Wejdź
Top Model: krupa ostro o zachowaniu Pisarek: "brak szacunku i klasy"
Styl życia

Joanna Krupa ostro o zachowaniu Pisarek na planie „Top Model”: „to brak szacunku i klasy”. Co się stało?

Ruszyły nagrania do nowego sezonu „Top Model”, jednak zachowanie nowej prowadzącej show, Karoliny Pisarek, wyjątkowo przeszkadza Joannie Krupie. Padły naprawdę mocne słowa. Co się stało i jak na krytykę zareagowała Karolina?
Urszula Jagłowska
lipiec 23, 2020

Jesienią na antenie TVN pojawi się nowa edycja kultowego programu dla aspirujących modeli i modelek. By zdążyć na czas z nagrywaniem oraz montażem odcinków, stacja rozpoczęła już pierwsze dni zdjęciowe. Co ciekawe, 9. edycja „Top Model” to nie tylko nowi uczestnicy walczący o zaistnienie w mediach, karierę w świecie modelingu, intratne kontrakty i umowę z agencją modelingową, ale także poważne zmiany w obsadzie show. Do Joanny Krupy, Kasi SokołowskiejMichała PirógaMarcina Tyszki i Dawida Wolińskiego dołączyła Karolina Pisarek, która swoją rozpoznawalność zawdzięcza właśnie udziałowi w hicie TVN. Choć blond piękność nie wygrała „Top Model” (edycję z jej udziałem w 2015 roku wygrał Radek Pestka), to uczestnictwo w kultowym programie TVN otworzyło jej drzwi do międzynarodowej kariery. Dziewczyna nie tylko dwukrotnie znalazła się na liście 100 najpiękniejszych kobiet światawzięła udział w licznych pokazach i kampaniach reklamowych, a niedawno wygrała nawet  kultowy program „Ameryka Express”. 

Okazuje się jednak, że ekspresowa kariera Karoliny ma słodko-gorzki smak. Czyżby Joanna Krupa czuła się zagrożona udziałem w „Top Model” młodszej koleżanki? Co takiego zrobiła Karolina Pisarek, że naraziła się na ostrą krytykę ze strony swojej dawnej mentorki?

Nie tylko Siwiec i Rozenek-Majdan! Te gwiazdy podczas kwarantanny chętnie pozują z dziećmi

Joanna Krupa ostro krytykuje zachowanie Karoliny Pisarek w nowej edycji „Top Model”

Karolina Pisarek idzie jak burza. Po sukcesie w świecie modelingu, zjawiskowa blondynka otrzymała od losu kolejną szansę. Tym razem to ona stanie się gospodynią zza kulis programu, dzięki któremu zaistniała w show biznesie. Wygląda na to, że nowa rola wyzwoliła w 23-latce jeszcze większe pokłady pewności siebie, co wyjątkowo nie podoba się Joannie Krupie. W rozmowie z „Pudelek.pl” mieszkająca na stałe w USA piękność przyznała, że Karolina zachowuje się tak, jakby to ona była główną prowadzącą program. Cała sytuacja jest dla Joanny szczególnie dotkliwa, ponieważ przez lata wspierała Pisarek w budowaniu kariery.

Od początku programu jestem prowadzącą. To jest moje dziecko, mój pierwszy program. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś inny mógł go prowadzić. To ja najbardziej byłam za Karoliną, jak była w programie. To ja ją promowałam, chodziłam z nią na ścianki jako „suport” – przyznaje w rozmowie z „Pudelek.pl” Joanna Krupa.

Zdjęcie: ONS

Zdaniem Krupy odpowiedzialna za sytuację jest menedżerka Karoliny, która wcześniej reprezentowała również Joannę, jednak panie rozstały się w atmosferze skandalu.

Mój konflikt z jej menedżerką nie ma nic do tego - bardzo jej kibicuję. Widzę, że menedżerka Karoliny jest bardzo zdesperowana - wymyśla historie, które nie mają nic wspólnego z prawdą. Nie tylko o mnie, ale również o Michale Pirógu. Karolina prowadzi "Front Row" na TVN Player, dokładnie taką samą rolę miała w tamtym roku - podkreśliła w rozmowie z „Pudelek.pl” Krupa. Jest mi bardzo przykro, że ktoś próbuje niszczyć kontakt z osobą, w którą ja wierzyłam i promowałam. Bo bez „Top Model” Karolina by nie istniała. Takie zachowanie to brak szacunku i klasy – dodała.

Na odpowiedź Karoliny Pisarek nie trzeba było długo czekać.

Cóż! Nie jest to tak ciepłe powitanie w programie, na jakie liczyłam ze strony Joanny! Cieszę się natomiast, że od mojej stacji dostałam propozycję prowadzenia kulisów programu. Programu, który dał mi szansę na spełnienie moich marzeń! Cieszę się, że teraz ja mogę wesprzeć młodsze kandydatki na modelki. Zrobię wszystko, by dziewczyny czuły się komfortowo, debiutując w programie TVN-u – powiedziała serwisowi„Pudelek.pl” Karolina Pisarek.

Wygląda na to, że za kulisami „Top Model” naprawdę sporo się dzieje. Myślicie, że konflikt pomiędzy pięknymi blondynkami odbije się negatywnie na innych jurorach, a nawet na uczestnikach programu?

Zdjęcie: Instagram/Instagram

Komentarze
Karolina Pisarek - rozstanie
Styl życia Karolina Pisarek w Święta rozstała się ze swoim partnerem
Karolina Pisarek rozstała się ze swoim dwuletnim partnerem. Pełen miłości związek nie przetrwał ze względu na dzielącą parę odległość i... niewierność Daniela Kanji Matsunagi.
Marta Średnicka
grudzień 27, 2019

Karolina Pisarek jest modelką i byłą uczestniczką programu „Top model”. Po zakończeniu telewizyjnego show, jej kariera rozkwitła. Młoda blondynka prężnie działa w branży, podbijając nie tylko rynek w Polsce, ale i poza granicami kraju. Podczas jednego z wyjazdów do Japonii, Karolina Pisarek poznała Daniela Kenji Matsunagę – piłkarza brazylijskiego klubu Kaye F.C, ale też aktora i modela. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Para szybko pokazała się razem w social mediach i publikowała wspólne zdjęcia, które sugerowały, że między tymi dwoje kwitnie prawdziwe uczucie. Jak informuje Pudelek, po dwóch latach ich związek dobiegł końca. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Karolina Pisarek (@karolina_pisarek) Sie 10, 2019 o 5:29 PDT Karolina Pisarek – rozstanie z Danielem Kenji Matsunagą Karolina Pisarek i Daniel Kenji Matsunaga byli w związku na odległość przez dwa lata. Para odwiedzała się wzajemnie przy każdej nadarzającej się okazji, jednak to nie wystarczyło, żeby związek przetrwał. Pełna romantycznych gestów relacja, którą fani Karoliny Pisarek mogli obserwować na jej Instagramie dobiegła końca. Decyzję o rozstaniu podjęła modelka. O powodach poinformował Pudelka znajomy pary. Partner Karoliny  miał problemy z zachowaniem monogamii , dlatego ona zdecydowała się zakończyć tę relację. Poza tym związek na odległość na dłuższą metę jest męczący. Oznacza to, że partner Karoliny Pisarek okazał się nie być wiernym, pomimo licznych deklaracji miłości. Modelka pozostaje więc singielką. W okresie Bożego Narodzenia rozstanie było z pewnością trudne. Karolina Pisarek może jednak liczyć na swoich bliskich i przyjaciół, którzy niejednokrotnie pokazali, że są dla niej wsparciem i kibicują w rozwoju jej kariery.  Na profilu...

Przeczytaj

Nasze akcje