klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Jennifer Lopez ma siostrę bliźniaczkę? Ta kobieta jest do niej łudząco podobna!

Mimo że jest 20 lat młodsza od Jennifer Lopez, nadal ludzie mylą ją z gwiazdą. Dzięki temu Janice Garay robi furorę w internecie!
Milena Majak
wrzesień 22, 2017

Ta 28-letnia kulturystka z showbiznesem nie ma nic wspólnego. A mimo to jest sławna prawie tak samo jak Jennifer Lopez, z którą wszyscy ją mylą. Przez to codziennie zwraca na siebie uwagę wielu osób. Naprawdę jest aż tak podobna do gwiazdy?

Zdjęcie: Instagram; Instagram (po prawej stronie Jennifer Lopez, a po lewej Janice Garay)

Makijaż Jennifer Lopez krok po kroku (sama się tak umalujesz - serio!)

Janice Garay, czyli sobowtór Jennifer Lopez

W rozmowie z portalem dailymail.com Janice przyznała, że jest bardzo zdziwiona tym, jak wiele osób interesuje się nią. Otrzymuje bardzo dużo wiadomości prywatnych, w których ludzie notorycznie porównują kulturystkę do swojej idolki.

Czytając te wszystkie wiadomości, myślałam sobie, że nie jestem żadną J-Lo, jestem po prostu J. z Houston. Nigdy nie przeszło mi przez myśl, że cały świat nagle zacznie porównywać mnie do Jennifer Lopez - mówi Janice Garay.

Janice wielokrotnie powtarza, że "podobno każdy ma gdzieś swojego bliźniaka, a jej trafiła się akurat Jennifer Lopez". Garay nie bez powodu ma na swoim Instagramie ponad 151 tysięcy obserwatorów. Niekórzy oglądają jej zdjęcia dla motywacji (tylko spójrzcie na te mięśnie!), a inni chcą się pozachwycać jej urodą. Wśród jej fanów nie ma chyba nikogo, kto stwierdziłby, że nie przypomina choć odrobinę gwiazdy Hollywood.

Zobacz także: Kim Kardashian w wersji plus size? Jej fani twierdzą, że jest bardziej seksowna niż oryginał!

Janice przyznała, że oczywiście jest ogromną fanką Jennifer i marzy o tym, aby kiedyś ją spotkać. Lopez jest jej największą inspiracją. Kulturystka potrafi również świetnie upodobnić się do gwiazdy. Zwykle spina włosy w charakterystyczny dla artystki sposób i zakłada ogromne kolczyki. Dzięki temu z łatwością może oszukać nawet największego fana Jennifer! Co więcej, obie panie mają dość umięśnioną sylwetkę, a to dodatkowo potęguje wrażenie tego, że są do siebie łudząco podobne. 

W naszej galerii możecie zobaczyć więcej zdjęć Janice Garay.

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Zdjęcie główne: 

1 z 5

Janice Garay

Janice Garay
Instagram https://www.instagram.com/p/BW6No7kj05R/?taken-by=jayfromhouston
2 z 5

Janice Garay

Janice Garay
Instagram https://www.instagram.com/p/BW3pLz1DaYY/?taken-by=jayfromhouston
3 z 5

Janice Garay

Janice Garay
Instagram https://www.instagram.com/p/BXQDJeDjugG/?taken-by=jayfromhouston
4 z 5

Janice Garay

Janice Garay
Instagram https://www.instagram.com/p/BXKHlnmjbhm/?taken-by=jayfromhouston
5 z 5

Janice Garay

Janice Garay
Instagram https://www.instagram.com/p/BXBah33ByxW/?taken-by=jayfromhouston
Komentarze