klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Kontrowersyjne plakaty "polskiego Greya" zostaną wycofane z kin? Blanka Lipińska odpowiada
Styl życia

Kontrowersyjne plakaty "polskiego Greya" zostaną wycofane z kin? Blanka Lipińska odpowiada

„365 dni” Blanki Lipińskiej to bez wątpienia jedna z najbardziej oczekiwanych i budząca największe emocje polska produkcja 2020 roku. I choć jeszcze nie weszła na wielkie ekrany, już ma wielu zwolenników, jak i przeciwników. Czy autorka ugnie się pod protestami i usunie z kin odważne plakaty swojego filmu? Naprawdę są aż tak gorszące?

Blanka Lipińska idzie jak burza. Bezprecedensowa i kontrowersyjna gwiazda, która sławę zawdzięcza niewiarygodnemu sukcesowi swoich przeładowanych erotyzmem książek „365 dni”, znów jest na językach wszystkich. I wcale nie chodzi o domniemany romans z Michelem Marronem – odtwórcą głównej roli męskiej w ekranizacji pierwszej części bestsellerowej sagi pisarki, ani też o kolejne smaczki z produkcji filmu, lecz… o plakat promujący dzieło. Brzmi zabawnie, prawda? Jednak odważne zdjęcie, zwiastujące jeszcze bardziej odważne sceny w „365 dniach”, okazały się zbyt gorszące dla wielu Polaków, którzy postulują o ich usunięcie z korytarzy i kinowych sal. Czy pisarka ugnie się pod ich postulatami, a w multipleksach pojawią się nowe, bardziej enigmatyczne banery zapowiadające „polskiego Greya”?

One powiększyły biust! Doda, Rozenek, Siwiec, Lipińska... Wiecie, kto jeszcze?

Kontrowersje wokół „365 dni” Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska od dłuższego czasu z rozmysłem dawkuje fanom strzępki informacji na temat swojej najnowszej produkcji. Pisarka nie tylko długo ukrywała przed fanami obsadę „365 dni”, pokazując to plecy aktorki grającej główną rolę kobiecą, to też fragment twarzy i odkryty tors przystojnego aktora mającego odegrać główną rolę męską. Jednak im bliżej premiery filmu, tym Lipińska odkrywa przed fanami coraz więcej.

Najpierw pisarka przedstawiła światu obsadę filmu z Anną Marią Sieklucką i Michelem Marronem w rolach głównych. Później zdradziła, że okrzyknięta „polskim Greyem” produkcja nie pojawi się w kinach w planowanym terminie, na w Walentynki 14. lutego 2020 roku, lecz tydzień wcześniej – 7. Lutego 2020 roku.

                                                                        

Zdjęcie: ONS

Blanka Lipińska usunie z kin kontrowersyjne plakaty „365 dni”?

Następnie  przyszedł czas na plakat. Oczywiście wszyscy spodziewali się prawdziwej petardy i… nikt się nie zawiódł. Baner w stu procentach odzwierciedla namiętność, pasję i zapowiada pikantne sceny, jakie już niebawem zobaczymy na wielkim ekranie. I choć wielu fanów Lipińskiej nie może powstrzymać nad nim zachwytu, to pojawiło się również grono hejterów żądających usunięcia gorszących plakatów z sal i kinowych korytarzy.

Ja wiedziałam, że ten kraj nie jest gotów na film „365 dni”, tak jak nie był gotów na książkę, natomiast nie sądziłam, że aż tak bardzo. Wyobraźcie sobie, że  musimy ocenzurować plakat, gdyż widzowie w kinach zgłosili zażalenie odnośnie plakatu, że deprawuje dzieci – mówi na swoim Insta Stories Blanka Lipińska. Plakat deprawuje dzieci oraz obraża ich uczucia – dodała

Pisarka podkreśliła również, że wyraża ogromny żal do polskiego społeczeństwa, które zakazuje jej wyrażania się artystycznie i promowania swojego w taki sposób, w jaki ona jako artystka, uznała za stosowne.

Nie sądziłam, że żyjąc w państwie w XXI wieku w Europie, gdzie mamy tak otwarte umysły, będziemy musieli cenzurować plakat, bo ludzie się burzą widząc plakat – mówi dalej Lipińska. Powiem wam coś więcej, to jak zobaczycie film, to już będą protesty i pikiety – dodała.

Zdjęcie: Screen Insta Stories @blanka_lipinska

Pisarka dodała również, że dostaje od swoich fanów wiele słów wsparcia, co niezwykle ją pociesza i sprawia, że ma ochotę walczyć o swój film i własną wizję zapowiedzi ekranizacji „365 dni”

Dostaję od was setki wiadomości, po prostu kilkadziesiąt na minutę. Jesteście tak samo wkurzeni jak ja. Ja jestem bardziej wkurzona bardziej, uwiercie mi. – mówi Lipińska. Obiecuję wam, że ja nie dam rady tak tego zostawić, bo jakbym dała radę tak to zostawić, to nie byłoby tego filmu, drugiej i trzeciej książki też – dodaje.

Zdjęcie: Screen Insta Stories @blanka_lipinska

Jak na razie Lipińska nie odpowiedziała, czy ustosunkuje się do żądań klientów kin i ocenzuruje swój plakat. A co wy o nim sądzicie. Naprawdę jest aż tak gorszący?

Zdjęcie: ONS

Już jest oficjalny zwiastun „polskiego Greya”
Newsy Już jest oficjalny zwiastun filmu „365 dni" Blanki Lipińskiej. Fani: "zapowiada się lepszy niż Grey"
To już pewne, „365 dni” będzie naprawdę ostrym filmem. Tylko popatrzcie na ten zwiastun. Aż mamy ciarki.

Blanka Lipińska wreszcie to zrobiła! Po licznych problemach z kontrowersyjnym plakatem „365 dni” , pisarka opublikowała oficjalny zwiastun jednej z najbardziej oczekiwanych kinowych premier 2020 roku. Będzie się działo! Kontrowersje wokół „365 dni” Blanki Lipińskiej Nie da się ukryć, że ekranizacja pierwszej części kipiącej erotyzmem sagi „365 dni” Blanki Lipińskiej , choć jeszcze nie trafiła na ekrany kin, już budzi wiele skrajnych emocji. Do tej pory celebrytka z wielką ostrożnością dawkowała fanom kolejne smaczki dotyczące produkcji pokazując to plecy aktorki grającej główną rolę kobiecą, to znów  fragment twarzy i odkryty tors przystojnego aktora  mającego odegrać główną rolę męską. Jednak im bliżej premiery filmu, tym Lipińska zdradza coraz więcej. Poznaliśmy już pełną obsadę filmu z Anną Marią Sieklucką  i  Michelem Marronem  w rolach głównych. Zobaczyliśmy też kilka pikantnych kadrów z filmu oraz poznaliśmy sceny, które przysporzyły aktorom najwięcej problemów. W końcu naszym oczom ukazał się również odważny plakat „365 dni”, który ze względu na liczne kontrowersje i niechęć licznych klientów kin miał zostać ocenzurowany przez Blankę Lipińską. Teraz przyszedł czas na oficjalny zwiastun filmu! Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska) Gru 31, 2019 o 12:48 PST Oficjalny zwiastun „365 dni” Mroczna stylistyka, budząca grozę muzyka i nocna sceneria. Właśnie tak zaczyna się zwiastun jednej z najbardziej oczekiwanych premier 2020 roku. Dalej robi się jeszcze ciekawiej. Widzimy scenę z pierwszego spotkania głównych bohaterów, która bardzo szybko przeradza się w namiętne sceny zbliżenia. Jest tu dużo seksu, dużo pasji i jeszcze więcej lśniących od potu nagich ciał...

Przeczytaj
Która scena była najtrudniejsza dla aktorki grającej główną rolę w „polskim Grey’u”
Styl życia Która scena była najtrudniejsza dla aktorki grającej główną rolę w „polskim Grey’u”?
Premiera ekranizacji bestselleru Blanki Lipińskiej „365 dni” zbliża się wielkimi krokami, a my poznajemy coraz więcej szczegółów z produkcji. Które sceny były najtrudniejsze dla odtwórczyni głównej roli. Czy żałuje, że zgodziła się na udział w „polskim Grey’u”?

Już niedługo, bo 7. lutego 2020 roku, na ekrany kin trafi najnowsze dzieło Blanki Lipińskiej, będące ekranizacją pierwszej części jej erotycznej sagi „365 dni”, która od razu stała się bestsellerem. Do tej pory pisarka skrzętnie ukrywała informacje dotyczące produkcji, jednak od 4. grudnia Lipińska powoli zaczęła odkrywać karty. Najpierw pisarka przedstawiła mediom obsadę „365 dni” z Anną Marią Sieklucką  i   Michele Morrone   w rolach głównych. Później ujawniła kilka pikantnych scen , jakie znajdziemy w produkcji. Teraz na jaw wychodzą kolejne smaczki.  Okazuje się, że w „polskim Grey’u” tuż obok znanych i lubianych aktorów, jak Natasza Urbańska , Magdalena Lamparska czy Natalia Janoszek , miała wystąpić Klaudia El Dursi , jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek 8. edycji „Top Model” . Niestety dziewczyna z powodu zbyt odważnych scen  odrzuciła propozycję zagrania w „365 dniach” . Zdjęcie: materiały prasowe Czy sceny w „365 dniach” były aż tak kontrowersyjne? Które z nich były najtrudniejsze dla Anny Marii Siekluckiej, odtwórczyni głównej roli? Najtrudniejsza scena w „365 dniach” Blanki Lipińskiej  „365 dni” Blanki Lipińskiej to ociekająca erotyzmem opowieść łącząca w sobie dreszcz podniecenia, pożądany przez fanów „Greya” autorstwa E. L. James , oraz niebezpieczny świat sycylijskiej mafii rodem z „Ojca Chrzestnego”. I o ile strzelaniny, porwania i wymuszenia już nie robią na widzach większego wrażenia, o tyle „365 dni” to pierwszy tak przeładowany erotycznymi scenami film wykreowany przez polskich twórców. Podobnie, jak ma to miejsce w kultowym „Greyu”, również w „365 dniach”  nie zabraknie nagości, a nawet… wielu naprawdę pikantnych scen. Największym zaskoczeniem przy pracy nad tym filmem były emocje, które musiałam z siebie wydobyć – mówiła na konferencji...

Przeczytaj
Kto zagra główną rolę w polskiej wersji „50 twarzy Greya”?
Styl życia Herbuś, Wieniawa, Więdłocha… Kto zagra główną rolę w polskiej wersji „50 twarzy Greya”?
To już pewne! Wkrótce rozpoczną się prace nad ekranizacją „365 dni” Blanki Lipińskiej. Jaka aktorka zagra główną rolę?

Emocje wokół ekranizacji  książki Blanki Lipińskiej wzrastają z dnia na dzień, a fani erotyku prześcigają się w pomysłach dotyczących obsady filmu. Jak podkreśla sama Blanka Lipińska, nie mamy co liczyć na to, że w rolę przystojnego, niebezpiecznego i zabójczo przystojnego Massimo wcieli się typowany przez internautów Mikołaj Roznerski , Tomasz Ciachorowski, czy Tomasz Karolak. Jak zapewnia Lipińska, bardzo zależy jej na autentyczności, dlatego też aktorzy powinni pochodzić z kraju, z którego wywodzą się bohaterowie filmu. Zatem bossa sycylijskiej mafii z pewnością zagra aktor pochodzący z Włoch. Pisarka podkreśla, że najchętniej widziałaby w tej roli włoskiego blogera, modela i aktora  Mariano Di Vaio . A kto zagra główną rolę kobiecą i wcieli się w rolę eterycznej, pochodzącej z Polski Laury? Kto zagra główną rolę w polskiej wersji „50 twarzy Greya”? „365 dni” to przeładowana erotyzmem i nieoczekiwanymi zwrotami akcji opowieść porównywana z „50 twarzami Greya”, przenosząca nas w niebezpieczny świat sycylijskiej mafii rodem z „Ojca chrzestnego”. Zjawiskowo piękna Laura w towarzystwie swojego ukochanego oraz paczki przyjaciół opuszcza rodzimą Polskę, by przeżyć przygodę życia w słonecznej Italii. Niestety jej wymarzony urlop z dnia na dzień zamienia się w koszmar rodem z horrorów, a dziewczyna zostaje uprowadzona przez wpływowego i nieprzyzwoicie przystojnego mafioza Massimo. Z czasem oprawca odkrywa przed nią swoje drugie oblicze i daje kobiecie tytułowe 365 dni, by i ona się w nim zakochała. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska) Maj 21, 2018 o 4:18 PDT Kogo Blanka Lipińska widzi w roli damy w opałach? W rozmowie z „Faktem” pisarka przyznała, że nie bierze pod uwagę robiącej coraz większą...

Przeczytaj
Mikołaj Roznerski zagra w polskiej wersji „50 twarzy Greya”?
Styl życia Mikołaj Roznerski zagra w polskiej wersji „50 twarzy Greya”?
To już pewne! Wkrótce rozpoczną się prace nad ekranizacją „365 dni” Blanki Lipińskiej. Kto zagra główną rolę?

Historię kipiącego erotyzmem, burzliwego romansu przystojnego milionera Christiana Greya i dopiero co odkrywającej swoją seksualność , niepewnej siebie Anastasii Steele pokochały miliony fanów na całym świecie. Pobudzające wyobraźnię i przeładowane pikantnymi scenami książki, jak również ekranizacje kultowej trylogii autorstwa E. L. James nie tylko przyniosły sławę pisarce, i głównym bohaterom, ale sprawiły, że odbiory mieli ochotę na więcej. Na fali popularności „Greya” powstały cieszące się wielkim zainteresowaniem książki Blanki Lipińskiej , które od razu stały się bestsellerami. Łączą one pożądany przez fanów „Greya” erotyzm, z niebezpiecznym światkiem sycylijskiej mafii rodem z „Ojca Chrzestnego”. I choć autorka na razie dawkuje informacje na temat ekranizacji swojej powieści, to mamy  dla was dobrą wiadomość – już niedługo ruszą prace nad zdjęciami do filmu . Kto zagra w nim główną męską rolę i czy będzie to faworyt fanów książki – Mikołaj Roznerski ?                               Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska) Maj 21, 2018 o 4:18 PDT Mikołaj Roznerski zagra w „365 dniach” Blanki Lipińskiej? Fani Blanki Lipińskiej już nie mogą doczekać się ekranizacji wzbudzającej kontrowersje historii Laury Biel i przystojnego, nieokrzesanego Massimo. „365 dni” to opowieść o młodej Polce, która wraz z ukochanym i paczką przyjaciół wyjeżdża na wakacje na Sycylię. Jednak wymarzony urlop z dnia na dzień zamienia się dla główniej bohaterki w koszmar. Dziewczyna zostaje porwana przez zabójczo przystojnego bossa sycylijskiej mafii Massimo. Z czasem oprawca odkrywa przed Laurą swoje drugie oblicze uwodząc ją i dając kobiecie tytułowe 365 dni, by i ona się w nim...

Przeczytaj
  • Polecane
  • Najnowsze
  • Wybrane dla Ciebie