klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Jennifer Aniston i Brad Pitt
ONS
Styl życia

Jennifer Aniston i Brad Pitt wezmą drugi ślub? Wyszły na jaw szczegóły uroczystości!

Od kilku miesięcy chodzą słuchy, że ci dwoje po raz kolejny zostali parą, jednak teraz doniesienia są jeszcze bardziej emocjonujące, ponieważ ponoć planują po raz kolejny stanąć na ślubnym kobiercu!
Agnieszka Pulikowska
kwiecień 25, 2019

Historia związku Jennifer Aniston i Brada Pitta sięga 1998 roku. Para po dwóch latach wzięła ślub i wszyscy twierdzili, że tworzą idealne małżeństwo. Zaskoczeniem więc była informacja o ich separacji, która nastąpiła w 2005 roku i rozwód w 2006 roku. Nieoficjalnie mówi się, że przyczyną rozpadu małżeństwa była Angelina Jolie, z którą Brad Pitt miał mieć romans. Czy była to prawda? No cóż, nie można ukryć, że to właśnie z nią potem związał się aktor i wychowywał sześcioro dzieci. Jednak i ten związek, choć długi, bo dziesięcioletni, uległ rozpadowi i para rozwiodła się w kwietniu tego roku.

Jennifer Aniston i Brad Pitt
Nagroda Redaktor Naczelnej Wizaż.pl dla firm kosmetycznych, które wspierają kobiety - oto laureaci!

Jennifer Aniston i Brad Pitt

"Stara miłość nie rdzewieje"? Być może to dobrze znane powiedzenie sprawdza się także w przypadku Jennifer i Brada, ponieważ odkąd aktor rozstał się z Angeliną, plotkuje się o jego rzekomym powrocie do Anniston, szczególnie że ona również w 2018 r. rozstała się ze swoim mężem. Jak donosi magazyn "Us Weekly", para chyba pożałowała rozwodu, ponieważ teraz planują kolejny ślub! Pojawiła się nawet konkretna data! Rzekomy ślub Pitta i Anniston ma się odbyć 29 lipca 2019 roku, czyli dokładnie po 19 latach od ich pierwszego ślubu. Uroczystość z kolei ma się odbyć w meksykańskim kurorcie One&Only Palmila. Choć mówi się, że ślub ma być kameralny, to jednak dla gości wynajęto osiem willi (ciekawe, co dla kogo znaczy "kameralny";)).

Znani są również świadkowie. Ponoć Jennifer chce, aby jej druhną była Courteney Cox, a z kolei drużbą Brada ma być George Clooney.

To jednak nie wszystko. Znajomi pary zdradzili także szczegóły odnośnie kreacji panny młodej. Suknia ma pochodzić od Versace, a charakteryzować ją będzie prostota i elegancja.

Myślicie, że te doniesienia są prawdziwe? Jeżeli tak, to szczególnie nie możemy się doczekać sukni panny młodej. Tymczasem zarówno Bradowi, jak i Jennifer życzymy szczęścia:)

Sportowa odzież dla niej i dla niego. Sprawdź ubrania i akcesoria na Adidas.pl kupony rabatowe.
Jennifer Aniston i Brad Pitt wzięli sekretny ślub w Meksyku?!
Styl życia Jennifer Aniston i Brad Pitt wzięli sekretny ślub w Meksyku?! Znamy szczegóły uroczystości
Podobno Jennifer Aniston i Brad Pitt po raz kolejny powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Uroczystość miała miejsce w skąpanym słońcem Meksyku, a pierścionek panny młodej jest naprawdę imponujący. Wiadomo, do jakiej piosenki zatańczyli swój pierwszy taniec.

Jennifer Aniston i Brat Pitt bez wątpienia byli jednym z najbardziej lubianych małżeństw Hollywood. Po licznych skandalach, rozejściu się pary, głośnym ślubie z Angeliną Jolie i jeszcze bardziej hucznym rozwodzie, Brad po raz kolejny zbliżył się do swojej dawnej miłości. Ukradkowe spojrzenia, czułe gesty i wspólne pozowanie na oficjalnych galach sprawiło, że zagraniczne media szybko zaczęły spekulować o wielkim powrocie Brada i Jen. Co więcej, jak czytamy w najnowszym numerze „New Weekly”, Brad Pitt i Jennifer Aniston wzięli sekretny ślub w Meksyku. Jennifer Aniston i Brad Pitt wzięli sekretny ślub?!  „Historia kołem się toczy”, „stara miłość nie rdzewieje”…  Jak się okazuje, te znane powiedzenia doskonale sprawdzają się w przypadku Jennifer Aniston i Brada Pitta, których historia zażyłości sięga 1998 roku. To wtedy para oficjalnie pozowała na ściankach jako zakochani, a zaledwie dwa lata później powiedziała sobie sakramentalne „tak”. Zdawać by się mogło, że Jenn i Brad tworzą małżeństwo idealne, dlatego też wielkim zaskoczeniem dla wszystkich była decyzja małżonków o separacji i rozwodzie w 2006 roku . Nieoficjalnie mówiono, że do rozpadu małżeństwa przyczyniła się Angelina Jolie , z którą później związał się aktor i wychowywał z nią sześcioro dzieci. Również ten związek nie przetrwał długo i rozpadł się po dziesięciu latach. Zdjęcie: ONS Tuż po  rozwodzie z Angeliną Jolie ,  w mediach aż huczało o wielkim powrocie aktora do jego byłej żony – Jennifer Aniston. Już w kwietniu pisałyśmy o wielkich ślubnych planach Pitta i Aniston , którzy jak donosił wówczas „Us Weekly”, planowali kolejny ślub. Ceremonia miała się odbyć w meksykańskim kurorcie One&Only Palmila. Jak podaje magazyn, wielkie plany wreszcie zostały wcielone w życie, a Brad Pitt i Jennifer Aniston wzięli ślub w Meksyku. Jak czytamy w...

Przeczytaj
Jennifer Aniston i Brad Pitt zaręczyli się?
ONS.pl
Newsy Jennifer Aniston i Brad Pitt zaręczyli się? Aktorka pokazała imponujący pierścionek
W kuluarach od pewnego czasu huczało o zejściu się Brada Pitta i Jennifer Aniston. Byli małżonkowie mieli nawet spędzić wspólnie kwarantannę spowodowaną pandemią koronawirusa. Teraz zagraniczne media donoszą, że para się zaręczyła. Tylko zobaczcie ten piękny pierścionek!
Urszula Jagłowska-Jędrejek
grudzień 16, 2020

Jennifer Aniston i Brat Pitt bez wątpienia byli uznawani za jedno z najbardziej lubianych  i zgranych małżeństw Hollywood. Po licznych skandalach, rozejściu się pary, głośnym ślubie aktora z Angeliną Jolie i jeszcze bardziej hucznym rozwodzie, Brad po raz kolejny zbliżył się do swojej dawnej miłości. Co więcej, w kuluarach mówiło się nawet, że dawni zakochani tak dobrze czują się w swoim towarzystwie, że spędzili wspólnie kwarantannę spowodowaną pandemią koronawirusa. Teraz zagraniczne tabloidy donoszą, że byli małżonkowie po raz kolejny planują ślub!  Jennifer Aniston i Brad Pitt zaręczyli się?  Ukradkowe spojrzenia, wymowne gesty i wspólne pozowanie na zeszłorocznej gali SAG Awards sprawiły, że zagraniczne media szybko zaczęły spekulować o wielkim powrocie Brada i Jenn. By tego było mało, niektóre, jak magazyn „New Weekly” przekonywały, że para wzięła sekretny ślub w Meksyku . To jeszcze nie wszystko! Pod koniec stycznia 2020 roku świat obiegła informacja, jakoby Aniston była z Pittem w bliźniaczej ciąży , co szybko okazało się jedynie plotką. I gdy doniesienia na temat zażyłości aktorów nieco ucichły, teraz powróciły ze zdwojoną siłą.  Jak przekonuje magazyn „Woman’s Day”, powołujący się na informatora z bliskiego otoczenia byłego aktorskiego małżeństwa, Jennifer Aniston i Brad Pitt po raz kolejny się zaręczyli. Źródło gazety podkreśla, że para miała kolejny ślub w planach, gdy niemal dwa lata temu ponownie nawiązała ze sobą kontakt. Oboje byli gotowi wskoczyć z powrotem do romantycznego związku, kiedy po raz pierwszy zaczęli się spotykać po latach – czytamy w „Woman’s Day”. Po dokładnym rozważeniu za i przeciw, postanowili nie spieszyć się. Głównym zmartwieniem Jen było to, że Brad wciąż ma na...

Przeczytaj
ONS
Styl życia Brad Pitt ma nową dziewczynę? To bardzo znana (i piękna) aktorka Hollywood
Czyżby Angelinę Jolie zastąpiła inna hollywoodzka piękność? Podobno Brad Pitt spotyka się z... Charlize Theron!
Ewelina Błeszyńska
styczeń 22, 2019

Od czasu głośnego rozstania Brada Pitta oraz Angeliny Jolie nieustannie pojawiają się plotki o nowych partnerach byłych małżonków. Angelina Jolie była już łącząna z pewnym milionerem oraz z... byłym Jennifer Aniston - Justinem Therouxem. Z kolei Brad Pitt miałby spotykać się m.in. z profesor Neri Oxman z Massachusetts Institute of Technology, aktorkami Ellą Purnell czy Marion Cotillard. Wszystko wskazuje na to, że te znajomości nie przerodziły się w nic poważnego, bo nazwisko Pitt obecnie w mediach łączy się z innym, bardzo znanym w Hollywood. Podobno aktor spotyka się z samą Charlize Theron! Brad Pitt i Charlize Theron są parą? Według The Sun 55-letni Brad Pitt i młodsza od niego o 12 lat Charlize znają się już od wielu lat, ale zaiskrzyć miało między nimi dopiero pod koniec 2018 roku. Parze nie zrobiono żadnych zdjęć, ale podobno byli widziani razem na kameralnych premierach uznanych filmów "Roma" oraz "If Beale Street Could Talk". To właśnie na zamkniętych imprezach mieli sobie okazywać czułości. Co więcej para wystąpiła razem w kampanii marki zegarków Breitling. Pitt trzymał rękę na jej plecach. W pewnym momencie mrugnął do niej. Brad był w naprawdę dobrym nastroju. Oboje wyglądali na naprawdę szczęśliwych - mówił informator dziennika The Sun . Myślicie, że te plotki rzeczywiście maja coś wspólnego z prawdą? Naszym zdaniem Brad i Charlize bardzo pasują do siebie! Zobacz także: Angelina Jolie chce pogrążyć Brada Pitta? Grozi, że opublikuje swoje dzienniki

Przeczytaj
Brad Pitt wyrzucił Jennifer Aniston z domu po wspólnej kwarantannie?!
Styl życia Brad Pitt wyrzucił Jennifer Aniston z domu po wspólnej izolacji?!
W mediach od pewnego czasu huczało o zejściu się Brada Pitta i Jennifer Aniston. Byli małżonkowie mieli nawet spędzić wspólnie kwarantannę spowodowaną pandemią koronawirusa. Jak się teraz okazało, przystojniak z Hollywood postanowił zakończyć romans z w mało elegancki sposób i… wyrzucił Jenn z domu.

Jennifer Aniston i Brat Pitt bez wątpienia byli jednym z najbardziej lubianych małżeństw Hollywood. Po licznych skandalach, rozejściu się pary, głośnym ślubie z Angeliną Jolie i jeszcze bardziej hucznym rozwodzie, Brad po raz kolejny zbliżył się do swojej dawnej miłości . Co więcej, w kuluarach mówiło się nawet, że para tak dobrze czuje się w swoim towarzystwie, że postanowiła nawet spędzić wspólnie kwarantannę wywołaną pandemią koronawirusa . Teraz jednak amerykańskie tabloidy donoszą, że byli małżonkowie po raz kolejny się rozstali. By tego było mało, blondwłosy przystojniak po raz kolejny upokorzył Jenn i wyrzucił ją z domu. Brad Pitt wyrzucił Jennifer Aniston z domu po wspólnej kwarantannie? Ukradkowe spojrzenia, wymowne gesty i wspólne pozowanie na zeszłorocznej gali SAG Awards sprawiło, że zagraniczne media szybko zaczęły spekulować o wielkim powrocie Brada i Jenn. Niektóre tabloidy, jak magazyn  „New Weekly” przekonywały nawet, że para wzięła sekretny ślub w Meksyku . To jednak nie wszystko! Pod koniec stycznia 2020 roku magazyn „Woman’s Day” donosił, że Aniston i Pitta łączy coś więcej niż tylko przyjaźń. Według informatora tabloidu Jennifer Aniston miała być w bliźniaczej ciąży , co szybko okazało się jedynie plotką. Zdjęcie: EastNews Teraz, po poluzowaniu kolejnych obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, oczy mediów po raz kolejny zwróciły się w stronię Pitta i Aniston. Jak donosi magazyn „Star”, po wspólnie spędzonej kwarantannie Brad i Jenn znowu się rozeszli. To jednak nie koniec rewelacji! Według informatora tabloidu, aktor postanowił upokorzyć swoją byłą miłość i wyrzucił ją z domu. Jak czytamy w „Star”, przystojniak z Hollywood Jennifer Aniston pragnęła stabilizacji, zaś  Brad Pitt potrzebował niezależności i poczucia wolności. Brad potrzebuje więcej beztroski. W...

Przeczytaj
  • Polecane
  • Najnowsze
  • Wybrane dla Ciebie