klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Kasia Kowalska chciała sprowadzić chorą na Covid-19 córkę do Polski

Dramat Kasi Kowalskiej wciąż trwa. Z powodu utrudnionego kontaktu z brytyjskim szpitalem, w którym przebywa jej córka, piosenkarka chciała sprowadzić chorą Olę z powrotem do Polski. Niestety, na ten moment nie będzie to możliwe.
Laura Osakowicz
kwiecień 07, 2020

Kilkanaście dni temu z social-mediów Kasi Kowalskiej dowiedzieliśmy się, że jej 23-letnia córka Ola jest zarażona koronawirusem. W swoim poruszającym filmie piosenkarka błagała, abyśmy nie lekceważyli zaleceń i pozostali w domu. Dodała, że jej córka z powodu złego stanu zdrowia została podłączona do respiratora. 

Zobacz także: Koronawirus - jak odróżnić go od grypy i alergii?

Córka Kasi Kowalskiej w Londynie walczy z koronawirusem. Czym zajmuje się na co dzień?

Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa - lekarze nie chcą oddać jej córki

Córka piosenkarki uczy się i mieszka w Wielkiej Brytanii. To właśnie tam przebywa w szpitalu w stanie śpiączki farmakologicznej, w którą wprowadzili ją lekarze trzy dni temu ze względu na pogarszający się stan. Kontakt Kasi ze szpitalem ogranicza się więc jedynie do telefonicznych rozmów i zdawkowych informacji podawanych jej co kilka dni.

Okazuje się, że piosenkarka bardzo chciała sprowadzić Olę do Polski, aby tutaj otrzymała niezbędną pomoc. Miałaby wtedy o wiele lepszy wgląd do tego, co dzieje się z jej córką. Zadanie to wydawało się niemal niewykonalne, a także wyjątkowo kosztowne, jednak jak podaje Super Express, swoją pomoc zaoferowała Dominika Kulczyk. Miliarderka chciała wysłać po chorą swój prywatny samolot.

Niestety, ze względu na zły stan zdrowia Aleksandry, nie będzie to możliwe. Przewiezieniu jej do Polski sprzeciwili się brytyjscy lekarze.

Lekarze w Wielkiej Brytanii powiedzieli stanowcze "nie". Kasia musiała się z tym pogodzić. I tak jest bardzo wdzięczna Dominice Kulczyk, że próbowała pomóc - twierdzi informator tabloidu.

23-latka nadal walczy z nasilonymi objawami choroby Covid-19, choć do szpitala trafiła już ponad dziesięć dni temu. W tym momencie nie pozostaje nam nic innego, jak mocno trzymać kciuki za to, że dramat Kasi Kowalskiej wkrótce się skończy. Historia Oli pokazuje również, że na ciężkie objawy ze strony układu oddechowego nie są narażeni tylko starsi i schorowani ludzie, ale także młode i aktywne osoby. 

Źródło zdjęcia głównego: EastNews

Komentarze
Kasia Kowalska córka Ola Kowalska koronawirus
Styl życia Wzruszający apel Kasi Kowalskiej! Gwiazda zwraca się do lekarzy opiekujących się jej córką w Londynie
Piosenkarka opublikowała na Instagramie poruszający filmik. Wyraźnie wyczerpana, ale spokojniejsza Kowalska prosi o wspólne podziękowania dla wszystkich opiekujących się chorymi na koronawirusa.
Matylda Nowak
marzec 29, 2020

Niedawno pisaliśmy o koszmarze, jaki przeżywa Kasia Kowalska. Piosenkarka zdradziła w usuniętym już filmiku opublikowanym na Instagramie, że jej córka zakaziła się COVID-19 i jest w ciężkim stanie . Studiująca w Londynie 23-letnia Aleksandra trafiła do jednego z tamtejszych szpitali, a jej stan był tak poważny, że lekarze uznali za konieczne zaintubowanie jej . Na szczęście, stan Oli ustabilizował się , ale możemy tylko wyobrazić sobie, co wciąż przeżywa jej sławna mama... Zamiast jednak koncentrować się na swoim bólu, Kowalska zdecydowała się ponownie zaapelować do rodaków . View this post on Instagram A post shared by Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial) on Aug 23, 2018 at 1:24am PDT Apel Kasi Kowalskiej Kasia Kowalska opublikowała na Instagramie krótkie nagranie. Ostatnie koszmarne dni odcisnęły piętno na twarzy artystki – widać, że Kowalska jest wyczerpana i smutna . Widać także, że ma nadzieję i jest spokojniejsza. I chyba właśnie za te uczucia nadziei i większego spokoju piosenkarka chciała podziękować wszystkim pracownikom służby zdrowia, którzy "muszą pracować w tak trudnym dla nas czasie". Kowalska  poprosiła swoich fanów, żeby o 17 bili brawo wszystkim tym, którzy walczą o zdrowie i życie zakażonych koronawirusem pacjentów. View this post on Instagram A post shared by Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial) on Mar 29, 2020 at 5:27am PDT Za to w opisie zamieszczonym przy filmiku Kasia Kowalska zwróciła się do brytyjskich lekarzy, opiekujących się Olą : Chciałbym wyrazić szczerą wdzięczność dla całego personelu medycznego opiekującego się obecnie moją córką w jednym z londyńskich szpitali – napisała po angielsku gwiazda. – Szczere...

Przeczytaj
Kasia Kowalska córka chora Ola koronawirus
Styl życia Mamy informacje o stanie zdrowia córki Kasi Kowalskiej!
Jest nadzieja! Kasia Kowalska poinformowała fanów o aktualnym stanie zdrowia swojej zakażonej koronawirusem córki.
Matylda Nowak
marzec 28, 2020

Z Wielkiej Brytanii dotarły do nas dobre wiadomości! Kasia Kowalska opublikowała na Instagramie post, z którego wynika, że życie jej córki – przynajmniej na chwilę obecną – nie jest zagrożone . Dzień wcześniej gwiazda poinformowała fanów, że studiująca w Anglii Ola zaraziła się koronawirusem i w ciężkim stanie trafiła do szpitala. View this post on Instagram A post shared by Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial) on Mar 28, 2020 at 9:02am PDT Co się dzieje z córką Kasi Kowalskiej? Piosenkarka opublikowała na Instagramie zdjęcie dwójki swoich dzieci – Aleksandry i Ignacego. Przy fotce Kowalska napisała tylko: Dziękuję z całego serca za wasze wsparcie. Oli stan jest dziś stabilny. Kasia Kowalska uniemożliwiła komentowanie swojego postu o stanie Oli. Zrobiła to zapewne po niedawnym szokującym ataku hejterów , którzy zarzucali jej wykorzystywanie kłamstwo. View this post on Instagram A post shared by (@olahontaz) on Mar 24, 2015 at 11:15am PDT Zobacz także: Sprawdź, jak odróżnić koronawirusa od zwykłej grypy czy alergii! Przypominamy, że Ola jest córką byłego partnera Kowalskiej, muzyka Kostka Yoriadisa. 23-letka mieszka w Wielkiej Brytanii, gdzie studiuje projektowanie w London College of Fashion.  Zdjęcie główne: ONS

Przeczytaj
Kasia Kowalska
Styl życia Córka Kasi Kowalskiej nie pierwszy raz walczy o życie
Apel Kasi Kowalskiej wysłuchało tysiące fanów. Piosenkarka wraz z prośbą o pozostanie w domu, poinformowała na Instagramie o złym stanie zdrowia córki. To jednak nie pierwszy raz, kiedy mama drży o zdrowie Aleksandry.
Marta Średnicka
marzec 31, 2020

Rodzina Kasi Kowalskiej przechodzi trudne chwile. Kilka dni temu piosenkarka opublikowała apel do fanów, by ci zachowali środki ostrożności i nie wychodzili z domu. W poruszającym wideo poinformowała również, że jej córka przebywa obecnie w szpitalu. Dzisiaj dostałam telefon z Anglii, z jednego ze szpitali, w którym leży moja córka, czy zgadzam się na jej intubację. Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę to jest konieczne - mówiła wtedy z przejęciem. 23- letnia Aleksandra Yoriadis trafiła do londyńskiej placówki, gdzie walczy o życie. Jak dwa dni temu poinformowała piosenkarka, stan jej córki jest obecnie stabilny. To jednak nie pierwszy raz, kiedy Kasia Kowalska drży o zdrowie Oli. Super Express przypomniał o problemach, jakie pojawiły się przy narodzinach córki gwiazdy. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial) Mar 28, 2020 o 9:02 PDT Zobacz także:   Córka Kasi Kowalskiej została zaintubowana w szpitalu - walczy o życie Walka o zdrowie córki Kasi Kowalskiej Nie wiadomo, czy córka Kasi Kowalskiej została zarażona i przebywa w szpitalu w związku z koronawirusem, jednak można wnioskować tak z wypowiedzi, jaką nagrała jej mama. Ola była intubowana, co świadczy o problemach z drogami oddechowymi. W tym momencie jej stan określa się jako stabilny. Kasia Kowalska przeżywała równie trudne chwile tuż przy porodzie. Okazuje się, że u jej córki zanikło tętno.  O drugiej w nocy pielęgniarka zaczęła krzyczeć, że nie słyszy tętna Oli. Rzucili mnie na łóżko i biegiem na salę operacyjną. Pamiętam dygot, wydawało mi się, że jest mi zimno, a to był strach - mówiła piosenkarka w rozmowie z Vivą kilka lat temu. Córkę na szczęście udało...

Przeczytaj
Kasia Kowalska odpowiada na hejt  dotyczący choroby jej córki
Styl życia Rozgoryczona Kasia Kowalska odpowiada na hejt dotyczący choroby jej córki
Choć początkowo u córki Kasi Kowalskiej podejrzewano koronawirusa, ostatecznie nie potwierdzono u niej obecności Covid-19. Teraz artystka postanowiła dosadnie odpowiedzieć na hejt, jaki spłynął na nią i jej rodzinę. Padły naprawdę mocne słowa.

W połowie marca, 23-letnia  córka Kasi Kowalskiej, Ola,   trafiła do jednego z londyńskich szpitali .  Piosenkarka opublikowała wtedy dramatyczny film pełen żalu i niedowierzania, w którym prosiła wszystkich o stosowanie się do zasad bezpieczeństwa ustalonych przez WHO, rząd oraz GIS, dzięki którym inni mogą uniknąć tragedii, jaka spotkała jej dziecko. Wszystkie objawy wskazywały bowiem na to, że Ola Kowalska została zakażona koronawirusem SARS-CoV-2 . Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial) Kwi 17, 2020 o 11:49 PDT Przez wiele tygodni wszyscy martwili się o stan zdrowia córki artystki, która nie tylko musiała oddychać za pomocą respiratora, ale także pozostawała w śpiączce. Choć zarówno Kasia Kowalska, jak i jej najbliżsi nigdy nie potwierdzili, że dziewczyna choruje na Covid-19, nie zdementowali również tych plotek. Z czasem okazało się, że u Oli Kowalskiej nie stwierdzono koronawirusa , a na piosenkarkę spadła fala hejtu . Kasia Kowalska odpowiada na hejt związany z chorobą jej córki Odkąd serwisowi „Pudelek” udało się ustalić, że 23-letnia córka Kasi Kowalskiej nie choruje na Covid-19, artystka zaczęła zmagać się z lawiną niepochlebnych komentarzy, sugerujących, że postanowiła wybić się na chorobie Oli, tym samym wprowadzając wszystkich w błąd. Gorzkie słowa internautów doprowadziły do tego, że Kasia Kowalska w obszernym wpisie na Instagramie zdecydowała odnieść się do stanu zdrowia córki oraz sytuacji, w jakiej znalazła się jej rodzina. Bardzo wam współczuję. Wszyscy jesteśmy tacy zawiedzeni, no jak można w czasie epidemii jednego wirusa prawie umrzeć od innego – zaczęła Kasia Kowalska. Przecież to niesprawiedliwe. Najpierw podejrzewają lekarze, że to ten, a później...

Przeczytaj