klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
katarzyna bujakiewicz
ONS
Styl życia

Katarzyna Bujakiewicz narażała swoją córkę na niebezpieczeństwo? Fani są w szoku

Czy kilkumiesięczne dziecko powinno się bawić z amstaffem? Katarzyna Bujakiewicz chciała wesprzeć fundację pomagającą tej rasie psów, ale zamiast tego naraziła się na hejt! Czy rzeczywiście narażała swoją córkę?
Agnieszka Pulikowska
kwiecień 12, 2018

Katarzyna Bujakiewicz postanowiła zaapelować do swoich fanów o przekazanie 1% swojego podatku na Fundację AST, która zajmuje się pomocą zwierzętom niechcianym. Aby zachęcić swoich obserwatorów do akcji, umieściła video z czasów, kiedy jej córka Ola, która przyszła na świat w 2010 roku, miała zaledwie kilka miesięcy. Bawi się na nim z psem rasy amstaff.

Polecamy:  Anna Lewandowska opowiada o diecie podczas okresu. Nie uwierzycie w jej "rady"

Czekamy na Wasz 1% Fundacja AST #mojpiesniejestmorderca http://www.fundacja-ast.pl.A to Oxa i Ola❤️ Amstaff i moja córka #amstaff #amstaflove #bull #oxa #kids #dogs #dogskids #dogskidsbestfriend - czytamy w opisie zdjęcia.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie ochrzczą małego Henia! Mają bardzo ważny powód!

Katarzyna Bujakiewicz pokazała kontrowersyjne video

Nie wszystkim jednak spodobało się to nagranie. Niektórzy twierdzą, że aktorka postąpiła nieodpowiedzialnie, ponieważ amstaf mógł zaatakować dziecko i tragedia gotowa.

Polecamy:  Ta rodzina chodziła razem na siłownię. Sześciopaka dorobił się nawet... dziadek

"Przecież ten pies wysyła sygnały uspokajające i wcale mu się nie podoba zaistniała sytuacja! To wcale nie jest słodkie".
"Mimo wszystko, zawsze trzeba pamiętać, że to jest zwierze i nigdy nie można być 100% pewnym". 
"Ryzykowne, tym bardziej, że dziecko może np. zrobić coś czego pies się nie spodziewa i mimo całego spokoju,zareaguje instynktownie, odruchowo, bez złej woli".
"Różnica wysyłanych sygnałów i komunikacji. Rozumiem tez zaufanie do psa,ale moim zdaniem dziecko za małe na takie interakcje".
"Powiem tak(...) ludziom potrafi "odwalić" a co dopiero zwierzęciu".

Na zarzuty postanowiła odpowiedzieć sama Katarzyna Bujakiewicz. 

k.bujakiewicz: wszystko to wiemy i rozumiemy, dlatego pies przeszedł roczne szkolenie przed pojawieniem się dziecka. Zdał państwowy egzamin na najwyższej ocenie! Psa się wychowuje tak jak dzieci - czytamy w komentarzu aktorki. 

Polecamy:  Zobaczcie, jak dziś wygląda syn Beaty Tadli. Przystojniak?

Nie brakuje również zwolenników wychowywania dzieci ze zwierzakami, nawet jeżeli o jakiejś rasie krążą opinie, że jest niebezpieczna. Część fanów Katarzyny Bujakiewicz twierdzi więc, że nagranie jest urocze.

Opinie o samym amstaffie również są zróżnicowane. Kilka dni temu w miejscowości Bad Koenig koło Darmstadt w Niemczech pies tej rasy ugryzł w głowę 7-miesięczne niemowlę. Dziecko niestety zmarło w szpitalu. Z drugiej strony właściciele amstaffów podkreślają, że psy te mają anielską wręcz cierpliwość wobec dzieci. Zła sława, która się ciągnie za amstaffami to efekt tego, że wiele lat temu w USA czy w Anglii wystawiano je do walk psów i specjalnie pobudzano w nich agresję. Hodowcy tej rasy podkreślają, że te psy muszą być poddane odpowiedniemu szkoleniu, które powinno rozpocząć się już w wieku szczenięcym.  Amstaff nie figuruje zresztą w wykazie ras psów agresywnych został sporządzony w 1989 roku dla Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Jesteśmy ciekawe waszej opinii. Uważacie, że Katarzyna Bujakiewicz powinna być wówczas bardziej ostrożna? 

Komentarze
Jakie zwierze dla dziecka
Styl życia Zwierzę dla dziecka: pies czy kot?
Wiele dzieci marzy o własnym, ukochanym kotku, piesku lub innym pupilu. Czy zwierzę dla dziecka to dobry pomysł? Czy lepszy będzie kot czy pies? Jak wybrać? O czym pamiętać?
Katarzyna Brasiak
listopad 07, 2012

Zanim zdecydujesz się na kupno lub adopcję zwierzęcia,  dobrze się zastanów . Warto zrobić naradę rodzinną i pozwolić, aby każdy wyraził na ten temat swoje zdanie. Z jednej strony zwierzę w domu to wspaniały  towarzysz zabaw, wierny przyjaciel  i nowy członek rodziny. Ale z drugiej strony - odpowiedzialność za karmienie, higienę, zdrowie, a nawet życie pupila. Nigdy  nie kupuj zwierzaka "dla dziecka"  - bez względu na wiek syn czy córka nie będzie zawsze w stanie zajmować się zwierzęciem. Pamiętaj: kot, pies, myszka czy rybka  to obowiązki dla całej rodziny , a także pewne wydatki. Jeśli jesteście zdecydowani, aby wziąć do domu zwierzątko, wybierzcie takie, które najbardziej odpowiada waszym potrzebom i możliwościom. Zwierzę dla dziecka: pies Zalety wychowywania dziecka z psem: Pies to świetnie zwierzę dla większości dzieci - bardzo się przywiązuje: to wierny kompan i wspaniały towarzysz zabaw. Jest dosyć karny, łatwo można go nauczyć posłuszeństwa (w zależności od rasy ). Skłania do aktywności fizycznej - codzienne spacery to także dawka ruchu dla osoby wyprowadzającej zwierzaka. Wady: Specyficzny zapach, sierść na ubraniach, pogryzione buty czy poobgryzane meble to częsta zmora właścicieli psów. Codzienne spacery - niezależnie od pogody - mogą być uciążliwe. Wiele zależy od rasy - niektóre psy wymagają pracochłonnej pielęgnacji, strzyżenia, codziennych długich spacerów.  Niektóre psy (zwłaszcza z tzw. ras agresywnych lub słabo wyszkolone), mogą okazywać agresję (np. warczeniem, szczekaniem lub gryzieniem) Stałe koszty:  Karma dostosowana do wieku, rasy i potrzeb zwierzęcia, posłanie - legowisko; obroża, smycz, kaganiec; regularne wizyty u weterynarza i szczepienia. Obowiązki : karmienie, spacery, kąpiele, czyszczenie zębów, szczotkowanie lub strzyżenie (zależnie od rasy), obcinanie pazurów. Wymaga częstego kontaktu z człowiekiem,...

Przeczytaj
Styl życia Małgorzata Rozenek pokazała, jak spędza leniwą niedzielę. Fani: "Jezu ale bałagan"
Czyżby "Perfekcyjna pani domu" nie był taka perfekcyjna? Fani dopatrzyli się na jej zdjęciach braku porządku.
Laura Osakowicz
luty 04, 2020

Małgorzata Rozenek-Majdan zrelacjonowała na Instagramie, jak spędzała ostatnią niedziele. Okazuje się, że celebrytka została w łóżku wraz z mężem Radosławem Majdanem i trójką ukochanych psów. Gdy cała rodzina Majdanów wspólnie oglądała finały Australian Open, według internautów, w pokoju panował spory nieład. Małgorzata Rozenek-Majdan ma bałagan? Choć nowe odcinki 'Perfekcyjnej pani domu' z Małgosią Rozenek już od dawna nie powstają, to łatka doskonałej gosposi przylgnęła do celebrytki na dobre. W końcu jeszcze w 2013 roku wydała ona poradnik, w którym radziła, jak rozprawić się na dobre z brudnymi naczyniami i porozrzucanymi ubraniami. W efekcie w tym temacie internauci nie są wyrozumiali. Kilka miesięcy temu komentowali  brudne stopy Rozenek podczas wykonywania ćwiczeń w domu . Teraz ich uwagę przyciągnął wygląd sypialni gwiazdy. Zdaniem fanów panuje w nim niemały rozgardiasz. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) Lut 2, 2020 o 4:01 PST Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan wyznaje, że poroniła bliźniaczą ciążę Jezu ale bałagan - skomentowała internautka. Rzeczywiście na zdjęciu możemy zobaczyć dziesiątki książek, które zamiast stać na półkach, leżą tuż naprzeciw łóżka. W głębi pokoju widać zaś leżące na podłodze ubrania. Internautów zdziwił także fakt, że Małgosia pozwala leżeć swoim trzem psom na pościeli. To jest chore żeby psy leżały ze mną w łóżk . Pies ma swoje legowisko - napisała fanka. Rozenek-Majdan szybko odpowiedziała na nieprzychylne komentarze - na stwierdzenie o nieporządku odpowiedziała krótko "gdzie?", w sprawie psów wyraziła się równie jasno: Ale to jest ich łóżko - napisała Małgorzata Rozenek. Zgadzacie się z komentującymi, że u...

Przeczytaj
Styl życia Olga Frycz pokazała brzuch po ciąży. Fanka: 'Też mam taki poharatany rozstępami'
Jak wygląda brzuch Olgi Frycz po ciąży? Aktorka pochwaliła się zdjęciem na Instagramie, a fanki ją za to pokochały!
Milena Majak
luty 21, 2019

Dystans do siebie wśród gwiazd jest naprawdę rzadko spotykany. Po tym zdjęciu możemy jednak wnioskować, że Olga Frycz ma go aż w nadmiarze. Tym razem zdobyła sympatię fanów , bo pokazała, że brzuch kobiety, która niedawno urodziła dziecko, nie zawsze wygląda perfekcyjnie nawet w sytuacji, gdy od porodu minęło już kilka miesięcy. Brzuch Olgi Frycz po porodzie W październiku ubiegłego roku Olga Frycz  urodziła córeczkę . Od tamtej pory mała jest główną bohaterką zdjęć na jej Instagramie. Nawet po tym jak internauci skrytykowali ją za trzymanie agresywnej rasy psa w domu przy małym dziecku , aktorka nie wycofała się z publikowania zdjęć córeczki. Tym razem jednak zamiast fali hejtu, w komentarzch pojawiły się słowa uznania oraz wsparcia od innych kobiet . Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz) Lut 19, 2019 o 2:15 PST Bycie Instamamą nie obliguje żadnej kobiety do wyglądania perfekcyjnie, a mimo to wiele kobiet tworzy iluzoryczny obraz matki , która zawsze powinna wyglądać idealnie. Na szczęście Olga Frycz próbuje odczarować ten internetowy wymysł. Jak widać na zdjęciu, aktorka leży na podłodze odsłaniając jednocześnie brzuch . Widzimy na nim nadmiar skóry, bo w końcu od porodu minęło zaledwie pięć miesięcy. W dodatku światło pada w taki sposób, że wydaje się, że widzimy także  rozstępy , których Olga Frycz w rzeczywistości po prostu nie ma. Fanki jednak pokochały ją za to, że dzieli się na Instagramie ciałem po ciąży . - Też mam taki poharatany rozstępami.  - Też mam taki płaski brzuch... heh jak leżę. Nareszcie konto wolne od zalania plastikiem i kwasem. Za to Cię będę szanować. A napiszę o brzuchu - pięknie Ci za niego dziękuję. Potrzeba takich więcej. - Brzunio wygrywa. Gratuluję dystansu do siebie...

Przeczytaj
To, co Małgorzata Rozenek-Majdan zrobiła z psem obrzydziło fanów. Przesadziła?
Styl życia To, co Małgorzata Rozenek-Majdan zrobiła z psem obrzydziło fanów. Przesadziła?
Wystarczyło jedno zdjęcie, by na Małgorzatę Rozenek-Majdan wylała się fala hejtu. A wszystko przez niewinną zabawę z ukochanym czworonogiem.

Małgorzata Rozenek-Majdan należy do tych gwiazd, które wywołują w internautach wiele skrajnych emocji. Tym razem jednak to nie jej czułości okazywane ukochanemu mężowi, skąpa stylizacja , czy wyzywająca poza wywołały burzę na Instagramie, lecz niewinna zabawa z ukochanym pieskiem George’em, który niedawno dołączył do rodziny gwiazdy TVN. Fani krytykują Rozenek-Majdan za zabawę z psem Nie od dziś wiadomo, że Małgorzata Rozenek-Majdan jest wielką miłośniczką psów, a swoich pupilów traktuje jak prawowitych członków rodziny. Nic więc dziwnego, że na instagramowym koncie celebrytki często pojawiają się zdjęcia i filmiki, w których główną rolę odgrywają ukochane psiaki. Jednak to właśnie ostatnie zdjęcie z czworonogiem sprawiło, że Instagram gwiazdy TVN zalała fala hejtu. Przeczytaj także:  Małgorzata Rozenek znowu eksperymentuje z fryzurą. Tym razem jednak zaliczyła wpadkę Na najnowszej fotce widać, jak Małgosia  całuje w pyszczek jednego ze swoich pupilów. Nie trzeba było długo czekać, by pod postem pojawiło się wiele negatywnych komentarzy oburzonych fanów. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) Maj 4, 2019 o 10:47 PDT Jak ty się potem całujesz z mężem? To jest ohydne, brak mi słów – pisze jeden z użytkowników Instagrama. Rzygać mi się chce. Całować psa? A co na to twój Radosław? – dodaje inny. Także wywołany w komentarzach Radosław Majdan postanowił zabrać głos w całej dyskusji i nie przebierając w słowach bronił swoją ukochaną. Ja też całuje nasze psy, więc rzygaj do woli – napisał rozemocjonowany Majdan. Wielu internautów również  stanęło w obronie Małgosi , podkreślając, że w podobny sposób wyraża miłość do swoich zwierzaków. Słodziaki... Ja też...

Przeczytaj