klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Jeszcze 4 lata temu tę dziewczynę wszyscy wyśmiewali! Jak wyglądała?

Kiedyś ta dziewczyna była obiektem drwin. Metamorfoza zmieniła ją nie do poznania. Po nieszczęśliwej i zakompleksionej nastolatce nie ma już śladu!
Milena Majak
styczeń 05, 2018

Metamorfoza Kiany Alexis jest najlepszym przykładem na to, że nieatrakcyjna nastolatka może się zmienić w modelkę! Zajęło jej to cztery lata i jest to jedna z najbardziej spektakularnych przemian, jakie do tej pory widziałyśmy. Kiana Alexis schudła ponad 40 kg i teraz motywuje innych do zmian. Jak wyglądała kiedyś, a jak wygląda teraz? 

Przepis na detoks: zielony koktajl owocowo-warzywny

Niezwykła metamorfoza Kiany Alexis

W dzieciństwie Kiana była bardzo szczupła - powodem był lek, który musiała brać. Jego efektem ubocznym był brak apetytu. Dodatkowo, dziewczyna cały czas spotykała się w wieloma nieprzyjemnymi komentarzami ze strony rodziny oraz rówieśników. Dla bliskich była zbyt szczupła, a dla ludzi z otoczenia szkolnego jej kolor skóry był albo za jasny, albo za ciemny. Krytykowano ją za grube brwi, pełne objętości włosy, przez co nastolatka naprawdę zaczęła wierzyć, że coś z nią jest nie tak. 

Aby podobać się znajomym, zaczęła chodzić (zbyt często!) na solarium. Wyskubywała również znienawidzone brwi. Smutki oraz początki depresji zagłuszała jedzeniem. W wieku 18 lat ważyła już 90 kg i w ogóle nie przypominała siebie z dzieciństwa. Wciąż nie spełniała cudzych oczekiwań, a była bardzo nieszczęśliwa. Wtedy postanowiła zrobić coś ze swoim życiem. 

Zobacz także: Kiedyś jej dokuczali, dziś... marzą, by się z nimi umówiła. Zobaczcie, jak bardzo zmieniła się ta dziewczyna!

Zaczęła biegać, chodzić na zajęcia z crossfitu i przede wszystkim wprowadziła zmiany w odżywianiu. To przyniosło długo oczekiwane efekty, które zaprowadziły ją pod drzwi niejednej agencji modelek. Obecnie pracuje dla Sigal Models w Miami, Ford Models w Londynie oraz Next Models w Chicago.

Jaśniejsze i przede wszystkim naturalnie kręcone włosy od razu odmieniły Kianę. Dziewczyna przestała wreszcie skubać brwi, dzięki czemu stały się gęstsze i wyraziste. Kilkadziesiąt kilogramów mniej spowodowało, że zmieniły się też rysy twarzy modelki. Kiana zamieściła apel do wszystkich, którzy marzą o tym, aby zmienić coś w swoim życiu oraz wyglądzie, ale nadal brakuje im odwagi.

Fitness to nie jest kara, to błogosławieństwo. Zdrowe odżywianie nie jest restrykcyjny, ale zdrowe. A do zdrowia nie możemy przypisać jednego rozmiaru. Być zdrowym oznacza czuć się nie tylko dobrze wewnątrz, ale również na zewnątrz. Karmiąc swoje ciało odpowiednimi składnikami, mając pozytywne nastawienie i wspaniałych ludzi wokół ciebie, możemy sobie pomóc. Mój zdrowy styl życia jest warty walki! Więc dla tych z was, którzy walczą i nie mają motywacji do zmiany na lepsze, wystarczy spojrzeć na to, co zrobiłam. Schudłam ponad 40 kg. Znalazłam cel i wykorzystałam swoje atuty i stałam się mądrzejsza w podejmowaniu decyzji. Mi się udało i tobie też może się udać. Nigdy się nie poddawaj! Te zdjęcia dzielą dokładnie cztery lata - napisała pod zdjęciem Kiana Alexis.

Część internautów twierdzi jednak, że za metamorfozą Kiany stoją również specjaliści od medycyny estetycznej, a modelka oszukuje. Trudno nam stwierdzić czy w urodę Kiany ingerował chirurg. 

W naszej galerii znajdziecie inne, piękne zdjęcia Alexis. Naprawdę można jej zarzucić, że poprawiała urodę?

Zdjęcie główne: Instagram.com/mskianaalexis

1 z 6

Metamorfoza Kiany Alexis

Metamorfoza Kiany Alexis
Instagram.com/mskianaalexis https://www.instagram.com/p/BI_HaSZAJzx/?taken-by=mskianaalexis
2 z 6

Metamorfoza Kiany Alexis

Metamorfoza Kiany Alexis
Instagram.com/mskianaalexis https://www.instagram.com/p/BXjmDlHhrki/?taken-by=mskianaalexis
3 z 6

Metamorfoza Kiany Alexis

Metamorfoza Kiany Alexis
Instagram.com/mskianaalexis https://www.instagram.com/p/BGPkzq1S8TY/?taken-by=mskianaalexis
4 z 6

Metamorfoza Kiany Alexis

Metamorfoza Kiany Alexis
Instagram.com/mskianaalexis https://www.instagram.com/p/BFINPmCS8bw/?taken-by=mskianaalexis
5 z 6

Metamorfoza Kiany Alexis

Metamorfoza Kiany Alexis
Instagram.com/mskianaalexis https://www.instagram.com/p/BFaiW0Py8Za/?taken-by=mskianaalexis
6 z 6

Metamorfoza Kiany Alexis

Metamorfoza Kiany Alexis
Instagram.com/mskianaalexis https://www.instagram.com/p/BHgHZWbAgMT/?taken-by=mskianaalexis
Komentarze