Nigdy nie ma dość czasu na relaks w gronie rodziny lub przyjaciół. Gotowanie, sprzątanie, pranie i prasowanie, nie wspominając już o pracy zawodowej... Jeśli chcemy to wszystko ogarnąć, musimy po mistrzowsku opanować wykonywanie niezliczonych zadań jednocześnie. Jeżeli nie zadamy sobie trudu przebrnięcia przez stosy prania i wstępnego posortowania tkanin, prasowanie będzie oznaczało trwonienie czasu na oczekiwanie, by żelazko rozgrzało się lub ostygło do pożądanej temperatury. Musimy też bez przerwy przekładać poszwy lub koszule na desce do prasowania albo napełniać żelazko wodą lub usuwać kamień. Te drobne czynności pochłaniają nasz cenny wolny czas.

Reklama

Firma Philips zrewolucjonizowała prasowanie, wprowadzając na rynek linię żelazek z generatorem pary oraz żelazek z funkcją pary pod ciśnieniem wyposażonych w przełomową technologię OptimalTemp, która utrzymuje idealną temperaturę żelazka odpowiednią do prasowania wszystkich rodzajów tkanin.To pozwala gładko uporać się z prasowaniem bez zaprzątania sobie głowy tym, czy wybrana temperatura będzie odpowiednia dla danej części garderoby. Już nigdy więcej nie będziesz się martwić o to, że ulubione ubrania zostaną przypalone! Możesz w mgnieniu oka wyprasować całe pranie, bez problemu przechodząc od bawełny przez kaszmir aż do jedwabiu.Jednocześnie żelazka z generatorem pary Philips PerfectCare to super efektywne prasowanie, dzięki bardzo silnej mocy pary – wystarczy jedno pociągnięcie, by osiągnąć doskonałe rezultaty. Prasowanie nigdy nie było łatwiejsze!

Philips PerfectCare to linia najwyższej klasy urządzeń do pielęgnacji odzieży zaprojektowanych z myślą o tym, by ułatwić, przyspieszyć i uprzyjemnić prasowanie. W skład linii wchodzą żelazka z generatorem pary PerfectCare Pure, PerfectCare Aqua, PerfectCare Expert i PerfectCare Silence oraz żelazko parowe PerfectCare Azur. Model PerfectCare Silence to najcichsze na świecie, a przy tym niezwykle wydajne żelazko z generatorem pary. Użytkownikom często przeszkadza hałas, jaki podczas prasowania wytwarza wydostająca się z generatora sprężona para. Wiele osób prasuje ubrania, oglądając równocześnie telewizję, dlatego firma Philips stworzyła żelazko z generatorem pary PerfectCare Silence, pragnąc jak najbardziej uprzyjemnić użytkownikom prasowanie.

Dla tego żelazka są gotowi się rozebrać. Sprawdź dlaczego!

Philips PerfectCare - making of

MAKING OF_PHILIPS from Klawiter Media on Vimeo.

UWAGA KONKURS!

Konkurs polegał na odpowiedzi na pytanie ile osób rozebraliśmy w powyższym filmiku pt. „Dla tego żelazka są gotowi się rozebrać.” Oto lista laureatek:

  • Emilia F. - Pruszków
  • Dorota Dz. - Sokółka
  • Stefania S. - Piastów
Reklama

Materiał sponsorowany

Reklama
Reklama
Reklama