klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
janusz dzięcioł i martyna wojciechowska
Styl życia

Kiedyś był gwiazdą 'Big Brothera'. A jak obecnie wygląda Janusz Dzięcioł?

Janusz Dzięcioł to była gwiazda polskiego "Big Brothera". W dodatku wygrał pierwszą edycję. Jak zmienił się po udziale w reality-show?
Milena Majak
luty 06, 2019

To już pewne, że program "Big Brother" ponownie pojawi się na antenie TVN. Z tej okazji w studiu "Dzień Dobry TVN" pojawiły się osoby, którym to reality-show przyniosło niemałą, aczkolwiek chwilową sławę: Piotr Gulczyński, Manuela Michalak oraz Janusz Dzięcioł. Właśnie ten ostatni były uczestnik wzbudził największe zainteresowanie. Nikt nie widział go na eventach branżowych czy innych publicznych wydarzeniach od 18 lat!

Wakacyjne metamorfozy gwiazd. One zaszalały z fryzurą!

Jak wygląda obecnie Janusz Dzięcioł?

Nie da się ukryć, że zawsze najbardziej pamiętamy pierwsze edycje programów rozrywkowych. Polska edycja "Big Brothera" wystartowała w 2001 roku i trzeba przyznać, że podglądanie życia mieszkańców domu Wielkiego Brata okazało się dla wielu niezłą rozrywką. Jedną z osób, która zapadła ludziom w pamięć był Janusz Dzięcioł - strażnik miejski ze Świecia, który był najstarszym i jednocześnie najspokojniejszym uczestnikiem show. Nie da się ukryć, że "rywale" darzyli go nie tylko sympatią, ale również szacunkiem. Skradł też serca widzów.

Nic zatem dziwnego, że udało mu się dobrnąć do finału i wygrać. Udział w "Big Brotherze" przypłacił jednak zdrowiem... W "Newsweeku" wyznał, że krótko po programie miał wylew. Ciągły stres, niesnaski w domu Wielkiego Brata między innymi uczestnikami miały ogromny wpływ na niego. Długo też nie mógł pozbyć się wrażenia, że ciągle ktoś go obserwuje. Życie w zamknięciu dało mu się we znaki.

Po programie przyszła sława - Janusz próbował wykorzystać swoje pięć minut, więc spróbował sił w polityce. W 2005 roku startował do Senatu z ramienia PO, a dwa lata później dostał się na dwa lata do parlamentu. Dziś ma 68 lat i za bardzo się nie wychyla. Myślicie, że bardzo się zmienił? :) 

W naszej galerii możecie zobaczyć stare zdjęcia z "Big Brothera". Pamiętacie cokolwiek z pierwszej edycji tego realit-show? :) Przypominamy, że w sumie mogliśmy oglądać 3 edycje tego reality show. 

Zdjęcie główne: EastNews

1 z 3

Janusz Dzięcioł w 2019 roku

Janusz Dzięcioł w 2019 roku

(fot. TRICOLORS/East News)

2 z 3

Janusz Dzięcioł w 2001 roku

Janusz Dzięcioł w 2001 roku

(fot. Reporter Poland/East News)

3 z 3

Janusz Dzięcioł w 2002 roku

Janusz Dzięcioł w 2002 roku

(fot. Wojtek Stein/East News)

Komentarze