Wejdź
Julia Kamińska
Styl życia

Julia Kamińska zdradziła sekret swojej zgrabnej sylwetki. Uwaga, aktorka twierdzi, że je non stop!

Aktorka twierdzi, że przeszła na dietę, która pozwala jej sporo jeść i wciąż chudnąć. Co to za dieta?
Matylda Nowak
lipiec 15, 2019

Kiedy dziesięć lat temu Julia Kamińska zdobyła przełomową dla swojej kariery rolę w serialu "Brzydula", wielu żartowało złośliwie, że nie przez przypadek wygrała casting. Faktycznie 21-letnia wtedy Julka miała niezbyt twarzową fryzurę i kilka kilogramów nadwagi. W ostatnich latach jednak aktorka przeszła spektakularną metamorfozę i stała się prawdziwą pięknością. Zmieniła styl, uczesanie i... sporo schudła. Co ciekawe, kilogramy wciąż jej "lecą" i to pomimo tego, że - jak sama twierdzi - nie odmawia sobie jedzenia.

Fot.: ONS/Instagram

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan twierdzi, że świetne samopoczucie i zgrabną sylwetkę zawdzięcza wegetarianizmowi!

Anna Powierza schudła 30 kilogramów! Jak jej się to udało?

Dzięki czemu Julia Kamińska schudła?

Coraz szczuplejsza sylwetka Kamińskiej zrobiła wrażenie na jej fanach. Kiedy aktorka zgodziła się odpowiedzieć na ich pytania, koniecznie chcieli wiedzieć, ile waży oraz jak udało jej się uzyskać tak szczupłą sylwetkę. Julia zdradziła na Stories, że przy wzroście 172 cm waży 58 kg. Ogłosiła też, że zrezygnowała z mięsa i produktów odzwierzęcych, dzięki czemu - nie głodząc się - wciąż chudnie.

Fot.: Instagram

Zobacz także: Wiemy, ile kalorii dziennie spożywa Julia Wieniawa. Dlaczego aż tak mało?

Jesteśmy pod takim wrażeniem figury Julii Kamińskiej. A wy zdecydowalibyście na dietę wegańską, żeby wyglądać tak jak Julka?

Zdjęcie główne: ONS

Komentarze
Julia Wieniawa zdradziła sekret Barona
Styl życia Julia Wieniawa zdradziła sekret włosów Barona. Tego nikt się nie spodziewał
Julia Wieniawa coraz chętniej dzieli się z mediami szczegółami swojego związku z Baronem, jednak tak intymne wyznanie jeszcze dotąd nigdy nie padło. Co powiedziała?

Choć  Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw spotykają się od kilku miesięcy, to na początku skrupulatnie starali się zataić informację o swoim związku. I pomimo iż para przez dłuższy czas zaprzeczała doniesieniom, jakoby miała ich łączyć bliższa więź, to czujnym internautom nie umknął fakt, że Wieniawa i Baron spędzili wspólnie urlop na Wyspach Zielonego Przylądka . Nie trzeba było długo czekać, by media zalały wspólne romantyczne zdjęcia pary, a główni zainteresowani w końcu   potwierdzili, że są razem . Od tego czasu Julka i Baron są niemal nierozłączni i coraz chętniej dzielą się szczegółami ze swojego związku. Jednak to ostatnia wypowiedź aktorki najbardziej zelektryzowała jej fanów. Co takiego zdradziła gwiazda Rodzinki.pl? Julia Wieniawa zdradziła sekret Barona Odkąd Julia i Aleksander są parą, można zauważyć znaczną zmianę w ich wyglądzie. Julka zaczęła powoli rezygnować z wizerunku grzecznej dziewczynki, coraz chętniej prezentując skąpe stylizacje i odważne pozy. Z kolei słynący do tej pory z długich ciemnych dredów Baron, postanowił znacznie je skrócić i rozjaśnić . Nic więc dziwnego, że fani często dopytują artystów, czy ich metamorfoza jest związana ze zmianą partnerów. W końcu sama Wieniawa postanowiła zabrać głos w tej sprawie i zaprzeczyć, jakoby wizerunek jej i jej starszego o 15 lat chłopaka miał się drastycznie zmienić ze względu na to, że zaczęli się spotykać. Dodatkowo dodała, że nie ma zamiaru wpływać na gust ukochanego. Alek ma super gust, nie muszę go w żaden sposób zmieniać – wyznała w rozmowie z Faktem Julia Wieniawa. Bardzo mi się podoba, jak się ubiera. Według mnie ma świetne poczucie stylu – dodała. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez - (@alekbaron) Kwi 27, 2019 o 5:24 PDT...

Przeczytaj

Nasze akcje