Maskara AA
Chcę testować
Pomadki Lip Me Up
Chcę testować
Produkty Dr Skin Clinic
Chcę testować
Serum Lirene
Laureaci
Bourjois
Laureaci
Kosmetyki Rosie
Laureaci
Kosmetyki Neutrogena
Laureaci
kosmetyki Marc Anthony
Laureaci
Kosmetyki Rimmel London
Chcę testować
Kosmetyki Eveline Cosmetics
Laureaci
Kosmetyki Vegaya
Laureaci
Produkty Inveo
Laureaci
Kosmetyki Syoss
Wyniki testu
Kosmetyki Bielenda
Laureaci
kosmetyki Lift4Skin
Laureaci
kosmetyki Pomegrace
Laureaci
Kosmetyki Neboa
Laureaci
Kosmetyki AA
Laureaci
Fluid Lirene
Laureaci
Vianek
Laureaci
Książę Harry trafił do szpitala psychiatrycznego?!
Styl życia

Książę Harry trafił do szpitala psychiatrycznego?! Co się stało?

W zagranicznej prasie pojawiły się niepokojące informacje dotyczące stanu zdrowia księcia Harry’ego. Dlaczego wnuk królowej Elżbiety II trafił do szpitala psychiatrycznego i jak się teraz czuje?

Życie od zawsze nie rozpieszczało księcia Harry’ego. Najpierw jako dziecko zmagał się z hejtem związanym z głośnym rozwodem rodziców, który był na ustach wszystkich. Później przechodził długą żałobę opłakując śmierć swojej matki – księżnej Diany. By tego było mało, medialna pośmiertna nagonka na Dianę Spencer to właśnie jemu najbardziej dała się we znaki, a tabloidy prześcigały się w plotkach na temat domniemanego romansu księżnej i podważały ojcostwo księcia Karola jako biologicznego taty Harry’ego. Wszystkie te sytuacje doprowadziły do buntu młodszego brata księcia Williama, który nie tylko był uwikłany w liczne romanse, ale uchodził za jednego z największych skandalistów brytyjskiej rodziny królewskiej.

To jednak nie wszystko. Kolejnym przejawem sprzeciwu Harry’ego względem korony było poślubienie nie tylko amerykanki, ale przede wszystkim rozwódki – Meghan Markle, za sprawą której wnuk królowej Elżbiety II postanowił zrezygnować z dworskich obowiązków i przywilejów i porzucić rodzinną Wielką Brytanię na rzecz Stanów Zjednoczonych.

Zdjęcie: ONS

Jak się jednak okazuje diametralna zmiana stylu życia, rozłąka z rodziną, przeprowadzka do Hollywood i świadome usunięcie się z życia świeczniku, bardzo odbiły się na psychice księcia Harry’ego. Co więcej, jak podaje magazyn „Globe” mąż Meghan Markle trafił do szpitala psychiatrycznego. Co się stało?

Paznokcie sweterkowe - jak je zrobić w domu? TOP 5 inspiracji z Instagrama

Książę Harry trafił na oddział szpitala psychiatrycznego?!

Nowe życie w Stanach Zjednoczonych, które książę Harry niedawno rozpoczął u boku żony Meghan i syna Archiego nie zaczęło się dla niego najlepiej. Mężczyzna nie tylko zmagał się z ustaleniem nowych zasad dotyczących kwestii finansów oraz ochrony (do tej pory płaciła za to korona), ale także utracił świetny kontakt z bratem, który dotąd był dla niego największym wsparciem. Jak donosi informator „Globe”, zmiana otoczenia i odizolowanie od rodziny i przyjaciół bardzo negatywnie odbiło się na stanie psychicznym Harry’ego.

Meghan zmusiła go do porzucenia rodziny, przyjaciół i kraju rodzinnego, by robić karierę w Hollywood. Dla niego zamieniło się to w koszmar. Czuje się zagubiony i samotny. W Stanach nie ma żadnych przyjaciół. Jedyni ludzie, których widuje, to celebryci. Meghan robi wszystko, by wrócić do aktorstwa – cytuje tajemnicze źródło z otoczenia Sussexów magazyn „Globe”.

Zobacz także: Książę Harry opowiedział o latach spędzonych na terapii

Zdjęcie: ONS

Jak donosi „Globe”, z Harrym było tak źle, że trafił do szpitala psychiatrycznego ze względu na zespół stresu pourazowego. Choć zarówno pałac, ani Meghan oraz Harry oficjalnie nie skomentowali tych doniesień, to przypomnijmy, że taka teoria pojawiła się już kilka miesięcy temu i również wtedy nie została skomentowana przez książęcą parę. Czy tym razem rodzina królewska zdementuje medialne doniesienia? Cóż, pozostaje nam cierpliwie czekać na oświadczenie.

Zdjęcie: ONS

Książę Harry pierwszy raz skomentował odejście z królewskiego dworu
Styl życia
Książę Harry pierwszy raz skomentował odejście z królewskiego dworu: „nie odchodzimy na zawsze”
Książę Harry wreszcie przerwał milczenie w sprawie „Megxitu”. Czym motywował swoją decyzję o odejściu z królewskiego dworu?

Decyzją o odejściu księżnej Meghan i księcia Harry’ego z dworu królewskiego żyje teraz cały świat. I choć do tej pory małżeństwo nie komentowało publicznie swojego postanowienia, książę Harry wreszcie przerwał milczenie. Podczas oficjalnej kolacji zorganizowanej przez kierowaną przez siebie fundację Sentebale, młodszy syn księcia Karola po raz pierwszy poruszył kwestię rezygnacji ze swoich dworskich obowiązków oraz finansowego uniezależnienia się od korony . Harry zaznaczył, że „Megxit” nie był dla niego i jego ukochanej żony łatwą decyzją. Książę Harry pierwszy raz skomentował „Megxit” W  środę, 8 stycznia, książę Harry i księżna Meghan niespodziewanie poinformowali świat o swojej decyzji o zmianie ich roli w rodzinie królewskiej. Para postanowiła  odciąć się od książęcych obowiązków  i część życia spędzić w Kanadzie, gdzie spędzili także  ostatnie święta Bożego Narodzenia . Małżonkowie przyznali również, że planują być niezależni finansowo, co oznacza, że będą musieli pójść do pracy. Teraz, niespełna dwa tygodnie po ogłoszeniu kontrowersyjnej deklaracji za pomocą Instagrama, książę Harry  po raz pierwszy postanowił skomentować „Megxit”. Chciałbym, abyście usłyszeli prawdę właśnie ode mnie - nie jako Księcia, ale jako Harry'ego, tego samego, którego obserwujecie od ponad 35 lat. Wielka Brytania to mój dom i miejsce, które kocham. To nigdy się nie zmieni - powiedział książę Sussex. Zdjęcie: ONS Harry przyznał, że wraz ze swoją ukochaną żoną, Meghan Markle , robili wszystko, by sprostać swoim książęcym obowiązkom, jednak w pewnym momencie zostali doprowadzeni do ostateczności, dlatego też podjęli decyzję o odejściu z królewskiego dworu. Robiliśmy z Meghan wszystko co w naszej mocy, aby sprostać oczekiwaniom i naszym obowiązkom wobec kraju. Po ślubie byliśmy podekscytowani tym, by...

Imię synka Meghan Markle i księcia Harry'egp to nie przypadek
Styl życia
Imię najmłodszego royal baby to nie przypadek. Już wcześniej zdradził je książę George
Jak się okazuję wpływ na wybór imienia synka Meghan Markle i księcia Harry’ego... mógł mieć książę George! Jak to możliwe?

D ziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego przyszło na świat 6 maja w godzinach porannych . Ku zaskoczeniu wszystkich, nowo upieczeni rodzice podzielili się radosną nowiną za pomocą Instagrama, nie zaś tak, jak było to w przypadku dzieci Kate Middleton i księcia Williama za pośrednictwem Twittera. Nie jest to jedyne odstępstwo od tradycji. Meghan i Harry umyślnie dawkują światu informacje na temat najmłodszego royal baby. Najpierw Harry wygłosił oficjalne przemówienie , w którym wyraził swoją radość z narodzin pierworodnego syna. Następnie książęca para pokazała twarz swojego maleństwa w Windsor Castle w Berkshire. Jednak to na wiadomość o imieniu royal baby wszyscy czekali najbardziej. I tu kolejne odstępstwo od królewskiego protokołu. Książę i księżna Sussex z ogłoszeniem imienia swojego pierworodnego synka zwlekali aż dwa dni, by oficjalnie ogłosić je za pośrednictwem Instagrama. Książę i księżna Sussex mają przyjemność ogłosić, że nazwali swoje pierworodne dziecko Archie Harrison Mountbatten-Windsor – napisano 8 maja na oficjalnym instagramowym koncie książęcej pary. Jak się okazuje, imię Archie to nieprzypadkowy wybór. Co oznacza imię dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego? Choć Archie Harrison nie brzmi tak dumnie jak George, czy Louis, okazuje się, że ma bardzo szlachetne znaczenie . Archie jest zdrobnieniem od imienia Archibald , które ma korzenie germańskie i składa się z dwóch członów: ercan (prawdziwy, autentyczny) oraz bald (śmiały, odważny). Warto jednak nadmienić, że Pałac Buckingham jednoznacznie nie sprecyzował, czy Archie to pełne imię pierworodnego syna księcia i księżnej Sussex. Zatem wybór imienia Archie to kolejna próba odejścia od tradycji i pokazanie niezależności księżnej Meghan? Jak donoszą brytyjskie media , imię Archie może być wyrazem połączenia kultury brytyjskiej i amerykańskiej, tak jak dziecko...

Kate Middleton złamała królewski protokół
Styl życia
Kate Middleton złamała królewski protokół. Takie zachowanie nie przystoi księżnej!
Takiego zachowania po księżnej Kate nikt się spodziewał! Jak widać na najnowszych zdjęciach, nie tylko Meghan Markle jest na bakier z zasadami dworskiej etykiety. Królowa Elżbieta II nie będzie zachwycona tym występkiem swojej protegowanej?

Jeszcze kilka miesięcy temu światła fleszy były skierowane głównie na Meghan Markle i księcia Harry’ego dopatrując się każdej, nawet najmniejszej wpadki. Liczne medialne nagonki, wchodzenie z butami w prywatne życie byłych Sussexów, a nawet wyśmiewanie  spoconych pach księżnej Meghan przelały szalę goryczy i małżonkowie postanowili zrezygnować z pełnienia dworskich obowiązków . Po „Megxicie” i przeprowadzce Harry’ego i Meghan do Kanady , uwaga tabloidów skupiła się nie tylko na zastępujących ich, księżniczce Eugenii i księżniczce Beatrycze , ale również na żonie księcia Williama . Do tej pory księżna Kate była przykładem idealnej księżniczki , która postępowała zgodnie z dworską etykietą . Nigdy nie gorszyła opinii publicznej nieodpowiednią długością sukienek, zawsze miała właściwy makijaż, czy zgodny z królewskim protokołem manicure . Również jej postawa zawsze była właściwa, aż do teraz. Najnowsze zdjęcia Kate Middleton są teraz na językach wszystkich. Tak nieroztropnego i niezgodnego z dworskimi zasadami zachowania nikt się po niej nie spodziewał. Kate Middleton złamała królewski protokół Kilka dni temu księżna Kate pojawiła się z wizytą na farmie w Irlandii Północnej , gdzie zachwycała się alpakami, ale również pomagała w gospodarstwie. I choć większość mediów skupiła się na cieple, jakim emanuje księżna oraz jej stroju, w którym dominowały skórzane kozaki, które Kate Middleton ma aż od 16 lat , to okazuje się, że zachowanie księżnej podczas tego spotkania było nie do końca prawidłowe. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal) Lut 12, 2020 o 7:08 PST Jak podkreśla ekspertka od mowy ciała, Judi James w rozmowie z Express.co.uk., niezwykle  niestosowny...

Meghan Markle krytykowana za sposób pokazania syna
Styl życia
Meghan Markle ledwo urodziła, a już jest w ogniu krytyki. Tym razem krytykowana jest za...
Tym razem Brytyjczycy są oburzeni sposobem, w jaki Meghan Markle przestawiła światu swojego pierworodnego syna. Co zrobiła nie tak?

Pierwszy potomek Meghan Markle i księcia Harry’ego przyszedł na świat w poniedziałek 6 maja w godzinach porannych, lecz radosna nowina została ogłoszona światu dopiero w godzinach popołudniowych za pośrednictwem oficjalnego instagramowego konta książęcej pary.  I choć przypuszczano, że Meghan Markle pójdzie w ślady księżnej Kate i podobnie jak ona  przedstawi światu swoje dziecko kilka godzin po porodzie, księżna i książę Sussex postanowili dawkować mediom informacje na temat swojego pierworodnego syna. Najpierw książę Harry wygłosił oficjalne przemówienie , na którym zdradził, że zarówno malec, jak i jego matka czują się dobrze, lecz na pierwsze wystąpienie Meghan Markle i jej nowonarodzonego dziecka  musieliśmy czekać aż dwa dni . Zwyczajowo szczęśliwi rodzice z rodziny królewskiej spotykają się z mediami przed wyjściem ze szpitala w dniu narodzin nowego royal baby, by pokazać je światu. Jak się okazuje dwudniowa zwłoka to nie jedyne odstępstwo od tradycji. Meghan Markle krytykowana za sposób pokazania syna 8 maja na pierwszym po porodzie spotkaniu z mediami,  Meghan i Harry przedstawili światu swojego synka Archiego w Windsor Castle w Berkshire. Jak się okazuje największe kontrowersje wywołał fakt, że na konferencję prasową zaproszono amerykańską stację CBS , w której program śniadaniowy prowadzi Gayle King, przyjaciółka i zaufana powierniczka księżnej Meghan. Nieprzypadkowy był również czas zwołania konferencji. Ze względu na różnicę czasową pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Europą, oficjalne przedstawienie pierworodnego syna Meghan i Harry’ego idealnie zbiegło się z godziną emisji programów śniadaniowych emitowanych za oceanem. Takie posunięcie nie umknęło uwadze byłemu rzecznikowi prasowemu królowej Elżbiety II, który zarzucił książęcej parze, że ich działanie jest przytykiem dla brytyjskich stacji telewizyjnych i całego...

Nasze akcje
Zapachy Police
PIELĘGNACJA

Wygraj nowe zapachy z linii GOODVIBES od Police To Be!

STYL ŻYCIA

Rossmann wspiera Niebieską Linię

Pielęgnacja skóry suchej
PIELĘGNACJA

Jak wykonać makijaż przy skórze suchej?

Maciej Zień Beauty
MAKIJAŻ

Kolekcja Maciej Zień Beauty jest już dostępna!

Polecane
Najnowsze
Wybrane dla Ciebie
modne buty na jesień 2021
Moda

Modne buty na jesień 2021 - TOP 6 modeli, które będą hitem sezonu [Przegląd z sieciówek]

Aneta Zygmuntowicz
modne sukienki na jesień 2021 z sieciówek
Moda

Modne sukienki na jesień 2021 od 60 złotych. 5 propozycji z sieciówek, które musicie mieć w szafie!

Aneta Zygmuntowicz
efekty stosowania retinolu
Pielęgnacja

Retinol – efekty na trądzik i zmarszczki. Kiedy się pojawią i jakie są skutki uboczne?

Aneta Zygmuntowicz
odżywki emolientowe do włosów
Fryzury

Odżywki emolientowe do włosów - jaką wybrać i jak je stosować? [ranking najlepszych]

Laura Osakowicz
AZS na szyi
Pielęgnacja

Atopowe zapalenie skóry - przyczyny, objawy i sposoby leczenia

Julia Cichocka
fryzura z długich włosów
Fryzury

Fryzury z długich włosów, które zrobisz samodzielnie w 5 minut. TOP 15 inspiracji [Zdjęcia]

Aneta Zygmuntowicz
kurtka przejściowa na jesień 2021
Moda

Kurtki przejściowe na jesień 2021. Przegląd z sieciówek od 60 zł [Sinsay, Bershka, Zara, House, H&M]

Aneta Zygmuntowicz
płaszcze w kratę
Moda

Najmodniejsze płaszcze w kratę na jesień 2021 z sieciówek [Sinsay, Stradivarius, H&M, Tatuum, Mango]

Paulina Wierzchowiecka
pełne usta
Pielęgnacja

Pełne usta - jak uzyskać, jak dbać i jak malować?

Aneta Zygmuntowicz
nakładanie henny do brwi
Pielęgnacja

Henna do brwi - jak zrobić ją w domu, ile kosztuje i którą wybrać?

Paulina Wierzchowiecka
depilacja cukrowa
Pielęgnacja

Depilacja cukrowa - jak ją wykonać w domu? Przepis na pastę cukrową do depilacji

Katarzyna Dobrzyńska
jak używać roller do twarzy
Pielęgnacja

Jak używać rollera do twarzy, aby pozbyć się opuchlizny? [Krok po kroku]

Laura Osakowicz
bakuchiol najlepsze kosmetyki z roślinnym zamiennikiem retinolu
Pielęgnacja

Bakuchiol, czyli roślinna alternatywa retinolu. Jak działa i jak stosować?

Milena Majak
Dziewczyna z naturalnym makijażem
Makijaż

Naturalny makijaż - jak go zrobić krok po kroku?

Julia Cichocka
Kobieta ze zniszczonymi w
Fryzury

Zniszczone włosy - domowe sposoby i kosmetyki na przywrócenie im blasku

Milena Majak Julia Cichocka