klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Już nie tylko modelki plus size podbijają internet. Teraz czas usłyszeć o... blogerkach XXL!

Dla jednych wyglądają niezwykle kobieco, a dla innych wręcz przeciwnie. Na jaki styl stawiają i przede wszystkim, jak się prezentują?
Agnieszka Pulikowska
listopad 29, 2016

Niektórzy uważają, że "kochanego ciała nigdy za wiele", jednak kiedy w mediach pojawiają się osoby o innych, nieco większych gabarytach od tych, do których jesteśmy przyzwyczajeni, nierzadko pojawiają się komentarze mówiące o tym, że promuje się otyłość. Nie brakuje jednak i tych, którzy chwalą takie osoby za odwagę.
Dokładnie tak było z przypadku modelek plus size. Teraz coraz większą popularnością cieszą się także... blogerki XXL.

Poznajcie je. Czy należycie do grona ich sympatyków? 

Zobaczcie także:  Agnieszka Chylińska jeszcze schudła? Tak szczupłej gwiazdy jeszcze nie widzieliśmy...

Foto: Instagram

1 z 4

Tess Holiday

Tess Holiday
Foto: Instagram https://www.instagram.com/p/BLR8-8IB3vO/

Ma 31 lat i ponad 1,4 miliona obserwatorów na Instagramie. Nosi rozmiar 54, mierzy 165 cm i waży 117 kg. Jej celem jest pokazanie, że kobiety nie powinny się wstydzić swoich kształtów. Niedawno urodziła i podkreśla, że nie lata do siłowni, tylko spędza czas ze swoim dzieckiem. Na Instagramie pokazuje zdjęcia bez retuszu. 

2 z 4

COURTNEY MINA

COURTNEY MINA
Foto: Instagram https://www.instagram.com/p/BI5s8uigdcV/?taken-by=khaleesidelrey

Courtney oprócz tego, że jest modelką, to jest również blogerka i aktywistką przekonującą, że kobiety nie powinny się wstydzić swoich ciał. Uważa, że jej ciało daje jej moc. Twierdzi: "Jestem duża, mam krągłości i jestem przepysznie kobieca".

3 z 4

CYNTHIA NOEL

CYNTHIA NOEL
Foto: Instagram https://www.instagram.com/p/BG5ZSqoQ7Q5/?taken-by=flightofthefatgirl

Ma 34 lata i ponad 30 tys. obserwatorów na Instagramie. Waży 140 kilogramów. Rówieśnicy wyśmiewali się z niej m.in. w szkole, co przyczyniło się do anoreksji i bulimii w wieku 20 lat. Blog miał na nią terapeutyczne działanie. Wyzdrowiała i akceptuje swoje ciało. 

4 z 4

CUPCAKES CLOTHES

CUPCAKES CLOTHES
Foto: Instagram https://www.instagram.com/p/BM9BwCHjIpi/

To Georgina Doull z Wielkiej Brytanii. Ma 26 lat. Jest fanką "kawaii", czyli tego co urocze, co doskonale odzwierciedla na swoim blogu. Jej stylizacje są bogate w słodkie elementy typu kokardki, serduszka. Nosi też jasne, pastelowe ubrania.

Komentarze