klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź

18+

Strona zawiera treści tylko dla osób dorosłych

Jak zrobić mu dobrze?/fot. iStock.com
Styl życia

Każdy facet marzy o tym w łóżku... 5 sposobów na to, jak zostać mistrzynią seksu oralnego!

Poznaj sprawdzone recepty na to, jak ustami doprowadzić go do szaleństwa – i samej mieć z tego sporo frajdy. Zebraliśmy porady, które sprawią, że zrobisz na nim piorunujące wrażenie. Nie tylko w walentynki!
Anna Konieczyńska
luty 02, 2017

Wszyscy faceci uwielbiają oralne pieszczoty – to powszechnie znana prawda. Nie tylko jako grę wstępną do czegoś poważniejszego, ale także jako cel sam w sobie.

Jednak nie warto tego robić mechanicznie ani popadać w rutynę, która na dłuższą metę blokuje przeżywanie przyjemności i działa destrukcyjnie na każdą relację.

Każde działanie będzie lepsze, jeśli się do niego odpowiednio przygotujesz.

Przeczytaj co zrobić, żeby doprawić ten akt odrobiną fantazji.

Twój facet z pewnością doceni twój pęd do wiedzy, więc czeka was niezapomniana randka!

Zobacz także: Jak odmowić seksu, żey on się nie obraził i... nie zdradził

1 z 5

Weź sprawy w swoje… ręce!

Weź sprawy w swoje… ręce!

Bardzo ważne jest wszystko to, co robisz dookoła. Używaj obu dłoni, błądź nimi po jego ciele, robiąc przystanki w strategicznych miejscach – zarówno w pobliżu miejsca akcji, jak i dalej. Stopniuj intensywność oraz rodzaj dotyku, bądź delikatna, ale stanowcza. Spojrzyj mu co jakiś czas zalotnie w oczy – mężczyźni są wzrokowcami, a taka odgrywana uległość odpowiednio dopieści ich ego. Możesz się też rozkosznie wyprężyć, dając mu do zrozumienia, że przez jakiś czas on jest wyłącznym panem i władcą. Każdy akt seksualny rozgrywa się przecież przede wszystkim w sferze fantazji!

2 z 5

Ułóż się wygodnie

Ułóż się wygodnie

Być może brzmi to zaskakująco, ale twoja pozycja ma tu duże znaczenie. Jeżeli będzie ci niewygodnie, to nie będziesz mogła skoncentrować się na dawaniu mu przyjemności. To może trochę potrwać, a skupianie się na ścierpniętej nodze, bolącym kręgosłupie czy nadwyrężonej szyi spowoduje, że ani ty, ani on nie będziecie zadowoleni. Jeżeli on stoi, a ty klęczysz – to podłóż sobie pod kolana poduszkę, żebyś miała miękko. Możesz mu zasugerować, żeby położył się na łóżku – wtedy może kucnąć, usiąść albo się położyć, jak wolisz. On całkowicie odda się w twoje władanie, a ty będziesz mogła wszystko kontrolować.

3 z 5

Najważniejszy jest mózg!

Najważniejszy jest mózg!

Tym sposobem dochodzimy do sedna sprawy – seksualność zaczyna się w mózgu, to on jest najistotniejszym organem, nawet w czasie fellatio. Dlatego właśnie powinnaś wykazywać się entuzjazmem – nawet jeśli z początku miałby być odrobinę udawany, dla niego to naprawdę ważne. Jeśli będziesz się zmysłowo poruszać, wydawać dźwięki świadczące o podnieceniu, a nawet świntuszyć, to oboje na tym skorzystacie. On będzie miał przekonanie, że z ochotą angażujesz się w wasze życie seksualne. Ty za to poczujesz się jak na scenie teatralnej, aż w końcu rola cię porwie i uniesie hen, daleko, aż sama się zdziwisz!

4 z 5

Usta to przede wszystkim… jedzenie!

Usta to przede wszystkim… jedzenie!

Jedzenie od zawsze uważane jest za czynność na poły erotyczną – zwłaszcza, jeśli przeniesiecie je do łóżka. Świetnym sposobem na urozmaicenie oralnych igraszek jest połączenie ich z produktami spożywczymi. Może to być na przykład miód, bita śmietana lub czekolada – użyj tego, co lubisz najbardziej, przyjemność będzie podwójna, a on z pewnością doceni dodatkowe doznania. Jeśli macie humor na eksperymenty, spróbujcie z ciepłem i zimnem – w przerwach wypijaj na przemian łyk gorącej herbaty i łyk lodowatej wody. Takie skoki temperatury mogą zdziałać cuda! Poszukując różnorodnych wrażeń, sprawdźcie również szampana, miętę lub lody.

5 z 5

Zaskocz go!

Zaskocz go!

Wbrew pozorom, faceci uwielbiają być zaskakiwani – zwłaszcza w łóżku! Z pewnością docenią zatem nie tylko entuzjazm i zaangażowanie, ale także inicjatywę. Jeśli to z twoich ust wyjdzie niespodziewana propozycja pieszczot oralnych, to bądź pewna, że usposobi go to bardzo pozytywnie na resztę dnia. Jeśli oboje lubicie dreszczyk emocji, to spróbujcie tego w jakimś niecodziennym i publicznym miejscu, na przykład w samochodzie na parkingu, w przebieralni w sklepie czy na ustronnej leśnej polanie. Mile widziane przez mężczyzn są także przebrania (na pewno znasz jego głęboko skrywane fantazje erotyczne!) czy wręcz odgrywania scenek, z łatwym do przewidzenia finałem. Ogranicza cię tylko twoja wyobraźnia!

Komentarze