klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Karolina Plachimowicz z "Projektu Lady" oddała córkę? Podjęła odważną decyzję

Karolina Plachimowicz zdobyła się na odwagę i nie tylko przekazała opiekę nad córką jej ojcu, ale również opowiedziała o problemach psychicznych.
Milena Majak
październik 28, 2019

Instagram Karoliny zazwyczaj był wypełniony zdjęciami typu selfie oraz takimi, na których było widać jej córeczkę. Uwielbiała się nią chwalić. Od jakiegoś czasu jest jej tam coraz mniej, o co zaniepokojeni fani nie omieszkali wielokrotnie pytać. Była uczestniczka "Projektu Lady" zdecydowała się na szczere wytłumaczenie.

Nagroda Redaktor Naczelnej Wizaż.pl dla firm kosmetycznych, które wspierają kobiety - oto laureaci!

Karolina Plachimowicz oddała córkę ojcu

Karolina ma 27 lat i mimo że pochodzi z Rzepina, na stałe mieszka w Holandii, gdzie pracuje jako stylistka fryzur. Zajmuje się doczepianiem włosów. Ma kilkuletnią córeczkę Joleen, ale jest rozwiedziona z jej ojcem. Mimo to przez bardzo długi czas wydawała się być szczęśliwą kobietą, a humorki obserwatorów znosiła z uśmiechem na twarzy. 

To nie żadna tajemnica, że wiele osób krytykuje Karolinę Plachimowicz. Jej kontrowersyjny wizerunek często jest powodem sporów w komentarzach. Sama wywołała jeszcze większą burzę, gdy na Instagramie zaczęła pokazywać zdjęcia prosto ze stołu operacyjnego. Wszystkie zabiegi, którym się poddała odbiły się szerokim echem w mediach. Internauci zarzucali jej, że nie potrafi zaakceptować własnego wyglądu i próbuje udawać kogoś, kim nie jest.

Okazuje się, że to wszystko najwidoczniej było tylko grą pozorów, która miała poprawić jej stan psychiczny. Karolina nigdy nie dała po sobie poznać, że coś jest nie tak. Do czasu. Obecnie przeżywa tak trudne chwile, że zdecydowała się oddać córkę pod opiekę ojca. Mimo że nie była to łatwa decyzja, kieruje się wyłącznie dobrem dziecka.

Kochani, z powodu tego, że się bardzo interesujecie: tak, moje dziecko oficjalnie mieszka teraz u taty. Nie jest to żadna decyzja podjęta przez sąd, tylko taka, którą podjęłam ja. Wiem, że przy nim będzie jej lepiej, dlatego podjęłam tak drastyczną decyzję. Możecie mnie osądzać, ale podjęłam najlepszą decyzję dla mojej córki. Muszę myśleć o przyszłości dziecka - napisała na Instagramie.

Internautom ta odpowiedź jednak nie wystarczyła i zaczęli oskarżać Karolinę o to, że traktuje dziecko jak zabawkę. Dlatego po tym oświadczeniu postanowiła szerzej opisać powody swojej decyzji. Za tą całą instagramową otoczką kryje się dramat, z którym była uczestniczka "Projektu Lady" próbuje walczyć.

Mój stan psychiczny nie jest najlepszy i nie zapewnię dziecku odpowiedniej opieki na dzień dzisiejszy. Nie mogę zadbać o siebie, a co dopiero o dziecko. Dlatego podjęłam decyzję, że póki nie będzie ze mną lepiej, to dziecko będzie mieszkać u Taty, ale nie znaczy że nie mogę jej widywać. (...) Ja muszę najpierw przejść terapię i uporządkować swoje życie. Nie mogę pokazywać córce moich upadków, muszę jej pokazywać, że jestem silna. (...) - kontynuuje Karolina Plachimowicz.

Okazuje się, że jej stan jest "na tyle zaawansowany, że podjęcie jakichkolwiek decyzji albo pracy nie jest możliwe. Leki działają, ale wszystko potrzebuje czasu". Karolina wyznała, że na razie opiekują się nią najbliższe osoby - siostra oraz koleżanka, które gotują i sprzątają dla niej oraz pomagają jej stanąć na nogi. Dodatkowo Karolina jest pod stałą obserwacją lekarzy, psychologa oraz centrum pomocy i adwokata. 

Wiedziałam że mam problem, ale unikałam leczenia aż się nagromadziło tyle, że trzeba najpierw zająć się sobą. Ludzie mają różne problemy, oceniajcie mnie jak chcecie, ale ja wiem, co jest dla córki najlepsze - podsumowuje Karolina Plachimowicz.

Słowo "depresja" od dawna jest nadużywane, przez co wiele osób bagatelizuje realne problemy emocjonalne. Wyświechtany charakter to wina tego, że o depresji mówimy w kontekście jesiennej chandry. Tymczasem ta choroba potrafi zniszczyć życie. I doskonale wie o tym chociażby Michał Malitowski - juror "Tańca z Gwiazdami". Niedawno przyznał się do walki z depresją, która wyeliminowała go na jakiś czas z życia towarzyskiego. Z tą chorobą walczyła także Agata Szostek. To inna uczestniczka "Projektu Lady", której świat zawalił się niedługo po odejściu z programu.  

Jak widać, gwiazdy również miewają problemy, a ich życie nie zawsze usłane jest różami. Mamy nadzieję, że u Karoliny wszystko się ułoży i już niedługo będzie mogła częściej widywać się z córką.

Zdjęcie główne: Instagram.com/karolina_plachimowicz

Uczestniczka „Projekt Lady” przyznała się do prostytucji
Styl życia Uczestniczka programu „Projekt Lady” przyznała się do prostytucji
Jedna z najbarwniejszych osobowości „Projektu Lady” zdobyła się na odwagę i wyznała, że została zmuszona do prostytucji: „moje ciało zostało wykorzystane dla zaspokojenia najniższych ludzkich instynktów”.

Karolina Plachimowicz (przez inne uczestniczki nazywana "Brigitte") to zdecydowanie jedna z najbarwniejszych postaci „Projektu Lady”. Dała się poznać jako kłótliwa i zadziorna dziewczyna o bardzo silnej osobowości. Jak się okazuje, udział w show, które miało zrobić z Karoliny świadomą swojej kobiecości damę, nie tylko dodał jej jeszcze większej pewności siebie, ale też zachęcił do wejścia w show biznes i doprowadził do znacznych zmian w jej wyglądzie . Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Karolina Plachimowicz (@karolina_plachimowicz) Sie 12, 2017 o 2:09 PDT Po programie Karolina Plachimowicz postanowiła przejść prawdziwą metamorfozę, dzięki czemu zupełnie nie przypomina już znanej z „Projektu Lady”   Brigitte. Znaczna utrata wagi, operacja nosa, powiększenie ust , większy rozmiar piersi oraz implanty w pośladkach , którymi chętnie chwali się na Instagramie, sprawiły, że kobieta wygląda jak zupełnie inna osoba. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Karolina Plachimowicz (@karolina_plachimowicz) Sie 6, 2019 o 4:26 PDT To jednak nie koniec rewelacji. Teraz na światło dzienne wyszły nowe fakty z życia Plachimowicz, którymi kobieta postanowiła podzielić się za pośrednictwem Instagrama. Jak się okazuje była uczestniczka „Projekt Lady” była zmuszana do prostytucji. Karolina Plachimowicz z „Projekt Lady” przyznała się do prostytucji Niedawno pisałyśmy o tym, że Karolina Plachimowicz oddała córkę pod opiekę ojca , co motywowała dobrem dziecka i swoim słabym stanem psychicznym. Kochani, z powodu tego, że się bardzo interesujecie: tak, moje dziecko oficjalnie mieszka teraz u taty. Nie jest to żadna decyzja podjęta przez...

Przeczytaj
Karolina Plachimowicz pozuje nago. Pokazała efekt operacji poastycznych
Styl życia Karolina Plachimowicz szokuje. Wygina zoperowane ciało na Instagramie
Operacje plastyczne tej uczestniczki "Projektu Lady" przejdą do historii... Karolina Plachimowicz zapozowała nago do zdjęcia i pokazała, jak wygląda po liposukcji brzucha oraz powiększeniu piersi.
Milena Majak
sierpień 13, 2019

Słynna już Brigitte otwarcie i bez ogródek mówiła o wielu niewygodnych tematach. Nie miała także problemu z krytykowaniem samej siebie . Dzięki zabawnym, ale kontrowersyjnym wypowiedziom zyskała sympatię widzów. Jak wiadomo, to sprzedaje się czasami lepiej niż nagość. Dlatego jeśli myślicie, że Karolina Plachimowicz pokazała już wszystko, jesteście w ogromnym błędzie. My zresztą również byłyśmy. Jej najnowsze zdjęcie na Instagramie pokazuje, że udział w "Projekcie Lady" stał się trampoliną do show-biznesu, a ona doskonale potrafi wykorzystać zainteresowanie mediów . Karolina Plachimowicz nago na Instagramie Uczestniczka "Projektu Lady" nigdy nie ukrywała, co w sobie poprawiła. Zawsze otwarcie mówiła o wszystkich zmianach , na które się decydowała. Na pierwszy ogień poszedł nos, który zawsze był jej ogromnym kompleksem. Następnie powiększyła piersi, ponieważ po porodzie diametralnie zmieniły kształt. Efekt niestety nie był taki, jak oczekiwaał i stąd szereg kolejnych zabiegów. Dlatego też można odnieść wrażenie, że Instagram Karoliny Plachimowicz jest jej pamiętnikiem, a jednocześnie dowodem na to, jak wielką metamorfozę przeszła . Obecnie dzieli się z fanami dosłownie wszystkim. Kiedy zdecydowała się na operację powiększenia piersi , powiększenia pośladków, usunięcia poduszek Bichata z policzków oraz liposukcję brzucha , nie miała też problemu z opublikowaniem nagich zdjęć na swoim profilu. Bardzo dokładnie wszystko relacjonowała. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Karolina Plachimowicz (@karolina_plachimowicz) Cze 16, 2019 o 12:01 PDT Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Karolina Plachimowicz (@karolina_plachimowicz) Cze 16,...

Przeczytaj
Projekt Lady: Agnieszka Koszelak  jest w ciąży
Newsy Finalistka „Projektu Lady” jest w ciąży. Radosną nowinę ogłosiła na Instagramie
Niepokorna uczestniczka trzeciej odsłony programu "Projekt Lady" ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Radosną nowinę ogłosiła publikując urocze zdjęcie.

Agnieszka Koszelak zostanie mamą! 23-letnia celebrytka była zdecydowanie jedną z najbarwniejszych postaci trzeciej edycji kontrowersyjnego show „Projekt Lady” , w której dala się poznać jako kłótliwa dziewczyna o bardzo silnej osobowości. Czy ciąża sprawiła, że Agnieszka nabrała nieco pokory? Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez @agnieszkakoszelak_official Lip 20, 2018 o 12:43 PDT Agnieszka Koszelak  z „Projekt Lady” jest w ciąży Agnieszka Koszelak  zyskała sławę w 2018 roku, dzięki udziałowi w programie dla zbuntowanych dziewcząt, które pod czujnym okiem Ireny Kamińskiej-Radomskiej i Tatiany Mindewicz-Puacz oraz prowadzącej, Małgorzaty Rozenek-Majdan , przeistoczyły się w prawdziwe damy. Choć 23-latka nie wygrała programu (zwyciężczynią tej edycji była Magdalena Lubacz ), to udział w show otworzył jej drzwi do kariery oraz nauczył pewności siebie, wiary we własne umiejętności, a także ustępliwości. Dziś niespełna dwa lata po zakończeniu emisji „Projektu Lady” z udziałem Agnieszki, dziewczyna zachwyca nie tylko nienagannym wyglądem, ale również odnalazła miłość życia . To jednak nie koniec! Para niebawem przywita na świecie swoje pierwsze dziecko, czym dziewczyna pochwaliła się za pośrednictwem Instagrama , publikując uroczą fotografię. Halo! Mam dla Was świetna wiadomość! Będę mamą! Już oficjalnie mogę się pochwalić. Byłam u lekarza, wszystko potwierdzone. 6 tydzień. Tatuś mega zadowolony – napisała na swoim instagramowym koncie Agnieszka Koszelak. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez @agnieszkakoszelak_official Cze 3, 2020 o 2:08 PDT Reakcja fanów była natychmiastowa. Gratulacje kochana! Bycie mama to...

Przeczytaj
Magda Świderska na okładce CKM-u: 'Na szczęśćie nie jest damą'
Styl życia Uczestniczka 'Projektu Lady' rozebrała się w magazynie dla mężczyzn!
Kiedyś powiedziała, że "wstydu i pieniędzy nigdy nie miała", a w programie chciała nauczyć się kultury i ogłady.
Milena Majak
maj 29, 2019

Po udziale w "Projekcie Lady" niektóre uczestniczki programu porzuciły zwyczaje dam na rzecz starych nawyków. Do dawnego wyglądu wróciła chociażby  Patrycja Karczewska , która przez bardzo długi czas była pogrążona w tęsknocie za sztucznymi rzęsami i doczepami. Karolina Plachimowicz zdecydowała się na przykład na szereg operacji plastycznych , które zmieniły ją nie do poznania. Z kolei Magdalena Świderska zdecydowała się na o wiele bardziej buntowniczy krok. Napis   "Na szczęście nie jest damą"  na okładce 250. numeru magazynu "CKM" , którego jest gwiazdą, idealnie oddaje jej decyzję. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Fotograf Marcin Szymański (@szymanski_photo) Maj 29, 2019 o 3:43 PDT Magda Świderska nago w "CKM-ie" Mimo że Magda Świderska nie wygrała "Projektu Lady" , stała się na tyle sławna, że świetnie radzi sobie jako celebrytka. Na Instagramie obserwuje ją ponad 110 tysięcy osób. Pracuje jako hostessa, a swoich sił próbowała nawet w "Top Model" . Niestety tutaj również bez sukcesu - przygodę z programem zakończyła na etapie castingów .  Magdzie Świderskiej z pewnością daleko do damy , ale ani ona, ani jej obserwatorzy wcale nad tym faktem nie ubolewają. Nic dziwnego, że zdecydowała się na rozbieraną sesję w magazynie dla panów - uwielbia eksponować swoje ciało w dziwnych pozycjach. Mówi o sobie "weekendowy żul". Uwielbia imprezy tak bardzo, że czasami utrudnia jej to życie i pracę. Jest zadymiarą i lubi bójki na imprezach, choć twierdzi, że sama nigdy ich nie wszczyna. Doskonale wie co i jak powiedzieć, żeby dopiec do żywego. (…) Studiuje dietetykę kliniczną i pracuje jako hostessa. Przez swój niewyparzony język straciła jednak wiele propozycji zawodowych - tak przedstawiano Magdę w "Projekcie Lady"....

Przeczytaj
  • Polecane
  • Najnowsze
  • Wybrane dla Ciebie