klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Hotel Paradise: Łukasz Kobus znany jako "Długi" wziął ślub?!
Styl życia

Łukasz „Długi” z „Hotelu Paradise” wziął ślub?! To wymowne wideo nie pozostawia wątpliwości

Łukasz Kobus, znany jako „Długi” podzielił się z fanami niezwykle romantycznym nagraniem. Celebryta opublikował swój pierwszy taniec ze zjawiskową blondynką w pięknej białej sukni. Czyżby gwiazdor TVN już powiedział sakramentalne „tak”?!
Urszula Jagłowska
czerwiec 08, 2020

Łukasz Kobus, znany jako „Długi” nie zdążył poważnie namieszać w „Hotelu Paradise”. Po tym, gdy porzucił Mariettę Witkowską na rzecz nowo poznanej uczestniczki show, Martyny Kondratowicz, nie zabawił w rajskim hotelu zbyt długo. Blond piękność traktowała go bowiem nie jako potencjalnego partnera, lecz dobrego kolegę, którego z dnia na dzień zamieniła na Adama Radziszewskiego, uznawanego za największego gracza programu. Tym samym „Długi” na dobre pożegnał się z walką o miłość i główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych. Czyżby po programie odnalazł bratnią duszę i już przypieczętował tę relację sakramentalnym „tak”?

Hotel Paradise: Ata i Artur ostro o relacji Domi i Bartka: „Pokazała rogi i okropnie go potraktowała”. Dominika odpowiedziała

Łukasz „Długi” z „Hotelu Paradise” wziął ślub?!

Pomimo że od wielkiego finału „Hotel Paradise” minęły już niemal dwa miesiące, emocje związane z uczestnikami show jeszcze nie opadły, a sympatycy formatu nadal są głodni smaczków na temat prywatnego życia bohaterów programu. Do tej pory oczy wszystkich skupione były głównie na Marietcie Witkowskiej i Chrisie Ducci, którzy nie tylko zostali parą po zakończeniu reality show z udziałem atrakcyjnych singli, ale nawet rozważali ślub. Te daleko idące plany jednak legły w gruzach i jak się wczoraj okazało, Marietta i Chris rozstali się w przyjacielskich stosunkach. Również zażyłość Violi i Adama nie przetrwała próby czasuto jednak sprawiło, że Viola Nowasielska otworzyła się na innych mężczyzn, a teraz ma już nowego partnera. Również Ola Kiepura znalazła miłość po zakończeniu „Hotel Paradise. Czyżby również Łukasz „Długi” poszedł w ślady swoich telewizyjnych koleżanek i także odnalazł swoją drugą połówkę, a nawet poszedł o krok dalej i wziął z nią ślub?

Łukasz Kobus dopiero po odejściu z „Hotelu Paradise” na dobre rozgrzał fanki programu. Mężczyzna nie tylko popracował na swoją posturą, ale też zapuścił zarost, dzięki czemu wielu internautów porównuje go obecnie do Michele Morrone, znanego z roli Massimo w kontrowersyjnym filmie „365 dni” na podstawie erotycznej sagi Blanki Lipińskiej o tym samym tytule. Czyżby przystojniak tak rozpalił jedną z nich, by wziąć z nią ślub? Zaledwie kilkanaście godzin temu na InstaStories „Długiego” pojawił się wymowny film, na którym mężczyzna tańczy pierwszy taniec z blond pięknością w zjawiskowej sukni ślubnej.

Zdjęcie: Screen InstaStories @lukasz_hotelparadise

Na nagraniu para wiruje w tańcu do znanej z „Ditry Dancing” piosenki „Time of My Life”, patrzy sobie głęboko w oczy, a w finale Łukasz unosi partnerkę. I choć wygląda to jak piękny obraz zakochanego męża i jego nowo poślubionej żony, niech was nie zmyli welon i biała suknia dziewczyny. Okazuje się, że „Długi” i tajemnicza blondynka wcale nie wzięli ślubu, lecz brali udział w jednej z zabaw podczas oczepin na weselu swoich bliskich. Dziewczyna złapała wtedy welon panny młodej, zaś gwiazdor „Hotelu Paradise” upolował muszkę rzuconą przez pana młodego. Zgodnie z tradycją „nowa para młoda” musiała zatańczyć swój symboliczny pierwszy taniec.

Sorki, że nie wstawiłem wam filmiku z wczoraj, czy złapałem tę muszkę, bo film mi się urwał, ale oczywiście taki w telefonie – tłumaczy z rozbawieniem Łukasz na swoim na InstaStories. Ale na szczęście od czego ma się znajomych – dodaje.

Zdjęcie: Screen InstaStories @lukasz_hotelparadise

Cóż, zatem fanki Łukasza nadal mogą być spokojne.

Zdjęcie: Instagram

Komentarze
Fryzury Marta z „Hotel Paradise” zmieniła kolor włosów
Po charakterystycznym ombre na ciemnych pasmach Marty Szkobel nie ma już śladu! W nowym kolorze i z grzywką uczestniczka „Hotel Paradise” jest nie do poznania.
Urszula Jagłowska
kwiecień 14, 2020

Kontrowersyjne show TVN z udziałem atrakcyjnych singli walczących o miłość i 100 tys. złotych powoli dobiega końca. Przed nami ostatni, finałowy tydzień budzącego wiele skrajnych emocji „Hotelu Paradise” z Klaudią El Dursi w roli prowadzącej. W ciągu ostatnich odcinków wydarzyło się naprawdę wiele. Na naszych oczach tworzyły się nowe sojusze, inne bywały łamane w imię wyższych uczuć, a jeszcze inne tylko z pozoru stanowiły pakty oddania. Do programu ku zdziwieniu widzów, ale przede wszystkim uczestników wrócili również gracze, którzy wcześniej zostali wyeliminowani z rajskiego hotelu. Przez próg „Hotelu Paradise” po raz kolejny przeszły Ola i Sandra . Do show powrócił także Łukasz Białach, z znany z „Top Model” Szymon Reich , a także Marta Białach, która poważnie namieszała w programie.                Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Marta Szkobel (@marutaaa) Mar 18, 2020 o 12:08 PDT Marta Białach  w „Hotelu Paradise” Marta pojawiła się w programie kilka tygodni temu i nieźle zawróciła w głowie Maćkowi. To właśnie dla niej chłopak porzucił Sandrę Mosakowską , z którą był od pierwszego odcinka show, i związał się z nową uczestniczką. Niestety ich sielanka nie trwała zbyt długo. Gdy do gry dołączył Łukasz Białach ciemnooka piękność wahała się, którego z przystojniaków wybrać. W efekcie postanowiła być wierna Maćkowi, tym samym eliminując Łukasza. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Marta Szkobel (@marutaaa) Mar 20, 2020 o 1:05 PDT Ku zaskoczeniu wszystkich, jej związek z Maćkiem wcale nie okazał się być na tyle silny w oczach innych uczestników i dziewczyna została usunięta z...

Przeczytaj
Styl życia Hotel Paradise: Chris planuje wspólny wyjazd z jedną z uczestniczek
Chris z programu "Hotel Paradise" spędzi tydzień nad jeziorem w towarzystwie Oli. Będąca w konflikcie z Mariettą uczestniczka show startuje wraz z Chrisem z nowym projektem.
Marta Średnicka
czerwiec 23, 2020

Marietta i Chris wygrali pierwszą edycję programu "Hotel Paradise" i jako jedyni stworzyli związek po zakończeniu telewizyjnego show. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu. Para ogłosiła poprzez media społecznościowe, że rozstaje się w zgodzie i szacunku. Teraz każde z nich podąża własną ścieżką. Marietta znalazła mieszkanie i spędza czas z przyjaciółmi, a Chris właśnie zapowiedział, że w lipcu planuje tygodniowy wyjazd, w którym towarzyszyć będzie mu jedna z uczestniczek programu "Hotel Paradise". Czyżby zapowiadało się na kolejny związek? Nic bardziej mylnego, Chris wraz z Olą przygotowują się do organizacji obozu sportowego.  Zobacz także: Marietta usunęła z Instagrama zdjęcia z Chrisem - wyjaśniła dlaczego Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Chris (@chris.hotelparadise.official) Cze 20, 2020 o 10:32 PDT Chris i Ola z Hotelu Paradise organizują obóz sportowy Na swoich profilach na Instagramie Chris i Ola zapowiedzieli, że wspólnie organizują obóz sportowy w Hotelu Regatta nad jeziorem Kierskim, gdzie w ostatnim czasie wraz z Mattem i Chrisem, teledysk do piosenki tworzył Blondino Latino. Uczestnicy programu "Hotel Paradise" spędzą tam w lipcu cały tydzień, gdzie prowadzić będą zajęcia "Mind & body". Swój wyjazd podzielili na dwie tury i przewidują łącznie zaangażowanie 40 uczestników.  Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Hotel Paradise Uczestniczka (@ola_hotelparadise) Maj 15, 2020 o 10:45 PDT Konflikt Oli i Marietty z "Hotelu Paradise" Skąd taki pomysł? Oboje uczestników "Hotelu Paradise" regularnie trenuje. Ola jest trenerką i dietetyczką i to właśnie ta tematyka króluje na jej profilu na Instagramie. Chris, choć mniej...

Przeczytaj
Marietta z Hotel Paradise już nie jest brunetką
Fryzury Marietta z „Hotel Paradise” już nie jest brunetką! Ale zmiana
Po charakterystycznych ciemnych pasmach Marietty Witkowskiej nie ma już śladu! W nowym kolorze i z grzywką uczestniczka „Hotel Paradise” jest nie do poznania.
Urszula Jagłowska
kwiecień 02, 2020

Marietta to obecnie jedna z najmocniejszych uczestniczek w „Hotelu Paradise”. Dziewczyna nie tylko z premedytacją brnie do celu , powoli eliminując swoje rywalki. To właśnie dla ciemnowłosej piękności Chris porzucił Lexi , z którą miał tajny pakt i która po kilku dniach spędzonych w rajskim hotelu wyznała mu miłość . To jednak nie wszystko. Zaledwie dwa odcinki temu Marietta wyeliminowała z gry inną uczestniczkę, która poważnie jej zagrażała.  Na mocy, jaką dziewczyna uzyskała dzięki  wygranej zmyślnej gry Klaudii El Dursi , Marietta wymeldowała z „Hotelu Paradise” nową uczestniczkę, Martę , która w parze z Maćkiem mogła poważnie zagrozić pozycji Marietty i Chrisa. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Mar 15, 2020 o 10:00 PDT Jak się okazuje, Marietta nie tylko świetnie gra w grę narzuconą jej przez twórców programu, ale już jest wygraną w oczach innych uczestników . Wszystko przez niezwykle silną więź, jaka wywiązała się pomiędzy nią i jej partnerem Chrisem, a jak wiadomo, w „Hotelu Paradise” walczy się nie tylko o 100 tys. złotych, ale przede wszystkim o miłość. Czy nowy wizerunek Marietty jest pokłosiem jej dobrego nastroju i rozwijającej się zażyłości z Chrisem?  Po długich kasztanowych włosach gwiazdy TVN nie ma już śladu! Dobra zmiana? Marietta z „Hotel Paradise” zmieniła kolor włosów Marietta Witkowska od początku programu nie ukrywała, że wygląd jest dla niej niezwykle ważny . Dziewczyna nie tylko powiększyła usta, ale także marzy o pójściu w ślady swojej koleżanki z programu, Martyny Kondratowicz i zmniejszeniu nosa. Jak się jednak okazuje po zakończeniu zdjęć do „Hotel Paradise” i powrocie do Polski, ciemnowłosa piękność zdecydowała się na zgoła inną...

Przeczytaj
Jak bliscy nazywają Mariettę z „Hotel Paradise”
Styl życia Hotel Paradise: Marietta zdradziła, jak nazywają ją najbliżsi
Marietta Witkowska z „Hotel Paradise” zdradziła, że najbliżsi wcale nie zwracają się do niej po imieniu. Takiego zdrobnienia nikt się nie podziewał.
Urszula Jagłowska
kwiecień 21, 2020

Marietta Witkowska to niezaprzeczalnie jedna z najbarwniejszych postaci „Hotel Paradise” , która dała się poznać widzom nie tylko jako dobry gracz, który dzięki pewności siebie i sprytowi był w programie od pierwszego odcinka aż do wielkiego finału, ale też wielka romantyczka, która wraz z Chrisem Ducci wygrała główną nagrodę , ale przede wszystkim miłość. Marietta i Chris po zakończeniu show nadal są razem i jako jedyna para z programu nadal deklarują, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Marietta Paradise Hotel (@marietta_paradise_hotel) Kwi 17, 2020 o 12:23 PDT Teraz po zakończeniu emisji „Hotel Paradise” zwyciężczyni show powoli zdradza fanom szczegóły dotyczące samego programu, jak i swojego życia prywatnego, których nie mogła wyjawiać przed wielkim finałem. Dowiedzieliśmy się już, dlaczego tak naprawdę Marietta i Lexi pokłóciły się w programie , na jaw wyszedł również fakt, że Marietta zataiła przed bliskimi swój udział w „Hotelu Paradise” . Teraz Witkowska wyznała jeszcze bardziej intymny szczegół ze swojego prywatnego życia. Okazuje się, że bliscy wcale nie zwracają się do niej po imieniu. Zobacz także:  Adam z „Hotel Paradise” pokazał mamę Jak bliscy nazywają Mariettę z „Hotel Paradise” Marietta Witkowska po wystąpieniu w „Hotel Paradise” z przytupem weszła w polski show biznes stając się jedną z popularniejszych influencerek. To właśnie na swoim instagramowym koncie dziewczyna chwali się nie tylko swoim głębokim uczuciem do Chrisa, ale też po nawiązaniu współprac z licznymi reklamodawcami, poleca rozmaite produkty. Niedawno ciemnowłosa piękność reklamowała biżuterię, jaką zamówiła dla swojej ciężarnej przyjaciółki oraz swojej ukochanej mamy. Tym...

Przeczytaj