Wejdź
Styl życia

Joanna Jarmołowicz urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

Joanna Jarmołowicz i jej partner, Jan Królikowski wreszcie doczekali się potomka. Urodził im się syn czy córka?
Laura Osakowicz
wrzesień 23, 2019

Historia związku Joanny z rodziną Królikowskich była bardzo zaskakująca. Najpierw aktorka umawiała się z nieco starszym Antkiem Królikowskim. Później jednak swoje romantyczne uczucia skierowała na jego młodszego brata, Jana. Na szczęście ani brat, ani znani rodzice nie mają nic przeciwko ich bliskiej relacji. Para jest w szczęśliwym związku od prawie dwóch lat, a teraz doczekała się swojego pierwszego potomka.

Zobacz także: Jan Królikowski niedługo zostanie ojcem! Dziecko urodzi mu była dziewczyna jego brata

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie ochrzczą małego Henia! Mają bardzo ważny powód!

Joana Jarmołowicz i Jan Królikowski zostali rodzicami

Joanna Jarmołowicz nie zdradzała zbyt wielu szczegółów z przebiegu ciąży. Dodała zaledwie kilka zdjęć na swój Instagram - gdy jej brzuszek się zaokrąglił oraz gdy bliscy zorganizowali jej baby shower. To właśnie wtedy przyszła mama zdradziła nam płeć dziecka.

Okazuje się, że jest już po wszystkim, a świeżo upieczeni rodzice doczekali się zdrowego syna. Choć od porodu minęło kilka dni, nie dzielą się niestety żadnymi zdjęciami na swoich social-mediach. Na razie nie zdradzają także wybranego przez nich imienia dla chłopca.

Synek jest zdrowy, a młodzi rodzice bardzo szczęśliwi - powiedziała Party.pl osoba z otoczenia aktorki.

Serdecznie gratulujemy Joannie zostania mamą i dołączenia do grona wielu gwiazd, które doczekały się potomstwa w tym roku. Są to, między innymi, Katarzyna Warnke, Otylia Jędrzejczak i Agnieszka Kaczorowska.

Mamy także nadzieję, że aktorka szybko powróci do grania w naszych ulubionych serialach. 

Zobacz także: Joanna Krupa zdradziła, kiedy urodzi swoje pierwsze dziecko!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Komentarze
Joanna Jarmołowicz
Styl życia Joanna Jarmołowicz pokazała nowo narodzonego synka
Z zaprezentowaniem syna światu, aktorka czekała ponad dwa tygodnie. Zobaczcie to urodze, rodzinne zdjęcie.
Matylda Nowak
październik 09, 2019

Długo czekaliśmy na ten moment! Joanna Jarmołowicz i jej partner Jan Królikowski wreszcie pokazali swojego nowo narodzonego syna . Choć w mediach społecznościowych można zobaczyć tylko fragment buzi malucha, na widok najmłodszego Królikowskiego totalnie się rozpłynęliśmy. Mały nosek i pokryta zaskakująco długimi włoskami główka rozczulają. Ale pomimo całej tej słodyczy, trudno nie zauważyć min świeżo upieczonych rodziców. Jarmołowicz i Królikowski niewątpliwie są bardzo szczęśliwi, ale chyba też bardzo... zmęczeni. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Joanna Jarmołowicz (@asiajarmolowicz) Maj 22, 2019 o 4:40 PDT Joanna Jarmołowicz pokazała małego Królikowskiego Czas płynie zaskakująco szybko... Jeszcze nie zdążyliśmy się przyzwyczaić do myśli, że była dziewczyna Antka Królikowskiego urodzi dziecko jego młodszemu bratu , a już czas pokazać nowo narodzonego malucha. Joanna Jarmołowicz, w przeciwieństwie do Otylii Jędrzejczak, nie zrobiła sobie zdjęcia z dzieckiem na porodówce . Aktorka znana między innymi z serialu "M jak miłość" i kinowego hitu "Planeta singli" narodziny Józefa Królikowskiego ogłosiła na Instagramie, nie pokazując nawet skrawka buzi synka. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Joanna Jarmołowicz (@asiajarmolowicz) Wrz 28, 2019 o 1:28 PDT Dopiero 20 dni po porodzie, Jarmołowicz i Królikowski zapozowali z synem do zdjęcia udostępnionego później na Instagramie aktorki. Patrząc na tę rodzinną fotkę, oprócz fragmentu buzi noworodka, najbardziej rzucają się w oczy zmęczone twarze jego młodych rodziców . Joanna i Antek niewątpliwie są zakochani w sobie i swoim synku, ale też chyba dość mocno niewyspani....

Przeczytaj

Nasze akcje