Wejdź
Przezwisko księcia George'a. Jak wołają na niego koledzy w szkole?
Styl życia

Koledzy księcia George'a wymyślili mu przezwisko. Jest bardzo zabawne!

Książę George to mały urwis i wbrew powszechnej opinii doskonale dogaduje się z rówieśnikami. Nic dziwnego, że wybrali dla nie niego właśnie takie przezwisko :).
Milena Majak
kwiecień 20, 2019

Czyżby zakaz, zgodnie z którym książę George nie mógł mieć przyjaciół, był tylko plotką? Okazuje się, że w szkole, do której uczęszcza, ma ich naprawdę wielu. Z sympatii do przyszłego następcy tronu, rówieśnicy wymyślili dla niego całkiem zabawne przezwisko. Na szczęście to nic obraźliwego.

Kryjący krem CC, wodoodporny eyeliner, spray na porost włosów - oto hity wakacji!

Przezwisko księcia George'a

Prywatna szkoła Thomas'a Batterse'a w Londynie, do której uczęszcza książę George, to jedna z najbardziej prestiżowych placówek tego typu na całym świecie. Poziom nauczania jest tutaj naprawdę wysoki. I mimo że belfrowie od najmłodszych lat wpajają dzieciom zasady etykiety, niektóre z nich nadal uwielbiają płatać figle. Trudno się temu zresztą dziwić, w końcu mają tylko po kilka lat. Wśród nich jest oczywiście przyszły następca tronu.

Wiele osób uważa księcia George'a za urwisa. Nic dziwnego, skoro na swoją mamę mówi "pierdoła" i w dodatku żartuje sobie z obcych kobiet. Nie bez powodu doczekał nieco zabawnego, ale za to bardzo pasującego do niego przezwiska.

George jest bardzo szczęśliwy w szkole, a jego pseudonim to P.G. (od Prince George). Jest bardzo popularny i ma wielu przyjaciół. Nie ma za wiele zamieszania w związku z tym, kim jest - zdradza rodzic jednego z uczniów w rozmowie z Vanity Fair.

Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek. Okazuje się, że owy rodzic miał też coś więcej do powiedzenia na temat samych rodziców księcia George'a.

Mimo że Kate i William mają wiele królewskich obowiązków do spełnienia i udzielają się charytatywnie, zawsze znajdą czas bardziej przyziemne sprawy. Często i chętnie angażują się w kwestie związane ze szkołą. Są też bardzo przyjaźni - nawiązują relacje z innymi rodzicami.

Są zawsze bardzo przyjaźni. Szczególnie William uwielbia rozmawiać z innymi rodzicami i spotyka się z niektórymi mamami, gdy jest na siłowni Harbour Club. Jest bardzo gadatliwy i sympatyczny.

Myślicie, że posyłanie dziecka do szkoły z tak wymagającym programem nauczania to błąd? Rodzice księcia George'a od najmłodszych lat dbają o jego edukację, ale równoważą to z zainteresowaniami swojego syna. Uczęszcza na zajęcia dodatkowe, które sam wybrał. Wiedziałyście, że przyszły następca tronu interesuje się sztuką, a nawet chodzi na… lekcje baletu? :)

Zdjęcie główne: Ons.pl

Komentarze
Styl życia Książę George obraża Kate Middleton? Pięciolatek żartobliwie zakpił z matki...
Miało wyjść zabawnie i... wyszło! Książę George w dosadnych słowach skomentował sportowe poczynania swojej mamy na boisku.
Milena Majak
marzec 04, 2019

Kate Middleton może i jest świetną matką, jednak jeśli chodzi o grę w piłkę nożną, wydaje się, że ona i książę George mają zupełnie inne zdanie na temat jej zacięcia sportowego. Niedawno 37-letnia księżna Cambridge ujawniła, że jej syn nie jest pod wrażeniem jej piłkarskich umiejętności . To, co powiedział do niej pięciolatek z jednej strony jest zabawne, a z drugiej - może jednak oburzyć wielu rodziców . Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal) Lut 27, 2019 o 7:57 PST Książę George obraża Kate Middleton? Książę William dał niedawno popis piłkarskich umiejętności podczas wizyty na  stadionie Windsor Park w Belfaście . Do gry z kilkulatkami dołączyła również Kate Middleton, która przyznała, że jest kiepska, jeśli chodzi o ten sport i chętnie korzysta z porad syna w tej kwestii. Piłkarska porada księcia George'a rozbawiła brytyjskie media . Krytyczne oko jej syna oraz rozbrajająca szczerość pięciolatka dosadnie oceniły to, jak wypadła na murawie na tle dzieci .  Mamusiu, grasz jak pierdoła - ocenił książę George. To nie pierwszy raz, kiedy ten rezolutny pięciolatek mówi coś, o czym przez długie tygodnie dyskutują brytyjskie tabloidy. Niedawno zażartował sobie z obcej kobiety - niektórzy twierdzą, że ją wręcz okłamał. I mimo że jego zachowanie prawdopodobnie szokuje wielu rodziców , jesteśmy pewne, że nie nazwał matki "pierdołą", aby sprawić jej przykrość. Możemy sobie tylko wyobrazić, jak w ustach tego małego urwisa brzmi takie słowo. ;) Skąd u Charlotte i Geroge'u miłość do piłki nożnej? Mało kto o tym wie, ale książę William  pełni funkcję prezesa angielskiego  Związku Piłki Nożnej . W związku z tym chętnie bierze udział w sportowych wydarzeniach. Dzieci następcy tronu...

Przeczytaj

Nasze akcje