klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Latino z „Hotel Paradise” miał wystąpić w innym programie
Styl życia

Latino z „Hotel Paradise” miał wziąć udział w innym show. Dlaczego pojechał do rajskiego hotelu?

Łukasz „Blondino Latino” Książkiewicz zyskał sławę dzięki udziałowi w kontrowersyjnym show TVN „Hotel Paradise”. Jak się okazuje to nie jedyna produkcja o jakiej marzył. Dlaczego wybrał show dla singli?

Łukasz Książkiewicz znany jako „Blondino” lub „Latino”, pomimo ogromnej popularności w mediach społecznościowych, którą zapewniły mu jego szalone latynoskie tańce na Instagramie, prawdziwą sławę zyskał dzięki udziałowi w kontrowersyjnym show TVN dla atrakcyjnych singli.  Pomimo iż błękitnooki przystojniak nie był w „Hotel Paradise” od pierwszego odcinka, bardzo szybko zyskał sympatię widzów oraz innych uczestników, a dzięki poczuciu humoru, pozytywnemu nastawieniu i lojalności wobec swojej telewizyjnej partnerki doszedł aż do finału.

Teraz, gdy od zakończenia emisji show minęło nieco czasu, marzący o muzycznej karierze Latino, idąc w ślady swoich programowych kolegów i koleżanek, zdradza szczegóły swojej przygody z telewizją. Co ciekawe, chłopak miał wziąć udział w zupełnie innym show.

Blondino z „Hotel Paradise” szczerze o nowym show „FAME czy SHAME”: „jakbym się cofnął o kilka lat”

Latino z „Hotel Paradise” miał wystąpić w innym programie

Finalista pierwszej polskiej edycji „Hotel Paradise” w jednym z niedawnych wywiadów dla serwisu „Jastrząb Post” przyznał, że od zawsze marzył by zaistnieć w mediach. Były telewizyjny partner Martyny Kondratowicz wyznał, że rajski hotel na początku wcale nie był jego marzeniem. 23-latek marzył bowiem o „Big Brotherze”, który miał zrobić z niego celebrytę.

Żyjemy w takich czasach, że bez wybicia się w telewizji jest ciężko. Ja próbowałem działać ze swoimi filmikami na Instagramie. Okay, przyjęło się, ale tam trzeba być systematycznym – mówił Latino w rozmowie z „Jastrząb Post”. Stwierdziłem, że zgłoszę się do jakiegoś programu telewizyjnego. Na pierwszy rzut to był „Big Brother”. Prawie się dostałem, byłem w finałowej 50., ale się nie dostałem – dodał.

23-latek  jednak się nie poddał i próbował swoich sił na castingach do zupełnie innego formatu. Okazuje się, że Latino walczył o angaż w „Love Island. Wyspa miłości”, stanowiącego bezpośrednią konkurencję dla TVN-owskiego „Hotel Paradise”.

Potem miałem iść do „Love Island”, ale też się nie dostałem. […] Nie wiem, co dokładnie się wydarzyło w „Love Island”. Miałem gwarancję, ale nie wyszło – mówił dalej Latino.

Na szczęście upór i determinacja kochającego latynoskie rytmy 23-latka się opłaciły, a Latino wreszcie zaistniał w telewizji. Co więcej jego poczucie humoru, bezpośredniość, szalone tańce i lojalność doprowadziły go aż do wielkiego finału „Hotel Paradise”.

Patrząc na przykład Latino można jednoznacznie stwierdzić, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wystarczy upór, konsekwencja w działaniu oraz dążenie do zamierzonych celów.

Zdjęcie: Instagram

Komentarze
Styl życia Adam z „Hotel Paradise” jako 12-latek wystąpił w „Mam talent”. Co za głos!
Jak się okazuje, półfinalista pierwszej edycji „Hotelu Paradise”, Adam Radziszewski rozpoczął swoją telewizyjną karierę na długo przed show dla atrakcyjnych singli. Jako 12-latek zadebiutował na antenie TVN śpiewając w „Mam talent”. To trzeba zobaczyć.
Urszula Jagłowska
kwiecień 22, 2020

Adam Radziszewski to bez wątpienia jeden z najlepszych graczy pierwszej polskiej edycji „Hotel Paradise” . Umięśniony Przystojniak z Trójmiasta od początku show nie ukrywał, że jest tam po to, by dobrze się zabawić, poznać piękne kobiety, a przede wszystkim zgarnąć główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych. Niestety, choć chłopak wielokrotnie podkreślał, że kieruje się honorem i górnolotnymi „zasadami” wielokrotnie łamał je w imię uczuć, które ku zaskoczeniu innych uczestników bywały chwiejne jak chorągiew na wietrze. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Lut 6, 2020 o 1:40 PST Adam Radziszewski w „Hotel Paradise” Na początku Adam dopasował się z ciemnooką pięknością Olą , której deklarował dozgonną wierność i wspólne dojście aż do finału. Co więcej, obiecywał również, że gdyby dziewczyna została wyeliminowana z show, on odejdzie z programu razem z nią. Jak się później okazało, były to puste słowa. Wciąż podkreślający, że „dane słowo jest dla niego najważniejsze”  przystojniak, szybko zapomniał o pakcie z Olą, gdy ta została usunięta z rajskiego hotelu decyzją Sandry Mosakowskiej . Wtedy Adam szybko nawiązał więź z nową uczestniczką show, Martyną Kondratowicz . Ku zdziwieniu wszystkich, po upojnej nocy z Martyną Adam porzucił ją , łamiąc serce blond piękności. Co więcej, dzień po pamiętnym zbliżeniu związał się z Violą Nowasielską , z którą doszedł aż do półfinału „Hotel Paradise”. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Mar 26, 2020 o 1:04 PDT To jednak dopiero szczyt góry lodowej, jaką były intrygi...

Przeczytaj
grzegorz miecugow
ONS
Styl życia Nie żyje Grzegorz Miecugow. Dziennikarz miał 61 lat. Na co zmarł?
Dzisiaj zmarł dziennikarz, Grzegorz Miecugow. Przegrał walkę z nowotworem.
Agnieszka Pulikowska
sierpień 26, 2017

Grzegorz Micugow nie żyje. Dziennikarz zdobywał popularność w radiowej Trójce, TVP oraz stacji TVN, współtworzył stację TVN24. Prowadził m.in. pierwszą serię reality show "Big Brother", program "Inny punkt widzenia" oraz "Szkło kontaktowe". Wykładał również na uczelniach wyższych. Miał 61 lat i jak sam określał, "miał jeszcze sporo do zrobienia". Był żonaty i miał syna. Polecamy:   Księżna Kate trafiła do szpitala. Co się stało? Na co zmarł Grzegorz Miecugow? Dziennikarz od kilku lat zmagał się z rakiem płuc, z którym przegrał. Jak zareagował, kiedy dowiedział się o chorobie w 2011 roku?  Poczułem wyraźnie, że moje dni są policzone. Nie w tysiącach, ale w dziesiątkach, setkach. (...) Wtedy, w lipcu, dowiedziałem się, że moje rozmyślania mogą być nagle przerwane, a ja jestem na to niegotowy. Nie wiem jednak, czy kiedykolwiek człowiek jest  gotowy... Ja nie byłem gotowy, żeby to przyjąć do wiadomości, że być może jesienią będzie po wszystkim. (...) Nie miałem zwierzęcego strachu, byłem pełen nadziei. Ciągle. Paliłem. Gdyby był ten zwierzęcy strach – to bym nie palił, prawda? - mówił w wywiadzie dla "Gali". Od tego czasu wspominał o raku w wywiadach. Na spotkaniu autorskim w Darłowie w marcu tego roku mówił: - Wiem, że ja kiedyś umrę, pytanie: wcześniej czy później. Mam jeszcze sporo do zrobienia. Tak czuję. Nie będę robił z tego tragedii, będę walczył- mówił w wywiadzie z naszemiasto.pl. Polecamy:   Manikiurzystka uratowała życie swojej klientce, bo... zobaczyła pod jej paznokciem nowotwór! To wielka strata. Dziennikarze wyrażają ubolewanie m.in. na Twitterze.  Nie żyje Grzegorz Miecugow... piekielny smutek... — Tomasz Zimoch (@tzimoch) 26 sierpnia 2017 Nie żyje Grzesiek Miecugow. Grzesiu, żegnamy Cię pogrążeni w wielkim smutku. Będziemy pamiętać Twój spokój, poczucie humoru i przekorę —...

Przeczytaj
Dlaczego Klaudia El Dursi nie chciała poprowadzić „Hotelu Paradise”?
Styl życia Klaudia El Dursi na początku nie chciała poprowadzić „Hotelu Paradise”. Dlaczego?!
„Hotel Paradise” już niedługo pojawi się na antenie TVN 7. Jak się okazuje, prowadząca show na początku odrzuciła intratną propozycję stacji. Dlaczego?

Klaudia El Dursi zyskała sławę dzięki udziałowi w 8. edycji „Top Model” , z którego zgodnie z werdyktem jury odpadła tuż przed wielkim finałem . Obecność w show TVN otworzyła ciemnookiej piękności drzwi do kariery i choć modelka ma za sobą już udział w sesji dla Playboy’a, czy role w takich produkcjach, jak „BrzydUla” , „Prosto w serce”, „Chrzest” i „Jak się pozbyć cellulitu”, to dopiero po „Top Model” nabrała wiatru w żagle i może utrzymywać się z pracy fotomodelki i influencerki.  Teraz przed Klaudią El Dursi jej macierzysta stacja postawiła wielkie wyzwanie. Już niebawem modelkę będziemy mogli podziwiać w zupełnie nowej roli – prowadzącej „Hotel Paradise” . Jak się okazuje, niezwykle intratna propozycja na początku spotkała się z odrzuceniem ze strony El Dursi. Dlaczego? Dlaczego Klaudia El Dursi nie chciała poprowadzić „Hotelu Paradise”? „Hotel Paradise” to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych i budzących wielkie kontrowersje programów w najnowszej ramówce TVN, w którym, podobnie jak w polsatowskim hicie „Love Island. Wyspa miłości” , będziemy mogli śledzić poczynania niezwykle atrakcyjnych singli, którzy odcięci od świata zewnętrznego będą poszukiwać miłości wśród innych uczestników show. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Lut 7, 2020 o 6:30 PST Jak już wiadomo od jakiegoś czasu, gospodynią programu zostanie znana z „Top Model” Klaudia El Dursi , która ma być największym magnesem dla widzów. Jak się jednak okazuje, modelka na początku odrzuciła propozycję uczestnictwa w „Hotelu Paradise”. Dlaczego? Jak dostałam pierwszą propozycję, to w ogóle nie wzięłam tego do siebie i od razu grzecznie podziękowałam, bo jakoś nie...

Przeczytaj
Pierwszy odcinek „Hotel Paradise”: Kim są uczestnicy
Styl życia „Hotel Paradise”: kto naprawdę szuka miłości, a dla kogo to jest czysta gra?
Długo wyczekiwany pierwszy odcinek polskiej wersji „Hotel Paradise” z Klaudią El Dursi w roli prowadzącej już za nami! Czy kontrowersyjne show TVN powtórzy sukces „Love Island”?

Nie da się ukryć, że „Love Island” stało się niezaprzeczalnym hitem Polsatu i wylansowało wielu celebrytów, takich jak Sylwia Madeńska , Mikołaj Jędruszczak , Marietta Fiedor , Monika Kozakiewicz , czy Franek Rumak . Na fali popularności „Wyspy miłości”, konkurencyjny TVN  postanowił zdecydować się na podobny format i zamknąć grypę atrakcyjnych singli w ekskluzywnym hotelu na Bali, gdzie pod czujnym okiem prowadzącej, Klaudii El Dursi , mają za zadanie odnaleźć miłość i zgarnąć 100 tys. złotych. Czy „Hotel Paradise”  powtórzy sukces „Love Insland” ? Poznajcie uczestników show.  „Hotel Paradise”: Kim są uczestnicy? Uczestnicy „Hotel Paradise” to specjalnie wyselekcjonowani niezwykle atrakcyjni i pewni siebie single, którzy uwielbiają zabawę i nie mają żadnych skrupułów w walce o wygraną. Zjawiskowe uczestniczki programu to: Ola Kiepura – jest trenerką fitness i dietetykiem. Prowadzi studio treningu personalnego, a jej praca, jest jednocześnie jej pasją. Wyświetl ten post na Instagramie. Przedstawiamy Wam pierwszych uczestników! Ola ma 23 lata i jest z Katowic Myślicie, że znajdzie miłość na Bali? ❤️ Więcej znajdziecie na stronie, link w bio #hotelparadise #raj #siodemka #tvn7 #uczestnicy #soon #bali #polishgirl #hot Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Sty 31, 2020 o 2:36 PST Chris Ducci – instruktor w jednej z największych sieci siłowni w Wielkiej Brytanii. Uwielbia fitness, nie boi się ryzyka, a mama i brat są najważniejszymi osobami w jego życiu. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Sty 31, 2020 o 2:40 PST Maciej Kindler – trener personalny, który...

Przeczytaj