Wejdź
karolina szostak
ONS
Styl życia

Karolina Szostak znowu jest na diecie! "Zawsze jak się dużo schudnie, to te kilogramy wracają"

Karolina Szostak od jakiegoś czasu może się pochwalić szczególnie szczupłą sylwetką. Jak o nią dba? Nie wystarczyła jednorazowa dieta. Sprawdźcie.
Agnieszka Pulikowska
kwiecień 17, 2019

Około 3 lata temu Karolina Szostak wszystkich zaskoczyła swoją spektakularną metamorfozą. Prezenterce udało się wówczas schudnąć ok. 20 kg! Jak to zrobiła? Okazuje się, że skorzystała z kontrowersyjnej diety dr Dąbrowskiej, którą stosowała także Anna Popek czy Sonia Bohosiewicz. Gwieździe Polsatu ona naprawdę służy. Co więcej, Karolina Szostak systematycznie do niej wraca.

Kryjący krem CC, wodoodporny eyeliner, spray na porost włosów - oto hity wakacji!

Efekt jo-jo po diecie dr Dąbrowskiej

W wielu dietach, po szybkiej utracie wagi następuje efekt jo-jo. Nic dziwnego. Kiedy po drastycznej zmianie odżywiania nagle wrócimy do swoich poprzednich nawyków żywieniowych, powrót kilogramów jest nieunikniony. Doświadczyła tego m.in. Dominika Gwit.
Wszyscy zastanawiali się, czy również Karolina Szostak wróci do swojej poprzedniej wagi, jednak gwiazda Polsatu jest wytrwała i dba o to, by efekt jo-jo jej nie dopadł m.in. poprzez ponowne stosowanie diety!

Wiadomo, że zawsze, jak się dużo schudnie, to te kilogramy gdzieś wracają, bo to jest naturalne, jak wracamy na inne żywienie, ale ja jestem już tak zaprogramowana, że raz w roku robię post. Robię go dla zdrowia, a jak mówi dr Dąbrowska, ubytek wagi jest efektem ubocznym. (...) Ogólnie lepiej czuję się po poście. Nawet myślę, że głowa też jest świeższa wtedy - wyznała w wywiadzie dla Party.pl.

Gwiazda wyznała też, że choć niektórzy skracają sobie post, ona wytrwale jest na nim przez 42 dni plus 3 tygodnie z niego wychodzi.

Osobiście podziwiamy Karolinę Szostak za taką wytrwałość! Musimy też przyznać, że jej sylwetka prezentuje się fenomenalnie.

Próbowałyście diety dr Dąbrowskiej? Zobaczcie, co jeszcze o niej powiedziała Karolina Szostak w wywiadzie dla Party.pl. 

Komentarze
uśmiechnięta karolina szostak
Styl życia To przez Hashimoto Karolina Szostak tyła! Jak udało jej się schudnąć mimo choroby?
Karolina Szostak od dawna zmaga się z chorobą Hashimoto. W najnowszym wywiadzie dziennikarka przyznała, że jej spektakularna metamorfoza wymagała wielu wyrzeczeń...
Ewelina Błeszyńska
kwiecień 07, 2017

Metamorfozę Karoliny Szostak w ciągu ostatnich tygodni śledzili wszyscy. Dziennikarce udało się zrzucić ponad 20 kilogramów, a swoje zmagania z wagą i restryjcyjną dietę opisała w książce "Moja spektakularna metamorfoza", której premiera zaplanowana jest na 11 kwietnia. Karolina Szostak nie ukrywała, że jednym z najważniejszych powodów, które zmusiły ją do odchudzania były problemy z tarczycą, a dokładnie choroba Hashimoto. W wywiadzie dla serwisu Wyborcza.pl opowiedziała o swojej chorobie oraz poszczególnych etapach metamorfozy.  Nigdy nie byłam nad wyraz szczupła, ale gdy 12 lat temu w krótkim czasie przybyło mi dużo kilogramów, czułam, że to nie jest normalne. Ile dokładnie przytyłam? Nie wiem, bo ja się nie ważę. Ale na pewno nie były to dwa kilogramy. Raczej dwa rozmiary. I nie mogłam zrzucić tej dodatkowej wagi mimo diety. Poza tym czułam się bardzo dobrze, tylko tyłam. Zero metabolizmu. Dodam, że ta nadwaga nie była skutkiem jakiegoś nadmiernego objadania się, bo ja generalnie nigdy nie jadłam za dużo. Wiedziałam, że powód musi być inny - mówiła o początkach choroby Karolina Szostak. Karolina Szostak o Hashimoto Kiedy u dziennikarki zdiagnozowano Hashimoto , stało się jasne, że przyczyną problemów z wagą była właśnie ta choroba.  Lista objawów Hashimoto jest długa. Jeśli o mnie chodzi, to mogłabym z niej wykreślić wszystkie poza jednym - tyciem - przyznała Szostak w wywiadzie.  Przypomnijmy, że do pozostałych objawów Hashimoto zaliczane jest m.in. ciągłe zmęczenie, senność, bóle mięśni i stawów, nieregularne miesiączki czy brak koncentracji . Niestety, tak jak było w przypadku Karoliny Szostak -  choroba wywołała przede wszystkim przybieranie na wadze . Odchudzanie z chorobą Hashimoto jest niezwykle trudne i wymaga wykluczenia z jadłospisu wielu produktów spożywczych. Karolina przyznała w wywiadzie, że na początku próbowała...

Przeczytaj

Nasze akcje