klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
karolina szostak ochudzona na ściance figura
ONS
Styl życia

Karolina Szostak dalej chudnie! Tak ZGRABNYCH nóg pozazdrości jej każda z nas

Choć Karolina Szostak pozbyła się już wielu kilogramów nie zamierza osiąść na laurach i dalej kontynuuje dietę odchudzającą. Jej ostatnie zdjęcia naprawdę robią wrażenie - tylko spójrzcie na te nogi!

Karolina Szostak nie zamierza rezygnować z diety odchudzającej i jest coraz szczuplejsza. Spektakularna metamorfoza gwiazdy to jeden z najgorętszych tematów w mediach, a Karolina z tygodnia na tydzień może pochwalić się jeszcze bardziej drobnym ciałem. Na ostatnich zdjęciach dziennikarka jest wręcz nie do poznania - tak szczupłej talii i zgrabnych nóg pozazdrościć mogłoby jej wiele kobiet!

Wakacyjne metamorfozy gwiazd. One zaszalały z fryzurą!

Odchudzona Karolina Szostak

Karolina Szostak na premierze nowego motocykla Ducati Diavel Diesel pojawiła się w skórzanej mini, która pięknie wyeksponowała jej zgrabne i opalone nogi oraz nieprawdopodobnie szczupłą talię. Karolina chętnie pozowała do zdjęć i wcale nas to nie dziwi - która z nas nie chciałaby się pochwalić TAKIMI nogami?W rockowej stylizacji gwiazda wyglądała szalenie kobieco, a wakacyjna opalenizna tylko dodała jej uroku.

W naszej galerii znajdziecie najnowsze zdjęcia Karoliny Szostak. Zgodzicie się, że Karolina nigdy wcześniej nie wyglądała tak dobrze?

1 z 3

Karolina Szostak w skórzanej mini

Karolina Szostak w skórzanej mini

Karolina Szostak na imprezie postawiła na czarną stylizację w rockowym klimacie. Czerń pięknie kontrastowała z jej opalenizną. Karolina wyglądała bardzo świeżo, promiennie i młodo!

2 z 3

Karolina Szostak w skórzanej mini

Karolina Szostak w skórzanej mini

Skórzana mini Diesel, na którą postawiła Karolina była strzałem w dziesiątkę. Dzięki niej niezwykle zgrabne nogi gwiazdy znalazły się na pierwszym planie. Taka długość spódnicy zdecydowanie służy dziennikarce!

3 z 3

Karolina Szostak w skórzanej mini

Karolina Szostak w skórzanej mini

Skórzana mini nie tylko podkreśliła nogi Karoliny, ale także pięknie zaakcentowała jej szczupłą talię. Czarną stylizację uzupełniały fioletowe szpilki, które ożywiły ciemny outfit.

Komentarze