Wejdź
Styl życia

Ma 19 lat i stosuje botoks! Młodsza siostra Miley Cyrus przeszła zaskakującą metamorfozę

Noah jest najmłodszą z piątki rodzeństwa Cyrus. Podobnie do całej rodziny, od najmłodszych lat interesowała się muzyką i aktorstwem. Ostatnio dziewiętnastolatka zaczęła mocno eksperymentować ze swoim wyglądem.
Laura Osakowicz
czerwiec 05, 2019

Dlaczego tak młoda osoba, jak Noah Cyrus poprawia swoją urodę w radykalny i często nieodwracalny sposób? Przypuszczamy, że Noah może być sfrustrowana życiem w cieniu popularnej siostry. Siostra Miley grała drobną rolę w serialu "Hannah Montana", a w 2017 roku nagrała także kilka własnych singli muzycznych, jednak żadna z tych rzeczy nie przyniosła jej dużej popularności.  

Źródło zdjęcia: Ons.pl 

Największą popularność przyniósł Noah Instagram, gdzie śledzi ją 5 milionów użytkowników. Celebrytka dzieli się tam kontrowersyjnymi zdjęciami oraz zmianami wyglądu i faktami z życia prywatnego (np. takimi jak bolesne zerwanie z popularnym raperem o pseudonimie Lil Xan). Być może wzięła też przykład ze starszej siostry, w końcu jeszcze niedawno Miley także szokowała nas swoim wyglądem. Nie sięgała jednak po tak inwazyjne zabiegi jak zastrzyki z botoksu i operacje plastyczne

Najmłodsza Cyrus nie miała co do tego oporów i naszym zdaniem przekroczyła granicę, której nie powinna była - chociażby ze względu na jej młody wiek i fakt, że przecież jej ciało jeszcze dojrzewa do bycia w pełni kobiecym. Mimo to nastolatka wypełniła sobie pośladki oraz policzki, wygładziła bruzdy przynosowe i mocno powiększyła usta. Co więcej, gdy prześledzimy jej zdjęcia widać, że Cyrus stale coś poprawia. Czy rzeczywiście było jej to potrzebne?

Jak wygląda teraz? Zobaczcie naszą galerię. My nie widzimy już w niej uroczej dziewczynki z popularnego serialu dla dzieci...

1 z 6

Noah Cyrus w 2014 roku

Noah Cyrus w 2014 roku
2 z 6

@noahcyrus

@noahcyrus
https://www.instagram.com/p/ByJt3NUFrTX/
3 z 6

@noahcyrus

@noahcyrus
https://www.instagram.com/p/ByO9t-HF81B/
4 z 6

@noahcyrus

@noahcyrus
https://www.instagram.com/p/BsUinTqgXx2/
5 z 6

@noahcyrus

@noahcyrus
https://www.instagram.com/p/ByGghVGFS5r/
6 z 6

Noah Cyrus

Noah Cyrus
Instargam https://www.instagram.com/p/Bqk5eREg3nE/
Komentarze

Nasze akcje