klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Jade Slavin – ta dziewczyna jest za wysoka na miłość
Styl życia

Jest śliczna, ale faceci unikają jej jak ognia! Wszystko przez jeden szczegół…

Ta była modelka i mistrzyni taekwondo ma tysiące fanów na Instagramie, jednak każdy nowo poznany mężczyzna ją odrzuca. Wcale nie chodzi o jej zaawansowany poziom w sztukach walki!
Urszula Jagłowska
styczeń 14, 2019

Pochodząca z angielskiego hrabstwa Durham 26-letnia gwiazda taekwondo, Jade Slavin, odniosła wiele sukcesów, jednak jej życie uczuciowe zupełnie się nie układa. Pomimo iż uroda dziewczyny została doceniona nie tylko w mediach społecznościowych, ale również przez projektantów (Jade od 16. roku życia pracowała jako modelka), to każdy nowo poznany mężczyzna ją odrzuca. A wszystko przez… wzrost dziewczyny. Według nich instagramowa piękność jest po prostu za wysoka, by ktokolwiek chciał się z nią umawiać.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znowu są razem? Dowodów jest coraz więcej...

Jade Slavin – za wysoka na miłość?

Jade już od najmłodszych lat wyróżniała się na tle swoich rówieśników i miała problemy z pewnością siebie. Przewyższająca wzrostem wszystkie dziewczynki i niemal każdego chłopca w szkole dziewczyna była obiektem drwin okrutnych równolatków, którzy nazywali ją „brzydalem” i „dziwadłem”.

Kiedy chodziłam do szkoły, nienawidziłam swojego wzrostu. Byłem okropnie nieśmiała i prześladowana za mój wygląd – wspomina Jade. Rzeczą, z którą najbardziej się borykałam były kąśliwe komentarze obcych ludzi – dodaje.

Wraz z biegiem lat naturalna piękność postanowiła walczyć z kompleksami i spróbować swoich sił w modelingu.

Często byłam nazywana brzydką, dziwakiem – mówi Jade. Nienawidziłam być wysoka, po prostu chciałam być jak każda inna dziewczyna – dodaje.

Przeczytaj także: Za piękna na miłość? Ta dziewczyna uważa, że wyjątkowa uroda nie pozwala jej znaleźć chłopaka

Jak się okazało, znienawidzony wzrost Jade, która mierzy bagatela 195 cm, stał się jej atutem. Nie tylko pomógł jej w modelingu, ale również był niezwykłą zaletą w sporcie. W 2014 roku Slavin zdobyła złoty medal na Igrzyskach Wspólnoty Narodów, dwa tytuły mistrza świata oraz tytuł mistrzyni Europy w taekwondo. Pomimo wielu sukcesów, ten etap życia Jade ma już za sobą. Obecnie zajmuje się rynkiem nieruchomości oraz pracuje jako trenerka taekwondo.

Z czasem stałam się dumna z tego, że jestem wysoka, bo bez swojego wzrostu, nie osiągnęłabym tego, co osiągnęłam – podkreśla dziewczyna. Jedynym problemem, jaki napotykam, to znalezienie ubrań dopasowanych do ekstremalnie długich nóg. Kolejny to randki – dodaje.

Jade przyznaje, że znalezienie partnera stanowi dla niej niezwykły problem, ponieważ zazwyczaj spotyka mężczyzn niższych od siebie. Jak sama przyznaje, chciałaby się  związać z kimś, kto będzie jej wzrostu lub wyższy.

Niezależnie od wielu niedogodności związanych ze swoim wzrostem, Jade radzi innymi, by nie pozwolili, aby ich kompleksy zniszczyły ich życie. 26-latka podkreśla, że najważniejsze jest uczynienie atutu ze swoich „ułomności”.

Zdjęcie: Instagram

1 z 5

Jade Slavin

Jade Slavin
Instagram https://www.instagram.com/p/BfREWHInylf/
2 z 5

Jade Slavin

Jade Slavin
Instagram https://www.instagram.com/p/BazW5uvHqRV/
3 z 5

Jade Slavin

Jade Slavin
Instagram https://www.instagram.com/p/BoRPyg0nehX/
4 z 5

Jade Slavin

Jade Slavin
Instagram https://www.instagram.com/p/BjkxWdml744/
5 z 5

Jade Slavin

Jade Slavin
Instagram https://www.instagram.com/p/BsLvi35lWJj/
Komentarze