klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Kate Ryan wyszła za mąż! Tak często poprawiała urodę, że trudno ją poznać
Styl życia

Kate Ryan wyszła za mąż! Niestety wielokrotnie poprawiała urodę i teraz z trudem ją rozpoznajemy...

Kiedyś piosenki Kate Ryan były na ustach niemal całej Europy. Wokalistka przestała jednak zadziwiać wokalem, a zaczęła zaskakiwać zmieniającymi się rysami twarzy.
Milena Majak
styczeń 31, 2020

Pomarańczowa opalenizna, tlenione włosy obcięte na boba i kolczyk w języku - to znaki ropoznawcze Kate Ryan. Ta belgijska wokalistka jeszcze w latach 2008-2010 zdobywała szczytowe miejsca na listach przebojów. I mimo że nie wszystkie znamy język francuski, z radością śpiewałyśmy słynne "Ella Elle L'a", "Libertine" czy "La promesse". Niektórzy ustawiali sobie nawet te piosenki jako dzwonek w telefonie.

Niestety czas nie obszedł się z Kate Ryan łaskawie. Jeszcze kilka operacji temu gwiazda przypominała siebie z początków kariery. Mijające lata sprawiły jednak, że zaczęła poprawiać urodę. Niestety padła ofiarą medycyny estetycznej, bo zabiegi, które postanowiła sobie zrobić, bardzo ją zmieniły.

Wakacyjne metamorfozy gwiazd. One zaszalały z fryzurą!

Jak zmieniła się Kate Ryan?

O Kate Ryan przez bardzo długi czas nikt nie mówił. Dawno zapomniana wokalistka wydała pod koniec 2019 roku utwór "Wild Eyes", który na nowo ją rozsławił. Teraz wszyscy zachwycają się jej ślubem i analizują, jak bardzo się zmieniła.

Dzięki uwielbieniu do zabiegów medycyny estetycznej, dorobiła się niemal wyprasowanego czoła oraz nienaturalnie wyciągniętych do zewnątrz kącików oczu. Jej mimika twarzy jest bardzo ograniczona, a przez to na każdym zdjęciu wygląda tak samo.

Mimo tak licznych ingerencji w twarz, Kate Ryan nadal ma mocno wyskubane brwi. Nadal nosi również krótko obcięte jasne włosy. Pozbyła się na szczęście pomarańczowej opalenizny i wyjęła kolczyk z języka. Zobaczcie w naszej galerii jej metamorfozę.

Kate Ryan wyszła za mąż

O ceremonii poinformowała sama panna młoda. Na Instagramie opublikowała zdjęcie w białej sukni. Napisała pod nim, że Kristof Steegmans to jej przyjaciel, ostoja i bratnia dusza od wielu lat. Para poznała się dzięki wspólnym znajomym.

Zanim zdecydowali się stanąś na ślubnym kobiercu, byli razem przez sześć lat. Nie mają wspólnych dzieci, ale wychowują 8-letnią córkę Kristofa. Mimo że Kate przesuwała w czasie urodzenie dziecka, w końcu przyznała, że chciałaby jednak zostać mamą. 

Teraz mam 39 lat, więc nadal jest to możliwe. Myślę, że nie ma nic złego w tym, że nie masz dzieci, ale nadal ludzie postrzegają cię jako kogoś dziwnego, jeśli nie masz potomka w takim wieku. To mnie stresuje, mój zegar biologiczny nie daje mi spać. Z drugiej strony pytam sama siebie, czy rodzenie dzieci jest dobrym pomysłem, zwłaszcza w obliczu globalnego zagrożenia i naszego wpływu na środowisko. Czy bycie matką nie jest wyborem egoistycznym? Ale może jestem zbyt pesymistyczna… - powiedziała Kate Ryan.

Jak oceniacie zmianę Kate Ryan?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kate Ryan (@realkateryan)

Zdjęcie główne: Ons.pl

1 z 7

Kate Ryan w 2008 roku

Kate Ryan w 2008 roku

(fot. East News)

2 z 7

Kate Ryan w 2013 roku

Kate Ryan w 2013 roku

(fot. Adam STASKIEWICZ/East News)

3 z 7

Kate Ryan obecnie

Kate Ryan obecnie

(fot. East News)

4 z 7

Kate Ryan obecnie

Kate Ryan obecnie
Instagram.com/realkateryan https://www.instagram.com/p/B7QqsdID-KX/
5 z 7

2

2
Instagram.com/realkateryan https://www.instagram.com/p/B3eFi8JDloE/
6 z 7

3

3
Instagram.com/realkateryan https://www.instagram.com/p/BzAWAJvjGMg/
7 z 7

4

4
Instagram.com/realkateryan https://www.instagram.com/p/BwbYZxnjD0H/
Komentarze