, o zasadach, które przetrwały stulecia i wciąż są aktualne.

3 z 7

Audrey Carlan, "Dziewczyna na miesiąc. Lipiec - sierpień - wrzesień"

Audrey Carlan,

Mia Saunders jest dziewczyną do towarzystwa. I będzie nią przez kolejne pół roku, aby spłacić długi ojca facetowi, z którym kiedyś się spotykała. Oddała już pół miliona, zostało drugie tyle. Co czeka ją w najbliższych miesiącach? Gorące Miami, zwrot akcji w Teksasie i nieprzewidziane komplikacje w Vegas – będzie się działo!

4 z 7

Agata Komorowska, "Depresjologia"

Agata Komorowska,

"Depresjologia" została napisana z myślą o wszystkich tych, którzy zmagają się z depresją, którzy poszukują recepty na życie w harmonii, którzy pragną dowiedzieć się kim naprawdę są i znaleźć inspirację i odwagę, by podążać własną drogą. Książka napisana jest obrazowym językiem, pełnym miłości do człowieka i szacunku do indywidualności każdego czytelnika. Daje wiarę w siebie, nadzieję na szczęśliwe życie i miłość do siebie samego.

5 z 7

Zenon Martyniuk, Martyna Rokita, "Życie to są chwile"

Zenon Martyniuk, Martyna Rokita,

Zenek Martyniuk, chłopak z Podlasia, nie zawahał się, żeby pójść za swoimi marzeniami. Muzykę kochał od dziecka. I choć miał być ekonomistą, zamiast liczyć cudze miliony postawił na to, co kocha. I został milionerem. Biografia gwiazdora disco-polo, którego uwielbia cała Polska.

6 z 7

Beata Pawlikowska, "Kurs pozytywnego myślenia. Sięgam po odwagę"

Beata Pawlikowska,

Tym razem autorka odwołuje się do uczucia odwagi, którą opisuje jako bardzo podobną do strachu. W swoim poradniku tłumaczy, jak ją odnaleźć i uczy nowych sposób myślenia. Tylko tyle i aż tyle!

7 z 7

PigOut, "Świnia ryje w sieci"

PigOut,

PigOut, który o sobie mówi „głodny, zły i brzydki”, przemierza bezkres sieci, by wyłapać w niej to, co trzeba zauważyć,  obśmiać, wytknąć. „Świnia ryje w sieci, czyli z pamiętnika hejtera” to katalog współczesnych, często absurdalnych mód i fascynacji przepuszczony przez filtr gigantycznego poczucia humoru ze sporą dawką sarkazmu autora. A jako bezpiecznik - zdrowy rozsądek.

Komentarze