klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Już nie dama! Patrycja Karczewska z 'Projektu Lady' zmieniła się na (znacznie) gorsze

Patrycja Karczewska już nie chce być damą i w niczym jej nie przypomina. Wygląda na to, że udział w pierwszej edycji programu "Projekt Lady" wcale jej nie zmienił.
Milena Majak
październik 24, 2018

Program "Projekt Lady" z założenia ma zmieniać kobiety w damy. Niestety niektóre z uczestniczek mają tak silnie zakorzeniony kiczowaty styl, że nawet mentorki nie są w stanie go wyplenić. Większość z nich nie potrafi przyzwyczaić się do nowej, bardziej wyrafinowanek odsłony siebie. 

Oczywiście istnieją wyjątki. Wystarczy spojrzeć chociażby na Julię Jaroszewską, która do tej pory trzyma się stylowych zasad mentorek. Również Magdalena Lubacz nie wróciła do wizerunku sprzed programu. 

Tego samego niestety nie możemy powiedzieć o Patrycji Karczewskiej, znanej większości jako Patusia. Najwyraźniej uznała, że dużo lepiej czuje się w wulgarnej wersji, bo wróciła do poprzedniego wyglądu.

Wakacyjne metamorfozy gwiazd. One zaszalały z fryzurą!

Metamorfoza Patrycji Karczewskiej

Zanim Patrycja trafiła do "Projektu Lady", nosiła doczepiane włosy, niebotycznych rozmiarów sztuczne rzęsy oraz bardzo długie i kolorowe paznokcie. Otwarcie mówiła również o tym, że część odważnych i wyzywających ubrań kupowała w sex shopie i chodziła w nich na co dzień. Dlatego to właśnie ona przeszła w programie jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz.

Zdjęcie: Ons.pl

Do tej pory pamiętamy jej ogromny szok, ale także łzy, kiedy spojrzała na siebie w lustrze. Patrycja Karczewska nie była zadowolona z efektu. Niestety, patrząc na jej aktualne zdjęcia widać, że nie mogła przyzwyczaić się do mniejszej ilości makijażu i grzeczniejszych stylizacji.

Niedoszła dama nawet po zakończeniu programu przez jakiś czas wzbudzała zainteresowanie mediów. Głównie za sprawą zdjęć na Instagramie w skąpych ubraniach oraz autorskiemu cyklowi "Patusia ShOw". W jednym z odcinków udawała nawet, że różowa zabawka erotyczna to jej mikrofon...

Niedawno powiększyła usta, a do sieci trafiła wiadomość, że pojawiły się w serialu paradokumentalnym "19+". Jeśli jesteście ciekawa, jak Patusia wgląda teraz, zajrzyjcie do naszej galerii!

Zdjęcie główne: Ons.pl

1 z 5

Patrycja Karczewska po "Projekcie Lady"

Patrycja Karczewska po
Instagram.com/patusia_show_xoxo https://www.instagram.com/p/BOwejTvDGZZ/?taken-by=patusia_show_xoxo
2 z 5

Patrycja Karczewska po "Projekcie Lady"

Patrycja Karczewska po
Instagram.com/patusia_show_xoxo https://www.instagram.com/p/BnV9aQpB-VI/?taken-by=patusia_show_xoxo
3 z 5

Patrycja Karczewska po "Projekcie Lady"

Patrycja Karczewska po
Instagram.com/patusia_show_xoxo https://www.instagram.com/p/BZrT-4_Bak3/?taken-by=patusia_show_xoxo
4 z 5

Patrycja Karczewska po "Projekcie Lady"

Patrycja Karczewska po
Instagram.com/patusia_show_xoxo https://www.instagram.com/p/Bdag2nvB3Xk/?taken-by=patusia_show_xoxo
5 z 5

Patrycja Karczewska po "Projekcie Lady"

Patrycja Karczewska po
Instagram.com/patusia_show_xoxo https://www.instagram.com/p/Bk-EF3LAk7F/?taken-by=patusia_show_xoxo
Komentarze