klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Taniec z gwiazdami - 11. edycja
Styl życia

Juror programu "Taniec z gwiazdami" przeklina na wizji

Pierwszy odcinek programu „Taniec z gwiazdami” był pełen emocji. Nikt nie spodziewał się jednak, że będzie ich aż tyle.
Marta Średnicka
marzec 06, 2020

Michał Malitowski podczas pierwszego odcinka 11. edycji programu „Taniec z gwiazdami” nie przebierał w żartach. Już od początku programu starał się żartobliwie oceniać uczestników. Początkowo mówił o ruchach bioder, których zabrakło Mikołajowi Jędruszczakowi i zasugerował, że według niektórych, mężczyźni biodrami ruszają jedynie w sypialni. Po występie Tomasza Oświecińskiego mówił również o "sztywnej" postawie na parkiecie.

Zobacz także: Jury "Tańca z Gwiazdami" ma swoją faworytkę? Widzowie nie mają wątpliwości

Michał Malitowski używa wulgaryzmów na wizji

Oceniając występ Sylwestra Wilka, który wraz z Hanną Zudziewicz odtańczył walca angielskiego, jeden z jurorów dał się ponieść emocjom. Michał Malitowski będąc pod wrażeniem możliwości uczestnika, który poradził sobie w tańcu pomimo niepełnosprawności, użył wulgarnych słów na wizji.

"Kur**" - padło z jego ust.

Na słowa jurora zareagowała Ivona Pavlović, wskazując ze zdziwioną i zmartwioną miną na zegarek. Jego słowa pojawiły się na antenie tuż po godzinie 21:30. Będą problemy?

Oceny jury to jednak nie jedyne zaskoczenie tego wieczoru. W pierwszym odcinku nie odpadła żadna z par. W następnym tygodniu pożegnamy natomiast nie dwoje, a czworo uczestników. Podczas oceniania pod uwagę wzięte zostaną oceny z poprzedniego odcinka. 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Komentarze
Kto wygrał „Taniec z Gwiazdami”?
Styl życia Kto wygrał „Taniec z Gwiazdami”? Zaskakujący wynik finału!
Joanna Mazur czy Gimper? Wiemy, kto wygrał 9. edycję „Tańca z Gwiazdami”.

Wielki finał 9. edycji polsatowskiego show „Taniec z Gwiazdami” już za nami. Na parkiecie zmierzyły się dwie niezwykle utalentowane pary Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Natalia Głębocka i Tomasz Gimper Działowy . Po zaciekłej rywalizacji, wielu wzruszających momentach, widzowie zadecydowali, że Kryształowa Kula trafiła w ręce Joanny Mazur . Finał 9. edycji „Tańca z gwiazdami” Finał rozpoczął występ wszystkich uczestników 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”, poprzedzający prezentację jurorów, do których w tym odcinku dołączył Michał Malitowski . Po wielkim wstępie przyszedł czas na rywalizację. Jako pierwsi wystąpili Joanna Mazur i Jan Kliment tańcząc fokstrota, za którego zgarnęli 38 punktów od jurorów. Gorzej z salsą poradził sobie Gimper i Natalia Głębocka, którzy za swoją salsę otrzymali jedynie 23 punkty. W drugiej rundzie finałowe pary zmierzyły się ze sobą przy wsparciu gwiazd. Joanna i Jan zatańczyli salsę przy akompaniamencie zwisającej nad ich głowami na huśtawce Margaret do piosenki „Tempo”, za którą otrzymali 36 punktów. Asiu stopy niosą Cię jak na skrzydłach, moim zdaniem to była samba warta tego finału- powiedziała Pavlović. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) Maj 17, 2019 o 12:04 PDT Gimpera i Natalię przy fokstrocie wspierał Andrzej "Piasek" Piaseczny , śpiewając „Śniadanie do łóżka”. Para uzyskała wynik jedynie 28 punktów Fokstrota było trochę za mało, ale oddajecie sens tańca towarzystkiego bo było świetne partnerowanie- ocenił Michał Malitowski. Jednak to ostatni taniec finałowych par wzbudził w jurorach największe emocje. Joasia założyła Jankowi opaskę na oczy, by chociaż przez chwilę mógł poczuć się jak ona. Poruszający taniec pary nie obył...

Przeczytaj
Sylwester Wilk zrezygnował z „Tańca z gwiazdami”. Co się stało?!
ONS.pl
Newsy Sylwester Wilk zrezygnował z „Tańca z gwiazdami”. Co się stało?!
Tego nikt się nie spodziewał! Waleczny sportowiec, Sylwester Wilk podczas ogłaszania wyników końcowych ogłosił swoją rezygnację z „Tańca z gwiazdami”. Skąd taka decyzja?
Urszula Jagłowska
wrzesień 12, 2020

To był jeden z najbardziej emocjonujących odcinków w historii tanecznego show Polsatu z udziałem celebrytów. Poznaliśmy ich dotąd skrywane tajemnice, wspomnienie z dzieciństwa, a także ich największe traumy, jednak największym zaskoczeniem ostatniego odcinka „Tańca z gwiazdami” była niespodziewana decyzja Sylwestra Wilka. Znany z „Ninja Warrior Polska” sportowiec z amputowaną nogą  zrezygnował z dalszego udziału w programie. Co się stało? Sylwester Wilk zrezygnował z udziału w „Tańcu z gwiazdami” Ostatni odcinek „Tańca z gwiazdami” nie był dla Sylwestra Wilka łatwy. Celebryta nie tylko opowiedział widzom o swoim traumatycznym dzieciństwie i wspomniał, że początki swojego życia spędził w domu dziecka , ale też przyznał się do poważnej kontuzji , z powodu której był zmuszony do zdjęcia protezy. Ku zaskoczeniu wszystkich Wilk zatańczył jednak zjawiskowy układ tańca współczesnego, w którym pomimo braku protezy wirował na parkiecie niczym zawodowiec . Sportowiec doskonale wykorzystywał swój balans ciała i siłę rąk, wykonując liczne akrobatyczne triki, jak chodzenie na rękach, dzięki czemu zgarnął od jury maksymalną ilość punktów.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) Wrz 11, 2020 o 11:43 PDT Kiedyś straciłeś nogę, ale dzisiaj zyskałeś skrzydła - pochwaliła taniec pary Iwona Pavlović. Za ten twój balans wielkie brawa. (...) Tańczysz z intencją, a nie akrobatycznie. Brawo - dodał Michał Malitowski. I gdy wydawać by się...

Przeczytaj
Justyna Żyła i Tomasz Barański
Styl życia Tomasz Barański ma za złe Justynie Żyle, że go nie słucha na treningach?
Justyna Żyła w "Tańcu z gwiazdami" wzbudza skrajne emocje. Niektórzy nie szczędzą jej słów krytyki, a inni współczucia. Co o jej poczynaniach sądzi jej taneczny partner? Ma jej już dość?

Justyna Żyła nie do końca radzi sobie z tańcem. Widać, że się stara, ale jednak jej ruchy na parkiecie nadal nie zasługują na uznanie jury. Co więcej,  Iwona Palovic jest bardzo dosadna i wprost mówi jej, że nie ma poczucia rytmu, jak również koordynacji. Blogerka i zarazem była żona Piotra Żyły tworzy parę z Tomaszem Barańskim , który do tej pory zawsze bronił jej występów twierdząc, że ta daje z siebie wszystko. Tomasz Barański o treningach z Justyną Żyłą Podczas ostatniego odcinka programu "Taniec z gwiazdami" mogliśmy usłyszeć, w jaki sposób Tomasz Barański reaguje na potknięcia Justyny na sali prób. Choć tancerz do tej pory zawsze starał się bronić swojej partnerki twierdząc, że ćwiczy i naprawdę się stara, to jednak czasem i on bywa poirytowany jej błędami, szczególnie kiedy odnosi wrażenie, że ta nie słucha tego co mówi. "Nie patrz w dół. Jak to jest możliwe, że mówię trzeci raz- mówił zirytowany Tomasz Barański. Musisz mi pomóc, kotek" - usłyszeliśmy w materiale video. Być może potknięcia na sali prób również były wynikiem tego, że w tym danym momencie pojawiły się tam kamery. Tomasz Barański wcześniej przyznawał, że szkoda mu Justyny Żyły, ponieważ czuje, że ciąży na niej ogromna presja. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) Mar 22, 2019 o 1:28 PDT Cóż, widać, że tancerz nie ma łatwego zadania, ale Justyna Żyła chyba nie mogła sobie wymarzyć bardziej cierpliwego partnera tanecznego. Być może jego starania okażą się owocne, ponieważ w trakcie ostatniego odcinka blogerka otrzymała nawet pierwsze pochwały ! Trzymacie kciuki za tę parę? Źródło zdjęcia głównego:  Instagram@justynazyla

Przeczytaj
Taniec z gwiazdami: czy Julia Wieniawa zrezygnuje z udziału w show?
Styl życia Julia Wieniawa nie wróci do "Tańca z Gwiazdami"? Te słowa aktorki nie pozostawiają wątpliwości
To już pewne, najnowsza edycja „Tańca z gwizdami” wróci na antenę Polsatu już jesienią, jednak w okrojonym składzie. Czy Julia Wieniawa też zrezygnuje z udziału w programie? Jest komentarz aktorki.
Urszula Jagłowska
lipiec 20, 2020

Strach przed pandemią   koronawirusa  sprawił, że wiosną wiele stacji, w tym Polsat,  zrezygnowało z nagrywania programów z udziałem publiczności .  Co więcej obawa przez nieznaną i śmiercionośną chorobą sprawiła, że kultowe taneczne show z udziałem celebrytów,  „Taniec z gwiazdami”, powróci na antenę wraz z jesienną ramówką . Drodzy Widzowie! W związku z obecną sytuacją i w trosce o zdrowie uczestników i całej ekipy programu, Telewizja Polsat podjęła decyzję o przełożeniu programu na wrzesień. Dzisiaj nie odpadła żadna z par. Mamy nadzieję, że wszyscy w komplecie spotkamy się jesienią! – oświadczyła w połowie marca stacja Polsat na oficjalnym instagramowym koncie „Tańca z gwiazdami”. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) Mar 13, 2020 o 2:03 PDT Wiele osób zadawało sobie wtedy pytanie, kiedy nastąpi radosna chwila i na nowo miliony sympatyków show będą mogły na żywo śledzić poczynania swoich ulubionych celebrytów. Dziś wiemy, że najnowsze odcinki „Tańca z gwiazdami” będziemy mogli oglądać już za dwa miesiące. Jak poinformowała stylistka programu, Malwina Wędzikowska, 11. edycja tanecznego hitu Polsatu powróci 4. września . Jak się jednak okazuje,  decyzja stacji może być nieco problematyczna dla niektórych uczestników  show. A wszystko przez… Mistrzostwa Polski, w których udział mają wziąć niektórzy tancerze hitu Polsatu. Nie wiadomo, jak będzie jesienią… Niektórzy z tancerzy są czynnymi zawodnikami i akurat wypadają im wtedy Mistrzostwa Polski. Ten problem może mieć Wiktoria Omyła, która tańczy z Marcinem Bosakiem, Michał Bartkiewicz – trener Edyty Zając, Jacek Jeschke, który jest tanecznym partnerem Mileny Rostkowskiej-Galant czy Hanna Żudziewicz tańcząca w duecie z...

Przeczytaj